niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

UJAWNIAMY! Profanował krzyż, prowadził Rosjan, teraz wspiera KOD – WIDEO

Dodano: 28.02.2016 [20:11]
UJAWNIAMY! Profanował krzyż, prowadził Rosjan, teraz wspiera KOD – WIDEO - niezalezna.pl
foto: vod.gazetapolska.pl/print screen
Oto kto „broni demokracji” na demonstracjach KOD. Reporter VOD Gazeta Polska dostrzegł w czasie sobotniego marszu bohatera naszych wcześniejszych publikacji. Chodzi o byłego działacza Ruchu Palikota, który w 2010 roku profanował krzyż przed Pałacem Prezydenckim, a dwa lata później współorganizował prowokacyjny marsz rosyjskich kibiców na Stadion Narodowy. Obecnie ten sam człowiek zaangażował się we wspomaganie Komitetu Obrony Demokracji.

W sobotę przez Warszawę przemaszerowali KOD-ziarze. Tym razem bronili TW „Bolka”. Według danych policji, w zgromadzeniu uczestniczyło 15 tysięcy osób. Wziął w nim również udział mężczyzna – odpowiadał za nagłośnienie demonstracji – który zwrócił uwagę reportera VOD Gazeta Polska. Okazało się, że jest nim Tomasz Strzelczyk, bohater naszych wcześniejszych publikacji – były szef 20. Okręgu Wyborczego Ruchu Palikota.

To m.in. on był jednym z głównych uczestników chuligańskich ekscesów, gdy po 10 kwietnia 2010 r. na Krakowskim Przedmieściu tysiące Polaków oddawały hołd poległym pod Smoleńskiem. Odgrywał istotną rolę w profanacji krzyża, kiedy to święty symbol chrześcijan zmontowano z pustych puszek po piwie i prowokowano nim żałobników.

Dwa lata później Strzelczyk współorganizował prowokacyjny przemarsz rosyjskich kibiców sprzed Muzeum Wojska Polskiego na Stadion Narodowy. W momencie formowania marszu Rosjan był najbardziej zaangażowanym w strofowanie przyglądających się temu Polaków. Na filmie zarejestrowanym przez „Gazetę Polską Codzienni” i VOD Gazetę Polską widać, jak wyręcza nieznających języka polskiego rosyjskich fanatyków w przeganianiu fotoreporterów z czoła pochodu. Chwilę później ramię w ramię z Aleksandrem Szpryginem, totumfackim Władimira Putina, ruszył przez warszawski most Poniatowskiego.

Również w 2012 roku Strzelczyk, jak członek Ruchu Palikota, stawał w obronie pomnika „Czterech śpiących”.

Zobacz materiał VOD Gazeta Polska na temat Tomasza Strzelczyka:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Na tym filmie po lewej z tyłu też chyba on:
http://www.youtube.com/watch?v...

Życzę temu podłemu Strzelczykowi aby nim zajeła się polska ziemia i go uleczyła na zawsze.

Morda kolchoznika, mentalnosc kacapa i elokwencja menela. Typowy KODziarz, lewacki smiec

Ofiary PO nie sa bronione przez PiS walka toczy sie o wyzeze stolki a tym czasem konkursy na dyrektorow w oswiacie sa zniesione i dyrektorzy systemowi teraz dla nowej wladzy beda ludzi donosami motywowac a nie efektami pracy. Mala wladza dalej nas wyzyskiwac. Urozednik i dyrektor jest wyrobnikiem tego ktorego ma za plecami i on jest bezkarny urzednika sad broni bo prawo jest martwe to systemowe jest a co mnie obchodzi stolek przesa Orlenu czy jakiegos ministra ktorym mam sie tak ekscytowac ze go odebrali PO i dali swoim?

Oświata na poziomie od przedszkola po szkoły policealne jest w gestii samorządów, a nie rządu. Szkolnictwo wyższe podlega pośrednio rządowi, ale ma autonomię, więc o co chodzi i jak rząd ma na to wpłynąć? Nie wiem, czy ma Pan związek z oświatą, ale pisownia dość oryginalna.

Przyjdzie tez i pora …. na tego "Telesfora" :o))

Bedzie i taki czas, gdy panstwo polskie oddzieli zdrowe ziarna …. od czerwonych PLEW zgnilych !!!!

ENDE

wot maladiec. diengi paucil tagda i lajet kak nuzna. haroszyj paliaciek.
priviety iz maskwy

Ty szutisz ili putinowsko-komsomolskuju prawdu piszesz.
Maladiec, gieroj - obyknawiennaja blad.ź

Gdyby żyli Wyklęci to ... Niestety nie ma ich już wśród nas, również nie ma ich następców.

Niestety, przyjąć musimy do wiadomości, że nawet w dobrym plonie trochę śmieci się znajdzie. Pozostaje do rozstrzygnięcia: uruchomić wiejadło, czyli np. lać w mordę przy każdej okazji aż do skutku, czy perswazją i miłością nawracać bydlaka na polskość.

To może niech od razu wybierze się tym swoim "wypasionym" sprzętem obsłużyć jakąś moskiewską demonstrację w obronie demokracji, na pewno putan to doceni

Tow. Strzelczyk to tylko tępak i swołocz, a u nas tego jest pod dostatkiem. Inny, po gadce było widać, że ma problemy psychiczne, chce Bronisława i już.

To dranie,stworzyli-kod,PiS musi utworzyc organizacje na podstawie patriotow aby towarzysze nie wychodzili na ulice po raz kolejny,towarzysze zrobia wszystko za pienadze sorosa(Szwarca) i kuratorow z moscwy.Takie dranie zawsze byly,(1-2 pulk polskich komunistow) walczyli 1918-1920r przeciwko WP Pilsudskiego.W 1940,1947r-wywieziono patriotow.PO 1947r przywozono agentow nkwd wraz z repatriantami.POTRZEBNY-2 Pilsudski.

zniewolone umysły maszeruja

Mowilem ze ta sams cholota

ten caly kod to lewacka zgnilizna

Po pierwsze - funta kłaków nie są warte opowieści, jak to nasz elektryk donosy dla bezpieki pisał tylko do 1976, a potem zaczął zwalczać komunę. Ktoś, kto takie bajki Polakom opowiada uważa nas wszystkich za skończonych głupców. Gdyby w 1977 r. i 1978, kiedy rodziły się Wolne Związki Zawodowe na Wybrzeżu i Śląsku, Wałęsa rzeczywiście stał się dla komuny zagrożeniem to SB natychmiast opublikowałaby i donosy, i kwoty, jakie „Bolek” pobrał za wystawienie kolegów. Jeśli bezpieka tego nie uczyniła, to znaczy, że „Bolek” pracował nadal. Już nie jako prosty donosiciel, ale jako „agent wpływu” - ktoś, kto miał kształtować politykę Wolnych Związków Zawodowych i rodzącej się „Solidarności” w duchu korzystnym dla komunistów. Zadaniem robotnika Wałęsy do 1976 było pisać donosy na kolegów. To rutyna. Zadaniem po 1977 stało się realizować politykę komunistów w ramach rodzącej się opozycji. W ten sposób działają wszystkie służby specjalne na świecie i w ten sam sposób działała komunistyczna SB. Wałęsa był dla reżimu bezpieczny, bo był na niego potężny „hak”. Nie był zresztą w tym odosobniony. Dziś wiemy - że kiedy w 1980 r. zaczęły się strajki, na czele każdego ze strajkowych ośrodków (Szczecin, Gdańsk, Jastrzębie) stali agenci SB. Czy to znaczy, że proces rozpadu komunizmu był kontrolowany przez służby specjalne? Oczywiście, że tak. Lech Wałęsa nie tylko sam nie obalił komunizmu - on starał się go jak najbardziej ocalić. Na zlecenie swoich szefów jako agent wpływu, tak kształtował politykę „Solidarności” żeby nie tylko włos z głowy nie spadł komunistom, ale żeby jeszcze uwłaszczyli się na naszym dorobku, żeby politycznie zachowali władzę i wpływy. To była ta właśnie „pokojowa transformacja” i „zasługa” Lecha Wałęsy. A Kiszczak? Kiszczak - zrobił co do niego należało. Ale ani jeden dzień dłużej niż było potrzeba nie chronił kapusia. Musiał Wałęsą potężnie gardzić - no bo jakie inne uczucia należą się takim kreaturom? Należą im się - pogarda i hańba - a nie żadne honory!

Słuszna obserwacja, niewątpliwie mocniejsze kwity były, są lub zostały spalone, chodzi o kwity obyczajowe. Z liczby dzieci wynika, że niejaki robotnik L. Wałęsa, był jurny i hardy. Oraz nieślubne dziecko. Pół pieniędzy od SB przeznaczał na prostytutki, pornograficzne gazety od Szwedów lub tego kalibru zapisy w teczkach SB. Żona w ciąży nie chciała realizować obowiązków małżeńskich. Z drugiego pakietu teczek od komunistycznego gen. Kiszczaka, które IPN ujawnił, że najlepszą metodą wiązania agentów były sprawy seksualno-obyczajowe. Wałęsa w jednym z wywiadów powiedział, że jeśli takowe zostaną ujawnione, to on powie, które z premierów "nosił damskie rajstopy". Po tym J.M Rokita wycofał się z polityki.

Ktoś, kto donosił masowo na współpracowników za pieniądze, oddał mocz do kościelnej kropielnicy, z której wody parafianie robili znak krzyża, musiał być perwersyjny.

to nie perwersja, to kur....estwo, a to jest niewytłumaczalne!!!!!!!!!!!!!kapejszyn??????

To wszysko czerwone szemrane towarzystwo, plus zboki wszelkiej masci i grubka przyglupow otumanionych przez tvn i GoWno. Cwaniactwo i buractwo, ot i caly kod

Dowcipas czasow PRL:
Jak wyglda Polska lotu ptaka?
-Jak miska pierogow, polowa leniwych I polowa ruskich.

Mówiłem, że tam idzie szumowina, niedorozwój umysłowy i wielu prowokatorów. Robić zdjęcia i ujawniać.

Zawsze mowie, ze z esbeckimi bandytami nie dyskutuje sie. Ich osadza sie w pierdlu, a majatki konfiskuje. Czy PiS niczego nie nauczyl sie po 2005 roku? Esbecja raz zdobytych po magdalence korzysci latwo nie odda. Jestem pewny, ze wiekszosc spoleczenstwa poprze dzialania majace na celu wyeliminowanie z zycia spolecznego esbecje, ich pomioty i ich poplecznikow. Macie jaja panowie z PiS, czy jestescie u wladzy dla samej wladzy?

takie jaja to sie robi gościu jak sie ma pełnie władzy,, myślenie nie boli!!!!!!!!!!, chyba że o to ci chodzi,, a to sie nazywa wykształcenie wumlowskie!!!!!!

gościu - niby masz racje ale tylko niby. Jakiś w wyborach
ogłupiałe przez Michnika i TVN społeczeństwa dało większe
poparcie /ca 60 %/ zwolennikom kontynuacji patologii zaś
PiS uzyskał zaledwie ca 40 %. Dało to wprawdzie społeczny
mandat do przejęcia władzy ale sam PiS wściekle atakowany
przez postkomunistów z PO i Nowoczesnej wspieranych przez
KOD nie jest w stanie bez gremialnego wsparcia Polaków wziąź
ten cały mafijny układ za pysk. Nie wystarczy tylko przed kompem stawiać żądania. Trzeba się oddolnie organizować aby wesprzeć swój rząd.

Pytam sie gdzie jest prokuratura,ktora pozwala takim bandytom jak Schetyna robic w Polsce przewrot.Ten kryminalista powinien dawno gnic w wiezieniu.

Ciekawe, to może wskazywać że mamy tu do czynienia ze zorganizowaną akcją FSB.

SB'ckie szumowiny.Jak mozna byc takim niedorozwojem intelektualnym ,aby dac sie pociagnac tej bolszewickiej propagandzie.Jak trzeba niska upasc ,aby bronic kogos kto sprzedawal za marna mamone swoich "kolegow".Nie miesci mi sie to w moim swiatopogladzie...

Nie mozemy pozwolic zeby masoni wyprowadzali ludzi w Polsce na ulice i doprowadzili do jakiegos zamieszania.

kto kieruje tymi na gorze ( w maso) skoro odbywaja praktyki spirytystyczne i rytualne ?

Sami sobie odpowiedzcie. Kieruje nimi ojciec klamstwa, pychy, zamieszek, zamentu, wojen, nienawisci oraz cywilizacji smierci.

Do czego ich bezmyslne manifestacje moga doprowadzic?

patrz ktory z nich idzie od 5:26 minuty, taki jeden co Polakow opluwa

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl