niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
21 lutego 2017

​Wicepremier ujawnia: Wynajęto agencję do ataku na rząd Beaty Szydło

Dodano: 09.02.2017 [20:18]
​Wicepremier ujawnia: Wynajęto agencję do ataku na rząd Beaty Szydło - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Jarosław Gowin ujawnił, iż dotarły do niego informacje, że jedna z agencji, która specjalizuje się w tzw. czarnym PR, stoi za medialną kampanią wymierzoną w rząd premier Beaty Szydło oraz Prawo i Sprawiedliwość. Wskazał też, kto może stać za wynajęciem agencji. Jego zdaniem, „tego typu tropy najczęściej prowadzą do opozycji”, ale – jak zaznaczył – mogą też prowadzić do różnych zagrożonych grup interesu.

Wiceprezes Rady Ministrów oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego był gościem programu „Burza polityczna” portalu fakt24.pl. W trakcie rozmowy ujawnił, że dotarły do niego niepokojące informacje.

Kilka tygodni temu dostałem wiadomość, że jedna z agencji specjalizujących się w czarnym PR ruszyła do mediów z takim spinem, że oto dochodzi do pęknięć wewnątrz rządu – a to napięcie minister Macierewicz – Jarosław Kaczyński, bądź minister Macierewicz – Beata Szydło. A to dystansowanie się przeze mnie wobec PiS, a to gang wicepremierów 

– wyliczał Jarosław Gowin. – Spokojnie sobie poradzimy z tym spinem – zapewnił jednocześnie.

Choć wicepremier nie powiedział wprost, kto stoi za kampanią, to wskazał pewne tropy. 

Ja tego nie wiem. Oczywiście każdy polityk, którego to dotyczy, zastanawia się, jakie są źródła, ale możliwości są różne. Tego typu tropy najczęściej prowadzą do opozycji, ale mogą też prowadzić do różnych grup interesu, które mogą poczuć się zagrożone 

– podkreślił minister Gowin.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Na mojej stronie ukazała się reklama z Bogusławem Lindą bo zapomniałam wyłączyć(nie napiszę jaka)i to mi przypomniało że widzę to samo na ulicach i on powinien wstydzić się że bierze udział w czymś takim. Mało im ciągle,oj mało.Tak się sprzedają czasem za grosze.Żenada

Oj, granica absurdu bliziutko. Znany wicepremier komentuje plotki. O jaką agencję chodzi? Kto zlecił i zapłacił za jej działanie. Oj, panie wicepremierze, czas zająć się nauką i szkolnictwem a nie plotkami...

Aby wszyscy zrozumieli aluzję zapraszam do lektury ... http://niezalezna.pl/94205-oj-granica-absurdu-bliziutko-znany-sedzia-poszedl-do-telewizji-aby-pogadac-o-plotkach

Do recenzentów - czy to też opublikujecie?

Czy zbiórka pieniędzy przez posła Budkę dla sprawcy poszkodowania pani Premier i 2 ludzi z BOR-u nie jest tak czasem dla niego "wynagrodzeniem" za to co zrobił?
Czy takie działanie jest zgodne z prawem. To jest nic innego tylko zachęta do takich czynów.
Atakujcie fizycznie rządzących a my Wam jeszcze za to zapłacimy i wynajmiemy adwokata, który was wybroni.

Jednym z przykładów jest to, że Platforma Obywatelska blokuje na swojej stronie facebookowej negatywne komentarze dotyczące partii. Proszę zobaczyć którykolwiek post i zobaczyć ile jest komentarzy i polubień- to znaczy, ze chcą mieć tylko pozytywne komentarze na swój temat. Druga sprawa jest taka, że na pisowskim facebooku piszą komentarze osoby, które :
-nie mają znajomych
-mają znajomych, ale z budzącymi podejrzenia zdjęciami ściągniętymi z sieci Internet i z wymyślonymi nazwiskami, których nawet na świecie nie ma,
-profile bez zdjęć z małą ilością znajomych
WIĘKSZOŚĆ profili piszą negatywne komentarze na stronie pisu a same pochwały na stronie po.
Oczywiście gołym okiem można odróżnić profil prawdziwy od fejkowego, a tych prawdziwych jest oczywiście kilka.

Jeszcze można wymienić szybki przyrost polubień komentarzy na wirtualnej polsce. Ledwo napisany komentarz a ma tysiące łapek w górę w kilka sekund. Tłumaczyć tego nie trzeba.

No tak, wszędzie tylko spiski, biedny ten rząd, bardzo biedny, no normalnie chcą go wyautować. To dobra gadka dla ułomów a nie inteligentnych ludzi. Jeszcze tylko dwa lata i niech ten rząd odchodzi w spokoju bo póki co bardzo wiele słów ten rząd wypowiedział za to z efektami gorzej.

I Ty się promujesz jako inteligentny? Chyba "yntelygentny", bo to bardziej pasuje do wydźwięku Twojego wpisu. Ależ wam doskwiera ten rząd. Wam nie chodzi o to, że będzie jak piszesz "póki co" rządził jeszcze tylko dwa lata. Powinieneś dodać, że do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej. Naprawdę. Lewactwo przegra w tym STARCIU.

Trop jest tylko jeden zgnila Bruksela Zydowsko Niemiecka.
Ich interesy zydowskie,zydowska opozycja NWO. Antypolonizm
judzenie jednych na drugich robienie zadym w naszym kraju.

Po co tutaj agencje PR!! Tutaj opozycyjne grupy same gryzą wszystko i nie potrzeba złego PR, wystarczyła mi informacja, że prezes Sądu poszedł się skarżyć na legalnie wybrany rząd do ambasadora Niemiec, który takowego do siebie zaprosił. TAKIEGO ZACHOWANIA, ŻADEN NAJLEPSZY PR BY NIE WYMYŚLIŁ, a u nas się robi.
Tusk kontra ś.p. Prezydent Lecz Kaczyński, których poustawiał sam Prezydent Putin, i co?? Nic!! Tusk poszedł na lepiej płatną posadę, a tutaj komisja coś dłubie i dłubie, zamiast wsadzić łacha za zdradę kraju.
PR Przy tym to: "małe piwo przed śniadaniem"

jesli o mnie chodzi to te czarne pr'owe agencyjki mozecie wieszac na galeziach, polskie prawo jest z d..y jezeli wladze moga rozgrywac jakies miernoty za garsc srebrnikow, cos nie tak jest z ta demokracja w swiecie.

Jezeli przyjac ze miernota moze rozegrac rzad to nalezy zadac sobie pytanie co moze obce panstwo ktore zagnie parol na Polske... wojna hybrydowa sie klania i brak zabezpieczen przed agentami.

Czy nie mozna na poczatek chociazby co trzeciego tego lewicowego do wiezienia zamknac.Kazdy z nich do tego miejsca pasuje, tak duzo krzywd i zlych uczynkow dla Polski
popelnili,ze na nic innego nie zasluzyli.
NIECH ZYJE WOLNA POLSKA!

"Jeszcze POLSKA NIE zginęła,kiedy MY żyjemy"
Totalna swołocz pójdzie na śmietnik historii.Nigdy już NIE dojdzie do władzy,nigdy,przenigdy!

Coś wiem, ale nie wiem co i nie wiem od kogo. U pana Gowina to nie dziwi.

Trzymajcie się mocno razem, CAŁA PRAWICA, bo pojedynczą trzcinę każdy może złamać, ale całego snopa nikt nie jest w stanie tego uczynić czyli złamać !!! My oddolnie też wspieramy jak kto potrafi i jakie ma możliwości !!! Jesteście potrzebni Polsce, jesteście potrzebni nam !!!!!
Niech CHRYSTUS KRÓL WAS PROWADZI, CAŁY RZĄD I WSZYSTKICH KTÓRZY PRAGNĄ PRAWDZIWEGO DOBRA NASZEJ OJCZYZNY !!!!

Rówieśnik ubeków z AWH (tajna POlicja w Węgierskiej Republice Ludowej) pejs Soros sypnąć musiał nieco bojówkarzom z lewackiej ANTIFY. To nie jest normalne, żeby w przeciągu ostatniego roku i początku tego tyle się wydarzyło tych wypadków - zamachów

Dzisiaj 13 lutego w POLSAT2 NEWS w programie "Prawy do lewego" - prowadzący Witold Jurasz namawiał generałów do puczu wojskowego !!!! albo przynajmniej do chlaśnięcia w pysk urzędników MON w tym prawdop Maciarewicza także.

Widać, że schorzenia psychiczne już na dobre zagościły na Wiejskiej. Mania prześladowcza, myślenie magiczne, zaburzenia percepcji.. wiele by wymieniać. Może należałoby rozważyć jakiś azyl dla naszych biednych, schorowanych polityków..

Podać nazwę agencji do publicznej wiadomości to suweren załatwi to we własnym zakresie.

To że chcą Rząd Pis obalić,zniszczyć,to wiemy od zawsze,ale Ja,Gowinowi nie wierzę,cholera wie kim on jest naprawdę.Rząd Pis,musi uważać na tą zgraje złodziei,mafijnych cwaniaków.

Wszystkie partie polityczne i politycy ze szczytów władzy korzystają z usług agencji PR. Więc co za sensacja?

Ta agencja to TVN.

Twoje oszołomstwo przekroczyło już dawno zdrowy rozsądek.

...Lisica z Newsweekiem lub Agora...

Kacik ? to brzydki babsko szepcace do ucha komorowi podczas kampani???
i Komorowski - specjalista od qr

Wszystko możliwe. Nie wierzyłbym ,nawet szczerze powiem , nagłej wylewnej miłości Niemców. To też wydaje się mi podejrzane . Wszystko trzeba obserwować i dużą dozą wątpliwości analizować .Trzeba być przygotowanym Sąsiedzi też nie cieszą się ,ze u ich granic rośnie mocna konkurencja . Mocna Polska zawsze stanowiła dla tych debili zagrożenie .Oczy i uszy otwarte na oścież . Także w terenie , bo tu jest dużo wątpliwych czekających na stanowiska w samorządach. Tu tez jest bardzo dużo resortowych dzieci , a na to mało kto na to zwraca uwagę

Takie działania powinien rząd brac pod uwagę od samego początku, a teraz gdy sprawa wyszła do wiadomości działania służb powinny zostać zintensyfikowane i podjęte odpowiednie działania dla przeciwdziałania skutkom

Nieprawdopodobna naiwność rządu, że opozycja jest uczciwa! Już w wyborach samorządowych w 2006 roku wynajmowali eksertów z dziedziny strategii wyborczej ( byli to doktoranci jednego z uniwesytetów), ktrórzy opracowywali im całe gazetki ( to była podstawowa masowa komunikacja z wyborcami), które roznosili listnosze do każdej rodziny, a w których to gazetkach była owszem promocja POwskich kandydatów ale przedstawiona metodą ataku na wówczas rządzących. O ironio był też atak na to że kadencja jednego z wójtów trwa 3 kadencję, że taki człowiek jest już wypalony a dzisiaj ten kandydat z gazetki sam pełni już 3 kadencję i... jest za referendum przeciw kadencyjności!

Debile z peło są zdolni do wszystkiego za nasze pieniądze, to zdrajcy wszyscy z peło petru i ci co tych bandziorów wybrali, wszyscy odpowiedzą za te afery za wszystko zło, które uczynili Polakom.

Zapomniałeś Zenciu napisać, że Komorowski stonkę ziemniaczaną na polach roznosił. I bądź precyzyjny. Niech duch w narodzie nie ginie. Nie dajmy się psubratom !!!!!

Od niemal 30 lat jesteśmy "zjadani"przez PO,PiS,SLD,teraz Nowoczesne i inne bzdety.Tak długo,jak oni bedą w Sejmie,tak długo my będziemy mieli prze*ebane.

Zenek lecz się.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl