Kajetan Poznański w rękach policji. Zatrzymano go... na Malcie

rz

Kontakt z autorem

Podejrzany o brutalne morderstwo Kajetan Poznański wpadł w ręce policji w hotelu na wyspie Malta. W akcji brali funkcjonariusze CBŚP, wydziału  pościgowego KGP i policjanci z Malty. Europol i Interpol wysłał za Poznańskim listy gończe. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo Katarzyny J., której poćwiartowane zwłoki znaleziono w mieszkaniu wynajętym przez podejrzanego. Postawiono mu „zaocznie” zarzuty popełnienia zbrodni.

Jak podaje RMF, policja namierzyła ściganego poprzez jego sprzęt elektroniczny, gdy zalogował się do sieci.

- Policjanci komendy wojewódzkiej w Poznaniu i z CBŚ, w jednym z hoteli na Malcie zatrzymali Kajetana Poznańskiego. Wiemy, że był na terenie Niemiec, potem przedostał się do Włoch i promem na Maltę. Prawdopodobnie chciał przedostać się do północnej Afryki- tłumaczy mł. insp. Andrzej Borowiak - rzecznik prasowy  Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu.

Na łamach portalu niezalezna.pl, informowaliśmy, że podejrzany o bestialskie morderstwo Kajetan Poznański był na stażu w tygodniku „Polityka”. Napisał kilka tekstów. Jak poinformowała sama redakcja tygodnika, Poznański proponował artykuły, które odnosiły się do historii kanibalizmu.
 
CZYTAJ WIĘCEJ: Podejrzany o bestialskie morderstwo był na stażu w „Polityce”. Pisał o kanibalizmie

Kilka dni temu media podały również informację, że obrońcą Poznańskiego będzie znany, warszawski adwokat Tadeusz Wolfowicz, który w przeszłości reprezentował m.in. Otylię Jędrzejczak i byłego męża Edyty Górniak.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ścigany Kajetan Poznański ma już adwokata. To znany prawnik z Warszawy
Źródło: TVN24,niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...
Najnowsze
Zakończyły się kwalifikacje do pierwszego,…

Zakończyły się kwalifikacje do pierwszego,…

Jeszcze jeden konkurent dla Petru

Jeszcze jeden konkurent dla Petru

„Mamy obowiązek bronić prześladowanych…

„Mamy obowiązek bronić prześladowanych…

Niemcy i Grecja zawarły sojusz. Chcą…

Niemcy i Grecja zawarły sojusz. Chcą…

Takie rzeczy tylko w Rosji. Ukradli… kabel…

Takie rzeczy tylko w Rosji. Ukradli… kabel…

Zakończyły się kwalifikacje do pierwszego, indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich. Stoch na 5. miejscu

/ facebook.com/KamilStochOfficial

Kamil Stoch uzyskał 122 m i zajął piąte miejsce w kwalifikacjach do niedzielnego, pierwszego w sezonie indywidualnego konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle-Malince. Kwalifikacje wygrał Austriak Stefan Kraft - 126,5 m. W pierwszej serii wystąpi siedmiu Polaków.

Drugi był Niemiec Stephan Leyhe - 124,5 m, a trzeci Japończyk Junishiro Kobayashi - 126 m.

W czołowej dziesiątce uplasowali się także 7. Stefan Hula - 124 m i dziewiąty Maciej Kot - 120 m. 

 

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Udostępnij

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl