niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Fala przestępstw nieletnich imigrantów w Niemczech

Dodano: 05.02.2016 [00:34]
Fala przestępstw nieletnich imigrantów w Niemczech - niezalezna.pl
foto: Bwag/creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en
Według sondażu opublikowanego przez program „Politbarometer” w drugim programie niemieckiej telewizji publicznej ZDF, 30 proc. Niemców stwierdziło, że boi się wzrostu liczby przestępstw popełnianych prze imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Z kolei 70 proc. ankietowanych Niemców bezpośrednio wiąże napływ imigrantów ze wzrostem zajść kryminalnych w ich otoczeniu.

Obawy obywateli umacniają statystyki policyjne. Funkcjonariusze z Bremy ujawnili, że w ostatnich tygodniach zdecydowanie wzrosła tak zwana drobna przestępczość wśród nieletnich uchodźców. Chodzi o napady, kradzieże, ale i ciężkie uszkodzenia ciała. Wśród zatrzymanych najwięcej było imigrantów pochodzących z Algierii i Maroka. Kai Ditzel z bremeńskiej policji przyznał, że przestępstw tych dokonują małoletni, którzy przyjechali do Niemiec bez rodziców lub opiekunów, wobec tego skuteczna walka z nimi jest wyjątkowo ograniczona.

„To jak zabawa w kotka i myszkę” – stwierdził Ditzel, tłumacząc, że po schwytaniu takiego nieletniego uciekiniera i zabraniu go na posterunek odbiera się od niego to, co zrabował innym (najczęściej telefony komórkowe, zegarki, pieniądze). Jednak po kilku godzinach funkcjonariusze mają obowiązek poinformować o tym zajściu odpowiedni Urząd ds. Młodzieży i odwieźć zatrzymanego do obozu dla uchodźców. Z obozu ten sam nieletni może następnie wyjść na ulice, kiedy tylko zechce. Jak tłumaczą policjanci, tych samych nieletnich przestępców łapią i wypuszczają nawet po kilkadziesiąt razy. Podobna sytuacja panuje w Hamburgu, Kilonii i innych miastach.

W Hamburgu policja musiała objąć specjalną ochroną żeńską szkołę zawodową, szkolącą 2 tys. pielęgniarek. Stało się to po serii napadów na nie. W ciągu kilkunastu dni odnotowano aż osiem ataków na tle seksualnym na uczennice tej szkoły. Opis sprawców jest zawsze taki sam: młodzi mężczyźni, którzy nie mówią po niemiecku ani w żadnym europejskim języku, o wyglądzie sugerującym pochodzenie arabskie lub północnoafrykańskie. Rodziny uczennic i same dziewczęta wiążą napady z faktem, że w pobliżu zorganizowano obóz dla 1,4 tys. imigrantów.

Matka jednej z uczennic wspomnianej szkoły przyznała w rozmowie z „Codzienną”, że ma coraz większe obawy o zdrowie i życie swojej córki.
– Objęcie szkoły policyjną ochroną jest jak najbardziej potrzebne, ale przypomina mi oglądany w Jerozolimie obrazek strzeżonych żydowskich dzieci, które pod strażą odwożone i przywożone są ze szkoły w zagrożonych terrorem miejscach w Izraelu. Takich czasów dożyliśmy w Niemczech – mówi z goryczą kobieta.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

dla czego w telewizji nie ma żadnych informacji z tego co siedziało w Zgorzelcu z tymi ciapatymi którzy chcieli zwiać do swojej mamusi Merkel o tym telewizja nie mówi bo jak widać jest to w Polsce komuś nie na rękę informować publicznie jak widać to mają to zakazanie w obawie o protesty ludzi nie wiem co sie stało z tą Polską dziennikarze zajmują sie tylko pierdołami o Wałęsie Bolku trąbili tygodniami a tu taki dobry temat to ich nie ma bo po co ciekawe kto i i ile wziął pieniedzy za sprowadzenie do nas tych ciapatych, jak widać tęsknią za swoją mamusią Merkel i jej socjalem a może muszą dołączyć do swoich i czekac na ten dzień jak czytałem ażeby się rozprawić z nami niewiernymi niech ci nasi rządzący zaczną myśleć bo koniec jest blisko a gdy się zacznie to będzie za pózno

mają problem? Niech stosują wobec nich prawo szariatu - za kradzież należy się obcięcie dłoni... Wilk będzie syty i owca cała...

Socjalistka makrela zbudowała w Europie taką biurokrację, że ucierpiał na tym drzewostan. Do produkcji papieru marnuje się sosna, jodła, topola, świerk, osika i brzoza. A potem winę za nadwyżki CO2 zwala na innych.. paranoja..

W koncu jeden z niewielu sensownych artykulow na tym poralu, wiec warto zapytac - otoz moze ktos wie jak to sie dzieje, iz z taka latwoscia wiechac moze kazdy islamski oszolom do UE ?.. Dlaczego granic nie patroluje regularna armia ? Dlaczego tych oszolomow musimy tolerowac i dlaczego w razie problemow policja jest bezradna ? .. Nie rozumiem tego ..

To jest celowe działanie Makrela wykonuje polecenia z za oceanu oraz usrela. Marzy się co niektórym NPS. Teraz Niemcy dają nie sprawdzonym ludziom dokumenty uprawniające do podróżowania po całej Europie, Ostatnio była taka sytuacja co Syryjczyk po stronie Polskiej jak zobaczył patrol ochrony zaczął uciekać i został zatrzymany przez nich, teraz policja w Zgorzelcu wysłała akt do prokuratury wrocławskie czy ochroniarze nie przekroczyli swoich uprawnień. A w Berlinie udaremniono zamach i okazało się że jeden z zamachowców dotarł do Niemiec jako imigrant. TO SIĘ NAZYWA IRONIA I GŁUPOTA TYCH SŁUŻB POLICYJNYCH.

Makrela wykonuje rozkazy Rosji (a nie USA czy Izraela), aby osłabić lub zniszczyć (jeśli się uda) cywilizację łacińską w Europie, poprzez aplikowanie jej wszelkiej możliwej destrukcji. Teraz to są rzesze agresywnych imigrantów, głównie islamskich, wrogich chrześcijaństwu i Europie. Cała rodzina Makreli od dwóch pokoleń wysługuje się Rosji. Po 1990 r. została skierowana przez Rosjan do sparszywiałej elity Niemiec, gdzie - jako utajona agentka wpływu - czyni nakazaną destrukcję w większym zakresie. Wspomagają ją niewątpliwie całe siatki podobnych jej agentów w środowiskach decyzjo- i opiniotwórczych (politycy, dziennikarze, artyści), a także różnych pożytecznych idiotów. Rosjanie bombardują cywilne osiedla w Syrii, skąd ludzie uciekają, a do nich przyłączają się kilkakrotnie liczniejsze rzesze wszelkiej szkodliwej hołoty z Azji (także z Afryki), której Makrela mówi: "Przyjeżdżajcie, zapraszamy."

wprowadzić nowe prawo za kradzież obcinać obie ręce , za gwałt obcinać ja...ja .. przy samej du....eeeee
zapakować w samolot i kozy paść do syrii itd.
a najlepiej wolna Polska od ciapatych tyle w temacie

deportowac ta dzicz

Mam pytanie dlaczego nie piszecie po polsku informacji krótkich jak < komentuj> ...< info o poście > etc; czy to jest polski portal czy znów OBCY !!!??

A ja myślałem,że tylko w Polsce jest takie prawo z bandyty z mafiozo robią ofiarę a z ofiary bandytę . Jeżeli w Polsce wobec takich nadal takie prawo będzie ludzie wezmą sprawy w swoje ręce .Nie będą mieli do powiedzenia nic ani policja ani sądy . Bo to co czytam w różnych żródłach zakrawa na paranoję i moim zdaniem nie podejmują żadnych decyzji w obronie swojego narodu bo tylko i wyłącznie chodzi o stołki ! KOTO aż tak ich krótko trzyma za mordę ?? no chyba nie ta zwiędła baba. O co tu chodzi nie łapię !

Szanowna pani naprawdę współczuje, ale proszę się nie łudzić. To dopiero początek. Rząd Izraela radykalnie broni własnych obywateli i zdecydowanie zwalcza agresję palestynczyków, a mimo to musi ich dzieci pod eskortą transportować do i ze szkoły. Europejscy politycy jedyną radę jakie potrafią dać społeczeństwu, to nie prowokować uchodźców, trzymać sie od uchodźców na odległość ręki czy rozdawanie kwiatków za molestowanie sexusalne, co na 100% nie ograniczy ich agresji, ale ja wzmocni. Natomiast emancypantki skrajne idiotki w Szwecji protestuje przed chronieniem ich, gdy są gwałcone. Przy takim stanowisku europejskiego lewackiego i jego idiotyzmu gwarantuje pani, że to dopiero początek apokalipsy jaka czeka Europę!

Zresztą proszę popatrzeć na to, co wyprawiają dziś z Pudzianowskim ci lewaccy idioci. Odbierają nam już prawo do samoobrony, a przecież podatki ściągają przede wszystkim po to żeby podobno zagwarantować nam bezpieczeństwo. Nie tylko, że okradają nas na niemiłosierną skalę, to jeszcze nie wywiązują się z podstawowego zadania zabezpieczenia bezpieczeństwa swoim obywatelom (NIEWOLNIKOM). Jednocześnie jeszcze odbierając obywatelowi prawo do samoobrony. To musi w koncu upaść. Taki idiotyzm nie może długo egzystować w tym bezwzględnym i okrutnym świecie! I kto tu nawołuje do nienajście, czy Pudzianowski, nie dający się więcej zastraszać i okradać, czy lewaccy idioci. Od czasów Hitlera jeszcze nikt tak nie rozniecił nienawiści i ksenofobi jak współczesne europejskie lewactwo! Mam jedynie nadzieję, ale i wielkie obawy, czy aby poniosą konsekwencje swojej głupoty!

„Opis sprawców jest zawsze taki sam: młodzi mężczyźni, którzy nie mówią po niemiecku ani w żadnym europejskim języku, o  wyglądzie sugerującym pochodzenie arabskie lub północnoafrykańskie.”
Ja bym ten opis skrócił: to po prostu Murzyni i Arabowie, czyli dzicy.

W dawnej Turcji, czyli Imperium Otomańskim na dzikich był prosty sposób – byli wyłapywani i kastrowani. Potem służyli szlachcie tureckiej do różnych posług, m.in. pilnowali haremów z żonami, aby nie były napadane przez innych dzikich, tych jeszcze nie wyłapanych.
Co stoi na przeszkodzie, aby do tego wrócić? Przecież to tylko napalone seksem małolaty: nie mają dokumentów, nie umieją żadnego cywilizowanego języka, nie mają praw obywatelskich, bo nie są obywatelami żadnego kraju. Nawet nie umieją korzystać z klozetów i robią kupy kucając na skraju sedesu.
Kierują się tylko instynktem: najeść się i rozmnażać.
Należy im to drugie uniemożliwić.
W czym problem?

Taki los nam zgotuja jak się dostatecznie rozmnożą i jak sie ich z europy nie pozbędziemy.

http://wolna-polska.pl/wiadomo...

co mnie "zachwyca" u Niemców, np.: ciepło mi w gaciach, słyszę szum..., trochę capi - pozwolę sobie podejrzewać , że się zeszczałem. To taka właśnie zabawa w "kotka i myszkę" jak w artykule opisano.

Taki los zgotowała Merkel Niemcom i Europejczykom.

Ciekawa wypowiedź dr Rafała Brzeskiego - "Czyją marionetką jest kanclerz Niemiec?" https://www.youtube.com/watch?...

Ciekawe, czy z własnej głupoty, czy z polecenia Kremla.

W gabinecie Mutti Merkel dzwoni telefon. Pani premier odbiera.Okazuje sie ze dzwoni minister spraw wewnętrznych i mówi " Frau Merkel! Tysiące uchodźców ucieka do Polski!" Na to pani Merkel " Sehr Gut!!!!To ładuj ich tam szybko wszystkich!!!" ministra zatkało z wrażenia..ale w końcu mówi.." Ale to nie są uchodźcy syryjscy tylko niemieccy.."

Dobre!

a moze zaproponowac bogatym Niemcom by przesiedlili sie do Polski i do Ukrainy wraz ze swym biznesem
Ciekawe jakby Merkel na to zareagowała , gdy kraj by zaczął sie częściowo wyludniać

W XX wieku przesiedlali się do nas dwa razy i to raczej nie wyszło nam na dobre.

Chciałbym widzieć statystyki porównujące przestępczość imigrantów z Azji i Europy Wschodniej. Szczególnie we wschodnich landach i rejonach przygranicznych. Bo coś mi się wydaje, że jednak zorganizowane bandy złodziei m.in. z Polski kradnący wszystko co się da, są ciągle poważniejszym problemem dla mieszkańców byłego NRD.

co ty piszesz ?
jakby tak było to Niemcy na cały swiat by trąbili
moze jakis kieszonkowiec gdzies tam działa, jak z kazdego kraju ,
ale nie bandy ,
czyżbys miał wizje o ktorej tutaj piszesz

Może czytasz niewłaściwą prasę? Poniżej kilka nagłówków z lokalnej wschodnio-niemieckiej prasy z ostatnich miesięcy. O imigrantach z Azji jest niewiele.

Polens Botschafter: Deutsche selber Schuld am Autoklau

Heute gestohlen – morgen in Polen.

Einbruch und Diebstahl nehmen an Deutschlands Ostgrenze weiter zu.

Eine deutsch-polnische Polizeidienststelle muss her

Acha, czyli opierasz się na "obiektywnych" niemieckich mediach, które na pewno równo traktują europejczyków i najeźdzców. "O imigrantach z Azji jest niewiele" - no tak, to znaczy że oni nie powodują żadnych problemów, są kulturalni i doskonale się integrują. Tylko ci niedobrzy Polacy kradną i gwałcą...

CZY TY umiesz CZYTAĆ ! Zadzwoń do niemieckiej policji i sie zapytaj ! chyba ze jesteś podstawionym LEWAKIEM !

Kai Ditzel z bremeńskiej policji przyznał, że przestępstw tych dokonują małoletni, którzy przyjechali do Niemiec bez rodziców lub opiekunów, wobec tego skuteczna walka z nimi jest wyjątkowo ograniczona.

Koniecznie napisz co ćpasz!!!!

Gdyby przed odwiezieniem spuscli gowniarzowi lomot w suce, to by zrobil sie porzadek.
Politycy swiadomie zakazuja interwencji, paralizujac sluzby, poniewaz chca wywolac coraz wieksze zamieszki i stan wyjatkowy w Niemczech. We Francji po atakach Francuzi SAMI zgodzili sie na przedluzenie stanu wyjatkowego.
Obywatele Europy sami prosza o kaganiec i obroze.
To dowodzi tylko jednego.Za kilkadziesiat lat MY bedziemy najpotezniejszym krajem w Europie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl