niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Prawa ręka doradcy Putina nie żyje. Ciało znaleziono w samochodzie

Dodano: 26.12.2016 [18:54]
Prawa ręka doradcy Putina nie żyje. Ciało znaleziono w samochodzie - niezalezna.pl
foto: RIA Novosti archive, image #421316 / Andrey Stenin / CC-BY-SA 3.0
Oleg Erowinkin - najbliższy współpracownik Igora Sieczina, byłego wicepremiera Rosji - nie żyje. Jego ciało znaleziono w samochodzie w Moskwie. Sieczin to jeden z najpotężniejszych ludzi w Rosji, obecnie jest szefem Rosnieftu, rosyjskiego państwowego koncernu działającego w branży petrochemicznej. 

W Moskwie znaleziono ciało 61-letniego Olega Aleksandrowicza Erowinkina, szefa gabinetu prezesa Rosnieftu Igora Sieczina. Zwłoki znajdowały się w czarnym leksusie w centrum Moskwy.

Jako wstępną przyczynę zgonu podano "atak serca", podkreślając, że śmierć była "nagła" i nastąpiła "bez użycia przemocy". Ciało wysłano do kostnicy FSB.

Erowinkin był generałem FSB, w KGB pracował od 1976 r. W latach 90. pracował w administracji prezydenckiej, zajmując się m.in. zabezpieczaniem tajnych informacji. Od 1998 r. kierował gabinetem wicepremiera Igora Sieczina, przywódcy kremlowskiej frakcji "siłowików" (obejmującej byłych funkcjonariuszy służb specjalnych).

Sam Sieczin uważany jest za jednego z najpotężniejszych ludzi w Rosji. Obecnie szefuje Rosnieftowi, gdzie Erowinkin był jego prawą ręką. Jest też powszechnie uważany za głównego doradcę i współpracownika Władimira Putina, choć w ostatnim czasie mówi się o sporze obu tych postaci. Kilka miesięcy temu portal energetyka24.pl pisał:

Wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy pokazują, że Igor Iwanowicz Sieczin zwany „prawą ręką Putina” i „drugą osobą po prezydencie”, znajduje się w jakiejś formie sporu ze swoim dotychczasowym patronem i w okresach jego słabnięcia wykazuje daleko idącą asertywność poszerzając swoje wpływy. 

Czyżby śmierć Erowinkina była ostrzeżeniem, jakie otrzymał Sieczin od środowiska Putina?


 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ostatnie zdanie ogłusza głupotą i naiwnością.Ja Polak mam dobrze mysleć o o genialnym rządzie małego skrawka ziemi i potępiąc a brzydzić się wszystkim co dzieje się i co jest na wschod od Dniepru.Rosja uważała Polskę za najbardziej przemysłowy kraj w demoludach i chciała współpracy z Polską w każdej możliwej dziedzinie Przeszkadzało to jednak handlarzom złomu ktorzy planowali zeby zamienic polske w cepelie i rynek zbytu Lidlowi dlatego nie było cła na złom do Niemiec.Miejsce Polski zajęły Niemcy w handlu z Rosja.Nie przeszkadza to Ameryce.A Polska demonstruje niby agresywność wobec wszystkiego co rosyjskie. Prawdziwym wrogiem sa Niemcy.Dlatego stacjonuje tam 80 tys żołnierzy amerykańskich wojsk okupacyjnch zeby Niemcy nie wzieli do reki broni przeciw Europie.Polska ma wielkie zadanie do spełnienia właśsnie z Rosja i z Białorusia.Czekają na wydarzenia i czas kreci sie szybciej.Nie musimy bać się Ameryki ani bać się Rosji

Jakoś trudno jest mi uwierzyć,że zmarł ot,tak sobie sam.To wszystko bardzo śmierdzi.

Albo konkurencja z GRU albo CIA jednak próbuje się odgryzać FSB na polu przegranych propagandowo bitew międzynarodowych.

Służby specjalne w Rosji jak i w Ameryce posiadają urządzenia które pomagają im zatrzymać serce. Nagły atak serca i nie ma sprawców ani śledztwa, bo śmierć "naturalna."

PRAWA RĘKA DORADCY... NIE ŻYJE ? A co z resztą doradcy ?

Toże pagib.

Są specjalistami od mataczenia i ... zbrodni. Pod poniższym felietonem jest video, pokazujące agentów FSB i czołgającą sie postać na terenie wrakowiska w Smoleńsku, tuż po katastrofie. Czy ktoś sprawdził prawdziwość tej analizy? Jeżeli video nie jest zmanipulowane - w Smoleńsku 10 kwietbnia 2010 doszło do strasznej zbrodni...

http://www.polskacanada.com/al...

A czy widziałeś jakie kolwiek nagranie z Polski, z lotniska gdzie wsiadali tam Ci wszyscy ludzie wraz z Prezydentem do samolotu? I czy widział ktoś ten odlot do Smoleńska?

Oryginalne nagranie pojawilo sie zaraz po zamachu tak wiec wystarczy to wszystko porownac z tym prezentowanym ,oczywiscie przez fachowcow ale to wyglada dramatycznie prwdziwie.

„choć w ostatnim czasie mówi się o sporze obu tych postaci”... no i właściwie jakikolwiek dalszy komentarz jest zbędny.

a...soros wiecznie(?) szKODzodzi...

od czasow lenina to normalne jest w tamtym rejonie, rosja rzadzi silniejszy, zawsze tak bylo i bedzie, a ci co mysla, iz sa w stanie przechytrzyc czerwone sluzby moga to zrobic tylko w jeden sposob, sami sie wsadza do komina ;-)

taki rejon, dla swietego spokoju sie wykancza oponentow :D

Prawa ręka doradcy Putina nie żyje, nadeszła kolej na lewą.

Putina czeka Rewolucja i to sami Rosjanie rozstrzelaja, podobnie jak to bylo z Nicolae Ceaușescu,i to uczyni najblizsze otoczenie Putina, gdyz ich niepewnosc skloni do tego, oby krwawego i bezwzglednego barbarzynce z NKWD wykonczyc,przed tem, jak on ich wykonczy. Duze grono ludzi nie wytrzyma napiecia, strachu przed smiercia I silny stres tych ludzi zmusi do tego.Tak wyzwola sie Rosjanie od komunistycznych terrorystow.

putin jest kompletnym osłem...ale kochanym osłem.Nicolae C. takim kochanym osłem NIE BYŁ ! Obalanie 'rząduff' w dawnym demoludzie...nijak się ma do obalania 'rząduff' w Azji czy...na 'bliskim wschodzie',Afryce Północnej

Oj Andrzej osly nie rzadza krwawa mafia, putin jest kochanym powiadasz? To milos z przymusu, bo w Rosji panuje nadzwyczajny system putina, dzis jestes bogatym na wysokim stanowisku, jutro jestes trupem, za malo masz wiedzy na temat Rosji, a Nicolae C. jest kapitalnym przykladem postepowania putina, ktory jest najbogatszym czlowiekiem nie tylko w Rosji, ale i na swiecie

Andrzej Lobrow(22:21) Tez podobnie mysle.On chcac ich zdyscyplinowac,raczej ich zdesperuje i wynik moze byc taki,
jak Ty opisujesz.To chyba by nam odpowiadalo i Trump tez
bylby zadowolony? Znam wielu ludzi w USA,myslacych podobnie
jak nowy prezydent,a wszystko w wiekszosci podobnie jak w
Polsce.Starego maja dosc!

To czym teraz będzie jadł i pisał putin

O taką właśnie demokrację "walczą" opozycjoniści w Polsce!

Fajnie tam w tej rosji .co nie?!U nas było podobnie aż do wygrania wyborów przez PIS.

Skończył marnie kacapisyn jak każdy niepożyteczny już idiota dla kacapstanu (jak to Stalin określał takiego), przyczyna śmierci zawsze taka sama zawał serca jak u Bieruta czy innych niepożytecznych już idiotów dla kacapstanu!

Najlepiej dla świata będzie, jak moskale się nawzajem powyrzynają...

I pewnie "tradycyjnie" ciało znaleziono w Piatek - sekcja zwłok w Poniedziałek. Skad my to znamy ?

Rosja to nie Polska. Proszę nie porównywać nas z kacapią. Tam nawet sekundę po ewidentnym morderstwie śledczy ustalą , że denat popełnił samobójstwo.

OJPD !!!!

W tej calej wspolczesnej Rasiji, to …. SRODOWISKA strzelaja do ludzi !!!!

ENDE

"Czyżby śmierć Erowinkina była ostrzeżeniem, jakie otrzymał Sieczin od środowiska Putina

?W jaki sposób otruli Erowinkina: Ricin?

Ostrzeżenie jakie otrzymał Sieczin od środowiska Putina nie przedłuży życia Sieczina, jego dni i godziny już są policzone!

Poprzedni wpis napisalem tylko po przeczytaniu tytulu.
Dopiero teraz zerknalem na poczatek i juz blad,wiec oczami
w dol i...jakis "wg" i wszystko jasne.W 1-szym akapicie: "obecnie jest szefem Rosnieftu"!? A 2-gi(oczywiscie) to
powtorzenie 1-go,tyle,ze dodal czarnego "leksusa"z malej
litery!?Przeciez to marka s-du,wiec winno byc z duzej!
A w ogole nie mogl umiescic tego czarnego w 1-szym i w ten
sposob zaoszczedzilby nam zbednego,jalowego czytania?

w Rosji lat 20-tych nieuchronnie padało zasadnicze pytanie, które brzmiało: dlaczego przed kimś, kto miał nieszczęście wpaść w ręce CzeKa, stawało wielkie prawdopodobieństwo, że przesłuchiwać go będzie żydowski śledczy i że będzie rozstrzelany przez żydowskich oprawców"? To samo pytanie mogli sobie zadawać żołnierze wyklęci z AK tuż po wojnie, gdy po aresztowaniu, stając przed żydowskim śledczym, potem żydowskim prokuratorem i sędzią, a w końcu przed żydowskim katem otrzymywali swoje 9 gram ołowiu w głowę. Aleksander Sołżenicyn opierając się na swoich badaniach historycznych twierdzi, że Żydzi zgładzili w ZSRR około 66 milionów rosyjskich i nierosyjskich obywateli, przeważnie prawosławnych i katolików. Nie można oszacować, ilu Polaków zostało zgładzonych przez Żydów w Polsce i poza jej granicami od czasu wybuchu II Wojny Światowej do dnia dzisiejszego. .Jedno jest pewne. Żydzi zabili więcej Rosjan i Polaków, niż wynosi całkowita liczebność ich narodu. Zbrodnia żydowska w porównaniu z żydowskim Holocaustem jest ponad dziesięciokrotnie większa.

Bardzo ciekawy i pouczajacy wpis.

Jestem Jasnowidzem od urodzenia. 2017 rok jest ostatnim roki aem życia tego bandyty z Kremla... Zdechnie od trucizny, Oficjalna wersja.... dokładnie nie wiem, ale atak serca albo wylew. Następcą i wybawicielem Rosjan z rąk mafii będzie jakiś szachista.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl