niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 maja 2016

Muzułmańska banda gwałciła 13-latkę. Dziś brytyjski sąd ogłosił wyrok

Dodano: 09.02.2016 [00:55]
Muzułmańska banda gwałciła 13-latkę. Dziś brytyjski sąd ogłosił wyrok - niezalezna.pl
foto: Daily Mail
Dwunastu Pakistańczyków zostało łącznie skazanych na 140 lat więzienia za zbiorowe gwałty na białej 13-latce. Mężczyźni znęcali się nad dziewczynką przez 13 miesięcy, poniżając ją, krzywdząc i molestując.

Sąd w Bradford wydał wyrok za wydarzenia z lat 2011 i 2012. To właśnie w tym czasie grupa mężczyzn pochodzenia pakistańskiego gwałciła angielską dziewczynkę.

Ofiara była regularnie bita i zmuszana do seksu. Podczas jednego z brutalnych ataków pięciu skazanych gwałciło 13-latkę po kolei. 

Sędzia Roger Thomas, który prowadził proces, stwierdził, że w swojej 40-letniej karierze nie spotkał się z tak aroganckim i przerażającym zachowaniem oskarżonych podczas rozpraw. 

"Postawa większości was, którą tak wyraźnie okazaliście w niniejszej sprawie, była tak pogardliwa, lekceważąca i arogancka, że nie przypominam sobie podobnego zachowania w mojej wieloletniej praktyce zawodowej. Dokładnie takie samo podejście wykazaliście wobec 13-letniej dziewczynki, którą wszyscy seksualnie wykorzystywaliście dla własnego egoistycznego zadowolenia"

- zwrócił się sędzia do oskarżonych.

"Widzieli ją jako żałosną postać, która nie miała wartości i która służyła tylko jako obiekt seksualny. Nie wykazali wobec niej nawet odrobiny przyzwoitości i człowieczeństwa, choć jako wrażliwe dziecko tak bardzo potrzebowała opieki i zrozumienia"

- dodał sędzia, uzasadniając wyrok.

Wśród skazanych są:
- 34-letni Khalid Mahood - 17 lat więzienia
- 29-letni Saqib Younis - 13 lat więzienia
- 27-letni Faisal Khan - 13 lat więzienia
- 22-letni Sufyan Ziarab - 15 lat więzienia
- 23-letni Tanqueer Hussain - 13 lat więzienia
- 21-letni Bilal Ziarab - 12 lat więzienia
- 25-letni Yasser Kabir - 15 lat więzienia
- 22-letni Nasir Khan - 13 lat więzienia
- 63-letni Mohammed Akram - 5 lat więzienia
- 19-letni Hussain Sardar - 6 lat poprawczaka
- 19-letni Israr Ali - 3,5 roku poprawczaka
- 20-letni Zain Ali - 8 lat poprawczakaNastolatka cierpi obecnie na zaburzenia związane ze stresem pourazowym i depresją kliniczną. Lokalny islamski radny Zafar Ali w rozmowie z "Daily Mail" przyznał, że niektórzy ze społeczności muzułmańskiej nadal uważają, że to... dziewczynka sprowokowała swoich napastników do takich zachowań. Zastrzegł jednak, że grupa skazanych zwyrodnialców nie jest reprezentatywna dla wyznawców islamu.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jeżeli dziewczynka była "biała" tak jak to jest napisane w artykule to przypomina wszystkim, że Arabowie mają również skórę białą, są białej rasy. Jeśli już w artykule jest podkreślone to w celu zaznaczenia rasowości ludzi, to przypominam, że pewien Adolf nawet chciał podkreślić , że Aryjczycy są najlepsi na świecie a skończyło się Holokaustem, obozami śmierci i to w dodatku na terenie Polski. Warto pamiętać o tym, jeśli już pisze ktoś artykuły podkreślające "rasę białą" i jej wyższość nad innymi.

Ich celem jest gwalcic inowiercow, mieszac sie z inowiercami, przenikac do inowiercow zupelnie jak armia bolszewicka, zedzisiaj jest obrona przyjazni z ruskimi z Bolkiem a jutro bedzie obrona Ahmedow.

oni sa koloru ciapatego ,lekko zmieszanego podobnego do brudu czy kurzu .Sami w sobie sa mila i ubogacona nacja ,obywatelami ue :D

Pojedź do Londynu, połaź trochę po arabskiej dzielnicy to może Ci głowa przewietrzeje.
Z holokaustem nie wymądrzaj się bo nijak do artykułu nie pasuje

W kontekście całej sprawy, Twoje "filozofowanie" nad rasą białą i nie-białą jest żałosne i świadczy o całkowitym braku rozumu i empatii. Dobrze popukaj się w głowę. Może Twój mózg zacznie pracować.

Jak by to się skończyło holokaustem, to byśmy po 89 nie mieli paru kadencji posłów.

MAŁO ! ! ! 140 Lat to dla każdego się należy !

Za takie wynaturzenie tylko jedna kara o której jest napisane w Biblii """OKO za OKO ząb za ząb""Islam to prawdziwe upodlenie dla europy ,,,prawda że to też ludzie ale miną trzy pokolenia zanim edukacja zrobi swoje....!!!!!

Cechą tej "kultury" są osobniki o niższym poziomie inteligencji, plasujący się około 80 pkt w testach IQ. Jednocześnie są dzicy i z podwyższoną dawką testosteronu, bo takich genetycznie tworzą nienormalne warunki życia w krajach arabskich.

Wiadomo już od jakiegoś czasu, że kazirodztwo zmniejsza pulę genetyczną i w ten sposób poziom inteligencji potomstwa, a w krajach arabskich jest to zjawisko w ponad połowie małżeństw z moich wiadomości.

Arabów drugiej fali nie powinno się wpuszczać do świata zbudowanego przez inteligentnych ludzi. W ogóle. A jak już trzeba sobie radzić, to na takie bydło mogą działać tylko kary cielesne. Jak najmocniejsze.

Choćbym miał za to siedzieć gdyby coś takiego przydażyło się mojemu dziecku to kupuję gnata i strzelam do tych łajdaków.
I jestem katolikiem ale za takie bestialstwo uważam powinna być kara śmierci lub co najmniej dożywocie. Chociaż nie nie zabiłbym gada ja bym mu przestrzelił wszystkie cztery stawy łokcie i kolana i raz w fujarę jak by przeżył to jego.
W czasach Pana Wołodyjowskiego choć zdaję sobie sprawę że to postać chyba fikcyjna mieliśmy szabelki -żądam dostępu do broni w celach obronnych. Albo zwiększenie liczebności armii.

Jak oni kobiety traktuja? Przeciez w ich kulturze to normalne.

Ciekawe czyje to bylo dziecko i dlaczego wybrali ta dziewczynke? Papiez kaze takim pedofilom wybaczac a czy dziecko po gwalcie wroci do rownowagi psychicznej?

Powinni dostać przynajmniej 3x więcej, bo niestety tak naprawdę odebrali jej życie.

Wśród rasistowskich praw bez liku,
Co wciąż dyskryminują ludzi,
Zakaz sikania na chodniku
Szczególne oburzenie budzi!

Nowego Jorku więc włodarze,
Zatrzymań widząc statystyki
(Czarnych się tylko za to karze!),
Postępu chcą dla Ameryki:

„System szczególnie jest krzywdzący
Dla kolorowych społeczności.
Potencjał będzie ich kwitnący,
Bez zbędnych norm sprawiedliwości.”

Tak zabrzmiał głos Mark-Viverito
Radnej, o rozwój zatroskanej…

*

Cóż jej doradzić? No, jak by to
Powiedzieć pani tej kochanej:

Za mało, jeszcze to za mało,
Gdy tylko łagodzimy prawo;
Naprzeciw wyjść by się przydało
Całą behawioralną ławą!

Sikać na chodnik zalecone
Powinno zostać dla każdego.
(Karą być winno obłożone,
Gdy moczu ktoś żałuje swego!)

Na drogach sranie i ogniska,
Gwałty, dziewczynek obrzezania –
I mniejszość znów się stanie bliska
Swych potencjałów rozwijania.

aj, a jaka była by kara gdyby biały tknął muzułmankę?

pewnie dożywocie, za zbrodnie na tle rasistowskim ksenofobicznym i faszystowskim

OOOO , moi drodzy , martwie sie , co oni teraz zrobia ze swymi zgnilymi plemnikami ? A moze tak - ciach , ciach ? A moze trzeba zaproponowac feministkom (ze skandynawii ) , aby ich pocieszyly .

cała nadzieja we współosadzonych, że dowiedzą się za co siedzi ta grupka

Współosadzeni odpowiednio tych zboczonych islamskich sukinsynów przenicują. Szkoda, że nie ma kary śmierci, bo
ci zwolennicy szariatu na nią w pełni zasługują.

Wszelkie psychologiczne dyrdymały nie maja sensu. Człowiek to nie zwierze i odpowiada za swoje czyny. Wyroki jakie są takie są ale bardzie je poważam niz olskich sądów bo tu one są wysokie jak na standardy popraw - polit.

Za mało. Trzy i pół roku poprawczaka dla 19-to latka to kpina z wymiaru sprawiedliwości.

Te wyroki to jakiś żart!!!Widać tylko jedno jak bardzo się boją uchodzćów.

Powinni ich wynagrodzic jakims wiekszym socjalem bo poto ich sciagli do Europy.A nam mydla oczy ze niewiedzieli .To dziecko
do konca zycia bedzie miala problemy fizyczne i psychiczne.

Zdecydowanie za niskie wyroki
Można powiedzieć, że śmieszne.
Ciekawe, czy sąd zdaje sobie sprawę z krzywdy tej dziewczyny.

Wujek Adi leczył takich pacjentów inhalacjami..terapia w 100% skuteczna

Lecz się "nad-człowieku"

Mówi Pan, że Adolf Hitler w komorach gazowych wymierzał słuszną sprawiedliwość wobec przestępców?

Karteczko, a Twoim zdaniem te bydlaki, o których imam mówi, że" grupa skazanych zwyrodnialców nie jest reprezentatywna dla wyznawców islamu" - nie zasługują na KS?
Może przedstawisz im własną córkę czy wnuczkę dla "zaspokojenia" potrzeb.
Kochani, musimy jak najszybciej dopełnić obowiązku uzbrojenia się, musimy posiadać broń do obrony własnej i własnych dzieci.
Ten problem przeniknie i do Polski. Już przenika. Oni już tu są. Ci sami i tacy sami.Koran nakazuje "używać kobiety" jak własności a jeśli jest nie posłuszna - bić.
Co do mnie, nie dam się bić ani używać.

.....Islamskich Pedofili
Czytaj obłakana kurwo ze zrozumieniem !

Och...łeś obłąkany debilu? Jak się zwracasz do kobiety, brudasie pier...ony ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl