Chamski żart polityka PO

Facebook

  

Sławomir Neumann, przewodniczący klubu parlamentarnego Platformy Obywatelskiej, "popisał się" niewybrednym żartem wynikającym z bezradności PO wobec ofensywy legislacyjnej Prawa i Sprawiedliwości. Internauci nie zostawili na polityku Platformy suchej nitki.

Na swoim profilu facebookowym Neumann opublikował poniższe zdjęcie z dopiskiem: Od kwietnia w niektórych domach przez działania PiS. A mogli dać na KAŻDE dziecko.Według przewodniczącego klubu PO program 500+ sprawi więc, że polskie dzieci będą grozić swemu "uprzywilejowanemu" rodzeństwu albo wręcz... się zabijać. 

Internauci na idiotycznym dowcipie Neumanna nie zostawili suchej nitki. Oto tylko niektóre komentarze:

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Oto idealny przepis na "leminga" - ZOBACZ film z młodym zwolennikiem totalnej opozycji

/ VSRao

  

Przepis na stworzenie leminga jest w zasadzie bardzo prosty. Wystarczy posadzić go przed telewizorem z włączoną stacją TVN i już po jakimś czasie będziemy mieli pierwsze rezultaty. Aby utrwalić efekty, włóżmy mu jeszcze w ręce odpowiedni polskojęzyczny tygodnik i leming wyjdzie nam jak malowany. Jak wygląda? Zobaczcie sami!

Powtarzanie haseł i sloganów przez osoby niepotrafiące wyciągać samodzielnych wniosków i dokonywać własnych ocen rzeczywistości, w jakiej się poruszają, nie jest niczym nowym. Wręcz przeciwnie - zjawisko nasila się z zaskakującą siłą.

Przekonała się o tym dziennikarka TVP Info, która zadała pytanie przypadkowemu przechodniowi. To, co usłyszała, być może ją zaskoczyło, ale nas, niestety, nie dziwi wcale. 

Zobaczcie sami:

Komentarze mówią same za siebie:

 

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl