niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

​Histeria po brutalnym mordzie w Warszawie. Policja wywlekła „Poznańskiego” z kościoła

Dodano: 09.02.2016 [17:00]
​Histeria po brutalnym mordzie w Warszawie. Policja wywlekła „Poznańskiego” z kościoła - niezalezna.pl
foto: eumostwanted.eu
Od ubiegłego tygodnia trwają poszukiwania Kajetana Poznańskiego, podejrzanego o dokonanie makabrycznego zabójstwa w Warszawie – do poszukiwań dołączył Interpol. Niestety, śledczy dotychczas nie natrafili na jego ślad. W eter poszła za to informacja, że mężczyzna jest wyjątkowo niebezpieczny i może dalej zabijać. Na efekt nie trzeba było długo czekać – policja dostaje szereg informacji z różnych części Polski od osób, które twierdzą, że widziały Kajetana Poznańskiego, lub kogoś do niego podobnego. Ostatnio po takim sygnale funkcjonariusze weszli do jednego z kościołów.

Do zdarzenia doszło w Poznaniu. Po południu przed klasztor dominikanów podjechało auto na sygnale. Funkcjonariusze – po cywilnemu – weszli do świątyni w czasie mszy świętej i na oczach zaskoczonych ludzi wyprowadzili z niej mężczyznę, którym miał być Kajetan Poznański. Jednak szybko – już po wylegitymowaniu – okazało się, że zatrzymany mężczyzna to nie podejrzany.


fot. eumostwanted.eu

Informacja o brutalnym morderstwie obiegła media w połowie ubiegłego tygodnia. Zgłoszenie, które w środę odebrała straż pożarna, dotyczyło pożaru w jednym z bloków na warszawskim Żoliborzu. Kiedy strażacy weszli do mieszkania i ugasili ogień, dokonali makabrycznego odkrycia – znaleźli tam zwłoki młodej kobiety. Ciało było związane i wepchnięte do worka, a odcięta głowa znajdowała się w plecaku.

Bardzo szybko ustalono osobę podejrzaną o dokonanie zabójstwa. To Kajetan Poznański. Prokuratora Okręgowa w Warszawie wydała już postanowienie o przedstawieniu mu zarzutu zabójstwa. Obecnie poszukują go wszystkie najważniejsze agencje policyjne w Europie. Mężczyzna znalazł się wśród trzystu najbardziej niebezpiecznych ludzi na kontynencie.

W poniedziałek wydany został Europejski Nakaz Aresztowania Poznańskiego. Jak mówił prokurator Przemysław Nowak, mężczyzny szuka m.in. Europejska Agencja Policyjna Europol, Międzynarodowa Organizacja Policji Interpol i policyjni oficerowie łącznikowi na terenie całej Unii Europejskiej. Interpol wydał za nim również czerwoną notę, czyli najwyższy stopień międzynarodowych poszukiwań. Oznacza to, że wiadomość o poszukiwaniu Poznańskiego trafiła do 190 krajów.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Chyba się facetowi odechciało kościoła .

A W RYBNIKU ZA PODOBNE MORDERSTWO ZOSTAŁ UZNANY PSYCHICZNIE CHORY ! dzięki protekcji .... !!! http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/340354,rybnik-oburzony-po-opinii-psychiatrow,id,t.html

W Raciborzu była kiedyś podobna sytuacja. Syn znanej i wpływowej osoby (z wiadomych względów nie będę wymieniał nazwiska) zabił dziewczynę. Uznano go za niepoczytalnego i z tego co wiem, obecnie przebywa na wolności i ma zamiar wyjechać z miasta oraz zmienić nazwisko.
Czasami naprawdę już rzygam tymi układzikami.

Co za różnica czy spędzi reszte życia w więzieniu czy psychiatryku?

Zaciekawia mnie skąd ma środki na ukrywanie się? Może ma w rodzinie "ważne osobistości", które mu pomagają w unikaniu sprawiedliowści?

Psychopatyczna, obślizła gęba. Schizofrenik, któremu wydaje się, że uczestniczy w grze np. komputerowej i jest nietykalny.
W domu wsłuchiwał się w opowieści mamusi - prokurator, z której to nauki wyniósł pogardę do "świata" i ludzi, szczególnie słabych, naiwnych kobiet.
Wyśmiewany przez kolegów, usilnie poszukiwał słabszych.
Jeszcze będę "słynny"...pomyślał.
Jeżeli nawet nie on jest mordercą to wygląda jak napisałam.

Dobre to było, dawaj więcej... albo lepiej powiedz co bierzesz żeby pobudzić swoją fantazję.

w chrześcijańskim kraju, kościół przestał być azylem? Dziwne, czy czy ciągle jesteśmy pod okupacją azjatów?

Bandytów lub podejrzanych o bandytyzm należy wyciągać z każdego miejsca.
Jeżeli psychopatyczni ukraińcy i niemcy podpalali kościoły pełne wiernych, to znaczy, że kościół nigdy nie był dla oprawców azylem.

Trzeba sprawdzić czy był uzależniony dopalaczy,bo tak to działa. ON może mieć wyżarty rozum jakby przez korniki a całkiem normalnie gadać.

Obawiam się że kwestia ludzkiej psychiki jest o wiele bardziej skomplikowana niż się Tobie wydaje.

To nie Kajetan Poznański a Donald TuSk POpełnił strasną zbrodnię ludobójstwa!

A co najlepsze że do tej pory na morderców Prezydenta i 95+ osób do tej pory nie wydali jeszcze nakazu aresztowania!

Tomasz Arabski, Donald Tusk, Radosław Sikorski, Bredzisław Bu Lewatywa, Tomasz Turowski, Grzegorz Schetyna, Bogdan Klich, Aaron Schechter, Aaron Nusselbaum, Lech Bolek" Wałmięsa, Alekander Stolzman Kwaśniewski, wszyscy nadal są na wolności!

Córunia pani prof, z B-stoku beszczelnie zdolna "poetka" - lesbijka- mord rodzicow kolegi, tutaj, synek prokurator - kanibal.....Tak wyhodowani....nie dziwi NIC !!!!

Znów nazwisko zakończone na -ski, w szkole bzdury dzieciom gadają, że to nazwiska szlacheckie nic bardziej mylnego, w dawnych czasach nazwiska z końcówkami -ski pochodziły od majątku tzn. jeżeli gość miał chatę przy potoku to był Potocki, od 19 wieku nazwiska z końcówką -ski upodobał sobie "naród handlowy" zmieniając swe rodowe nazwiska na polsko brzmiące (Poznański, Warszawski, Wiśniewski, Jakubowski, Arabski, Bielecki, Makowski i tak dalej lista bardzo, bardzo długa)

Trudno się nie zgodzić. Branicki, Zamojski, Koniecpolski, Tarnowski, Komorowski, Poniatowski, Kochanowski itd. itd

Res - widzę, że tropisz Wroga:) A jak Ty się nazywasz?

jak sie nazywam? - nie powiem

To psychopata (czyli biologiczny robot) i jako taki już się urodził, bo psychopaci już się tacy rodzą. Przeżywa teraz najpiękniejsze chwile swego życia, bo jest przekonany, że go nigdy nie złapią, bo tacy są psychopaci. Ich procesy myślowe przebiegają zupełnie inaczej niż u ludzi właściwych.

Ludzie sobie niestety często sami psychopatów tworzą. Nie wiem jak było w jego wypadku, ale czasami wystarczy kogoś odpowiednio zgnębić w dzieciństwie, żeby go skrzywić na resztę życia. Życie nie jest takie czarno-białe.

"Matka Kajetana Poznańskiego jest prokuratorem. Pracowała m.in. w prokuraturze okręgowej i apelacyjnej w Poznaniu, od ponad roku jest oddelegowana do pracy w Prokuraturze Generalnej. Jej syn studiował w Warszawie dziennikarstwo i filologię klasyczną, prowadził koło naukowe na Uniwersytecie Warszawskim, ostatnio pracował w bibliotece."

"poznan.wyborcza.pl" Tak działa polska pro(kogut)tura wobec Poznańskiego:
Jak był on w Polsce pro(kogut)tura czekała, aż opuści kraj.
Jak otrzymała cynk, ze wyjechał z Polski, pro(kogut)tura puściła za nim list gończy na terenie Polski i nadal czekała
Jak otrzymała cynk, ze opuścił UE, pro(kogut)tura puściła za nim europejski list gończy i nadal czeka. Gonić króliczka, ale żeby go nie złapać.
Podobnie było przed laty, jak pozwolono zwiać Baksikowi i Gąsiorowskiemu.
Po tej instytucji powinien przejechać walec.

To dzisiaj się już dowiedziałeś, że piszesz pierdoły.

Rak toczy prokurature I sady od 25 lat . Przeciez zawsze tak bylo,ze dzieci wysoko ustawionych przy korycie sa niewinne. Dziewczyna pewnie sama sobie odciela glowe .Znajac nasza prokurature orzeknie samobojstwo I umorzy sprawe.

Coś te panie prokurator nie mają szczęścia do synków i ręki do ich wychowania. Wcale nie jestem zdziwiony bo znam taką jedną z ul. Zyndrama w Nowym Sączu, cała ta rodzina pani prokurator to jedna wielka patologia. Policja do niedawna interweniowała tam prawie codziennie. Jej matka to alkoholiczka która wyzywa i przeklina sąsiadów na szczęście już nie żyje, brat nałogowy alkoholik, siostrunia psychicznie chora a jej mąż zawodowy złodziej. Najgorsze jest to że ta menażeria która żre się jak wściekłe psy mieszka obok siebie na kupie. Co się nieraz osłuchamy jako sąsiedzi tam to po prostu masakra. Jedna wielka patologia.

Co to ma wspolnego ze sprawa ? Rozsiewasz jakies ochydne ploty . Zajmij sie soba

Co te szubrawce z reklamami robią ?

widziałem reklame faceta zajadającego surowe mięso!!!!!!!!!!!

O chorobie tego chłopaka mówiło sie od dawna, to widać rodzinne, bo psychiatrycznie leczy sie tez bliski krewny Kajetana , Marcin W- warszawski dziennikarz, który rok temu zaginął, był poszukiwany przez policję.

A wiesz na co się leczy? Wiesz że ludzie chorzy na depresję też leczą się psychiatrycznie? Tak, depresja to choroba i nie życzę Tobie aby Cię dotknęła. Sam cierpię na depresję i mam już serdecznie dość ignorantów wrzucających wszystkich leczących się psychiatrycznie do jednego wora - z napisem "świr".

Kajetan Poznanski, to miano. Tak jak Kupa Wojewodzki.

Bolszewia ma za swoje z tymi nazwami. Ale to jest tak z matrioszkami.

Kiedys upolszczano, potem po 89' uniemczano, bo zydokomuna myslala, ze jiddisch powroci, a teraz same Sikorskie, Komorowskie, Kajetany, za niedlugo jeszcze i Jagiello, Radziwil, a moze i Piast sie pojawia.

Katolik, widziany w kościele- NIE ŁACZCIE MORDERCY TAK JAK INNI Z KOŚCIOŁEM !
Coraz częściej obok mordu podane są informacje -rodzina katolicka, chodził/a do kościoła, nawet jeśli kiedyś, dawno temu...
Ale,że rodziny zwalczające Boga, tego nie dociekają pisma

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl