niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Chamski żart polityka PO

Dodano: 13.02.2016 [14:33]
Chamski żart polityka PO - niezalezna.pl
foto: Facebook
Sławomir Neumann, przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, "popisał się" niewybrednym żartem wynikającym z bezradności PO wobec ofensywy legislacyjnej Prawa i Sprawiedliwości. Internauci nie zostawili na polityku Platformy suchej nitki.

Na swoim profilu facebookowym Neumann opublikował poniższe zdjęcie z dopiskiem: Od kwietnia w niektórych domach przez działania PiS. A mogli dać na KAŻDE dziecko.Według przewodniczącego klubu PO program 500+ sprawi więc, że polskie dzieci będą grozić swemu "uprzywilejowanemu" rodzeństwu albo wręcz... się zabijać. 

Internauci na idiotycznym dowcipie Neumanna nie zostawili suchej nitki. Oto tylko niektóre komentarze:

Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

W miejscu głowy ma buraka

To nie jest chamski żart, bo to nie jest żaden żart.

Ten obrazek grozi:
Dajcie nam władzę, bo jak nie, to was UNICESTWIMY.

Podpis:
OKUPANCI - PLATFORMIŚCI

BARBARZYŃCY-DONOSICIELE-POLSZEWIKI ......8 lat balowali,niszczyli wszystko co Polskie,oszukiwali i okradali.. A Polskim dzieciom proponowali Szczaw i Mirabelki?? POlskojęzyczni WARA WARA WARA

To jak widać takie BYDLĘ i z zewnątrz i BYDLAK wewnątrz biorąc pod uwagą jego kerewską osobowość.
Panie Ministrze Zbigniewie Ziobro !!! proszę zlecić "wysupłanie spod dywanu" AFERY LEKOWEJ przeprowadzanej "ODPŁATNIE" pod jego kierownictwem ale jednak wg sugestii firm farmaceutycznych, choć w tym temacie to, ponieważ w tle jest ukrywana OCZYWIŚCIE KOLOSALNA ŁAPÓWKA. Po po jej otrzymaniu ON "poczuł swoje możliwości" i pozornie stał się wielki no bo PLATFORMA GWARANTOWAŁA MU BEZKARNOŚĆ i wówczas wbrew wiedzy Poliszynela tą sprawę jak i setki innych "upchnięto pod dywan". Ale teraz Panie Erneście Bejda, ponieważ On jak widać, ze strachu już brnie w "odmęty szaleństwa" jakby to określił znany szubrawy agent sowiecki Tw "LITWIN", to czas mu "PODAĆ BRZYTWĘ" i przerwać te konwulsje i ARESZTOWAĆ, doprowadzić wzorcowo do przepadku mienia i zamkną się ryje INNYCH UJADACZY BOJĄCYCH SIĘ, I SŁUSZNIE, NIEUCHRONNEJ KARY. I mimo, ze ja wiem, że będzie nieuchronna ale taki drań jak ON się posuwa już do niedorzeczności, podobnie jak KERWA.

Za taki wpis odebrac immunitet poselski. Jak ktos taki moze byc poslem. Zebrac podpisy - wywalic z sejmu i to natychmiast.
Jesli nie - to wstyd dla wszystkich poslow !!!!!!!

Neumann chce dać na projekt 500+ dwa razy więcej pieniędzy niż premier Szydło.Tusk chwalił 500+ w wersji PIS.
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Ten Neumann powinien poddać się badaniom psychiatrycznym.
Takie żarty nie powinny zdarzyć się szefowi klubu PO.
Wyobrażmy sobie sytuację/hipotetyczną/ z lata 2014 gdy taki projekt przeforsowuje PO i szef klubu Błaszczak umieszcza takie zdjęcie w internecie?
Wszystkie skundlone media z WSI-24 i GW urządziły by jazdę bez trzymanki na PIS i tego polityka.
Dziś te rynsztokowe media milczą.
dlaczego??

Noyman chce dać na projekt 500+ dwa razy więcej pieniędzy niż premier Szydło.Tusk chwalił 500+ w wersji PIS.
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Dziadek Nojman wnukom zdjęcie zrobił

Neumann jest liberalnym bandytą.

JAKA ZŁOŚLIWA TA WNUCZKA NEUMANNA. Taka jak dziadziuś.

Tego złodzieja czekają cięzkie czasy tylko jeszcze ma immunitet. Starogard Gdański mu nie zapomniał. Jego przekręty ujrzą światło dzienne. Czekamy aż nie będzie w Sejmie.

Tych członków cechuje tylko GŁĘBOKI EGOIZM, taki KEREWSKI NOUMANNIZM i PRZEKLĘTA TUSKAWICA. Szkoda zmarnowanych 8 lat naprawy Polski, gdyby nie ich taktyczne oszustwo z powołaniem komisji śledczych to byli byśmy już kwitnącym narodem. I pomyśleć, że mimo oczywistej klęski to NOYMANNIZM nadal wrednie, wbrew faktom, usiłuje jątrzyć.
Panie Ministrze Ziobro, trzeba mu pomóc bo wyraźnie temu kanalii brak już umotywowanych argumentów i się już zbyt widocznie upadla więc myślę, że warto ODŚWIEŻYĆ WIEDZĘ NA TEMAT JEGO UWIKŁANIA W CENOWE KUGLARSTWA PRZY WYCENACH LEKÓW i TO POD O D P Ł A T N Ą SUGESTIĄ FIRM FARMACEUTYCZNYCH i w wyniku zebranej wiedzy to zwyczajnie po ludzku POSADZIĆ DRANIA ABY SIĘ NIE MĘCZYŁ i nie doprowadzał do irytacji większości rodaków poza APLAUZEM CZĘŚCI CZŁONKÓW Z PO.

Ten "LEKOWY HOCHSZTAPLER" jawnie ujawnia brak rozumu, który u siebie ze strachu przed odpowiedzialnością za KUGLARSTWA PRZY CENACH LEKÓW, czyli ODPŁATNĄ dyspozycyjność wobec KONCERNÓW LEKOWYCH. SPRECYZUJĘ CZEGO TEN GŁĄB NIE DOSTRZEGA, OTÓŻ "chłystku" NEUMANN, czy ty nie dostrzegasz "JAWNEJ ZACHĘTY" dla rodzin do logicznego bo opłacalnego dla rodzin MODELU z MINIMUM DWOJGIEM DZIECI a to ponieważ jeśli uzyskanie dodatku dla rodzin mających jedno dziecko może być problematyczne, to znaczy, że za zdecydowanie się na drugie dziecko dostaje się "w pewnym sensie" 1.000,- zł. bo wówczas wlicza się i pierwsze, a za każde następne 500,-zł. Jeśli wśród PO-wców są jeszcze CZŁONKI, które nie widzą w tym zachęty do zwiększenia dzietności to są albo tylko DURNIAMI lub FAŁSZYWYMI DRANIAMI z tych obu ja już wolę durnia bo takiego po jakimś czasie przekona się faktami a drugi taki jak chyba ch. NEUMANN BĘDZIE SZEDŁ W ZAPARTE DO KOŃCA I TO WBREW LOGICE. No tak "ale strach ma wielkie oczy" i często właśnie on zakłóca rozum ale jeśli ma się do czynienia z osobnikiem z GRUNTU PODŁYM, TO NIE POMOŻE JUŻ NIC, MOŻNA SPRÓBOWAĆ JESZCZE NIEUCHRONNEJ RESOCJALIZACJI.
Tak, że gratuluję pomysłu bo bo dopłata dla drugiego dziecka jest bardzo subtelnym zabiegiem dla zwiększenia potomstwa.

To u tych z PO i innych "zawiedzionych" pieniaczy też taka panuje nienawiść w rodzinach? Napuszczają jedno dziecko na drugie? Nie potrafią wytłumaczyć, że to są pieniądze dla całej rodziny, że cała rodzina będzie z nich korzystać? Po takim myśleniu jak u Neumanna, widać, że u nich to i w rodzinach jest patologicznie i wychodzi na to, że oni nawet własnym dzieciom robią krzywdę, napuszczając jedno na drugie. W znajomych mi, normalnych, kochających się rodzinach nie ma takiego problemu.

Ten człowiek pracował w Ministerstwie zdrowia? Chyba jako pacjent psychiatryka - przecież to co zamieścił to sadyzm. Coraz bardziej widać, że PO to sami psychole.

Obrzydliwstwo , to bydle powinno zostać rozliczne !!!

Cham i debil chyba miał trudne dzieciństwo i w piaskownicy notorycznie dostawał wp.....l. Patologia Oczywista (PO). A PiS nie powinno się bez przerwy tłumaczyć z "każdego dziecka" bowiem od początku wyraźnie mówiono, że 500zł będzie na kazde dziecko począwszy od DRUGIEGO. PiS musi ripostować-niestety ciągle i do skutku ale jedynie wskazując obłudę PO, która w kampanii wyborczej jazgotała o rozdawnictwie-budżet tego nie wytrzyma, populizmie, Grecji itp a teraz chce tak hojnie rozdawać pieniądze wszystkim. Tylko tyle, ale powtarzać dopóki Patologiczni Oszuści nie przestaną bredzić i kłamać. To chyba nie jest bardzo trudne zbić z pantałyku bełkoczącego nojmana czy ekscyfryzatora halickiego?

Stroją się w piórka,podkreślają swoją elokwencję,wkładają drogie garnitury i kiecki ale posłuchać ich i trochę poobserwować to widać jak na dłoni.Król jest nagi.W ich szeregach /posłowie PO/trudno zobaczyć kogoś w miarę dobrze wychowanego.Cham na chamie a do tego lepkie dłonie i zamiłowanie do krętactwa i kłamstwa.Kto na tych bydlaków głosuje?

W klasie do ktorej chodza smieciarze i jeden drugiemu wilkiem zdobywa sie pozycje poprzez takie chwyty.

POwskie scierwo mysli ze do Polakow trafi jego defekacja ustami.

Nie, nie trafi Panie neuman z niemiecka a hu. z polska.

sławomir neumann to intelektualna ciota wysokich lotów. Coś nie tak cioto ...?! Andy

Żart jest kretyński, to fakt. Inna sprawa, że Szydło w kampanii wyborczej obiecywała po 500 zł na każde dziecko, a nie drugie. Obietnic należy dotrzymywać! Tak robią uczciwi ludzie.

było cały czas czytać ich program . Nie oszukuj .

A zresztą była, to kampania wyborcza i ma swe prawa. Tusk ciągle obiecywał w każdym miejscu. Nawet miał rozdawać laptopy dzieciom i nie tylko . TO było po wyborach , czy te jego kłamstwa rozliczycie ? Bądźcie konsekwentni .

Nie kłam bezczelnie czerwony kretynie, o niczym takim nie było mowy. Won durny platfusowy palancie!

Nie przypalaj tutaj GLUPA ze taka byla obietnica .... g_wno wiesz, bo sam glosowales na PO vel nowoczesna.de ..... ty podly insynuatorze :o))

Co przez 8 lat tych NIE-rzadow , oprocz rozkladania i rozsprzedawania po kawalkach majatku panstwa polskiego, to zrobila dla polskich rodzin ta ZBOJECKA koalicja (PO+PSL) ????

TOTALNIE .... NIC !!!!
A wrecz nawet doporowadzila specjalnie do wielu zapasci I patologi spolecznych.

ENDE

Nie widziałeś Stachu ulotki kampanijnej PiS-u, czy głupa udajesz

Kolejna deklaracja Prezydenta w sprawe 500 zł na każde dziecko: http://niezalezna.pl/69784-z-z...

Lemingi unieście się honorem i nie bierzcie pieniędzy od PiS. Tak nie lubicie PiSu jak Neumann.

Obietnice Andrzeja Dudy z kampanii prezydenckiej: 500 zł na każde dziecko: http://newsroom.salon24.pl/643...

Najwięcej mają do powiedzenia , Ci co guzik wiedzą i jak te papugi powtarzają za POwcami i KODowcami.A tu sam król eu 2 lata temu się wypowiedział:
http://wpolityce.pl/polityka/2...

Dni tych PO-paprańców są już policzone

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl