niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Jackiewicz ujawnił patologię i przypomniał słowa Piłsudskiego: "bić k... i złodziei"

Dodano: 11.05.2016 [11:03]
Jackiewicz ujawnił patologię i przypomniał słowa Piłsudskiego: "bić k... i złodziei" - niezalezna.pl
foto: twitter.com/pisorgpl
Minister Skarbu Państwa Dawid Jackiewicz wyliczył siedem grzechów głównych resortu Skarbu Państwa za rządów PO-PSL. W każdym zdaniu podał dowody na szokujące nadużycia rządów PO-PSL. Wymienił mnóstwo przykładów na każdy z nich. Menadżerowie zarabiali miliony, a służbowymi pieniędzmi płacili za.. fryzjera, czy życzyli sobie złotych Mercedesów. Znamienne było, że podczas wystąpienia Jackiewicza na sali panowała cisza.
 

1 mln zł projekt logo dla firmy, której jedynym klientem jest Skarb Państwa!, 209 mln za doradztwo w dwa lata w jednej ze Spółek Skarbu Państwa!, min skarbu państwa wydano 2mln zł analizy prawne 2013-2015 a 60% niepotrzebne

 
– mówił minister. A im dłużej mówił, tym bardziej wydało się to nieprawdopodobne.Pomimo wsparcia zatrudnionych prawników w ministerstwie Skarbu Państwa i wsparcia Prokuratorii Generalnej - wydano 2 mln zł na dodatkową obsługę prawną.

Zagraniczne banki otrzymały 115 milionów złotych od Ministerstwa Skarbu Państwa za 4 projekty, wspierano ze środków publicznych sportowców, którzy później popierali PO i Prezydenta Bronisława Komorowskiego w kampaniach wyborczych, rząd PO-PSL nagminnie dokonywał patologicznych wyprzedaży i prywatyzacji spółek Skarbu Państwa,

- wyliczał minister.

Fundacji L.Walesy zlecono działania PR za 700 tys. Zł . Fundacja się nie wywiązała, ale o pieniądze się już nie upominano - to jeden z przykładów niegospodarności.
Ten kto sprzeniewierza się interesom państwa, może być odwołany w każdym momencie

- mówił Dawid Jackiewicz. Dodał, że w ministerstwie zostały poczynione już pierwsze kroki, by zlikwidować patologie ostatnich rządów.

ZOBACZ WYSTĄPIENIE DAWIDA JACKIEWICZA


Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ależ teraz muszą kwiczeć. :D Teraz czekam na zapowiedziane sprawy karne, będzie wesoło. Ktoś wreszcie musi wziąć się za tych złodziejskich aferzystów. I mam nadzieję, że PiS nie popełni "ośmiorniczek", bo wtedy kto by nam pozostał?

A po co im było zlecać opracowanie horoskopów dla psów????

Dokładnie - Piłsudski powiedział "Bić k. i złodziei" a potem obalił chadecki rząd w przewrocie majowym i pozamykał endeków w Berezie

Niestety, niestety, zniszczył chadecję, choć co do k. i złodziei maiał rację. Gonić k. złodziei!!!

Panie Wałęsa - "O take Polske" pan walczył?

ŻADNE GRUBE ANI CIENKIE KRESKI I OKRĄGŁE STOŁY, tylko Prokuratura Generalna, rozliczenie, odebranie złodziejom zagrabionych majątków i więzienie, tak się robi w demokratycznych krajach za grabież i złodziejstwo majątku państwowego.
Jeżeli PiS ICH nie rozliczy będę uważał, że "okrągły stół" powrócił, że zamienili się tylko stołkami.

Czekamy na wyroki i więzienie dla odpowiednich osób. Jeśli tak się nie stanie, to można będzie uznać cały ten audyt za PR-ową ściemę.

A- i to w miarę prędko. Żeby się nie okazało, że coś się przedawni

Od której minuty te cytaty? :D

Ja zawsze i wszędzie mówię, że PO to patologia, patologia, patologia...

I co PIS zamierza z tym zrobić? Gruba kreska 2 czy Wronki? Na razie wygląda na grubą kreskę.

PZU na życie z prezesem Krzywina siedlisko patologii, korupcji, nepotyzmu i sexu dyrektorów zonatych z pracownicami z terenu na corocznych Galach Mistrzów Sprzedazy

Do różańcowej krucjaty miłosierdzia mówi z nieba św. siostra Faustyna: Niech miłosierdzie Boże będzie w waszych myślach, słowach i czynach! Bóg miłosierny okazał moc swego ramienia i dał udręczonemu narodowi dar wolności od kłamstwa, pogardy i pychy rządzących. Módlcie się gorąco o utrwalenie dobra w Ojczyźnie naszej. Módlcie się za rządzących, aby ich serc nie ogarnął lęk wobec demonicznego ataku odchodzących w strachu przed odpowiedzialnością. Módlcie się o odwagę i męstwo, o dary Ducha Świętego dla prezydenta, rządu i parlamentu. Módlcie się i nie ustawajcie. Miłosierny Król Jezus Chrystus zwycięży. Ja modlę się nieustannie za moją ojczyznę i dziękuję Panu za wielkie miłosierdzie Jego, które wam okazał. Niech waszym hasłem będzie: Jezu, ufam Tobie! Święta siostra Faustyna.https://wirtualnapolonia.com/2015/11/05/ks-stanislaw-malkowski-nie-zawodzi-nadzieja-oparta-na-darze-prawdy/

Tak miłosierdzie nie idze w sprzecznosci z ukaraniem bandyty, złodzieja, mordercy. Dlatego sąd, kara sprawiedliwa do winy i niech sie w pierdlu nawraca jeden z drugim.

To kiedy zaczniemy "bić k... i złodziei"?
Proponuje zaraz jak tylko zakoncza sie te letnie "imprezy":
Igrzyska sportowe, Zjazd Mlodzierzy, manewry NATO.
Tak by na swieto listopadowe bylo juz w wiekszosci "posprzatane".

Kiedy będą podjęte działania prokuratury...

Czas zlikwidować Republikę "kolesi".....

Powtarzam propozycje z wpisu Seniora - trzeba wydrukować Biała Księgę. Sprzedawać po kosztach, lub publikować sukcesywnie w jakiejś gazecie. Polacy MUSZA się dowiedzieć, bo skala zdrady i zlodziejstwa jest nie do ogarniecia, ni określenia w skrocie.

A głupia większość społeczeństwa harowała za 1500 BRUTTO,na umowach śmieciowych , jeszcze podniesiono wiek do 67 lat ,a wcześniej podatek VAT,by przestępcy mieli na swoje ośmiorniczki !!! Ale GEBBELSOWSKA PROPAGANDA PO głosiła wszem i wobec,że mamy ZIELONĄ WYSPĘ !!!!

Szok!!! To są informacje, które miały nigdy nie dotrzeć do informacji publicznej. Złodziejska przestępcza banda!

a ile zarabiają prezesi PKO BP i Orlen i cała ekipa z nadania PiS ? czy oni pracują za dziękuje, pro publico bono ?

Ależ Rozalko, prezes PKO BP jest z nadania patologii obywatelskiej.

3,2 miliarda złotych za bankructwo Skoków!!!!
Gdzie komisja śledcza, gdzie rpokuratura ???
PIS a kajdanki i do pierdla.

Uwaga !
Andrzej Czyżewski, (były prokurator, działacz „Solidarności”, internowany w 1981 r. jako jeden z dwóch prokuratorów w kraju) o aferze paliwowej !
Bronisław Komorowski, Kazimierz Komorowski, Piotr syn Kazimierza ukradli co najmniej 500 mln zł !!!
Komorowscy w zorganizowanej grupie przestępczej !!!
Posłuchajcie !! Trzeba mieć jednak cierpliwość, jest to gadka prokuratorska !!!

https://www.youtube.com/watch?...

Cały ten audyt wydrukować w tzw. Białą Księgę i rozdawać ludziom za symboliczną cenę. Niech mają, niech wiedzą. Nawet tym złodziejom z poprzedniej władzy to rozdać.

Mam też prosty przepis na ukrócenie wielu patologii w spółkach skarbu państwa:
Prywatyzacja, prywatyzacja i jeszcze raz prywatyzacja (poza niezbędnymi dla bezpieczeństwa państwa spółkami)
Proszę wierzyć: zawsze tam, gdzie są publiczne pieniądze dochodzi do wałków, nadużyć, marnotrawstwa i zatrudnianiu po znajomości. I nie ma znaczenia, jaka partia rządzi w danym momencie.

p.s. moja żona pracuje w s.s.p. - z tego co słyszę patologie były zarówno przed zmianą władzy jak i obecnie.

Błąd kardynalny. Właśnie nie możemy jako państwo i społeczeństwo polskie podnieść się z upadku gospodarczego spowodowanego korupcyjną prywatyzacją. Sprzedaż za złotówke, za ile kto będzie chciał dać. NFI utworzona przez Janusza Lewandowskiego jako przykrywka dla rabunku dorobku gospodarki narodowej. DOSYĆ ! ! !
Prywatne przedsięwzięcia jak najbardziej, ale obok państwowych, spółdzielczych i społecznych. A nie poprzez złodziejstwo. Prywatna przychodnia - proszę bardzo - wolny teren jest, niech budują, a nie zawłaszczają już zbudowane obiekty za pieniądze podatnika. Konkurencja jest pożądana.

Państwo musi mieć własne przedsiębiorstwa w każdej gałęzi przemysłu w celu poznania rzeczywistych kosztów produkcji i stopnia wyzysku pracowników.
Dla przykładu: Państwowe banki kontrolowane rzetelnie mogą spowodować urealnienie opłat bankowych i kredytów również w bankach prywatnych i zagranicznych. W przeciwnym razie, bez kontroli i akcji banków państwowych będziemy mieli zmowę monopolistyczną.
Podobnie rzecz się ma z budową autostrad. Bez firm państwowych rzetelnie kontrolowanych, nikt w Polsce nie wie jaki jest koszt budowy 1 km. Powierzenie tego zadania tylko prywatnym i zagranicznym firmom spowodowało najwyższe w Polsce koszty budowy w Europie (a może i na świecie).

No cóż, na pewno nigdy nie doszlibyśmy do porozumienia - Ty jesteś socjalistką (bez obrazy - to żaden epitet, po prostu Twoja wypowiedź świadczy o tym, że uważasz, że państwo powinno samo produkować różne dobra). Ja natomiast w własnych obserwacji oraz nauki uważam, że tak być nie powinno a państwo powinno mieć bardzo ograniczoną rolą (czyli gospodarczy leseferyzm). Pozdrawiam

p.s. oczywiście, że wiele osób nielegalnie dorobiło się fortuny na prywatyzacji. Ale była to cena, którą trzeba było zapłacić za to, żeby było lepiej. Bardzo wielu ludzi ma tendencję do przeszacowywania wartości np. zakładów z PRL. A prawda jest taka, że były one tak zacofane w stosunku do analogicznych przedsiębiorstw ze "starych" gospodarek wolnorynkowych, że nie miałyby szans z nimi konkurować i bez prywatyzacji upadłyby na 100%.

No i fajnie. Teraz czekam na link do audytu w formie pdf.
Konkretnie - jak wyliczono poszczególne kwoty.
Punkt po punkcie wraz z założeniami, na jakich powstały obliczenia (np. tu straciliśmy tyle i tyle, bo można to było zrobić tak i tak). Oczywiście czekam też na odpowiedź PO-PSL na konkretne punkty, bo przed wydaniem osądu przywykłem zapoznać się z materiałami/argumentami obu stron.

Nie doczekasz się. PO, zamiast merytorycznie ustosunkować się do zarzutów, będzie darło japy, że to nieprawda. Już teraz Kopaczka ani się nie zająknęła na temat przekrętów, tylko napadła na PiS, że przez 6 miesięcy nic nie zrobił, a tyle naobiecywał.

Za czasów Piłsudskiego dla wysokich urzędników za malwersacje była kara śmierci przez rozstrzelanie.

Może to przywrócić.

Stracone lata - nasze lata drodzy rodacy. Nauczono mnie, że należy być pracowitym, szanować wspólne dobro, pochylać się nad krzywdą ludzką (i nie tylko ludzką), być solidnym. Wychowałam dziecko samodzielnie na porządnego człowieka. Z braku znajomości i pieniędzy borykamy się z biedą, brakiem perspektyw i brakiem dostępu do wspólnego, społecznego dobra. A takie darmozjady ustawili się finansowo na całe życie i chcą tzw. demokracji. Co zrobiłby marszałek Piłsudski ze złodziejami i zdrajcami narodu??????????? Potrzebny jest dziś taki marszałek.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl