niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
03/03/2015
Piotr Łuczuk
1 % SWS)

Profanował krzyż, poprowadził Rosjan

Dodano: 16.06.2012 [09:54]
Pojawiają się kolejne dowody na to, że przemarsz rosyjskich kibiców sprzed Muzeum Wojska Polskiego na Stadion Narodowy był prowokacją. Jednym z jego organizatorów był Tomasz Strzelczyk, członek Ruchu Palikota. Wcześniej brał udział w profanowaniu krzyża przed Pałacem Prezydenckim.

Strzelczyk jest szefem 20. Okręgu Wyborczego Ruchu Palikota. Oprócz działalności politycznej angażuje się w prowokacyjne wybryki. To on był jednym z głównych uczestników chuligańskich ekscesów, gdy po 10 kwietnia 2010 r. na Krakowskim Przedmieściu tysiące Polaków oddawały hołd poległym pod Smoleńskiem. Odgrywał istotną rolę w profanacji krzyża, kiedy to święty symbol chrześcijan zmontowano z pustych puszek po piwie i prowokowano nim żałobników.

W momencie formowania marszu Rosjan na Stadion Narodowy Strzelczyk był najbardziej zaangażowanym w strofowanie przyglądających się temu Polaków. Na filmie zarejestrowanym przez „Codzienną” i Gazetę Polską VOD widać, jak wyręcza nieznających języka polskiego rosyjskich fanatyków w przeganianiu fotoreporterów z czoła pochodu. Chwilę później ramię w ramię z Aleksandrem Szpryginem, totumfackim Władimira Putina, ruszył przez warszawski most Poniatowskiego.

Dalsza część marszu znana jest z relacji uczestników i dziennikarzy. W pewnym momencie przed czoło pochodu, który otwierała nawiązująca do barw Imperium Rosyjskiego czarno-żółto-biała flaga, wyszli chuligani moskiewskiego Spartaka, którzy od dłuższego czasu pozostają w konflikcie z kibicami warszawskiej Legii. Rosjanie atakowali dziennikarzy, doszło do szamotaniny. Ofiarą ataku padł m.in. operator TVN Warszawa, którego kamera okładana była uderzeniami. Na całej trasie pochodu dochodziło do bójek i incydentów. Co dziwne, reagująca zazwyczaj w dość ostry sposób policja tym razem nie kwapiła się z interwencją wobec Rosjan. Do starcia z oczekującymi na nich polskimi pseudokibicami nie doszło, ponieważ w stosunku do tych ostatnich policja użyła broni gładkolufowej.

Co jednak najciekawsze, już w tym samym dniu należący do Ruchu Palikota członkowie sejmowej komisji kultury fizycznej, sportu i środków turystyki wystosowali do ambasadora Federacji Rosyjskiej Aleksandra Aleksiejewa list, w którym odpowiedzialność za zamieszki przed i po wtorkowym meczu zrzucili na „niewielką część polskiego społeczeństwa o skrajnych poglądach narodowo-katolickich”. W liście wymieniono m.in. PiS oraz stowarzyszenie Solidarni 2010.

– To naraża na niebezpieczeństwo ludzi zrzeszonych w legalnie działających organizacjach – mówi „Codziennej” Ewa Stankiewicz z Solidarnych 2010. – Ten pełen kłamstw i oszczerstw list przypomina służalcze listy pisane do cara. Wyborcy Palikota muszą wiedzieć, że są za to odpowiedzialni – dodaje.

Zobacz film:
http://vod.gazetapolska.pl/1906-agresywni-rosjanie-bili-do-nieprzytomnosci


Autor: 
Wojciech Mucha
Źródło: 
Gazeta Polska Codziennie
Profanował krzyż, poprowadził Rosjan - niezalezna.pl
foto: vod.gazetapolska.pl
Profanował krzyż, poprowadził Rosjan - niezalezna.pl
foto: vod.gazetapolska.pl
Opinie użytkowników
Forum jest miejscem wymiany opinii użytkowników, myśli, informacji, komentarzy, nawiązywania kontaktów i rodzenia się inicjatyw. Dlatego eliminowane będą wszelkie wpisy wielokrotne, zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie forumowiczów, członków redakcji i innych osób. Bezwzględnie będziemy zwalczali trollowanie, wszczynanie awantur i prowokowanie. Jeśli czyjaś opinia nie została dopuszczona, to znaczy, że zaliczona została do jednej z wymienionych kategorii. Uwagi i reklamacje kierowane do nas należy kierować na adres: straznik(at)niezalezna.pl Jednocześnie podkreślamy, iż rozumiemy, że nasze środowisko chce mieć miejsce odreagowywania wielu lat poniżania i ciągłej nagonki na nas przez obóz "miłości", ale nie upoważnia to do stosowania wulgarnego języka. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, ale bez wycieczek osobistych. Komunikaty ukazujące się na blogu Morusa są rozwinięciem niniejszego regulaminu.

Wszyscy wiedzą, że Palikot dopuścił się tej prowokacji ramie w ramię z bojówkami Żyrinowskiego. Od dawna powinien zająć się nim kontrwywiad, o ile taka struktura jeszcze istnieje.

proszę o podanie miasta ,może ktoś wie

- jekie miasto dziś reprezentuje ?

W obliczu powyższych faktów osmielę się powiedzieć że potrzebna jest patriotyczna organizacja która działałaby w sposób tajny i zdecydowany aby takie świnie nie czuły się bezkarne a inne się bały. Tylko w ten sposób można usunąć zrakowaciałą tkankę ze zdrowego organizmu.

Nalezy tymi zdrajcami przyozdabiac drzewa, wieszac za jaja na najwyzszych galeziach. Powinno sie rowniez drukowac ich zdjecia w duzym formacjie z zaznaczeniem, kim sa i jakiej zdrady przeciwko Polsce sie dopuscili a potem rozplakatowac w miejscach, gdzie duzo ludzi przechodzi.

Przecież nie można już dłużej nadstawiać drugiego policzka to idiotyzm!Pora na WIN!!!

w wolnych chwilach od podcierania d... palikotowi, robi także za szabasgoja, a zresztą to jedno wychodzi
http://www.youtube.com/watch?v=gkNUDSdU5ik&feature=player_embedded

powielajcie to i kopiujcie, bo pewnie zaraz usuną

to hanba dla Polakow,ale niestety byli tacy co na nia glosowali.Przyzwolenie PO na "dzialalnosc" Palikota ,kiedy byl jeszcze jej czlonkiem otworzyla mu droge do obecnych zdarzen.Tuskowo-Komorowski "Stanczyk" dzieki nim urosl w sile!

Jakos nie bardzo widzi mi sie ,ze ta partia palikuta powstala legalnie -Z WYBORU. I tu nasuwa sie pytanie-Z CZYJEGO WYBORU????,ajeszcze akurat te 10%. To tak wyglada, jakby pkw wykonala na polecenia POjebusow te krecia robote. Stworzyla COS,co nigdy nie powinno miec miejsca!!!!!. To jest poprostu -NIE MOZLIWE!!!!!!Ta ich buta, swiadczy jedynie o tym, ze to wydzielona skrajna bojowka stworzona do ZASAN SPECJALNYCH !!!!. Prosze sobie uswiadomic fakt niejako"usuniecia sie w cien"przyglupa paliglupa, po mordzie smolenskim,w mysl powiedzenia- Murzyn zrobil swoje-murzyn moze odejsc!!!,albowiem jego przyczynek do smierci Prezydenta,to nie byl li tylko czysty przypadek!!!.On przygotowywal GRUNT pod to PRZEDSIEWZIECIE!!!. Czyz tak nie bylo!!!?.

jak zrobi sie porzadek w naszych sadach to w koncu odpowie za swoje wyczyny,a juz w pudle wiezniowie zrobia z niego cwela to bedzie druga kara,a trzecia to juz diabelki mu wybiora sliczny kociolek leda

"Ofiarą ataku padł m.in. operator TVN Warszawa"???? Do wiadomosci autora tekstu - TVN Warszawa nie istnieje od jakiegoś roku...więc nie mogła mieć tam swoich kamer.

robi filmik na którym uderzana jest kamera? http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,chuligani-atakowali-dziennikarzy,48314.html

i skazywać jak innych,a nawet surowiej-gdyż doskonale wiedział co robi i wie co reprezentuje!
Teraz Pana Palikota -co udaje głupa, wziąć pod ścianę i zapytać pajaca kogo reprezentuje?

Nie znam słów, którymi można nazwać tych zboczonych pedałów. palikot i jego cioty to ropiejący wrzód, który należy wyciąć z odrazą i wstrętem. Niestety, niemała część społeczeństwa wybrała tych śmieci. Czy się opamięta? Wątpię!!

pozwalając na marsz, o którym alarmował że nie powinien mieć miejsca.

Putin przemówił do Tuska michnikiem mówiąc, że jeśli znów będą zamieszki, "sami sobie będziecie winni"

W odpowiedzi na list ze słowami: "„niewielką część polskiego społeczeństwa o skrajnych poglądach narodowo-katolickich” udowodnijmy im, że zwykli Rosjanie i normalni kibice rosyjscy nie mają się czego w Polsce obawiać.
Powinniśmy przekonać ich, że Polska to nie "dziki zachód".
To nasz obowiązek jako gospodarzy.
Rządy się zmieniają lecz my tu jesteśmy najważniejsi i nic tego nie zmieni.

I to jest najbardziej dobitny przykład na to, że jeżeli ten śmieć robi dalej, to co robił podczas pierwszych dni po Morderstwie Smoleńskim, to najlepszy dowód na to,że młodym polskim patriotom, razem z dostępem do prawdziwej demokracji odcięto również przyrodzenie. Postarajcie się młodzi przyjaciele, uruchomić na chwilę choćby wyobraźnię i pomyślcie jeżeli jeszcze potraficie, czy ten ekskrement pozwoliłby sobie na takie ekscesy, dajmy na to w kraju muzułmańskim. Otóż ja twierdzę, że już na samą myśl o potencjalnych konsekwencjach, zmoczyłby się ten ćwok po sam pas - bo ich moc objawia się wtedy, kiedy idą pięciu na jednego, albo wyrośnięty byk na staruszkę. W każdym innym przypadku potencjalnej równowagi sił, wychodzi z nich pospolity cwel. Co w takich jak ten przypadkach należy robić - odpowiedzcie sobie sami.

jak wszystkie inne homo niewiadomo z ruchu parcia paligłupa!!!

Ale o co Wam chodzi ? Przecież Strzelczyk nawołuje przez megafon aby fotografować tylko zboków , czyli jedynie jego kolegów partyjnych. http://vod.gazetapolska.pl/1906-agresywni-rosjanie-bili-do-nieprzytomnosci tak mniej wiecej w trzeciej minucie filmiku.

Przygotowana w porozumieniu z tuSSkaszenką,Koszernym gronkowcem i dewiatami gumowego penisa.Bojówki bolszewickie katowali Polaków.Kochani oglądajcie mecze w TV nie narażajcie się na utratę zdrowia i życia,oraz na wysokie grzywny.Car kazał tuSSk wykonuje to jest prowokacja.OLEJCIE te KACAPSKIE STADIONY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uwaga WROCŁAW !!!!!!!!!!!!!!!Chowajcie zegarki,chowajcie pieniądze.Do miasta na mecz zjeżdża "Elita POlszewii"tj.tw bolek,bull bez kaszalota,psychopata,sikor,matoł .fuj,fuj,fuj,fuj.........................

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl