niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

​Plugawy atak na dziennikarzy TVP. Taki język doprowadził już do tragedii – WIDEO

Dodano: 16.02.2017 [21:07]
​Plugawy atak na dziennikarzy TVP. Taki język doprowadził już do tragedii – WIDEO - niezalezna.pl
foto: Kadr z programu Superstacji/twitter.com
„Brudne, śmierdzące gnidy”, które „piją albo jedzą odchody” – takimi słowami określił dziennikarzy Telewizji Polskiej Jakub Wątły z Superstacji. TVP natychmiast podjęła działania prawne w tej wyjątkowo bulwersującej sprawie. Uznała również przytoczone na początku słowa za przykład mowy nienawiści. – Mamy do czynienia z degradacją godności człowieka – skomentował skandal Tomasz Sakiewicz i dodał, że tego typu język doprowadził już do tragedii, kiedy członek PO zamordował działacza PiS.

Oświadczenie wydane przez TVP ma związek z wypowiedziami, które padły 14 lutego w programie „Krzywe zwierciadło” emitowanym na antenie Superstacji. Prowadzący program Jakub Wątły, rozmawiał tam z pisarzem Tomaszem Jastrunem. 

Co pan myśli o tych brudnych, śmierdzących gnidach, które nazywają się dziennikarzami, a firmują ten rynsztok w telewizji publicznej 

– pytał Wątły.

Jastrun odpowiedział: „Jakoś nie ma tak dużo we mnie gniewu, chociaż trochę jest, ale jest dużo współczucia. To znaczy ja uważam, że trudno o coś bardziej podłego niż nakłaniać ludzi do podłości, czyli obwiniam głównie szefów”.

Ale część z tych gnid, kończąc tę część programu, twierdzi, że mają swoje pięć minut w tej chwili. Nigdy nie chciałbym, i pewnie państwo też byście nie chcieli przeżywać pięciu minut, podczas których pijecie albo jecie odchody, co dzieje się wśród prawie wszystkich tak zwanych dziennikarzy telewizji publicznej 

– zakończył prowadzący program.


Telewizja Polska, w opublikowanym oświadczeniu, wyraziła „głębokie oburzenie skandalicznymi wypowiedziami”. 

Stanowczo protestujemy przeciwko używaniu w debacie publicznej tak wulgarnego i agresywnego języka, jaki został zaprezentowany w ww. programie. 

Szokujące wypowiedzi wyżej wymienionych osób godzą w dobre imię dziennikarzy Telewizji Polskiej i są typowym przykładem mowy nienawiści. Jako środowisko mediów oświadczamy, że nie możemy tolerować w przestrzeni publicznej tak niskich standardów wypowiedzi, które mogą doprowadzić do znaczącej patologii w języku debaty publicznej 

– podkreślono w komunikacie TVP.

Zdaniem TVP osoby używające tego typu sformułowań „powinny zostać napiętnowane i wykluczone z przestrzeni publicznej, a stacja telewizyjna tolerująca tego typu zachowania swoich pracowników powinna ponieść przewidziane prawem konsekwencje”. TVP poinformowała także, że „podjęła działania prawne w związku z wyżej wymienionym zdarzeniem”.

O oburzającym zdarzeniu mówił na antenie Telewizji Polskiej Tomasz Sakiewicz. Wytknął m.in. brak konsekwencji władz Superstacji wobec autorów skandalicznych wypowiedzi. – To znaczy, że to akceptują – zaznaczył redaktor naczelny „Gazety Polskiej”. – Mamy do czynienia z degradacją godności człowieka – dodał i przypomniał, że tego typu język doprowadził do tragedii, kiedy członek PO zamordował działacza PiS. – To był człowiek, który tak właśnie mówił i myślał – podkreślił redaktor Sakiewicz.
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wolne Radio i Telewizja Tysiąca Wzgórz. Proszę sobie sprawdzić. Ten sam język.

Pytanie, kiedy pojawi się ADEKWATNA odpowiedź?

Jaka stacja tacy dziennikarze.

Nie rozumiem jak ktoś o wyglądzie menela co się nie mył 2 miesiące mógł tak powiedzieć. Może był rozgoryczony, bo jego ubeckim rodzicom zmniejszono emeryturę? Z drugiej strony sam uważam właściciela Superstacji za gnidę, gdyż korzystając z Aero2 co godzinę muszę wpisywać capchę, bo ktoś kto ma miliardy łasi się na moje 5zł, ale przecież nie mówię tego tak otwarcie!

Chyba oto im chodzi,,facet powinien za to zostac surowo ukarany 5tys zl i sie juz wiecej nie odzezwie,,mlodzi wylapuja takie slowka potem dokuczaja innym.....a jak sie ktos zalamie o odbiezre sobie zycie....to co wtedy malo bylo takich przypadkow,,,pracuje ma kase niech placi za slowa albo bierze pozyczke u prowidenta,ten jezyk nienawisci wymknąlsie z pod kontroli,w takim przypadku prawo powinno byc bardziej surowe, nie powinnismy juz go ogladac na antenie,,,

Ja bym się nie przejmował. Im więcej plugastw wymamrotał Niesiołowski czy Palikot, tym bardziej rosło poparcie dla PiS-u. Im więcej takich wystąpień w TVN-ach, Superstacjach i innych wrogich Polsce mediach, tym większa będzie oglądalność polskich mediów.
F2

czy może ktoś mi powiedzieć co to jest ta Superstacja, bo jakoś nie miałem nieprzyjemności o niej słyszeć aż do tej pory ?

Nie wiem czy my jesteśmy w jakiejś republice bananowej, nie ma sądów, nie ma nadzoru nad mediami? Wydaje mi się, że w USA tacy pseudo-dziennikarze już by zostali zwolnieni, a stacja miałaby proces sądowy o gigantyczne odszkodowanie. Nie wiem w jakim upodlonym kraju ja żyje ale po przegranych przez lewactwo wyborach, każdego dnia dowiaduje się że to ludzie bez jakiejkolwiek przyzwoitości, podłe kreatury, najwyraźniej bezkarne, bo zbudowały sobie panstwo w panstwie.

O jakich sądach piszesz? W Polsce wielu, bardzo wielu sędziów podpisałoby się pod tymi słowami, więc raczej takim kreaturom nic nie grozi.

Któż to słucha tych lewackich cyklistów...?
Cały ten chłam to nawet nie sowiecka agentura...to sowieckie hordy azjatyckiej dziczy,potomkowie tych co to przybyli na sowieckich tankach budować i utrwalać władzę ludu pracującego miast i WSI,morderców najlepszych Córek i Synów naszej Ojczyzny.
Ta wzmożona napaść agentów Putina na demokratyczne Państwo prawa,te wypadki czołowych polityków,wszystkie bez wyjątku z udziałem oficerów BOR to zapowiedź większych tragedii do których przygotowuje się tzw. opinię publiczną...
Nie inaczej było przed katastrofą w Mirosławcu jak i przed zamachem pod Smoleńskiem.
Ludzie byłej WSI,a więc sowieckie agentury funkcjonują nadal i nie spoczną póki nie obalą choćby siłą rządu Prawa i Sprawiedliwości i Prezydenta Dudy.
Targowicką mniejszość skutecznie kretynizuje środowisko wroga wszystkich Polaków bez wyjątku Szechtera, szkalującego wszystko co polskie od Władywostoku po Alaskę...dlatego Państwo prawa powinno za wszelką cenę wypalać gorącym żelazem tych szkodników, dewiatów, genderowców i PO-st komunistów z życia publicznego...

To są pozostałości po komunie.Pytam kto wychował takich prostaków?????

Polacy !
Bojkotować superstację, polsat i tvn.

Samo nazwisko wiele mówi odnośnie rozumku , no wątły . I nie radzę tego czegoś pozywać z racji tej że objawy wskazują na upośledzenie . A przypomnę że prześladowanie niepełnosprawnej osoby jest karalne . Ponadto zapewne zaowocuje to reakcją obrońcy uciśnionych bubki czy też dupki , jakoś tak .

To chyba normalny poziom, wystarczy poczytać tutaj komentarze.

Wątły umysł ,a powinien być intensywnie leczony i tyle. Szkoda na to coś zwracać uwagę!

TO DOPIERO DZIADOSTWO, mam taka koleżankę, która jak chce się komuś odwdzięczyć za takie "miłe" słowa, to śle takim ludziom życzenie - i ja im też przesyłam życzenie, żeby się na koniec zestali w trumnie i żeby im się wieko nie otworzyło. Mądry zrozumie, a głupi pozostanie głupim.

Wytatuowany bezmózgi wątły kark, udający dziennikarza jest niziutkim POdnóżkiem kasty oPOzycyjnej. Co on wygolił oprócz grzyweczki, że tak pluje na kamerkę z kamerzystą?

Wrogą postawę i nienawiść do Polaków i Kościoła katolickiego
u Kuby Wątłego wyjaśnia to, że jest on narodowości żydowskiej
To nie jest żadna ściema czy plotka - to jest naprawdę żyd i
nawet on temu nie zaprzecza.
Więc już wiadomo jaką spełnia misję.

Wczoraj, jeden z fanów tego "redaktorka" zarzucił mi nieznajomość jego "walorów intelektu".Se myślę-dokształcę się.Wchodzę na YT, próbuję nadążyć za tokiem rozumowania dyskutantów i nic nie łapię, bo nie mogę "skumać", o co chodzi z tą glacą Wątłego? Dzięki, że to poruszyłaś, bo myślałem, że mam jakieś zwidy. Wygolił sobie czubek grzywki, żeby spłycić zakola. A to, cwaniaczek - przystojniaczek!!! Już teraz wiem, czemu nic nie zrozumiałem. Aura prowadzącego przyćmiła jasność przekazu!

Płaty czołowe i sfałdowania.Co ja piszę przecież ten sorosowy gatunek pseudo dziennikarza tego genetycznie nie posiada.

Jaka SUPERSRACJA tacy dziennikarze. Taka SWOŁOCZ której Amazonka fekalii z ustów płynie powinna w trybie natychmiastowym zniknąć z życia publicznego NA ZAWSZE. Mam nadzieję, że stosowne instytucje przewidziane prawem do załatwiania takich spraw zajmą się tym rychło. Kary powinny być dotkliwe aby to MENDIUM odczuło.

No to w sobotę będzie marsz KOD-u w obronie demokracji Wątłego słowa ;)

Ten facet może też skończył tylko zoologię lub weterynarię a każe nazywać się redaktorem

Drastycznie spada oglądalność ich kanałów TV grożba bankructwa w zamówieniach reklam mózgi nie wytrzymują i agresja rośnie. Internet też jest przyczyną mimo istniejącej w nim jeszcze gorszej agresji jednak istnieje w nim niezależność i obserwuję jak ludziska rezygnują z uczestnictwa w takich stronkach czy grupach i lajków brak ! to też ich wykańcza bo lajki znaczą wiele do różnej propagandy wykorzystywane no i reklamy też mają i tracą. Serio widać ,że ludzie mają dość agresji i chamstwa. W takich zachowaniach biorą udział ci co mają kuku na deklu, bo to już taki charakterek . Ci co się szanują i mają coś merytorycznego do powiedzenia rezygnują widząc to bydło .Zauważyłem nawet już żebranie o nie blokowanie reklam bo niby w ten sposób internauci przyczyniają się do utraty pracy dziennikarzy ! SIC ! no to musi naprawdę bida w oczy zaglądać . A dobrze im tak !!

Nomen omen wątły na umyśle prostak.

Prosta sprawa: zbiorowy pozew przeciwko temu... ("Czy wie Pan, że w słowniku ludzi kulturalnych nie ma słów dostatecznie obelżywych...") ... komuś i przeciwko tej stacji na kilkaset tysięcy złotych - I NIECH BULĄ!

Oczywiście, popieram, zbiorowy pozew wszystkich dziennikarzy TVP..To byloby super, jak zapłaci to się zastanowi co ma powiedzieć..

Jeśli spada oglądalność, każda metoda wydaje się optymalna. Gdy znajdą się na ulicy, będą milczeć, bo pomyje już rozlane, a wtedy żadna praca nie hańbi i kontrwywiad będzie miał szansę zarobić na utrzymanie. Paradoksem jest to, że opozycja sama usuwa się ze sceny politycznej. Jest w błędzie, zapominając, iż rządzących, obywatele oceniają wg. efektów, a nie nakładów pracy - po owocach ich poznacie. Syzyf ciągle haruje i nadal generuje straty. To dotyczy też, liderów opozycji z wnuczkiem Dziadka z Wermachtu, na czele.

Cóż może wybełkotać taki wytatuowany żul.On posiadł ograniczony zasób słów i nim się posługuje.Wytresowana małpa.

Po oświadczeniu szefa...

... Superstacji wiadomo już oficjalnie, że medium to ma wiele nurtów łączących się w jeden... ściek. Redaktor Wątły, moim zdanie również na umyśle, zachował się zdaniem jego szefa brzydko a nawet nagannie, ale nie on jeden pracuje w Super... coś tam. Ani jednego słowa przepraszam...

Te wszystkie stacje WSI powinny stracić koncesje.Na superstacje powinna być nałorzona kara finansowa,żeby ta bolszewicko-żydowska hołota obrzezanych przybłęd odczuła boleśnie!!!!!!!!!!!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl