niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Obchody 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej pod pieczą MKiDN

Dodano: 14.03.2017 [13:56]
Obchody 7. rocznicy katastrofy smoleńskiej pod pieczą MKiDN - niezalezna.pl
foto: Marcin Pegaz/Gazeta Polska
10 kwietnia 2017 roku minie siedem lat od katastrofy rządowego Tupolewa, w której zginęły polskie elity z prezydentem Lechem Kaczyńskim na czele. W tym roku organizację obchodów rocznicy smoleńskiej powierzono resortowi kultury.

Obchody upamiętniające 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej odbędą się w dniach 9-10 kwietnia. Będą miały charakter państwowy i wezmą w nich udział przedstawiciele najwyższych władz RP. Organizacja uroczystości została powierzona Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Zakres działalności i odpowiedzialności resortu kultury obejmuje podtrzymywanie tradycji narodowej i państwowej w zakresie upamiętniania najważniejszych wydarzeń z polskiej historii, do których niewątpliwie należy Katastrofa Smoleńska.

- czytamy na stronie resortu.

Uroczystości rocznicowe odbędą się w Warszawie, w okolicy Pałacu Prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu. Wicepremier i minister kultury prof. Piotr Gliński poinformował o planowanych uroczystościach prezydent Warszawy Hannę Gronkiewicz- Waltz, wyrażając jednocześnie nadzieję, że obchody zostaną potraktowane priorytetowo, a prezydent Warszawy zadba o ich pokojowy przebieg.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To był zamach ciemny narodzie,prosze przeczytać wątki Jóryj Desinof,sprawa następna to to że Tusk podpisał papiery o wspópracy z Polskimi a Rosyjskimi Słóżbami Bezpieczeństwa Mięsiąć po katastrofie
choć katastrofy nie było pozatym wrak był myty a przeciesz leżał w Błocie następna sprawa na pewno było tak że ludzie przeżyli nie wszyscy ale dwie osoby na pewno i zastrzelono ich była mowa o trotylu potem tą sprawe wyciszono Pytanie po co myć wrak przecież to dowód w sprawie po zatym wrak był niszczony przez Róskich to wszystko jest n
na filmach na jotubie chociaż by.TUSK.KOMOROWSKI,PUTiN kula w łep w trybie pilnym albo natychmiast do więzienia Na dożywotnie odbywanie kary i wszelkie tortury,PRAWO PIS.

polak ..jak byl zamach to lec do Komisji MON i tam im wyklaruj co i jak bylo! bo juz dzialaja 1,5 roku i nic w sprawie zamachu konkretnego nie zrobili nie mowiac juz o dowodach ! takze moze jeszcze kase zarobisz...

Ja bym prosił, żeby odpowiednie służby przynajmniej w rocznicę wzięły w obroty tych co zakłócają obchody, i to tak, żeby nie trzeba było drugi raz powtarzać.

Ufam, że nie będą komunikaty, że "Zamach" ! To nie był zamach!

W końcu godna oprawa Narodowej Tragedii.
Choć jak znam życie to pewnie bufetowa wraz z darmozjadami z opozycji już planują(albo już zaplanowali) jak to popsuć.

Sądząc po tym co akceptuje HGW w odniesieniu do ostatnich "miesięcznic" nie liczyłbym na to aby 7-ma rocznica miała pokojowy przebieg. Nadmieniam również, iż takiego zdziczenia jak w dniu 10/03/2017 na Krakowskim Przedmieściu nie zaobserwowałem nawet podczas meczów piłkarskich.

Dlaczego Rocznica Katastrofy, a nie Rocznica Zamachu?

Bo to bylna zwykly. Wypadek i nawet super droga komisja antka nie ma żadnych dowodów na domniemany zamach

spokojnie matole spokojnie ida dobre dni będzie prawda i to b szybko szmata zostanie odpowiednio wyprana i wysuszona

obiecujemy

"spokojnie matole spokojnie ida dobre dni będzie prawda i to b szybko szmata zostanie odpowiednio wyprana i wysuszona"

Rocznica Zamachu a nie Rocznica Katastrofy matole!

Ale o co Ci chodzi, bo nie rozumiem tego bełkotu.

Ponieważ nie ma dowodów na zamach. Dlatego.

Niech się Pan zastanowi co Pan napisał - dowody są ale w Rosji u "szalonego cara", który teraz tymi dowodami szantażuje "królika Europy"!

Masz na to dowody?

Bufetowa jak nic wypuści bojówki "obywateli ruchu palikota". To co się działo w ich wykonaniu w ostatni piątek żywcem przypominało wycie czerni kozackiej opisane w Ogniem i Mieczem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl