niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

​Petru, Schmidt i Madera. Nowoczesna się tłumaczy, a tymczasem… WIDEO

Dodano: 02.01.2017 [20:00]
​Petru, Schmidt i Madera. Nowoczesna się tłumaczy, a tymczasem… WIDEO - niezalezna.pl
foto: Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Nowocześni – z powodu wspólnego wypadu swojego lidera i partyjnej koleżanki do Portugalii – mają nie lada kłopot. Jakoś tam próbują wytłumaczyć niezręczną sytuację, ale czym więcej mówią, tym pogrążają się jeszcze bardziej. Takiej gratki nie mogli odpuścić internauci, bo temat jest wręcz idealny do wymyślania żartów i snucia domysłów.

Dziś na jednym z portali społecznościowych zamieszczono zdjęcie, na którym widać na szefa Nowoczesnej i znaną posłankę z tego samego ugrupowania. Ryszard Petru oraz Joanna Schmidt zrobili sobie przerwę w okupacji sali plenarnej Sejmu i polecieli do Portugalii. 

Cały obowiązek tłumaczenia się z niezręcznej sytuacji spadł więc siłą rzeczy na barki tych polityków .N, którzy na lot się nie załapali. Idzie im to fatalnie. 

Zacierają za to ręce internauci, którzy już dorobili do wspólnej wyprawy Schmidt i Petru całą historię, a hasztagi z odmienianym na wszelkie sposoby imieniem lidera .Nowoczesnej oraz nazwą Madera zdobyły ogromną popularność na Twitterze. Niektórzy piszą też o całej sprawie wprost…

Powstał nawet teledysk – do przeboju disco polo „Przez twe oczy zielone” zespołu Akcent i Zenka Martyniuka – w którym główne role odgrywa oczywiście para ze słynnego już zdjęcia…

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

N.I,S-czyli naczelny idiota sejmowy dał czadu, a ona go nie spędzała sam chyba zszedł,masakra,to ma stanowić prawo w sejmie,powinni gdyby mieli odrobinę honoru oddać mandat posła,skompromitował żonę publicznie a dzieciom złamał życie skurwiel!

Niegdyś Marcinkiewicz też porzucił żonę dla licealistki.

Dla licealistki to jeszcze jestem w stanie zrozumieć. Ale niemłoda i niezbyt atrakcyjna asystentka???
Petru masochista.

Zdradzał żonę z Joasią? Jak spedziła Sylwestra? Wcale go nie spędzała bo sam zszedł.

czy ktoś z was wziął pod uwagę, że ona jest przykrywką w wyjeździe na jakieś tajne negocjacje lub po instrukcje?
a po co schetyna 1 i 2 stycznia był w Austrii, siedzibie (ruskiej? lewackiej?) agentury?

Wszyscy wy tzw. "prawicowcy" jesteście tacy sami jak ta dwójka. Co zrobiliście by Smarzowski wraz ze scenarzystą Srokowskim nie bałamucili polskiej młodzieży filmem "Wołyń". Można by pomyśleć, że cała Polska jest taka, od Piłsudskiego po Petru, nie wyłączając was. Który jest wierny całe życie tylko jednaj kobiecie, a który nie zbałamucił własnej narzeczonej przed ślubem? Tak więc "odczepcie się od" Rysia.

To całe zamieszanie wokół pierdu przez 500+

Wersetem :
,,Jakież tam zamieszanie.
Alimenty? pięćsetkobranie.
500+, 1000+, 1500+ i więcej sądzę.
Chłop młody to ma branie i żądze.,,
alkoan

Słońce na Maderze świeci tej cholerze?

Aśka znów chce 500+ ? (za 9 miesięcy)

Nie wiem o co to chodzi. Ładnie wyglądają i są kompletnie ubrani.

A ten lot na Maderę to był lot liniowy, czy czarterowy?

Ja bym to sprawdził na Waszym miejscu, redaktorzy Niezależnej.

Bo jak Rysio leciał samolotem wyczarterowanym przez biuro podróży, to na pewno nie leciał służbowo ;)

Mam rację?

Ryșio zaszalał ciuchy w plastikowych workach czekają już pod drzwiami .... został "wywłaszczony...". a żona SMS będzie sprawdała, no cóż nigdy nie można odmawiać sexu, bo nie będzie anexu...

A Joasia ...teraz będzie muiała sprawdzić czy jej jakiegoś świństwa nie wtrysnął.....

Czekamy na nagrania .... z politycną dziewicą ...

Pogoda łuzkowa się udała, cały czas padało, konferencje łóżkowe...

Sylwester wspaniały, taki dziewiczy ...

Aśka straciła dziewictwo.

Tak tak, ona wczesniej cos tam belkotala o byciu dziewica polityczna. A teraz to juz jest tylko polityczna (i nie tylko ) qôRvå. Oblicza prostytucji sa rozne: 100zl za godzine, albo pozycja wiceszefa partii i rozbicie rodziny wlasnym dzieciom. Rysiu jeszcze gorszy. Nie moze zarzadzac panstwem, skoro nie umie zarzadzac malzenstwem.

Wielokrotnie!

Brunetki , blondynki ja Rysiu całować chcę. Żadnej nie przepuszczę dlatego w Nowoczesnej jest ich tak dużo.

Czy prawda jest, że ona jest matka trojga dzieci ?

Rysio i Asia to Nowoczesna Demokracja w praktyce.

POzdrowienia dla męża i żony ;-)

Niech KODeraści zaśpiewają pod Sejmem przebój Alibabek: "Przeleć mnie"

No pokażcie wreszcie te rogi Pawełka,bo jak na moje to renifer ze wstydu pod ziemie się zakopie.

Czy zauważyliście Państwo jak Ryszard Petru zachowuje się wobec kobiet ze swojej partii??
\
Wczoraj TVP info pokazywało taki oto obrazek : Pan Rysio Petru jak idzie korytarzem Sejmowym z dwiema koleżankami z partii.

W pewnej chwili pan Rysiu przybija piątkę z inną panią nadchodzącą z naprzeciwka po czym skręca w kierunku drzwi do jakiejś sali.

Mężczyzna z naszego kręgu kulturowego powinien przepuscić przodem obie obie kobiety , tymczasem obie panie cofnęły się i pan Rysiu wszedł jako pierwszy...

Bez komentarza.

...i tak ma być...
...oni mają genderowy parytet...
...poza tym zawsze baran na czele kierdelka, owieczki potulnie z tyłu...
...dziewczyny ćwiczone na modłę islamówek...
...przecież tak miało być...
...wszystko przez 'pisiory'...
scorpion valdi

też na to zwróciłam uwagę

Musiało go nieźle wziąć skoro bierze się za babe z tróją dzieci. A Madera to jaka to Portugalia.To wyspa prawie 1000 km od Portugalii na oceanie.

Madera to wyspa należąca do Portugalii .
Wracaj do szkoły

Nie zmienia to faktu, że jest wyspą oddaloną od Portugali leżącą na oceanie ;-)

To już wiem na co były potrzebne pieniądze, o które żebrał , że niby na wsparcie partii.Zebrał kasę i prysnął z kochanką na bal sylwestrowy, a towarzystwu z Nowoczesnej pokazał środkowy palec.

Ach zaraz wszystko na niego. Inni koledzy z klubu tez chcieli godnie przeżyć i święta i sylwestra, a tu jeszcze cały karnawał...........Polacy nie bądźmy skąpi dzieci resortowych rodziców tez mają marzenia.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl