niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

„Dziś w Europie nie można mówić prawdy” - CAŁE PRZEMÓWIENIE ORBANA

Dodano: 15.03.2016 [14:24]
„Dziś w Europie nie można mówić prawdy” - CAŁE PRZEMÓWIENIE ORBANA - niezalezna.pl
foto: Ewa Stankiewicz/Gazeta Polska
Jak informowaliśmy w treści relacji z Wielkiego Wyjazdu na Węgry, przed Muzeum Narodowym (Nemzeti Múzeum) premier Viktor Orban wygłosił przemówienie. Polityk odniósł się krytycznie do polityki Unii Europejskiej wobec imigrantów.  W przemówieniu padły mocne słowa. Specjalnie dla czytelników portalu niezalezna.pl publikujemy pełną treść przemówienia premiera Węgier.
 

- Europa nie jest dziś wolna. Wolność zaczyna się od prawdy. Dziś w Europie nie można mówić prawdy. Dziś w Europie nie wolno mówić o tym, że mamy wędrówkę ludów, a nie napływ migrantów. Dziś nie można mówić, że mamy napływ innych społeczeństw, które nam zagrażają (...) zagrażają tradycji chrześcijańskiej. Ale dziś obywatele Europy budzą się i rozumieją, że ich przyszłość jest zagrożona – mówił premier Orban.

 W dalszej części przemówienia nawiązywał do polsko-węgierskiej przyjaźni.

- My Węgrzy i Polacy wiemy, że działać można tylko będąc odważnym - stwierdził Viktor Orban.


Poniżej publikujemy pełną treść przemówienia Viktora Orbana (pisownia oryginalna):

„Bądź pozdrowiona węgierska wolność, w dniu twych urodzin!”

Panie i Panowie! Rodacy! Węgrzy na całym świecie!

Z uszytą przez żonę kokardą na swoim sercu, z tomikiem poezji w kieszeni, z myślami o strasznych wrażeniach z rewolucji w głowie witał Sándor Petőfi 15 marca w swoim dzienniku. „Bądź pozdrowiona węgierska wolność, w dniu twych urodzin!” Dziś po 168 latach z radością i wiosennym optymizmem, z wielkimy nadziejami i podniesioną duszą świętujemy w całym Basenie Karpat. Od Beregszász po Szabadkę, od Rimaszombat po Kézdivásárhely. Każdy Węgier, z jednym sercem, jedną duszą, jedną wolą.

Węgierskie serca radują się również tym, że jak w decydujących bitwach powstania węgierskiego, obecnie też jest z nami legion polski. Witam rozentuzjazmowanych potomków generała Bema. Witamy przedstawicieli wielkiego narodu polskiego. Jak zawsze podczas wspólnej tysiącletniej historii,tak teraz też jesteśmy z Wami w walce, którą prowadzicie za wolność i niepodległość Waszej ojczyzny! Razem z Wami zawiadamiamy Brukselę: więcej szacunku dla Polaków, więcej szacunku dla Polski! Bóg Was tu przyprowadził! xxx polsko-węgierskiej wspólnoty losów, jest to, że 60 lat temu nasza druga chwalebna rewolucja w ’56 urodziła się pomiędzy pomnikiem Bema a placem Kossutha. Powstała z wielką siłą chwalebnych przodków i na wieczór wyrwała wielkiego generalissimus Sowjetów.

Szanowni Państwo! Szanowni Świętujący!

Węgier występuje w obronie swojej prawdy, kiedy trzeba. Jak musi, nawet walczy. Nie szuka bez powodu problemów. Wie, że lepiej zachować spokój, niż wyciągać szable. Dlatego, rzadko bierzemy się za rewolucję. Podczas 170 lat dwa razy tak postąpiliśmy. Mieliśmy powody. Czuliśmy, że nie wytrzymamy dalej. Europa zachowała nasze rewolucje z 1848 i 1956 wśród chwały świata.

Chwała bohaterom! Szacunek dla odważnych! Historycy zapisali rewolucję z 1918-19, ale nie na stronach chwalebnych, lecz w leksykonie o bolszewickim zamieszaniu z którego wybuchła rewolucja anty-węgierska dla celów i interesów obcych. My Węgrzy mamy dwie tradycje rewolucyjne. Jedna prowadzi od 1848, przez 1956 i zmiany ustroju do nowej Konstytucji i obecnego porządku konstytucyjnego. Druga wywodzi się od jakobinów, przez 1919 do komunizmu powojennego. Dzisiejszy porządek urządzili spadkobiercy rewolucji z 1848 i 1956.
Ta tradycja kieruje dzisiejszym światem polityki, gospodarką i życiem intelektualnym narodu. Równość przed prawem, odpowiedzialne ministerstwa, bank narodowy, wspólny podział obciążenia, wolność, odpowiedzialność, szacunek ludzkiej godności, zjednoczenie narodu. Bądźmy za to wdzięczni, że tak się stało. Soli Deo gloria!

Szanowni Państwo!

Nawet wyniosłość święta nie pozwala nam zapomnieć, że tradycja 1919 nadal żyje z nami, na szczęście już tylko osłabiona, ale jeszcze tu się snuje. Jeżeli nie dostanie wsparcia z zagranicy, to uschnie w węgierskiej ziemii, która nie przyjmuje internacjonalizmu. Tak jest dobrze.

Szanowni Państwo!

Porządny, wychowujący dzieci i pracujący obywatel raczej nie zostaje rewolucjonistą. Osoba myśląca i pewna siebie wie, że z zamieszania rzadko wynikają dobre rzeczy. Osoba pogodna i pragnąca rozwoju wie, że nie można na raz robić dwa kroki, bo się potknie o własne nogi. Jednak właśnie tacy mieszczanie z Pesztu zostali zwolennikami rewolucji i maszerowali w pierwszych rzędach, tuż za młodymi studentami.
To oni dali większość rewolucji i walk wolnościowych, za honor Węgrów zapłaciliśmy ich krwią. Każda rewolucja jest taka, jak ci, którzy ją robią. Naszą rewolucję robili porządni mieszczanie, oficerowie, prawnicy, pisarze, lekarze, inżynierowie, rzemieślnicy, chłopi i robotnicy o narodowych uczuciach.

Nie ma śladu nieudanych wizji nieudanych filozofów czy intelektualistów. Rewolucjoniści z 1848 z kamieni po zburzonym absolutyźmie nie chcieli zbudować świątyni nowej tyranii. Pieśni węgierskiej rewolucji nie pisano na ostrze gilotyny ani na struny szubienicy. Nasze pieśni nie śpiewa tłum linczujący, przemieniony w kata, poematy nie są poświęcone zemście ani krwi. Pełnym godności momentem rewolucji z 1848, kiedy znów rozkwitały rany węgierskiego narodu. Żądano uzyskanie i odzyskanie praw konstytucyjnych, zabranych narodowi.

Szanowni Państwo!

A wy co robicie? – pyta się Sándor Petőfi w ostatnim liście do Jánosa Aranya trzy tygodnie przed swoją śmiercią. Pyta się też nas. A wy co robicie? Co robicie z dziedzictwem? Czy Węgrzy są godni swego wielkiego imienia? Czy znacie prawo dawnych Węgrów, że to co czynicie, musicie mierzyć nie tylko miarą pożyteczności, lecz też miarą absolutu, ponieważ te czyny muszą zająć swoje miejsce w wieczności.

Szanowni Świętujący!

Dziedzictwo jest, Węgrzy żyją, Buda stoi. Jesteśmy kim byliśmy, będziemy kim jesteśmy. Znają nas, jesteśmy szanowani przez mądre narody. Zachowujemy dawne prawa. Czy odniesiemy sukces, czy powstanie niezależna, poszanowana na świecie ojczyzna, o którą walczyli w 1848, jeszcze nie wiemy. Wiemy, że gwiazdy Europy są chwiejne, więc czekają nas próby. Obecne czasy zadają nam pytanie, czy mamy być niewolnikami,czy wolni? Los Węgrów jest powiązany z narodami Europy, dziś żaden naród nie może być wolny, jeżeli Europa nie jest wolna. Europa jest bezsilna, jest jak więdnący kwiat zjadany przez tajne robactwo. 168 lat po wiośnie ludów, nasza wspólna ojczyzna, Europa, nie jest wolna.

Szanowni Świętujący!

Europa nie jest wolna, wolność zaczyna się wypowiedzeniem prawdy. Dziś w Europie zakazane jest powiedzieć prawdę. Kaganiec jest kagańcem, nawet z jedwabiu. Jest zakazane powiedzieć, że dziś nie przybywają uchodźcy, lecz Europie zagraża wędrówka ludów. Jest zakazane powiedzieć, że dziesięciomilionowe tłumy czekają w gotowości, żeby ruszyć w naszym kierunku. Jest zakazane powiedzieć, że migracja przynosi przestępstwo i terror do naszych krajów.

Jest zakazane powiedzieć, że tłumy innej cywilizacji są zagrożeniem dla naszego stylu życia, kultury, zwyczajów, tradycji chrześcijańskich. Jest zakazane powiedzieć, że ci co wcześniej przybyli zamiast integracji zbudowali własny świat, z własnymi prawami, ideami, które rozwierają tysiącletnie ramy Europy. Jest zakazane powiedzieć, że to nie łańcuch przypadkowych i nieumyślnych konsekwencji, lecz zaplanowana akcja, tłum ludzi prowadzonych na nas.

Jest zakazane powiedzieć, że w Brukseli dziś pracują nad tym, żeby jak najszybciej przywieźli i zasiedlili u nas obcych. Jest zakazane powiedzieć, że celem zasiedlenia jest przerysowanie wzorów religijnych i kulturalnych Europy i przebudowanie etnicznych podstaw, usuwając ostatnie bariery internacjonalizmu, czyli państwa narodowe. Jest zakazane powiedzieć, że Bruksela zabiera kawałki naszej narodowej suwerenności, że w Brukseli pracują nad planem Stanych Zjednoczonych Europy, do czego nikt, nigdy ich nie uprawnił. Dzisiejszy przeciwnicy wolności są inni niż dawni władcy, czy władcy systemu sowjeckiego. Innymi metodami zmuszają do poddania się. Dziś nie zamykają w więzieniach, nie zabierają do łagrów, nie okupują czołgami państwa przywiązane do własnej wolności. Dziś wystarczą ataki prasy światowej, stygmatyzacja, straszenie i szantaż. Czy raczej wystarzczyło. Do tej pory.
Narody Europy obudziły się, uporządkowują się i niedługo wstaną. Narody Europy zrozumiały, że chodzi o ich przyszłość. Nie tylko dobrobyt i wygodne życie, praca, ale nasze bezpieczeństwo i pokój jest zagrożony. Śpiące w dobrobycie narody Europy wreszcie zrozumiały, że zagrożone są zasady, na których Europa została zbudowana.
Europa to chrześcijaństwo, wspólne życie wolnych i niezależnych narodów, równouprawnienie kobiet i mężczyzn, wyścig fair, solidarność, honor, pokora, sprawiedliwość i miłosierdzie. To niebezpieczeństwo nie atakuje nas jak wojny i katastrofy nagle. Wędrówka ludów to cicha woda, która wytrwale rwie brzegi. Pokazuje się, jako sprawa humanitarna, lecz jej prawdziwa natura, to zajęcie przestrzeni. To co dla nich jest zajęciem przestrzeni, dla nas jest utratą przestrzeni.

Wojownicy praw człowieka czują potrzebę, aby nas pouczać i oskarżać. Ponoć jesteśmy wykluczający i wrodzy. Prawda jest taka, że nasza historia, to historia przyjmowań i łączenia kultur. Kto zgłaszał się jako nowy członek rodziny, sojusznik, czy przybysz uciekający aby przeżyć, tego wpuściliśmy i znalazł u nas nową ojczyznę. Kto przybył, aby zmienić nasz kraj, uformować nasz naród na własną modłę, kto przybył z agresją i wbrew naszej woli, zawsze spotkał sprzeciw.

Partnerem Głównym IV Wielkiego Wyjazdu na Węgry jest PKP S.A.
Autor: , Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A nie napiszecie nic o KŁAMSTWIE Orbana który w dniu wyboru szefa RE powiedział że skoro Jacek Saryusz się wycofał z kandydowania (? ? ? ?) to on poprze tuska !!!!

To nie jest całe przemówienie Orbana! A zaledwie połowa. Druga część jest jeszcze ciekawsza! Polecam obejrzeć z polskimi napisami na YouTube. Tytuł "Viktor Orban i ''imigranci" - Unia Europejska planuje zniszczyć Europejskie narody | Napisy PL" na profilu: Ateizm Urojony.

Na pohybel jewropejskim lewakom.

Co to jest "xxx polsko-węgierskiej wspólnoty losów"?

"możne" narody postanowiły że mogą zadecydować o świecie za innych tych mniejszych. więc się dogadują nad naszymi głowami o rządzie światowym, czipowaniu ludzi, jednej religii, ustanowieniu braku gotówki itd. nie dajmy się!

Dla skromnego przypomnienia..tradycji Judeo-Chrzescijanskiej..przypominam Legion Żydowski..złożony z Polaków Wyznania Mojżeszowego..Mój Pra, i pra dziadek był jednym z tych którzy w nim Uczestniczył..Legion Żydowski w czasie Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej w ruchu Powstańczym od Wiosny Ludów aż do 1918 R,,szkoda ze dziś Przyszło nam słuchać o Okrągłym stole i KLD..Są Ludzie Tak samo jak Tatarzy..wierni Rzeczypospolitej..osiadłych tu w Polsce na Wieczyste czasy

Znów nadchodzą ciężkie czasy dla całej ludzkości. Wszyscy liczący się gracze w polityce światowej chcą tego samego:GLOBALIZACJI - ale każdy z nich na swoich własnych warunkach! Muzułmanie,USA, Chiny czy Rosja mają swoją odrębną wizję tego procesu. Jest to jednak także recepta na konflikt zbrojny o światowym zasięgu w wyniku którego może nie być ani zwycięzców, ani zwyciężonych.

Te ichnie "warunki" olejemy. Wprawdzie to kilka b.potężnych rodzin /znaczy forsiatych/ ale nas są miliony i możemy im dać takiego kopa, ze zatrzymają się na Kamczatce. Jasne? Lepiej umrzeć stojąc, niż żyć na kolanach - pamiętaj, że bezccenny jest jedynie honor.
Pokój może mieć swoją cenę za wysoką dla nas.

Piękne przemówienie, w tonie Naszego Pana Prezydenta!! Obaj nie mogą powiedzieć prawdy bezpośrednio, ale każdy ma umysł!! Wszyscy czujemy, że coś jest nie tak! Czujemy zbliżające się zagrożenie!! Ta sterowana fala innowierców, a wraz z nią przemycana na potężną skalę broń ma jeden cel zniszczyć Nas, zniszczyć mądre, chrześcijańskie narody. To jest walka DOBRA ze złem, i to dosłownie!!,,Dzień X- szturm na Europę , ten film na YT to potwierdza!! Putin pokazał, że to on powinien stanąć na czele nowego rządu światowego (dlatego zakończył misję w Syrii), a papież Franciszek, że to on ma stanąć na czele nowej religii new age, dlatego to spotkanie z przedstawicielem cerkwi. NWO rośnie w siłę. Populacja chrześcijan jest sukcesywnie zmniejszana : obowiązkowe szczepienia i codzienny chemitrails( Wolna Polska- pokazała wnętrze samolotów rozpylających wiadomo co i w jakim celu!!). To już nie teoria spiskowa, to jest prawda- jesteśmy w śmiertelnym uścisku. Już wiemy kto stał za wałęsą i w jakim celu. Wreszcie się budzimy!!

"tradycja 1919 ... jeszcze tu się snuje. Jeżeli nie dostanie wsparcia z zagranicy, to uschnie w węgierskiej ziemii, która nie przyjmuje internacjonalizmu"

ŁUP!

"to co czynicie, musicie mierzyć nie tylko miarą pożyteczności, lecz też miarą absolutu"

Na pohybel oportunistom! Precz z Idiokracją!

"Europa jest bezsilna, jest jak więdnący kwiat zjadany przez tajne robactwo."

!!Orban pierwszy!!
Kiedyś w swoim komentarzu, zachęcałem do tego naszych dziennikarzy i socjologów ale nie skorzystali. :)
Z ust polityka się tego nie spodziewałem, a jednak!

"Dziś wystarczą ataki prasy światowej, stygmatyzacja, straszenie i szantaż. Czy raczej wystarzczyło. Do tej pory."

To mogą być 3 zdania, po których lewaki i "robactwo" rzeczywiście zaatakują: kryzys finansowy, wojna, dechrystianizacja, de-republikanizacja, federalizacja i próba wprowadzenia komunizmu. To już jest przygotowane, a czas dobry, bo od "tej pory" zaczynają mieć pod górkę.

To przemówienie to manifest - prawy prosty w obleśny, głupkowato wykrzywiony, zakuty czerep następców Rousseau, Arouet-a i oświeconych alchemików. Czas ich wyrzucić tam, gdzie ich miejsce - w jednej linii z "bohaterami" "colonnes infernales", "Komuny Paryskiej", CzK, NKVD, Smierszy, UB i KBW.

Pozostanę tylko krytyczny w stosunku do użycia słowa "rewolucja". Zrozumienie różnicy pomiędzy Rewolucją a zrywem/powstaniem/przewrotem jest kluczowe - zmienia paradygmat myślenia o historii i rzeczywistości. Orban wyraźnie nie przeszedł jeszcze tego etapu, dlatego w tekście rewolucja jeździ na rewolucji i rewolucją pogania, a z niektórych akapitów zrobiło się masło maślane.

Zwinąć zasrany czerwono-tęczowy sztandar i wynieść do piwnicy!

Moze to tylko zle/niedokladne tlumaczenie.
Swiadzyc o tym moze taki kwiatek:
„Bądź pozdrowiona węgierska wolność, w dniu twych urodzin!”
a powinno byc:
„Bądź pozdrowiona węgierska wolności, w dniu twych urodzin!”

Orban to mąż stanu wielkiego formatu, szkoda że nie mamy takiego w Polsce. Węgrom w dniu ich święta życzę by ich kraj był wielki tak jak wielcy są sami Węgrzy. Miałem szczęście spędzić kilka dni w tym pięknym kraju i spotkałem samych wspaniałych i przyjaznych ludzi. Wtedy, 16 lat temu, oni bardzo interesowali się Polską mając nadzieję, że zmiany zaczną się od nas. Tym razem to oni mieli więcej szczęścia bo dobre zmiany zaczęły się najpierw u nich. My dziś uczymy się od nich patriotyzmu i dumy narodowej.

Nieszczenie polskiego cmentarza wojskowgo w Libii

https://www.youtube.com/watch?...

Brawo Orban, pozdrowienia dla Władka.

Media na całym świecie nie mówią prawdy: także w Kanadzie...

http://www.polskacanada.com/ka...

Piękne przemówienie Orbana. Brawo!

Brawo, brawo tylko szkoda, ze nie wydrukowaliscie calego przemówienia trwajacego ponad 26 minut. Pomimo tego, ze w tytule artykulu piszecie o calym przemówieniu to tak naprawde wydrukowaliscie tylko pierwsze 20 minut.

Brawo ORBAN...viva ORBAN..jestesmy z Tobä

Brawo Panie Premierze!!! Treść tego wystąpienia należałoby wysłać e-mailem do funkcyjnych PE i KE. Może zrozumieją??? Teraz w tej samej tonacji przywódcy państw V-4 powinny prezentować swoje stanowisko w UE. Pani Premier Szydło powinna bezpośrednio przedstawić obłudę tym biurokratom. Dzisiaj za dużo sobie pozwalają ci potomkowie SS-manów, wermachtowców, nazistów, komunistów, aferzystów, (...)- jak zauważyli internauci.

Jestem dumny z Węgrów ! Brawo Orban ! Polska z wami!!!

Brawo Panie Orban . Polacy zawsze z Węgrami tworzyli przyjazne i braterskie kraje . Ukłonik dla Pana i waszego narodu .

Węgrzy mogą być dumni swojego przywódcy.
My też w końcu doczekaliśmy się prawdziwych przywódców, jednak prosimy o trochę większą stanowczość w działaniu.
Z Niemcami krótko i pod ścianę, z Rosjanami jako równoprawny partner, Amerykanom tłumaczyć jaka jest prawda.
Z Francją i Anglią nie warto bo historia dała już nam przykład sojuszy. Z Izraelem ostro i stanowczo. Z Arabami tak jak z żydami ostro, krótko i stanowczo.
Przyjaźń z Węgrami, Litwą, Łotwą, Słowacją i Estonią, może jeszcze z Czechami.
Gospodarczo z Japonią, Koreą, Chinami, USA, Kanadą.
Niemców lekceważyć i bojkotować. Z Rosją handlować na naszych warunkach.
KOD lekceważyć, policja niech tylko przymknie oko to zrobi się z nimi porządek. PO wszystkich pod sąd, SLD to samo. Kwacha i Bolka wydalić z kraju z zakazem przyjazdu.

A ja bym na Słowaków uważał gdyż oni w czasie drugiej wojny zaatakowali Polskę.
"1 września 1939 roku premier ksiądz Josef Tiso wydał swoim oddziałom rozkaz zaatakowania Polski bez uprzedniego wypowiedzenia jej wojny, co motywował rzekomym zagrożeniem Słowacji przez armię polską. Armia słowacka zaatakowała Polskę o godzinie 5.00 siłą trzech dywizji w kierunkach: podhalańskim, nowosądeckim i bieszczadzkim.
1 września 1939 1 Dywizja zajęła Jaworzynę oraz Niedzicę i posunęła się w ciągu kilku dni o 30 km, dochodząc 3 września wieczorem do Ochotnicy, a 4 września - do rejonu Zabrzeż - Rzeki, gdzie nawiązano kontakt ogniowy z jednostkami Armii "Karpaty". 9 września 1939 dywizja ta powróciła na Słowację (niewielkie siły pozostały na Polskim Spiszu aż do jego włączenia w granice Słowacji oraz jako wojska okupacyjne w Zakopanem). 2 Dywizja w składzie XVIII Korpusu Armijnego gen. piech. Eugena Beyera zajęła pozycje na linii Jasło-Krosno-Sanok, mając styczność bojową z jednostkami polskimi (11 KDP). Najkrwawsze walki toczyły się w okolicach Czeremchy i Ochotnicy między 2 a 5 września. 2 września 4 słowackie wozy pancerne dotarły do Tylicza, gdzie napotkały silny opór i musiały ustąpić. Tego samego dnia pluton Batalionu Obrony Narodowej "Gorlice" pod Konieczną przekroczył granicę państwową i wysadził w powietrze kamienny przepust. Również 2 września Polacy przeprowadzili kontratak do miejscowości Čertižné, powtórzony w nocy z 5 na 6 września, oraz wkroczyli do miejscowości Nižný Komárnik i Vyšný Komárnik. 5 września dowództwo słowackie wydało rozkaz utworzenia grupy szybkiej (tzw. Rychlá skupina) pod kryptonimem "Kalinčak", jej dowództwo objął ppłk Ján Imro. Jednostka ta przekroczyła granicę polską, ale nie brała udziału w walkach. 12 września jednostki te zajęły Sanok oraz okolice"
Dużo większe znaczenie militarne od działania Armii Słowackiej miało udostępnienie przez rząd Słowacji swojego terytorium do przygotowania i przeprowadzenia ataku wojsk niemieckich we wrześniu 1939 roku. Podczas tajnych rozmów z Niemcami, które odbyły się 20-21 marca 1939 roku, słowacki rząd wyraził gotowość udziału w ataku na Polskę oraz zgodził się na wykorzystanie słowackich dróg i kolei do przerzutu niemieckich wojsk przez swoje terytorium.
dziś nikt nie mówi o tym ze polska miała 3 agresorów w czasie II wojny światowej a warto piętnować takie zachowania.

"Rosjanami jako równoprawny partner" ... i co, myślisz że nikt nie zauważy co tu próbujesz "przemycać" w tej wypowiedzi ???? Rosja jako partner ????? buahahahaahahaha

Widać, że internauci się gryzą między sobą. Z jednej strony dobrze, bo można z tego wyłuskać szczątkowe poglądy społeczeństwa. Należy zauważyć, że prawie każdy ma trochę racji, jednak, ujmując temat całościowo wynika z niego, że podmiotowo chodzi o rozbicie państw narodowych i stworzenie multikulturowego genderyzmu - nawet tak zboczonego,gdzie będzie można brać za żony kozuchny. Przedmiotowo należy zwrócić uwagę na środowiska związane z finansjerą i korporacjami przemysłowymi. Jedynym rozwiązaniem jest łączenie się państw narodowych w unie z zachowaniem asertywności narodowej - co bardzo ubogaca kulturowo i gospodarczo. Pisząc "ubogaca" mam na myśli prawdziwą historię, kulturę, religię, gospodarkę, itp. Np. polskie oscypki, czeskie piwo, rosyjski kawior, itd. Nie mam na myśli tego co robią te barany dzisiaj, czyli zielonej wędliny, 10% chleba w chlebie, 150 kg mięsa ze 100 kg wieprzowiny, itp. Przecież karmią nas jak bydło. Nie widzicie tego???.

Wspaniale przemowienie!

Wiktor Orban to wielki polityk, prawdziwy maz stanu;
Boze blogoslawienstwo dla Wegier i calej Europy!
Do jego slow pasuja slowa Janusza Korwina Mikke
o Europie - drzewie jedzonnym przez robactwo,
ktorego rzekomi obroncy-ogrodnicy tez sa robakami -
CZERWONYMI !!!

Arbor Europae

Europa jest jak drzewo zgniłe
Celne Korwina porównanie),
Któremu są robaki miłe.
Robaki, które lezą na nie!

Jak to się dzieje, miast żywicy,
Robaki w sokach się nurzają.
Kim są drzew rządcy, ogrodnicy?
Oni ...też kształt robaków mają!

Inwazja dzieje się robactwa
Na drzewo w środku nadwątlone,
Bo zdrada toczy je lewactwa.
I liście gniją mu - czerwone!

Brawo Orban. Niech ci "planetarni władcy" wsadzą se ten "nowy porządek świata" tam, gdzie wsadza się czopki. I to tak głęboko, żeby im się odbiło...

Wielki szacunek!!!

Stany Zjednoczone Europy - gdyby mialo byc tak jak w USA to nie byloby zle. Kazdy stan ma swoje prawa a wydaje mi sie ze juz teraz kraje Unii maja mniejsze prawa w Unii niz poszczegolne stany w USA.

Przyjacielu, każdy stan miał swoje prawa do 1861 roku. 11 stanów jeszcze przez następne 4 lata. Po tym rozpoczęło się budowanie imperium i trwa do tej pory.
Teraz owszem mają ale w błahych sprawach jak np. dopuszczalna prędkość, wysokość emerytur pracowników stanowych, wysokość podatku od sprzedaży, od nieruchomości.

To bracie nie wiesz, co planują dla amerykanów.
Na szczęście Amerykanie też się budzą, wątpię, żeby miarka się nie przebrała, wystarczą sondaże poparcia dla Trumpa, człowieka nieumoczonego w jakichś "czaszkach i piszczelach"
czy innych masońsko-satanistycznych zbrodniczych klikach.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl