niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
22 lipca 2017

KOD wyszedł na ulice. Absurdy marszu w obronie TW „Bolka”

Dodano: 27.02.2016 [20:44]
KOD wyszedł na ulice. Absurdy marszu w obronie TW „Bolka” - niezalezna.pl
foto: twitter.com/TVP Info
Uczestnicy marszów KOD bronili dziś TW „Bolka”. Największa demonstracja przeszła ulicami Warszawy. Według policji liczyła 15 tysięcy osób, według organizatorów - aż 80 tysięcy.

Tematem przewodnim manifestacji była obrona Lecha Wałęsy, którego teczkę prowadzoną przez SB znaleziono niedawno w domu Czesława Kiszczaka.

Nad demonstracją z wielką troską pochylili się użytkownicy Twittera, wykazując niedorzeczności spędu KOD-ziarzy.

Tradycyjnie, sporo mówiono na temat liczby manifestantów:


Gotową odpowiedź miał na to lider Nowoczesnej:

Wystąpienie Ryszarda Petru na marszu doczekało się zresztą nawet mema:


Internauci zwrócili uwagę na sposób prezentacji marszu w mediach:

Wskazali też na pewne niekonsekwencje:


Nie mogło zabraknąć pytań o teczki:
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

jesli ich bylo 80 tysiecy, to na wczorajszym meczu z Ruchem na Łazienkowskiej bylo okolo 140 tysięcy widzów

Widać wyraźnie na zdjęciach ten ponad stumilionowy spęd. Ale jeśli było ich tam nawet aż te 15 tyś. to koniecznie należy wyjaśnić, jakie są źródła finansowania takich zdarzeń, skąd pochodzą pieniądze, kto pisze scenariusze. Fundacja Schumana? A może tylko dorobione w PO-landzie "zbychy" i "rychy"? Trzeba iść tropem 'kasy'.

Zamiast iść na manifestację, powinni pójść po rozum do głowy - gdzieś widziałem ogłoszenie: "Mózg na wagę. Cena 3.99 za 1 kg". Chyba każdego stać na taki wydatek.

Panie Lechu Wałęsa,
My, Naród ostrzegamy i przypominamy, że nadejdzie taka chwila, kiedy będzie Pan leżał na łożu śmierci w otoczeniu swojej rodziny i nie będziesz mógł skonać. Będziesz krzyczał i prosił o przebaczenie tych, których skrzywdziłeś, ale to może być już za późno...
Jeżeli jesteś człowiekiem wierżącym, to może to ruszy Pańskie sumienie.

Nosi ostentacyjnie Matkę Boską w klapie, a wyczynia jak widać w papierach.Przez wszystkie lata zastanawiam się, kto mu podpowiedział,żeby obrażać Boga tym zachowaniem.

przepiękny wiersz na temat prawdziwych intencji kodu smrodu:

Wiersz ten powstał z inspiracji pani Holland,
Której słowo całą prawdę nam odkryło,
Że są po to te protesty w państwie Poland,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

Brać garściami zamówienia i dotacje.
Tu kontrakcik, tam zlecenie się trafiło.
Ośmiorniczki jeść i kawior na kolację,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

Na posadach by państwowych się uwłaszczyć,
Wziąć odprawę siedem baniek, że aż miło,
Za granicą w pas się kłaniać oraz płaszczyć,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

By ustawę można było kupić w Sejmie,
Na cmentarzu żeby coś się załatwiło,
Wiara prosi i domaga się uprzejmie,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

Demokracji dzielnie broni Gross Jan Tomasz.
On też pragnie, żeby nic się nie zmieniło.
Gdy oczernić trzeba Polskę, zawsze go masz,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

Jest, a jakże i przemawia Lis na żywo.
Protestuje, żeby mu się nie skończyło
W telewizji wypasione sute żniwo,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

Protestuje jak należy Urban Jerzy.
Przyznam szczerze, że mnie wcale nie zdziwiło.
Larum grają, więc z pomocą i on bieży,
Żeby było, proszę państwa, tak jak było.

Ale naród jednak rozum ma nielichy
I w wyborach zdecydował głosów siłą,
By odsunąć towarzystwo to od michy...
I nie będzie, proszę państwa, tak jak było. zwiń

Cała sala, śpiewa z nami, do esbecji donosząc chórami - TW Bolek, jest na sali, jego teczka dziś wszystkich POwali...

A Jarosław Kaczyński podobno "karzeł",a i tak "FT" go wypatrzył! Jeszcze prosił, aby zechciał z nimi porozmawiać: http://mirakus.pl/janek-wisnie... (W dopisku PS)

To nie Wałęsa bo on był podstawiony ,to tak wielki ruch społeczny ,ze ubowcy nie poradzili i doprowadzili do okrągłego stołu ,zeby ich nie rozliczono,dlatego Wałęsa tak ich bronił .

sami podrzucili teczkę i sami maszerują aby podjudzić naród.Zapomnieli dopisać my naród wybrany.

Niektórzy KOD-owcy i nawet ich dzieci mieli zawieszone na sobie plakietki "Jestem TW Bolek"-to duma i pochwała donosicielstwa?

troche bolkow nam jeszcze zostalo - banda darmozjadow co zyje na koszt polskiego podatnika. oni powinni siedziec w Berezie Kartuskiej a nie walesac sie po Warszawie. trzeba jak najszybciej zawiazac spoleczny komitet budowy II Berezy Kartuskiej - z ta antypolska banda inaczej nie mozna.

http://m.neon24.pl/6267cd07abb... Ten młodzieniec w czarnej koszuli jest brukselskim koordynatorem KOD. Wcześniej robił kampanie dla byłego członka PZPR Marcina Święcickiego i europosła Samoobrony Bogdana Golika, którego brukselska prostytutka oskarżyła o gwałt. KOD przyciąga do siebie najlepszych z najlepszych. Ten powyżej na zdjęciu z Bolkiem to Martin Mycielski, brukselski koordynator KOD. Mycielski to były młody wilk Partii Demokratycznej, która w prezydenckich wyborach w 2005 roku wystawiała kandydatkę towarzyszkę Henrykę Bochniarz, partyjny beton PZPR do ostatniej chwili istnienia PRL-u. Mycielski realizował w przeszłości kampanię dla innego byłego członka PZPR, Marcina Święcickiego, którego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać:

wpolityce.pl/spoleczenstwo/245640-oblicza-marcina-swiecickiego-zawzietego-tropiciela-afery-skok-dzis-czesc-i

18 luty: Marcin Święcicki i "ta druga Chapman" (pierwsza z prawej) (1) https://pbs.twimg.com/media/Cb... Za rządów Platformy Obywatelskiej, demokrata Mycielski przewinął się przez polską ambasadę przy Unii europejskiej, przez biura posłów do Parlamentu Europejskiego i odbył staż przy europośle z ALDE, organizacji którą kieruje zacięty wróg Polski i sponsor Petru, Guy (Guj) Verhofstadt. Mycielski realizował też kampanię byłego europosła Samoobrony Bogdana Golika, który tak integrował się w Brukseli, że aż go brukselska prostytutka oskarżyła o gwałt. W zeszłym roku Golik został aresztowany pod zarzutem udziału w procederze wyłudzania VAT Takie dobre referencje w walce o demokrację pomogły Mycielskiemu w załapaniu się trzy miesiące temu na fuchę koordynatora KOD w Brukseli.
Nie wiadomo kto mu płaci, może finansuje się sam ("co łaska") poprzez codzienne zbiórki w puszkę przed Parlamentem Europejskim ? Mycielski już udziela się na brukselskich portalach, w obronie demokracji:
euobserver.com/opinion/132433
Czujemy, że z takim koordynatorem jak Mycielski KOD zajdzie daleko ...Kampanie Mycielskiego dla Święcickiego i Golika: mycielski.eu/portfolio/
Mycielski i Bernard-Henri Levy, francuski celebryta loży B'nai B'rith Który wciągnął Francję w rozwalenie Libii ...

Ludzi do działania...

... najbardziej mobilizuje utrata poczucia BEZPIECZEŃSTWA! Potrzeba bezpieczeństwa "stoi" w szeregu potrzeb nawet przed potrzebami biologicznymi. Aktywność KOD-owców jest reakcją na powstałe w ich mniemaniu zagrożenie. Utrata władzy, wpływów, niepewność jutra, perspektywa pogrążania się w tym stanie generuje różne zachowania. W grupie czują się raźniej, mają wokół podobnych sobie, "czują" wspólnotę. Powód do takiego skupiania się może być nieracjonalny i jak widać najczęściej taki jest. Dla dodania sobie powagi i znaczenia wymyślają szczytne hasła. Raz bronią demokracji, mediów, TK, wolności słowa innym razem bolka, który się im napatoczył z woli generałowej. Wystarczy popatrzeć, kto w pochodzie idzie, aby znać powody dla których opuszcza domowe pielesze i pokrzykuje na ulicy. To nie są ludzie biedni, głodni, bez pracy, prześladowani, to tylko niepogodzeni z rzeczywistością. Dajmy im odreagować.

zupelnie jak szczury ...

Tydzień przed obchodami "Żołnierzy Wyklętych" manifestowali wielbiciele oprawców i ich sługusów

że kodziarze wydali na ten spęd płacąc "uczestnikom" 26 mln zł!!!Pytam więc szefa MSW Błaszczaka od kogo dostali te pieniądze? no i jakim prawem przeprowadzali zbiórkę pieniędzy na alimenciarza? kto i kiedy dał im na to glejt/pozwolenie? czyżby Kijowski to drugi nietykalny owsik? Jak pozwolenia nie mieli to do pierdla wydobywczego Kijowskiego z "organizatorami", a także płatnikiem. Czego i kogo to rząd i MSW się boi, że nie zapobiega tym chutzpom? pytam!

Koryta nie ODdamy !

Ziemowit Kossakowski na Twitterze @SchetynadlaPO uderzył moja kamerę po pytaniu i donosy TW Bolka https://youtu.be/WvA-sOaB4sU Tajemnice dyspozycyjności polskiej klasy politycznej...fragment
„Schetyna w willi Baraniny” „Nazwisko Schetyny przewija się w zeznaniach Andrzeja Czyżewskiego, świadka w sprawie mafii paliwowej. Jak zeznał przebywający w Niemczech były prokurator, Schetyna należał do bywalców wrocławskiej willi Jeremiasza Barańskiego, ps. Baranina. – Grupa wrocławska spotykała się w willi Barańskiego od 1996 r. Bywali tam ludzie związani wcześniej z delegaturą STASI, przede wszystkim z Cottbus i wydziału IX w Berlinie. Według Czyżewskiego, obok gangsterów i ludzi służb w willi pojawiali się politycy. Czyżewski zeznał, że byli wśród nich m.in. minister obrony narodowej Jerzy Szmajdziński, szef UW Władysław Frasyniuk oraz posłowie PO Grzegorz Schetyna i Aleksander Grad. – W willi bywał też mający duński paszport Sven Hansen, który wcześniej nazywał się Przybylski i był związany z gangiem Oczki. Ma duński paszport. Zna się ze Schetyną, chyba są nawet na ty – mówi Czyżewski. – To prowokacja – odpowiedział na zarzuty Czyżewskiego Schetyna i stwierdził, że były prokurator mija się z prawdą. Jak dotąd zarzuty Czyżewskiego nie zostały udowodnione ani stanowczo zdementowane”. Wszystkim wtajemniczonym wiadomo, jak i „wróble” wrocławskie głośno o tym ćwierkały w swoim czasie, że Schetyna należał do stałych bywalców wrocławskiej willi Baraniny. Czy bywał też w willi w Gramatneusiedl? oto jest pytanie!!!

http://www.gazetakrakowska.pl/... Ps..Żulia Lwowska – jak znawca to określił. Schetyna – nie myliłem się typując go na obrzezańca – ma klasyczne żydowskie ucho. Typowy ryj banderowca, po ” Akcji Wisła ” przesiedlony został do Opola. Chyba jako Szetyna, Polityk, jak najbardziej, że polityk, tylko, czyj on POlityk.

Zydostwo w ciaglej wsciekliznie.
Ps. Trudno sie godzic z utrata swinskich , koszernych koryt,nieeeee.

SB-cy i WSI-arze oraz ich rodziny przyszli bronic swego konfidenta, bo jadą na tym samym wózku i przed ujawnieniem ich roli w działalności tajnych służb PRL-u.

PO-Żydo-Komuna za mamonę żydo-bankstera Srososa organizuje uliczne "protesty", bo jest totalnie zszokowana ostate-

cznym obaleniem mitu swojej SB-ckiej gnidy "Bolka", na skutek Opatrznościowego upublicznienia oryginalnych dowo-

dów jego zbrodniczej działalności na rzecz Żydo-Komuny i Rosji. Ale ograniczony umysłowo gnój Bolek idzie dalej

w zaparte. Ta płatna SB-cka gnida została POdstępnie osadzona w "Solidarności" przez ruso-żydo-komunistycznych

zbrodniarzy Jaruzela i Kiszczaka. Ten jadowity gad za pieniądze donosił do morderców z SB na dziesiątki Stocznio-

wców (ma krew wielu z nich na swoich łapach), na przywódców Solidarności Annę Walentynowicz i Andrzeja Gwiazdę

oraz maczał swoje brudne łapy w próbie zamordowania bohaterskiej Anny Walentynowicz. Także wspierające go PO-żydo-

komunistyczne i hitlerowskie łże-media w Polsce i w IV-rzeszy idą w zaparte. Trzeba więc przypominać jak ten łajdak

obiecywał Polakom ganiać z siekierką za komunistami, jeżeli tylko go wybiorą na prezydenta. A kiedy nim został,

już jako Agent Wpływu Rosji i Żydo-Komuny z powrotem przywrócił rządy zbrodniczych Żydo-Komunistów. Z rozkazu

Kremla opóźnił wyjście okupacyjnej armii sowieckiej o 5 lat ! Zbrodniczym ubekom i esbekom dał gigantycznie pod-

wyżki ich rent, a miliony polskich emerytów okradł robiąc z nich żebraków i dał im zupkę kuroniówkę ! POdstępnie

inwiligował Antykomunistycznych Polskich Patriotów za pomocą kiszczakowej PO-Esbecji ubeka Lesiaka. Z pomocą PO-

PSL-libero-żydo-komuny dokonał nocnego zamachu stanu na Polski Rząd Jana Olszewskiego, który chciał dekomunizacji

Polski. Sowietom chciał podarować gigantyczne nieruchomości, które ci zrabowali Polakom w PRL. W nagrodę PO-Ruso-

Żydokomuniści (szechter, żółw, giermek, jaruzel, matoł, bul, bydłoszewski, zdradek itp.) zrobili z niego "bohatera"

Solidarności i załatwili w lewackim komitecie noblowskim, Pokojową Nagrodę Nobla, załganie i perfidnie robiąc z

tego SB-szpicla i Agenta Wpływu Rosji, symbol Polski za granicą. Wspólnie z PO-komunistami Matołem (agent Stasi

"Oskar"), Bulem (TW SB "Litwin") i Zdradkiem (agent Rosji) przygotowywał "nocną zmianę bis" na Wielkiego Prezydenta

Polaków Lecha Kaczyńskiego, której owocem było zamordowanie Prezydenta RP w Zamachu Smoleńskim. Obecnie ten Agent

Wpływu wrogów Polski wspomaga wykopaną przez Polaków na śmietnik, złodziejską, kacapo-szwabską, PO-PSL-SLD-Nowo-

sfołczną mafię, opluwając za granicą demokratycznie wybrany Polski Rząd PIS i Prezydenta RP. Dlatego trzeba zrobić

wszystko aby prawda o tej kanalii co zniszczyła Solidarność i przywróciła w Polsce komunę, dotarła do całej świa-

towej opinii publicznej. Wszyscy Polacy za granicą - ręcę na pokład ! - pracowicie głosić na cały świat porażającą

prawdę o esbeckiej gnidzie Bolku !

Walesa - uważa, że obalił komunizm a czy wie, że doprowadził do ruiny Polskich robotników na grzbiecie których pojawiła się w Polsce "biała burżuazja"

https://www.youtube.com/watch?...
http://hej-kto-polak.pl/wp/?p=...
Operacja KGB ,,Okrągły stół,,
https://www.youtube.com/watch?...
Dziś teczka Kiszczaka potwierdza wszystkie fakty.

Na podstawie zdjęcia z Placu Piłsudskiego.
.
Pole powierzchni - 80 m x 80 m = 6400 m2
Na jednym m2 niech stoją 3 osoby.
Ilość obecnych bez pałek tzw. obrońców demosu - 3 x 6400 = 19200.

w obronie naczelnego kapusia

Marsz, marsz Mohery, wasz dzielny Narodzie!
Będziecie z Kijowskim maszerować w KODzie.
Chociaż Kijowskiemu wszy buszują w brodzie,
Będziecie razem maszerować w smrodzie.

Nie uda się obronić Czesława Kiszczaka, ani Bolka Wałęsy strasznego tępaka.
Nie pomoże udział Ryśka Rubikonia, Romeczka Konia i Donka wałkonia.
Nie pomoże Kalisz, co ma tłusty zadek, ani ministra Mucha ani Radek Zdradek.
Nie uda się Lisowi, którego zwą hieną, Kraśce, Michnikowi wraz z Krzywonos Henią.

Ma Kijowski wczorajszy, obiad i kolację w brodzie.
Ma gdzieś swoje dzieci, które żyją w głodzie.
Hej alimenciarze, platfusy spotkacie się w KODzie!
Wy obrońcy Bolka. Oj durny narodzie!

ODCZEP SIĘ od moherów . Mohery są po stronie PiS i NIE IDENTYFIKUJĄ się z ORMO i byłymi z PZPR , oraz z GKoszerną. Mohery identyfikują się z patriotycznym Radiem Maryja. Niedoinformowany człowieku nie obrażaj MOHERÓW. Przeproś i rozróżniaj . Durak.

Mylisz się.
Obejrzyj zdjęcia z marszu KOD.
Same mohery!

Mher słowo nadane przez Tuska i zastrzeżone dla patriotów z Radia Maryja . Doucz się. Mohery są za rządem.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl