niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 maja 2016

Fala przestępstw nieletnich imigrantów w Niemczech

Dodano: 05.02.2016 [00:34]
Fala przestępstw nieletnich imigrantów w Niemczech - niezalezna.pl
foto: Bwag/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
Według sondażu opublikowanego przez program „Politbarometer” w drugim programie niemieckiej telewizji publicznej ZDF, 30 proc. Niemców stwierdziło, że boi się wzrostu liczby przestępstw popełnianych prze imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z kolei 70 proc. ankietowanych Niemców bezpośrednio wiąże napływ imigrantów ze wzrostem zajść kryminalnych w ich otoczeniu.

Obawy obywateli umacniają statystyki policyjne. Funkcjonariusze z Bremy ujawnili, że w ostatnich tygodniach zdecydowanie wzrosła tak zwana drobna przestępczość wśród nieletnich uchodźców. Chodzi o napady, kradzieże, ale i ciężkie uszkodzenia ciała. Wśród zatrzymanych najwięcej było imigrantów pochodzących z Algierii i Maroka. Kai Ditzel z bremeńskiej policji przyznał, że przestępstw tych dokonują małoletni, którzy przyjechali do Niemiec bez rodziców lub opiekunów, wobec tego skuteczna walka z nimi jest wyjątkowo ograniczona.

„To jak zabawa w kotka i myszkę” – stwierdził Ditzel, tłumacząc, że po schwytaniu takiego nieletniego uciekiniera i zabraniu go na posterunek odbiera się od niego to, co zrabował innym (najczęściej telefony komórkowe, zegarki, pieniądze). Jednak po kilku godzinach funkcjonariusze mają obowiązek poinformować o tym zajściu odpowiedni Urząd ds. Młodzieży i odwieźć zatrzymanego do obozu dla uchodźców. Z obozu ten sam nieletni może następnie wyjść na ulice, kiedy tylko zechce. Jak tłumaczą policjanci, tych samych nieletnich przestępców łapią i wypuszczają nawet po kilkadziesiąt razy. Podobna sytuacja panuje w Hamburgu, Kilonii i innych miastach.

W Hamburgu policja musiała objąć specjalną ochroną żeńską szkołę zawodową, szkolącą 2 tys. pielęgniarek. Stało się to po serii napadów na nie. W ciągu kilkunastu dni odnotowano aż osiem ataków na tle seksualnym na uczennice tej szkoły. Opis sprawców jest zawsze taki sam: młodzi mężczyźni, którzy nie mówią po niemiecku ani w żadnym europejskim języku, o wyglądzie sugerującym pochodzenie arabskie lub północnoafrykańskie. Rodziny uczennic i same dziewczęta wiążą napady z faktem, że w pobliżu zorganizowano obóz dla 1,4 tys. imigrantów.

Matka jednej z uczennic wspomnianej szkoły przyznała w rozmowie z „Codzienną”, że ma coraz większe obawy o zdrowie i życie swojej córki.
– Objęcie szkoły policyjną ochroną jest jak najbardziej potrzebne, ale przypomina mi oglądany w Jerozolimie obrazek strzeżonych żydowskich dzieci, które pod strażą odwożone i przywożone są ze szkoły w zagrożonych terrorem miejscach w Izraelu. Takich czasów dożyliśmy w Niemczech – mówi z goryczą kobieta.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

dla czego w telewizji nie ma żadnych informacji z tego co siedziało w Zgorzelcu z tymi ciapatymi którzy chcieli zwiać do swojej mamusi Merkel o tym telewizja nie mówi bo jak widać jest to w Polsce komuś nie na rękę informować publicznie jak widać to mają to zakazanie w obawie o protesty ludzi nie wiem co sie stało z tą Polską dziennikarze zajmują sie tylko pierdołami o Wałęsie Bolku trąbili tygodniami a tu taki dobry temat to ich nie ma bo po co ciekawe kto i i ile wziął pieniedzy za sprowadzenie do nas tych ciapatych, jak widać tęsknią za swoją mamusią Merkel i jej socjalem a może muszą dołączyć do swoich i czekac na ten dzień jak czytałem ażeby się rozprawić z nami niewiernymi niech ci nasi rządzący zaczną myśleć bo koniec jest blisko a gdy się zacznie to będzie za pózno

mają problem? Niech stosują wobec nich prawo szariatu - za kradzież należy się obcięcie dłoni... Wilk będzie syty i owca cała...

Socjalistka makrela zbudowała w Europie taką biurokrację, że ucierpiał na tym drzewostan. Do produkcji papieru marnuje się sosna, jodła, topola, świerk, osika i brzoza. A potem winę za nadwyżki CO2 zwala na innych.. paranoja..

Jasne że to jest celowe z tymi afrykańskimi hienami , robi to Merkel i ją k..rwa (Róża) zamknąć za niszczenie Kontynentu. Czemu nigdy w żadnym zamachu Terrorystów nie ginie żaden Polityk ani też nie ma zamachu na jakikolwiek Rząd ? Bo to jest robota rządów Państw ten terroryzm , specjanie napuszczają na zwykłych ludzi żeby siać postrach . Niemczaki to już się ośmieszają nawet , wpuszczają miliony afrykańców a potem latają za nimi z karabinami ... i to jest celowe myślę , potem strasznie p..erdolą (Róża) o terroryżmie który sami organizują . Niemcy i Austria powinny być ukarane za niszczenie kultury europejskiej .

http://www.blindfoldnation.com/index.php/2016/02/05/migrant-in-germany-beats-a-young-girl/

W koncu jeden z niewielu sensownych artykulow na tym poralu, wiec warto zapytac - otoz moze ktos wie jak to sie dzieje, iz z taka latwoscia wiechac moze kazdy islamski oszolom do UE ?.. Dlaczego granic nie patroluje regularna armia ? Dlaczego tych oszolomow musimy tolerowac i dlaczego w razie problemow policja jest bezradna ? .. Nie rozumiem tego ..

Granica niemiecka jest stale otwarta , dlatego może każdy popapraniec wejść do Europy . Policja nie upilnuje ponad 800 .000 młodych afrykańskich Byków w niemczech a jeśli coś tam narobią , to i tak im nic nie zrobią . Pierdolce , nawpuszczają ponad milion dzikusów a potem mają problemy z ochroną Karnawału , latają za Terrorystami po całych niemczech . Głupota niemców nie zna granic i to oni razem z ojczyzną Adolfa Hitlera Austrią są odpowiedzialni za wpuszczanie tego bydła do Europy . Jakby tego było za mało , to jeszcze na dodatek na Morzu Śródziemnym krąży największy niemiecki Statek Wojenny ,, Berlin ,, który zbiera na morzu afrykanów na pokład i wlecze także na Kontynent . Oni ich sami przywleką do Europy a Ty się pytasz czemu granic nie pilnuje Armia . Widzisz czemu , Merkel i j..bane (Róża) Niemcy mają otwarte granice i jeszcze to wloką na Statku do Europy .

To jest celowe działanie Makrela wykonuje polecenia z za oceanu oraz usrela. Marzy się co niektórym NPS. Teraz Niemcy dają nie sprawdzonym ludziom dokumenty uprawniające do podróżowania po całej Europie, Ostatnio była taka sytuacja co Syryjczyk po stronie Polskiej jak zobaczył patrol ochrony zaczął uciekać i został zatrzymany przez nich, teraz policja w Zgorzelcu wysłała akt do prokuratury wrocławskie czy ochroniarze nie przekroczyli swoich uprawnień. A w Berlinie udaremniono zamach i okazało się że jeden z zamachowców dotarł do Niemiec jako imigrant. TO SIĘ NAZYWA IRONIA I GŁUPOTA TYCH SŁUŻB POLICYJNYCH.

Makrela wykonuje rozkazy Rosji (a nie USA czy Izraela), aby osłabić lub zniszczyć (jeśli się uda) cywilizację łacińską w Europie, poprzez aplikowanie jej wszelkiej możliwej destrukcji. Teraz to są rzesze agresywnych imigrantów, głównie islamskich, wrogich chrześcijaństwu i Europie. Cała rodzina Makreli od dwóch pokoleń wysługuje się Rosji. Po 1990 r. została skierowana przez Rosjan do sparszywiałej elity Niemiec, gdzie - jako utajona agentka wpływu - czyni nakazaną destrukcję w większym zakresie. Wspomagają ją niewątpliwie całe siatki podobnych jej agentów w środowiskach decyzjo- i opiniotwórczych (politycy, dziennikarze, artyści), a także różnych pożytecznych idiotów. Rosjanie bombardują cywilne osiedla w Syrii, skąd ludzie uciekają, a do nich przyłączają się kilkakrotnie liczniejsze rzesze wszelkiej szkodliwej hołoty z Azji (także z Afryki), której Makrela mówi: "Przyjeżdżajcie, zapraszamy."

wprowadzić nowe prawo za kradzież obcinać obie ręce , za gwałt obcinać ja...ja .. przy samej du....eeeee
zapakować w samolot i kozy paść do syrii itd.
a najlepiej wolna Polska od ciapatych tyle w temacie

deportowac ta dzicz

Mam pytanie dlaczego nie piszecie po polsku informacji krótkich jak < komentuj> ...< info o poście > etc; czy to jest polski portal czy znów OBCY !!!??

https://www.youtube.com/watch?v=29kvYaFFLJ0

A ja myślałem,że tylko w Polsce jest takie prawo z bandyty z mafiozo robią ofiarę a z ofiary bandytę . Jeżeli w Polsce wobec takich nadal takie prawo będzie ludzie wezmą sprawy w swoje ręce .Nie będą mieli do powiedzenia nic ani policja ani sądy . Bo to co czytam w różnych żródłach zakrawa na paranoję i moim zdaniem nie podejmują żadnych decyzji w obronie swojego narodu bo tylko i wyłącznie chodzi o stołki ! KOTO aż tak ich krótko trzyma za mordę ?? no chyba nie ta zwiędła baba. O co tu chodzi nie łapię !

Szanowna pani naprawdę współczuje, ale proszę się nie łudzić. To dopiero początek. Rząd Izraela radykalnie broni własnych obywateli i zdecydowanie zwalcza agresję palestynczyków, a mimo to musi ich dzieci pod eskortą transportować do i ze szkoły. Europejscy politycy jedyną radę jakie potrafią dać społeczeństwu, to nie prowokować uchodźców, trzymać sie od uchodźców na odległość ręki czy rozdawanie kwiatków za molestowanie sexusalne, co na 100% nie ograniczy ich agresji, ale ja wzmocni. Natomiast emancypantki skrajne idiotki w Szwecji protestuje przed chronieniem ich, gdy są gwałcone. Przy takim stanowisku europejskiego lewackiego i jego idiotyzmu gwarantuje pani, że to dopiero początek apokalipsy jaka czeka Europę!

Zresztą proszę popatrzeć na to, co wyprawiają dziś z Pudzianowskim ci lewaccy idioci. Odbierają nam już prawo do samoobrony, a przecież podatki ściągają przede wszystkim po to żeby podobno zagwarantować nam bezpieczeństwo. Nie tylko, że okradają nas na niemiłosierną skalę, to jeszcze nie wywiązują się z podstawowego zadania zabezpieczenia bezpieczeństwa swoim obywatelom (NIEWOLNIKOM). Jednocześnie jeszcze odbierając obywatelowi prawo do samoobrony. To musi w koncu upaść. Taki idiotyzm nie może długo egzystować w tym bezwzględnym i okrutnym świecie! I kto tu nawołuje do nienajście, czy Pudzianowski, nie dający się więcej zastraszać i okradać, czy lewaccy idioci. Od czasów Hitlera jeszcze nikt tak nie rozniecił nienawiści i ksenofobi jak współczesne europejskie lewactwo! Mam jedynie nadzieję, ale i wielkie obawy, czy aby poniosą konsekwencje swojej głupoty!

„Opis sprawców jest zawsze taki sam: młodzi mężczyźni, którzy nie mówią po niemiecku ani w żadnym europejskim języku, o  wyglądzie sugerującym pochodzenie arabskie lub północnoafrykańskie.”
Ja bym ten opis skrócił: to po prostu Murzyni i Arabowie, czyli dzicy.

W dawnej Turcji, czyli Imperium Otomańskim na dzikich był prosty sposób – byli wyłapywani i kastrowani. Potem służyli szlachcie tureckiej do różnych posług, m.in. pilnowali haremów z żonami, aby nie były napadane przez innych dzikich, tych jeszcze nie wyłapanych.
Co stoi na przeszkodzie, aby do tego wrócić? Przecież to tylko napalone seksem małolaty: nie mają dokumentów, nie umieją żadnego cywilizowanego języka, nie mają praw obywatelskich, bo nie są obywatelami żadnego kraju. Nawet nie umieją korzystać z klozetów i robią kupy kucając na skraju sedesu.
Kierują się tylko instynktem: najeść się i rozmnażać.
Należy im to drugie uniemożliwić.
W czym problem?

Taki los nam zgotuja jak się dostatecznie rozmnożą i jak sie ich z europy nie pozbędziemy.

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/holokaust-chrzescijan-artykul-tylko-dla-ludzi-doroslych-21-reedycja-2016-01

co mnie "zachwyca" u Niemców, np.: ciepło mi w gaciach, słyszę szum..., trochę capi - pozwolę sobie podejrzewać , że się zeszczałem. To taka właśnie zabawa w "kotka i myszkę" jak w artykule opisano.

A co Niemcy oczekiwali, że w ramach "multikulti" będą im dziękować i kwiatki wręczać. Najeźdźcy z Afryki i Bliskiego Wschodu, to tzw. "dzikie kultury", czyli poza cywilizacyjne. Oni mentalnie nie wyszli jeszcze z poziomu współżycia plemiennego, a to że umieją klikać smartfonem o niczym nie świadczy. Oni twierdzą, że w Europie NALEŻY IM się: KASA-UTRZYMANIE, MIESZKANIE oraz ROZRYWKI. Oni europejską kulturę traktują jak zdobyć, stąd zasranie, zaszczanie, brud i smród, kradzieże, rozboje, gwałty na kobietach i nie tylko. Osiągnięcia techniczne cywilizacji przyjmują jako coś wykonanego dla nich. Wg nich, Niemcy Francuzi i inni biali są niewolnikami, którzy mają oddać swój dobrobyt. Oni zachowują się jak szarańcza przejdą zniszczą i pójdą dalej. ATAK W OGÓLE, CZY KTOŚ ROZUMIE TO ZAGROŻENIE - bo z zachowania Merkel i jej podobnych wynika całkowicie co innego.

Taki los zgotowała Merkel Niemcom i Europejczykom.

Ciekawa wypowiedź dr Rafała Brzeskiego - "Czyją marionetką jest kanclerz Niemiec?" https://www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw

Ciekawe, czy z własnej głupoty, czy z polecenia Kremla.

Przy imigrantach znaleziono mapki, instrukcje wydawane przez fundacje Sorosa - o tym już dawno trąbili. Putin ma wiele za paznokciami ale ten zalew jest szykowany przez Żydów.

Raczej z polecenia żydo - masonów z Ameryki bo to oni rozwalili cały Bliski Wschód . Nie jest to emigracja myślę , ale nagonka dzikich plemion do Europy w celu mieszania się ras . Celem amerykańskich żydo - masonów jest zniszczenie narodów i chrześcijaństwa które stoją na pszeszkodzie Nowego Porządku Świata . PO niech się nie cieszy z tego , jest tylko narzędziem satanistów masońskich , po wykonaniu swojego zadania ich rodziny też będą niszczone . Tak właśnie działa Mafia , jesteś dla niej tylko narzędziem a potem samemu zostaniesz wykończony . Niech sobie prześwietlą Ci Profesorowie z PO jednodolarówkę , jest tam Oko Lucyfra które patrzy na Świat w celu jego zdobycia przy pomocy takich durni jak oni . Nowy Porządek Świata nadchodzi , ludzie mają być zniewoleni a ich rodziny utracą wartośc . Dzieci mają nie wiedzieć jakiej są narodowości .

juz jutrzenka- nowy swit, stary swiat- pelen wad, juz czas, najwyzszy czas zbombardowac nas. jazzchess
PS. A dlaczego oko lucyfera? To klasyczny symbol Boga? Polska nie dopusci do rozprzestrzeniania sie takich nowosci-dobrze wiemy jak wygladaj realizacje takich idei. Pomijajac ze zaopatrzone w zbrodnicza codziennosc, to sa nudne i brzydkie. Jeden wielki planetarny oboz koncentracyjny.

W gabinecie Mutti Merkel dzwoni telefon. Pani premier odbiera.Okazuje sie ze dzwoni minister spraw wewnętrznych i mówi " Frau Merkel! Tysiące uchodźców ucieka do Polski!" Na to pani Merkel " Sehr Gut!!!!To ładuj ich tam szybko wszystkich!!!" ministra zatkało z wrażenia..ale w końcu mówi.." Ale to nie są uchodźcy syryjscy tylko niemieccy.."

Dobre!

a moze zaproponowac bogatym Niemcom by przesiedlili sie do Polski i do Ukrainy wraz ze swym biznesem
Ciekawe jakby Merkel na to zareagowała , gdy kraj by zaczął sie częściowo wyludniać

W XX wieku przesiedlali się do nas dwa razy i to raczej nie wyszło nam na dobre.

To jest wykonalen, ale Nnasza wladza jest zbyt ograniczona, aby to zwielkrotnic.
. ALe
Luzdie robia to we własnym zakresie. Z czerech biznesmenów berlinskich., których znam. trzech ma zapsowe domy w lubuskiem , a jedn nawet zpasowa żone.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl