niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

NASZ NEWS: Komornik zajął konto Wałęsy. Były prezydent musiał przeprosić

Dodano: 04.03.2016 [13:00]
NASZ NEWS: Komornik zajął konto Wałęsy. Były prezydent musiał przeprosić - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Lech Wałęsa zlekceważył wyrok sądu i nie chciał zamieścić wymaganych w wyroku przeprosin wobec Ryszarda Czarneckiego. Skończyło się tym, że jego konto zajął komornik. Po ściągnięciu odpowiednich sum pieniędzy, w prasie ukazały się także stosowne przeprosiny podpisane imieniem i nazwiskiem Wałęsy.

- Ta sprawa jest sensacyjna dlatego, że nikt nie wie, że mimo prawomocnego wyroku Sądu Apelacyjnego z Gdańska z 2012 r. Lech Wałęsa lekceważąc ten wyrok i mając w nosie wymiar sprawiedliwości, uważając, że stoi ponad nim – nie chciał go wykonać. Nie chciał też takich ogłoszeń zamieścić. W związku z tym w końcu te pieniądze zostały od byłego prezydenta ściągnięte przez komornika - mówi Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego.

Tłumacząc w rozmowie z portalem niezalezna.pl kulisy całej sprawy, Ryszard Czarnecki zwraca uwagę, że przeprosiny powinny pojawić się w wielu mediach.

- Komornik musiał wejść na konto Lecha Wałęsy, żeby wyrwać od niego zasądzone przed czterema laty przez sąd pieniądze na przeprosiny mnie. To jest wstyd. Lech Wałęsa kłamał na mój temat i przeprosiny powinny być też umieszczone w wielu mediach.


Dzisiejsze ogłoszenie opublikowane na łamach "Dziennika Gazety Prawnej":


Fot: Dziennik Gazeta Prawna, facebook.com/maciejwalaszczyk

- Rzecz dotyczy wypowiedzi z 2009 r. kiedy Lech Wałęsa powiedział, że nie był zadowolony z tego, że ujawniłem na swoim blogu iż bierze po 50 tys. euro i więcej za występy na kongresach dziś już nieistniejącej partii eurosceptycznej. Zaatakował mnie mówiąc, że on bierze jeszcze większe pieniądze niż pan Czarnecki myśli i zaatakował mnie, że nie działałem w podziemiu, ale przyjechałem na gotowe. Prawda była taka, że w publikacjach ze stanu wojennego i podziemia byłem wymieniany jako człowiek, który nie tylko działał, ale był zamykany. Byłem w strukturach Niezależnego Zrzeszenia Studentów, jednym z trzech członków prezydium władz krajowych NZS. Z mojej inicjatywy odbył się jego podziemny zjazd - wspomina Czarnecki.

Polityk PiS dodaje, że  w 2009 r w trybie wyborczym, sąd w Bydgoszczy sąd orzekł, iż Lech Wałęsa nie może być skazany bo nie kandyduje w wyborach.

- Z tego wynika, że w kampanii wyborczej można opluć i medialnie skopać kandydata, ale jeśli się nie kandyduje w wyborach to można kłamać. To absurd. Jednak Sąd Apelacyjny w Gdańsku przyznał mi i historycznym faktom rację. Jednak Lech Wałęsa mimo wyroku sądu – nie chciał zapłacić - podkreśla Czarnecki.

Wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego wyjaśnia również, skąd w treści przeprosin wzięło się imię "Richard"?

- Urodziłem się w Londynie i takie imiona miałem zapisane też w polskich dokumentach. W wielu wyborach kandydowałem jako Ryszard Czarnecki, ale w 2009 r. Państwowa Komisja Wyborcza chciała, abym miał tak jak w dowodzie osobistym: Richard Henry Czarnecki, choć w polskiej polityce używałem wyłącznie polskiego imienia. Dokonałem jednak spolszczenia i teraz mam w dokumentach: Ryszard - wyjaśnia Czarnecki.

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ZAMKNĄĆ TROLLA I ZDRAJCE i konfiskata całego majątku i boso puścić i jeszcze psy niech gonią zdrajce

Panie Ryszardzie Czarnecki to nie do Pana przprosiny, bo tam pisze Richard Czarnecki. Walesa kluczy w sprawie przeprosin. W ilu mediach obszczekal Pana w tylu musi zamiescic przeprosiny poprawic imie Pana. Pzdr

Widzicie świetny przykład tego czego tak naprawdę boją się kanalie pokroju Bolka - TYLKO UTRATY KASY!!! DLA NIEJ BYLI KANALIAMI I DLA NIEJ ZDRADZALI!!! Tylko tak można ima dać odczuć to co o nich naród myśli i TYLKO TO ICH ZABOLI!!!!!! Dalej, dalej tak robić i niech się boją że stracą to co ukradli a dla kasy wyśpiewają o wszystkich kolesiach króliczka i ich machlojach. Na ich honor nie macie co liczyć bo nigdy go nie posiadali.

Mnie komornik nic nie zwroci tylko za miesiac znow zabierze takie ma ponoc prawo ze postraceniu raty w banku i za prad mam 100 zl na caly miesiac,moge hulac!!!!!! a czym zaplacic czynsz?

I po co było tą mordą kłapać ? Są też inni którzy również walczyli ale wrodzona skromność nie pozwala im na zawłaszczanie sobie dzieła 10 -ciu milionów związkowców

Nosił wilk razy kilka......

748.0 Upadek ikony.

Chociaż aparat go utajnił,
Lecz jednak Bolek się ujawnił,
Choć mataczył i się zapierał,
To zdemaskował go generał,

A, że był to człowiek honoru,
Z bolszewickiego naboru,
Naczelny kapuś na cały kraj,
Haki na swoich poddanych miał,

Trzymał to w hakowej szafie,
A wykorzystać też potrafił,
Honor ten miał od redaktora,
Więc bez hamulców się uporał,

Każdy, kto miał coś za uszami,
I współpracę z komuchami,
Spełniał generalskie życzenia,
Żeby uniknąć ujawnienia,

Szafy stały się podwaliną,
Dla konfidentów trampoliną,
Tłustych w trzeciej erpe karier,
Braku dla aferzystów barier,

A drobny kapuś z lat byłych,
Został potem agentem wpływu,
Dobrze udawał opozycję,
Żeby dochrapać się pozycji,

Spełnił rolę w grze nieczystej,
Wspomógł zamiary komunistów,
I nie zawiódł swych mocodawców,
Jako niechlubny kłamstwa sprawca,

A o to właśnie komuchom szło,
Bolka strącili potem na dno,
Stracił władzę oraz poparcie,
Zostały rybki na otarcie,

Lecz nie starczyła mu ta wędka,
Pozostała na powrót chętka,
Próbował, lecz się nie udało,
Społeczeństwo już go nie chciało,

Ale przydał się jeszcze potem,
Kiedy wmówiono to idiotom,
Że on samodzielnie obalił,
Bolszewicką zarazę całą,

Narodziła się święta krowa,
Którą naród musiał szanować,
Rosła pycha nowej ikony,
Media ciągle trąbiły o niej,

Lecz tego Bolek nie wytrzymał,
I coraz bardziej się nadymał,
Wyznaczono go, by był mędrkiem,
Ale nie wyszło, wypadł prędko,

Że tymy rencamy wciąż ględził,
Przez co żywot playboya pędził,
Bardzo się tym pysznił i chwalił,
Lecz piękny ten sen, sam nawalił,

Chyba wdowa po generale,
Kwit dała przeciw dętej chwale,
Już teraz nie ma wątpliwości,
To nie ikona, lecz podłości,

On wciąż kręci, głupoty truje,
Jemu Judasz bardziej pasuje,
Prorokiem ogłosił się przecież,
Chyba nie rozumie, co plecie,

Ale sekta obrony Bolka,
Cała elita z grajdołka,
Wbrew rozsądkowi oraz faktom,
Próbuje wymazać i zatrzeć,

Oni obrońcy demokracji,
Komitet korytowych racji,
Pomaszerują i przestaną,
Niesmacznym wspomnieniem się staną.
05.03.2016 jerry

Szczesciarz Walesa

Walesa "Walensa potomek" z Popowa,
Co wygra szczesliwie, w skarbonce swej chowa...
To zlosci fanow toto-lotka!
Tym bardziej, ze jak glosi plotka,
Szczesciu Informacja pomaga Wojskowa...

Bolek przeproś Polaków za to co robiłeś ?Wiesz jacy są Polacy ???Wybaczą tylko trzeba szczerości sumienia i honoru ???ZASTANÓW SIĘ ???

Aczego sie spodziewacie po tym czlowieku,TW Bolek I konfident POLSKI.

Oj bolek szykuj się na pryczę do kicia.

To nie mieści się w głowie Kodziarzom. "JAK BYŁO TAK BYŁO ALE BYŁO " I TAK W/G Kodziarzy MA BYĆ.
Łapówkara posłanka Sawicka z PO wypłakała niewinność - wszyscy wokół winni tylko nie ona przecież inni kręcili lody.
Sędzia Milewski z Gdańska jak usłyszał telefon (podróbka w sprawie amber gold)z kancelarii Premiera nawet nie zapytał kto mówi tylko stanął na baczność i powiedział :TAK JEST.
Sędzia Tuleja udowadniał ze nawet w okresie stalinowskim przesłuchiwali wiezniów AK humanitarnie i w godzinach pracy.itd.itd.itd.itd.

http://jozefdarski.pl/2584-ann...
czyżby była prorokiem?

powinniśmy wszyscy złożyć pozew zbiorowy przeciw Wałęsie. Oszukał nas, ukrywał prawdę. Głosując za tym by został prezydentem. Nie miałem pojęcia o tym, że był agentem, kapusiem i faktycznie wierzyłem, że obalił komunę. teraz jak na dłoni widzę, że komunę krył, w zamian za to, że został wywindowany na przywódcę opozycji. Potem "Nobel", wyłady, prelekcje, zaproszenia, prezydentura i ogromny majątek. Który zgromadził, oszukując ludzi. Kto by na niego zagłosował, gdy by ludzie wiedzieli to co wiedzą teraz?
Może przeczyta tą wiadomość jakiś ambitny prawnik? Może skrzykną się ludzie, którzy czują się przez Bolka nabici w butelkę? I może najwyższy czas by postępowanie Bolka osądził sąd?
Pozdrawiam, czekam na propozycje.

Doskonaly pomysl z tym pozewem zbiorowym przeciwko Walesie.
Pamietam jak ja bylem dumny, kiedy ten Bolek w polskiej czarno bialej telewzji sie ukazywal.Gdy teraz o tym wszystkim pomysle, robi mi sie nie dobrze , a moze to idobrze teraz, poniewaz, kiedy pomysle o Petru czy Schetynie
to mnie krew zalewa,ze oni teraz ta role szubrawcow przejeli.Gdyby Walesie sady do skory sie dobraly, to by te wszystkie lewicowe-komuchy uciekaly.

popieram !

A pamiętacie jak ta POdła łajza i konfident chciał "w swoim czasie" zgnoić i zrujnować NIEpokornego Szanownego Pana Wyszkowskiego. Sam siebie przeprosił w gazecie i chciał przymusić koMOrnika, aby ten wymusił od Pana Wyszkowskiego ogromną opłatę !!
Dno ! POtworne dno !

Richarda?!

Ponieważ nie wykonał prawomocnego wyroku sądu, następne tego typu orzeczenia powinny być zasądzane jako odszkodowanie dla osoby pokrzywdzonej. Wymuszone przeprosiny są nic nie warte. Tak, że osoby poszkodowane przez podobną działalność Wałęsy niech żądają wysokich odszkodowań.

Wybrana opinia użytkownika: kiler51 | 04.03.2016 [16:23]

"Wreszcie konfidenta zmusili do przeprosin, teraz czas na zwrot skradzionych pieniędzy Solidarności, niezapłaconego podatku do urzędu skarbowego ,bo układ po czasie ( nikt inny nie mógł liczyć na pobłażliwość) zwolnił Bolka z oddania podatku od 1 mil dolarów".
A co ze "sprywatyzowanymi" pieniędzmi przekazywanymi z całej Polski i z zachodu.... ?
Boluś ! Czas bezkarności i POdłej arogancji mija !!
Czas najwyższy do pierdla. Prawda ciem wyzwoli……

bolo odbije sobie tą kasę w totka

Od wielu lat używam określenia cienki bolek, charakteryzując osoby bez kręgosłupa moralnego.

Od wielu lat używam określenia cienki bolek, charakteryzując osoby bez kręgosłupa moralnego.

BRUTUS przyznaj się,że jesteś z SB!! Pewnie się nie
przyznacz krasny buraku!!

"Rzuć to wszystko co złe" - jak pan Bolek porzucił w 1976 współpracę z SB ...

Epitafia:

gen. Kiszki

„Człowiek honoru” leży tu. Tak bywa:
Honor ochrania ten, kto ma archiwa…

Bolka

Tu leży nasz „bohater” Bolek.
Teczkami przygnieciony – poległ!

Tuska

Tu leży Donald Tusk.
W Berlinie został mózg.

Ale nie wiadomo czy Ryszard Czarnecki walczył o "take samom Polske" jak Bolesław Wałęsa. Bo ta o którą walczył wałęsa została wywalczona tylko przez niego. Nikt tam więcej reki ani nogi nie przyłożył.

Panie Jozefie M to jest racja,że Inowrocławiem
od lat rządzi bolszewicka paka - draka! Gdyż nie można
uwierzyć temu,by mieszkańcy tego kujawskiego miasta byli
aż tacy naiwni, wybierając wciąż starą krasna pakę do
władzy nad miastem.Ze Starostwem w Inie jest to samo!!
Tam uczciwy Polak i patriota nie ma szans. W ubiegłym roku
znany historyk i publicysta tego kujawskiego grodu,Pan
mgr Edmund Mikołajczak startował na posła. I niestety
zapewne fałszerze sprawili to,że sfałszowali jego wybór.
Tam w Sejmie musi być synek głowy Inowrocławia,czyli
Brejzy,a nie sławna postać nauczyciela,historyka i
publicysty E.Mikołajczaka, kiedyś także czołowego i bardzo
aktywnego Solidarnościowca tego grodu.E.Mikołajczak też
był nauczycielem w Seminarium Duchownym,w liceum
Ogólokształcącym im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu.
Takich nam w Sejmie nie trza!! Potrzebni są cwaniacy,
którym zależy na nabijaniu kabzy,bo taką naukę mają od
swoich rodziców. Tak działa wzór osobowy taty i mamy.
Kiedy ta nasza Ojczyzna nie pozwoli na fałszowanie
wyborów do Sejmu i Senatu,a także władz lokalnych naszych
miast i wiejskich gmin,gdzie także wciąż swoje krasne ryje
wtykają byli działacze z PZPR,ZSL i SD?!

Bolo pędź wysłąć LOTTO ... Jutro 2000000 zł do wygrania ... Dla ciebie prawdopodobieństwo 100/100, a coś się Mieciowi skapnie ...

Nie wywołuj wilka z lasu , a nóż - widelec poleci i wyśle kupon ? taki PObożny , z Matką Boską w klapie , nie zbadane są wyroki Boskie .

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl