niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Ścigany Kajetan Poznański ma już adwokata. To znany prawnik z Warszawy

Dodano: 13.02.2016 [18:25]
Ścigany Kajetan Poznański ma już adwokata. To znany prawnik z Warszawy - niezalezna.pl
foto: foto: eumostwanted.eu
Podejrzany o bestialskie zabójstwo Kajetan Poznański, wymyka się pościgowi od półtora tygodnia, ale wiadomo już kto będzie jego obrońcą. To znany, warszawski adwokat Tadeusz Wolfowicz, który w przeszłości reprezentował m.in. Otylię Jędrzejczak i byłego męża Edyty Górniaka.

Poznański, ścigany przez policję, za którym listy gończe wysłał Europol i Interpol, nadal skutecznie ukrywa się. Mężczyzna jest podejrzany o zabójstwo Katarzyny J., której poćwiartowane zwłoki znaleziono w mieszkaniu wynajętym przez Poznańskiego. Postawiono mu "zaocznie" zarzuty popełnienia zbrodni.

Nie wiadomo gdzie jest, ale wiadomo kto go będzie bronił. "Super Express" podał dziś, że pełnomocnikiem został Tadeusz Wolfowicz, jeden z najlepszych adwokatów w stolicy. "Już złożył wniosek o dostęp do akt" - twierdzi "SE".

"Mecenas Wolfowicz (...) bronił m.in. Otylii Jędrzejczak (33 l.) po wypadku, który spowodowała, a aktualnie reprezentuje przed sądem Dariusza K. (40 l.) - byłego męża Edyty Górniak (44 l.) - oskarżonego o zabicie kobiety na pasach" - podkreśla tabloid.
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Makabrrrrra!

Niech mama po prostu powie gdzie jest i skończy się farsa znajomości i kolesiostwa. Ludzie miejcie honor i sumienia, bo wyginiemy jak wilcy !!!

Przecież podpisał pełnomocnictwo , papuga wie gdzie on przebywa .
Dziwnym trafem nie widać zbytniej determinacji ażeby go zatrzymać.
Ciekawe czemu ?

Wykpi sie paroma latami psychiatryka.

No pewnie, że nie zostanie złapany skoro w polskim liście gończym przy wzroście i kolorze oczu Kajetana jest kreska. Policja jakoś specjalnie się nie przykłada do tego złapania.

Z listu gończego.
POSZUKIWANY
Kajetan Karol Poznański (ur. 6.10.1989 r. w Poznaniu)
Matka: Anna Maria Poznańska (z domu Włodarska)
Ojciec: Krzysztof
Ostatnio zameldowany, Poznań, ul. Belwederska 17

pod tym adresem jest jakis bunkier czy kosciol... bo dom to to raczej nie jest!

o miejsce pobytu należałoby zapytać mamusię tego sk......a

albo jest już w izraelu albo ukrywa się w willi matki PrOkuratorki atesztować to trzeba tego adwokata za mataczenie

Żyd siedzi w celi śmierci i czeka na wyrok .Jest zima , nadszedł moment wykonania wyroku... Klawisz go pyta
No Apfelbaum -twoje ostatnie życzenie
Icek chwilkę się zastanawia i mówi -
chcę pół kilo świeżutkich poziomek ...!
A skąd ci w zimę weżmiemy poziomki ? wrzeszczy ze złości klawisz
Na to spokojnie żyd - mnie się nie spieszy , poczekam do lata...

to znaczy że skoro "znany adwokat" to powie jak Wania: "Natasza zebziłaś, ja dżentielmen, ja bieru eto na siebia"?

W piątek rano na wylocie z Łap(podlaskie) policja kontrolowała pasażerów we wszystkich autach. Szukano delikwenta???

Potwór ukrywa się "nikt" nie wie gdzie jest , ale papuga wie tylko nie powie .

Sędzia pyta oskarżonego . Czy oskarżony ma adwokata ?
Nie Wysoki Sądzie , będę mówił prawdę.

W zasadzie nie dziwie sie za nie moga go zlapac. doktor mengele odpowiedzialny za setki tysiecy smierci tez wymknal sie i go nie zlapali. Mysle ze z tym kolesiem moze byc podobnie.

Będą szli w niepoczytalność. Już ktoś uwiarygodnił, że widziano go w Gdyni, a więc nie ukrywa się, nie chowa się, nie maskuje, normalnie egzystuje, znaczy niepoczytalny.

już jest sprzedawana informacja że to polska wersja Hannibala Lectera - ciekawe czy zjadł kawałek tej nieszczęsnej dziewczyny i czy ona była pierwszą ofiarą Kajtusia Bibliotekarza

kogo stać na takiego adwokata? a no np. syna Pani Prokurator nie będę wymieniał nazwiska, o tym samym nazwisku z Prokuratury Apelacyjnej. Zapewne mamusia pomogła też ochronić synka przed ukaraniem również w przypadku wcześniejszych jego morderstw.

Jeśli uda się złapać tego Kajetana i postawić przed sądem
to jeśli nie okaże się, że ma żółte papiery /czyli świr/ to
na pewno niezawisły sąd jako okoliczność warunkującą nadzwyczajne złagodzenie kary weźmie pod uwagę fakt, że miał
trudne dzieciństwo, wychowywał się w patologicznej rodzinie.
Przecież matka prokuratorka nie mogła mu wpoić zasad
szacunku do innego człowieka.

a skąd to wiesz?

Od ciebie .

adwokat diabla...

jeśli ktoś daje dziecku na imię Kajetan to na bank niedojrzały,

"który w przeszłości reprezentował m.in. Otylię Jędrzejczak i byłego męża Edyty Górniaka". -proszę, nie mordujcie języka polskiego

Dołączam się do prośby

Dwie taksówki wykorzystał uciekając z miejsca dokonania mordu.Pewnie jedną przewiózł narzędzia bo krwi nie zauważono,a drugą zwłoki.Może do zabójstwa ktoś mu nieświadomie dopomógł.Sprytny facet.Organizację i planowanie ma w małym palcu.No i pewno pełnomocnictwo opowiednio też dostarczył.Cyniczny morderca.Wygląda na wtajemniczonego lucyferystę.

"Sprytny facet"? To zwykły świr - powinni go odpalić przy zatrzymaniu.

rodzina godna zaufania publicznego w demokratycznym państwie prawa pod rządami peło-zsl

Miejmy nadzieję, że ten nie rokujący możliwości resocjalizacji, zboczeniec, zostanie zastrzelony w trakcie której z kolejnych prób ucieczki.

Słyszała Pani kiedykolwiek, żeby w Polsce zginął z rąk policji jakiś przestępca?
W Polsce giną tylko przeciwnicy polityczni. Przestępcy są bezpieczni.

Czy ten człowiek ścigany listem gończym jest niepełnoletni, lub ubezwłasnowolniony ? Bo jak sama nazwa wskazuje - P E Ł N O M O C N I K , musi zostać upoważniony przez ściganego do reprezentowania jego interesów. Czy pan mecenas ma kontakt z tym przestępcą ? Dlaczego nie ujawnia ? A jednocześnie domaga się dostępu do zebranych akt śledczych na jego temat ??? Będzie zatrzymany, będzie miał adwokata. Nie ma go , adwokat może mieć tylko chęć , ale nie powinien mieć prawa dostępu do akt.
To jest CHORE PRAWO !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl