niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 lipca 2017

Kajetan Poznański w rękach policji. Zatrzymano go... na Malcie

Dodano: 17.02.2016 [17:11]
Kajetan Poznański w rękach policji. Zatrzymano go... na Malcie - niezalezna.pl
Podejrzany o brutalne morderstwo Kajetan Poznański wpadł w ręce policji w hotelu na wyspie Malta. W akcji brali funkcjonariusze CBŚP, wydziału  pościgowego KGP i policjanci z Malty. Europol i Interpol wysłał za Poznańskim listy gończe. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo Katarzyny J., której poćwiartowane zwłoki znaleziono w mieszkaniu wynajętym przez podejrzanego. Postawiono mu „zaocznie” zarzuty popełnienia zbrodni.

Jak podaje RMF, policja namierzyła ściganego poprzez jego sprzęt elektroniczny, gdy zalogował się do sieci.

- Policjanci komendy wojewódzkiej w Poznaniu i z CBŚ, w jednym z hoteli na Malcie zatrzymali Kajetana Poznańskiego. Wiemy, że był na terenie Niemiec, potem przedostał się do Włoch i promem na Maltę. Prawdopodobnie chciał przedostać się do północnej Afryki- tłumaczy mł. insp. Andrzej Borowiak - rzecznik prasowy  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Na łamach portalu niezalezna.pl, informowaliśmy, że podejrzany o bestialskie morderstwo Kajetan Poznański był na stażu w tygodniku „Polityka”. Napisał kilka tekstów. Jak poinformowała sama redakcja tygodnika, Poznański proponował artykuły, które odnosiły się do historii kanibalizmu.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: Podejrzany o bestialskie morderstwo był na stażu w „Polityce”. Pisał o kanibalizmie

Kilka dni temu media podały również informację, że obrońcą Poznańskiego będzie znany, warszawski adwokat Tadeusz Wolfowicz, który w przeszłości reprezentował m.in. Otylię Jędrzejczak i byłego męża Edyty Górniak.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ścigany Kajetan Poznański ma już adwokata. To znany prawnik z Warszawy
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nieźle to sobie wykombinował: ucieknę do państwa IS, tam ludzie lubiący odcinać głowy są potrzebni, więc mnie nie wydadzą.

A swoją "szosą" to musiał nieźle zarabiać w tej bibliotece, skoro miał z czego opłacić tę swoją podróż na Maltę , co nie mamuśka ???

Czy Wy naprawde w te ściemie służb wierzycie? Naprawde?
Prokurator nie dała się przekupić to wrobili syna. Chciała go ochronić ale sie nie udało?

Hmmm....Wierzymy.Nieprzekupna prokurator awansowana za III RP?!"Wszystko to być może,jednakże ja to między bajki włożę."Kto niby obecnie miałby ją chcieć przekupić?!I w jakim celu?!I co?"Niezłomna" nie chciała dać i dlatego jej synowi podrzucili poćwiartowane zwłoki?!!!Następna "mennczennica" IVRP po łapówie Blidzie?Weź się gościu w garść i leć z tymi "rewelacjami" na parówkowy Lisa.Tam jest pełno takich KODniętych ćwierćinteligentów,którzy łykną wszystko.I mają tam również pełno tzw.dziennikarzyn- autentycznie najgorszego sortu,którzy zdania poprawnie sklecić nie umieją,robią byki ortograficzne,a swoje rozważania prowadzą na poziomie trójkowego ucznia gimnazjum.

Też tak myślę, tym bardziej, że to nie pierwszy taki przypadek.

awansowana przez seremeta prokurator nie dała się przekupić?
jakoś to się kupy nie trzyma -/ oni nie awansowali tych spoza ukladu.

Krótki staż w Polityce ukształtował Poznańskiego, dłuższa praca Paradowską. Jak okropieństwa to czasopismo robi z ludzi.

Faktycznie, mądry to on nie jest. tak głupio wpaść? Ale to dobrze. Jeszcze niech się okaże pomoc domniemanemu zbrodniarzowi udzielono. I parę pieczeni na raz. O ile wykryje się pomocników.

Za cwany jak na "cygana" to ten Kajetan nie jest....pewnie chcial przegladnac poczte mailaowa i go w ten sposob namierzono.Byc moze czekal na wskazowki z domu ,ktory zapewne goraczkowo przygotowywal swojemu synusiowi bezpieczne ladowanie.Nie wspomina sie tez o gotowce ,jaka musial on miec przy sobie i to w euro!O wysokosci tej kwoty nie musze juz pisac ,na pewno doskonale zarabiajaca mamusia juz o to zadbala.Epilog calej afery jest przewidywalny.Zaraz tabun "ekspertow" dojdzie do wniosku ,ze nieszczesnik w chwili dokonywania morderstwa cierpial na "pomrocznosc jasna" i jeszcze panstwo bedzie placic wysokie odszkodowanie za niesluszne aresztowanie i naruszenie "dobr osobistych ",czy jak to sie tam teraz nazywa.

Nareszcie!Brawo Panowie.
Teraz czekam na sprawiedliwy proces, wyrok i karę współmierną do zbrodni.

Pewnie go przywiozą w żelaznej klatce jak tygrysa, aby nie pożarł policjantów, niech go wystawą na widok publiczny bo w Polsce musimy zobaczyć jak wygląda kanibal.

Wszyscy uchodźcy do Europy, a jeden w przeciwną stronę. Mógł się wtopić w tłum Arabów, jeszcze by sobie dobrze żył na wikcie niemieckim lub w Szwecji jako Abdul lub tp. A tak włączył baran polską komórkę. Chciał zaoszczędzić.

Pewnie dzwonił do swojej mamusi słynnej pani mecenas Poznańskiej z prokuratury generalnej by ustalić szczegóły uniknięcia dożywocia. Myślę, że mamusia mu załatwi kilka lat w szpitalu a potem wyjście do domu, bo "pan kanibal jest przecież chory" :-)))

Biblioteczny kanibal !!

Bezapelacyjnie powinna być CZAPA.

...najlepiej przy próbie ucieczki...

Nic z tego nie rozumiecie matoły. To jest przesłanie. Wałęsa to symbol zdrady, spisku i knowań. Poznański to symbol tego który obciął głowę orła. Dekapitacja. To wszystko jest w szafie.

oj dziwny jest światy, dziwny.

Bardzo proszę nie przywozić tego zwyrola do naszej ojczyzny.Wystarczy nam jego głowa.A zaoszczędzone koszta rozprawy sądowej i wieloletniego pobytu w pierdlu lub psychiatryku wyliczyć i przekazać najbliższej rodzinie zamordowanej dziewczyny.

Hannibal od Lektur

KISZCZAKA PRZESŁANIE ZZA GROBU ( sprawa Poznańskiego, szafa Kiszczaka i szafa Lesiaka )

Kiedy wy knuliście intrygi, spiski przeciwko Polsce ( Wałęsa ), kiedy mordowaliście i składaliście ofiary, pozbawialiście orła głowy ( Poznański ), myśmy zbierali dowód po dowodzie.Jak powiedział Bismarck idźcie ich śladem, więc szliśmy, podsłuchaliśmy, rejestrowaliśmy, dokumentowaliśmy. Mamy wielką szafę, całe korytarze filmów, dokumentów, zdjęć, całą prawdziwą nowożytną historię. Mamy ją nie tylko my. Od lat ta szafa jest gwarantem naszej dobrej współpracy. Wiemy, podejmujecie wielki wysiłek , wykładacie wielkie pieniądze by stworzyć nowe technologie by dobrać się do naszej szafy, najlepiej wtedy kiedy będziemy spali. Ta szafa jest gwarancją waszego spokoju i tego że za każdym razem znajdziemy wspólny język. Ta szafa jest symbolem naszej wiekuistej miłości. Pilnujemy jej jak źrenicy oka. Nie chcielibyśmy by ktoś tam zajrzał, poczytał, obejrzał. Jest tam sporo pism, listów , stenogramów, nagrań, zdjęć, filmów. Ech, gdybyśmy otworzyli tę szafę świat stałby się inny. Nie chcemy jednak tego, chcemy żyć dalej z wami w przyjaźni i miłości. Nasza pomyślność i nasza potęga to wasza pomyślność, dobre interesy, a przede wszystkim wasz spokój. Wielu w was wierzy i wielu poważa, wielu dzięki wam mnoży swoje majątki i traktuje z należytą godnością. W każdej rodzinie są jakieś kłótnie , jakieś problemy. Zwołajcie się, pogadajcie i sądzę że szybko dojdziemy do porozumienia. Jesteśmy wspólnikami na wieki tu w Polsce, i na całym świecie.
Szczerze oddany
Czesław Kiszczak

Uważam że dla takich zwyrodnialców czyli zabijających niewinnych ludzi ze szczególnym okrucieństwem powinna być Kara Śmierci, trzymanie go 25 lat w pudle potem jakieś skracanie kary to nie ma żadnego sensu lub resort sprawiedliwości powinien rozważyć podniesienie kar za takie czyny do wielokrotności 25lat pozbawienia wolności - co owszem jest bardziej humanitarna karą, tylko co ona daje ...? Jedynie to ze takie bydle siedzi w pudle na nasz koszt wszystkich podatników co wydaje mi się mało doskonałym rozwiązaniem w każdym bądź razie gdyby to ode mnie zależało to ja na jego pobyt w pudle nie dałbym ani jednej tysięcznej złotówki.

Podobno zakapowali go Paradowska i Żakowski. Przynajmniej raz zachowali się po obywatelsku. Siema towarzysze.

Oooooo i dało się...zatrzymać w parę dni tego zwyrodnialca-od razu widać z Pan Minister M. Błaszczaki i Pan Minister Z. Ziobro to są ludzie na właściwym miejscu Brawo dla Pani Premier Beaty Szydło za trafny dobór Ministrów swojego Rządu.

rozpaczliwe poszukiwanie sukcesu.

rozpaczliwy to twoj wpis

rozpaczliwie to ty będziesz spierd.lać z internetu jak zaczniemy tu łapankę trolli komunistycznego chowu....

to jeszcze nie zaczęliście? przecież ustawa już działa.
będzie drugie natarcie?? :)

Spadaj z tond Bolszewicko-Platmormersko-Nowoczesny obłudniku..

Pisał w tej samej gazetce co Sierakowski i jego koledzy.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl