niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Podejrzany o bestialskie morderstwo był na stażu w „Polityce”. Pisał o kanibalizmie

Dodano: 16.02.2016 [15:17]
Podejrzany o bestialskie morderstwo był na stażu w „Polityce”. Pisał o kanibalizmie - niezalezna.pl
Podejrzany o bestialskie morderstwo Kajetan Poznański był na stażu w tygodniku "Polityka". Napisał kilka tekstów. Jak piszę redakcja tygodnika, Poznański proponował artykuły, które odnosiły się do historii kanibalizmu.

Poznański, ścigany przez policję, za którym listy gończe wysłał Europol i Interpol, nadal skutecznie ukrywa się. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo Katarzyny J., której poćwiartowane zwłoki znaleziono w mieszkaniu wynajętym przez podejrzanego. Postawiono mu "zaocznie" zarzuty popełnienia zbrodni.

Dzisiaj redakcja "Polityki" sama się przyznała na twiterze, że Poznański był na stażu w jej redakcji.

Red.POLITYKI dysponuje konspektami tekstów Kajetana Poznańskiego. Redakcja przekaże je policji i prokuraturze. Jak się okazuje, podejrzany o brutalne morderstwo Kajetan Poznański był kilka lat temu na stażu w naszej redakcji - napisał tygodnik.


"Polityka" odnalazła fragmenty tekstów. Tygodnik zadeklarował, że przekaże je policji i prokuraturze.

Naszym zdaniem, odnalezione prace Kajetana Poznańskiego mogą być pomocne w budowaniu portretu psychologicznego. Tym bardziej, że na różne sposoby tematy proponowanych artykułów odnosiły się do historii kanibalizmu, a tezy były dość osobliwe - pisze redakcja w kolejnym wpisie na twitterze.


Autor: Źródło:
DZIAŁ: ,
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A gdzie on pracował (jako ten bibliotekarz)? Jeśli na Uniwersytecie, to nawet nic dziwnego: trafia się tam i agentura, i kumoterstwo, i pożeranie konkurencji, i szkodliwe poglądy...

Żydzi w Polsce często przyjmowali nazwiska tworzone od naz miast takie jak Warszawski, Kijowski, Poznański.. Jego mama awansowana przez tow. Szczynukowicza vel gajowego Bronka zapewne piastująca swoje stanowisko od czasów komunizmu zatroszczyła się już o synusia wynajmując najlepszego adwokata w Polsce.

Sruti tuti, nie broncie nas , jak beda nas gwalcic, w mysl
zasady guru, robta co chceta!!!!!!!!!!!!!!!!!

Artykuly o kanibalach to ciezki temat dla przecietnego czlowieka, to byl juz znak o jego zboczonym zawirowaniu, dziwie sie ze nikt tego nie dostrzegl, no ale multi kulti wolnosc slowa,wyrazanie publiczne w najgorszej formie zachowan... kanibalizm no coz, to sztuka, wolnosc wyrazania swoich zboczen," no przeciez to takie normalne".., wyobraznia wyolbrzymiona mordercow zboczonych sie lansuje w teatrach zboczone pokazy, rzadza krwi musza byc w duzej mierze zredukowane z ekranow, teatrow bo to nie jest wolnosc w sztuce to sa psychopatyczne odmety od normy kreujace mentalnie mlodziez i widza,.. Jesli pisal o tym w pracy to sadze,ze matka posiada wieksza wiedze na ten temat, matka wszystko widzi, ale przechodzi obojetnie,a podejrzanego zachowania nie da sie ukryc, tym bardziej wysoko szkolona i rodzina to prawdopodobnie ukrywala, bo to wstyd miec takie dziecko..ciekawe ile w ten sposob zalatwil kobiet.
Moze jakis jasnowidz wskaze pobyt tego wilkolaka, bo on nie ma juz nic do stracenia i poluje na nastepna ofiare.

Kijowski jest do niego podobny

A jakie ma znaczenie gdzie był na stażu? Takie samo jak rozmiar kołnierzyka lub majtek.

No cóż,POznański jak na POznaniaka(nie mylić z poznaniakami rdzennymi)musi mieć do tak bogatego przez media zbudowanego wizerunku jeszcze dodatek medialny i oto on!Ale na POciechę należy dodać,że nie jest pierwszym.Bodajże w 1998 roku piętnastoletni POznaniak po imprezie andrzejkowej zaprosił13 letniego kolegę do domu i przy akompaniamencie filmu porno udusił go a ciało zniósł z drugiego piętra i wrzuciwszy do pojemnika na śmieci przysypał liśćmi.W ramach Unijnej "sprawiedliwości"morderca otrzymał olbrzymie odszkodowanie!za rzekome uchybienia w obronie.Ciekawe,czym trąci sprawa POznańskiego.A w Poznaniu pomnika wdzięczności dalej nie ma.

na stażu w polityce? więcej tam takich chowają?

Wy tu gadu gadu, cała Europa go szuka, a mosiek opala się w Tel Avivie...

Rósł sobie w zacnej rodzinie...

... dojrzewał, mężniał i nikt nie zwrócił uwagi na jego zainteresowania i fascynacje? Nikt mu się nie przyglądał? Nie było bliskiego człowieka, który zatrzymałby na nim wzrok i pomyślał nad tym co zauważył? Mama specjalistka od tropienia zła... też niczego nie zauważyła.

Dwa przypadki z tych o większych gabarytach,które wydają się być bardzo do siebie podobne.Podobne stopniem przestępczości.
Amber Gold i morderstwo na warszawskiej Woli.
W pierwszym przypadku tatuś,w drugim mamusia z kręgu tych "i co mi zrobicie".Tam skradziono ludziom oszczędności,tu pozbawiono życia.W jednym i drugim przypadku zakończenie sprawy nie skończy się karą,bo brak będzie wystarczających dowodów.Mamy przykłady!! Papała,Zielonka,Lepper,Petelicki,a w ubiegłą środę kto?

Jaki kraj taki Hanibal Lecter.

Patrząc na zdjęcie Poznańskiego, mam takie wrażenie jak by mamusia podejrzanego Kajetana poczęła go w Maroku, Egipcie, a może Syrii, lub innej części bliskiego wschodu.

Mylisz sie Jerzy - poczety w Polsce, ale juz zrelaksowany opala sie w Izraelu w Eilacie nad M. Czerwonym, podobnie jak Gasiorowski :-))

Do tego chroniony zakazem ekstradycji. Moze w sumie lepiej - niech tam eksperymentuje a-la Hannibal Lecter !!!!

bagno polityczne ("Polityki") zawsze przyciągało najgorsze szumowiny.....

Rychło w czas się ocknęli ,pewnie dlatego że go nie skojarzyli bo nikogo z redakcji nie skonsumował

No, na razie dobrze idzie!
Czekamy na następne tytuły prasowe...

Kanibalizm, koprofilia i co tam jeszcze - tematyka w sam raz dla tego rodzaju gazetek!

W momencie, gdy naprawdę uświadomimy sobie skalę bezczelnych kłamstw i polityki niszczenia wszystkiego w Polsce, łącznie z najbardziej wyrafinowaną i bezczelną depopulacją to wtedy refleksja może być zbyt późna.

Święte słowa. Będzie za późno. Jedynym sojusznikiem I partnerem Polski zostaną malutkie Węgry z Orbanem na czele.

Mamusia tego zwyrodnialca to prokurator apelacyjny z Poznanania

Droga ewolucyjna czerwonych wieprzy:marksizm,leninizm,kanibalizm.

tA RASA NIE JADA ŚWIŃSKIEGO MIĘSA

tak wyglada

To wina Tuska i Schetyny takie wynaturzenie !

Większość świrów ciągnie do polityki.

czerpal wiedzę od zatrudnionych tam fachowców. Może nawet od samego mordercy księdza Jerzego!

Redakcja Polityki Baczyńskiego, Żakowskiego, Paradowskiej, to wymarzony inkubator dla kanibali i piranii. Może okaże się ilu takich jeszcze się ujawni

Jakby pisał i praktykował w prasie katolickiej nie zrobiłby nikomu krzywdy, w Polityce, od zawsze ukrywał sie element pro..... lub anty....., od UB do SB !

Typowe lewackie "róbta co chceta". Jak się popatrzy co się działo w sowietach po zwycięstwie rewolucji bolszewickiej to tam też były masowe orgie, kanibalizm, itp. Taki miał być styl "nowego człowieka przyszłości" postęp miał się wyrażać w porzuceniu burżuazyjnych zahamowań i kościelnej pruderii. No ale lewactwo niczego jeszcze się nie nauczyło i nie nauczy.

no i wzrośnie poczytność tegoż...gówna

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl