niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 czerwca 2017

Merkel coraz słabsza. Koalicjant wytoczył otwartą wojnę kanclerz Niemiec

Dodano: 01.02.2016 [17:49]
Merkel coraz słabsza. Koalicjant wytoczył otwartą wojnę kanclerz Niemiec - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska
Premier Bawarii Horst Seehofer postanowił wykorzystać poważne kłopoty Angeli Merkel i zaczął otwarcie ją atakować. Najpierw wysłał do kanclerz list – który jest odczytywany jako jawna prowokacja – a teraz wbrew jej woli zamierza pojechać do Moskwy, aby spotkać się tam z Władimirem Putinem. Merkel z kolei – jak nakręcona – ciągle mówi o konieczności przyjmowania islamskich imigrantów, także przez kraje Europy Środkowej i Wschodniej.

Niemieckie media piszą, że działania Seehofer to więcej niż prowokacja. Twierdzą wręcz, iż trwa już otwarta wojna na szczytach koalicji CDU-CSU. Premier Bawarii i jednocześnie szef CSU Horst Seehofer, wbrew sankcjom unijnym nałożonych na Rosję, ani nie zważając na protesty wewnątrz kraju i na fakt, iż w ostatnich dniach wybuchły ostre napięcia dyplomatyczne na linii Berlin-Moskwa (rosyjskie media cynicznie wykorzystują przypadek 13-letniej Lisy F. do szerzenia antyniemieckiej propagandy) zamierza pojechać do Rosji i spotkać się z Putinem.

Informacja o podróży Seehofera natychmiast wywołała ostre reakcje, zarówno całego obozu rządzącego, siostrzanej CDU, jak i opozycji. Politycy nie przebierają w słowach, nazywając samodzielne decyzje bawarskiego polityka działaniem dywersyjnym.Politykę zagraniczną państwa prowadzi się na razie w Berlinie, a nie w Monachium – powiedziała w jednym z wywiadów przewodnicząca partii SPD, dodając, że ma nadzieję, iż po powrocie Seehofer nie napisze do kanclerz jeszcze jednego listy, tym razem żądając zmiany niemieckiej polityki wobec Rosji. Również politycy CDU krytykują decyzję o spotkaniu z Putinem. Specjalista ds. polityki międzynarodowej w tej partii, Roderich Kiesewetter ostrzegł Seehofera, że jego działania są skierowane przeciwko Angeli Merkel i sprzyjają rosyjskiemu prezydentowi. Sekretarz generalna współrządzącej w Niemczech SPD, Kataryna Barley, uznała zachowanie Seehofera za niepokojące. – W tej chwili jest to kierunek przeciwko siostrzanej partii, przeciwko własnej kanclerz – stwierdziła.

Jednak w Bawarii Horst Seehofer wcale nie jest odosobniony w swoich poglądach, bowiem murem za nim stoi większość Bawarczyków, oraz politycy CSU, czego dowiódł były premier tego landu Edmund Stoiber. Zarzucił Merkel, że jej polityka imigracyjna jest nie tylko błędna, ale także szkodliwa, bowiem dzieli społeczeństwo. Bawaria wystąpiła przeciwko kanclerz, ponieważ to właśnie ten land jak na razie ponosi największe straty w wyniku niekontrolowanego napływu imigrantów. W dalszym ciągu najwięcej cudzoziemców przedostaje się do Niemiec przez granicę austriacko-niemiecką – czyli wprost do Bawarii. Tamtejsze samorządy borykając się z niedoborem kadr oraz pieniędzy nie dają rady zagospodarować tak wielkiej rzeszy „uchodźców”. Nastąpił bunt i dlatego premier Bawarii wysłał list do Merkel stawiając ultimatum. Teraz albo kanclerz przyjmie bawarskie warunki, albo zostanie pozwana do Trybunału Konstytucyjnego, co w konsekwencji może zerwać koalicję.

I choć koalicja porozumiała się w sprawie zaostrzenia prawa azylowego oraz postanowiono wprowadzić ograniczenia dla uchodźców, jeśli chodzi o możliwości w przyszłości łączenia ich rodzin, Angela Merkel ma nadal kłopoty. Zdaniem ekspertów, z zaprezentowanego przez nią nowego planu w zasadzie niewiele wynika. Według nich, trudno nazwać rozsądnym rozwiązaniem problemu zapowiedź odesłania imigrantów do domów natychmiast po zakończeniu wojny w Syrii i Iraku.

Niemiecka kanclerz ponownie zamierza więc zmuszać inne kraje unijne do przyjmowania „uchodźców”. – Nie mogę uwierzyć, że 500-milionowa Unia Europejska nie może przyjąć u siebie jednego miliona uchodźców – powiedziała Merkel na partyjnym spotkaniu w Neubrandenburgu. Jej zdaniem, Europa nie powinna zamykać się przed uchodźcami. Kanclerz ponowne będzie naciskała na kraje Europy Środkowej i Wschodniej, aby przyjęły u siebie imigrantów, o czym mogą świadczyć jej słowa wypowiedziane w Neubrandenburgu.Ja mogę zrozumieć, że kraje wschodnioeuropejskie nie chcą być obciążone kryzysem imigranckim w takiej samej mierze jak na przykład Niemcy, ale kiedy kraj unijny odmawia przyjęcia islamskich uchodźców, to wtedy narusza uznawane wspólne wartości – stwierdziła Merkel i dodała już do swoich obywateli: – Nie można i nie wolno twierdzić, że islamscy uchodźcy nie mają prawa przybywać do Niemiec. Nie można obnosić się ze swoimi wartościami, ale kiedy ktoś potrzebuje pomocy, wtedy nie wolno jej odmawiać.

Czyli nic się nie zmieniło – Merkel pozostaje przy swoim zdaniu i ani myśli o zmianie narzuconej przez siebie zgubnej dla Europy – jak twierdzi większość – polityki imigracyjnej.
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To kto jest test teraz zły Merkel czy Seehofer?

Seehofer z wyglądu jest bardziej ludzki od Merkel , już on lepszy jest napewno od Merkel która nie słucha wogóle głosu Narodu .

Prosze sie nie dziwic takiej reakcji Merkel chce rzadzic podjela
polityke Faszystowsko-Komunistyczna zaklamanie na calej lini.Rak
do pracy to jest wystarczajaco duzo tylko nie ma pracy.Polaszczyla
sie na miljardy od Arabow za zabranie narodow islamskich do Europy
dajac im zielony bilet"IMIGRANTA".Zalala cala Europe islamem powolujac sie na unijne paragrafy pomocy.(nie o takiej pomocy byla
mowa. )Doprowadzila swoja polityka do NEDZY w calej Europie.Narod
Niemiecki emigruje sami mlodzi ludzie z rodzinami.Narod Niemiecki
nie zostal poinformowany o sciagnieciu islamistow.Narod mowi NIE
Merkel "My podolamy"Narod mowi STOP z islamem.Merkel odpowiada ze
sa NEONACJI FASZYSTAMI.Obywatl niemiecki nie ma zadnch praw ludzie
sa zastraszani i terroryzowni przez Merkel media maja zakaz mowienia pisania prawdy.Chciala zabezpieczyc odbudowe Arabskich
krajow dla Niemieckich Inwestorow.Nie takim kosztem i nie Polskim.Seehofer widzi ze jego partja staje sie znienawidzona przez obywateli wiec nie zostanie wybrana.Kasy miast staja sie puste musza zaciagc dlugi.Tyly Merkel zabezpieczyla Bruksela swoimi ludzmi.AFD rosnie w sile obywatele szukaja ratunku w nowej partii.Zniszczyc nowa partie gra o stolek a wybory corz blizej.Kraje UE nie chca brac dziczyzny ktora zalewa islamem.To jest obca kultura i ci ludzie nie zmienia swej metalnosci.Zaaczynaja walczyc o islam to jet ich walka by zniszczyc wiare Katolicka.Za 20 lat bedziemy mniejszoscia chrzescijanska a za 100 lat mmozemy byc tylko garstka i oddamy swoje kraje w rece Islamskie.Zaostrzenie prawa azylowego nic nie pomoze.Merkel zdradzila swoj narod to jest ta sama polityka co w Polsce za PO.My krolowie tych krajow nie pozwolimy na zadne zmiany .Narody przezyly sredniowiecze to beda zyc dalej.Czym wieksza bieda tym lepiej sie zadzi i przyszedl jakis Kaczynski "wywrotowiec" i plan w leb strzelil.

Merkel wykonuje polecenia Obamy tak jak Tusk wypełnia polecenia Merkel a Obama jest muzułmaninem, sunnitą i reprezentuje interesy islamu, a jego celem jest zwycięstwo nad tzw. "niewiernymi" czyli pokonanie świata chrześcijańskiego. Europa jest chrześcijańska, więc należy ją zasiedlić muzułmanami. To ukryty cel Obamy. Merkel zaś na płaszczyźnie amerykańskiej doktryny "partnership in leadership" czyli "partnerstwa w przywództwie" naiwnie i bezkrytycznie realizuje jakieś tam polityczne ustalenia z Obamą w imię- właśnie, nie wiem czego? jak można być tak głupim?- demokracji? Cel jest jeden- panowanie islamu na świecie. Ci którzy w tym pomagają są idiotami. Ale czego się nie robi dla realizacji własnych celów, czego z kolei przykładem są polscy targowiczanie. Brak kręgosłupa moralnego pociąga za sobą upadek i zniewolenie. Nazwijmy więc rzeczy po imieniu i teraz skoro wiemy to co już wiemy, skorygujmy poglądy i podejmijmy odpowiednie działania.

Zapiekły upór hitlero-marksistki Makreli - za którą stoi hitlerowskie banksterstwo - to nie głupota,
ale konsekwentne, bezwzględne dążenie do niemieckiej hegemoni w Europie. Do realizacji tej hegemonii

warunkiem absolutnie koniecznym jest rozwalenie chrześcijaństwa i państw narodowych z pomocą islamistów
i putinowców. Na trupie państw narodowych (przede wszsytkim Polski) ma powstać faszystowsko-marksistowski

Związek Euroazjatycki sterowany wspólnie przez niemcy i rosję. Dlatego tajny sojusz niemiecko-rosyjski
kwitnie, jest umacniany, a NATO podstępnie rozwalane.

Pani Merkel jest kobieta o dobrym wspolczujacym sercu i naiwnie wierzy w dobro ktore przyniesie pozytek Europie fala uchodzcow jako tania sila robocza jak i samym uchodzcom ktorym polepszy sie dola na tym nierownym swiecie.

Makrela to bezwzględna, wredna, podstępna i elastyczna hitlero-marksistka i lewacka faszystka, która

dla władzy, dla hegemonii niemiec, dla rozwalenia chrześcijaństwa i państw narodowych jest w stanie

podpalić Europę. Jej ideałem jest szwabska podstępna trucicielka i morderczyni narodów caryca

Katarzyna II Zoofilistka. Wystarczy przypomnieć jak wrednych intryg używała przeciw Prezydentowi

Lechowi Kaczyńskiemu podczas nocnych ogólnoeuropejskich obrad nad "głosową punktacją w Radzie UE"

do Traktatu Lizbońskiego. Gdy Prezydent Polski na chwilę wyszedł na naradę ze swoimi doradcami, Makrela

błyskawicznie zawiązała przeciw niemu wredny spisek kilku krajów blokując Polskie Inicjatywy i rzucając

Polsce ochłap w postaci "Janiny". W Polsce wszystkie łże-media na czele z GWnem oraz POlszewicka mafia

folksdojcza Ryżego Ch..ja rozpętały wtedy antypolską nagonkę wspierającą hegemonizm faszytowskiej

honekerówy Makreli. Jej wykopanie niewiele zmieni w opanowanych przez posthitlerowskich banksterów

niemczech, ale będzie silnym sygnałem dla społeczeństw Europy, że walka o Europę Narodów się rozpoczęła.

Przepraszam za moje niedoinformowanie ale od kiedy jest wojna w Iraku? I między kim a kim? Nic o tej wojnie nie piszą w necie. I druga rzecz dlaczego nie wolno odmawiać gwałtów i kradzieży imigrantom? Gdzieś to jest zapisane w konstytucji UE?

Niech sie Niezalezna nie podnieca.
Niemcy nie oblalili nigdy zadnego Hitlera ani Honekera.
Jest to najlatwiejszy kraj do rzadzenia po podboju.
Moim zdaniem pozycja makreli nie jest zagrozona.

Honeckerowi dali szansę wyjazdu do Chile bo wiedzieli że i tak już długo nie pożyje , miał raka . Adolf Hitler sam sobie w łeb strzelił , pochodził z Austrii i nie był niemcem . Merkel raczej już długo nie porządzi sobie niemcami , tylko jej następca nie da rady wyprowadzić na prostą kraju który Merkel teraz dewastuje . W styczniu już przybyło 64.000 tzw. emigrantów do Niemiec , do końca roku będzie następny milion i zaleją całą Europę bo Niemcy się coraz bardziej buntują . Polska musi zabezpieczać granicę zachodnią o ile nie chce mieć takiego burdelu jak jest w niemczech . Najpierw nabiorą miliony islamistów a potem gonią za nimi z karabinami , tak do picu , bo i tak im gówno zrobią . Kradną w sklepach a jak coś kasjerka powie to słyszy odpowiedż ,, Merkel nas zaprosiła ,,

Szlak "zaproszonych gosci"A.Merkel w drodze do niemiec,pieknie wyglada:-sterty ubran,butow,odpadkow,kocow,fekalii-oto krajobraz jak po wojnie!tak samo wygladaja dworce,place,ulice,wszedzie tam gdzie pojawiaja sie "goscie".A w osrodkach dla azylantow,odstawiaja "teatr"symulujac ,ze sa bici,katowani i wyszydzani!Cale to "towarzystwo"odeslac z powrotem do kraju pochodzenia.To sa mlodzi silni ludzie,im walczyc o wolnosc ojczyzny i bronic swoich matek i ojcow,siostr zostawionych na pastwe zawieruchy wojennej!Niejednokrotnie mieli na rekach male dzieci!Co sie stalo z tymi dziecmi?!Czyzby robily za "parawan"?!Jak podaja zrodla,zaginela 10 tys.dzieci!
Nie !dla islamizacji POLSKI I EUROPY!
Coraz wiecej KRAJOW OTWIERA OCZY,ze ci ludzie to dzicz i zagrozenie!Ludzie ,ktorzy nigdy nie podporzadkuja sie prawu innemu niz islam!

Muzulmanie zapraszani przez Merkel z pewnoscia sie szybciej akomoduja w Niemczech niz gdziekolwiek indziej. Chociazby z samej tylko wdziecznosci za zaproszenie. Z pewnoscia beda mieli przyczyne do frustracji i nienawisci, gdy Kanclerz wysle ich na przymusowe zeslanie do innych krajow. Gosci nie powinno sie zapraszac, a pozniej wyganiac. To jest grubianskie, nieelegackie rozwiazanie. Goscie przeplyneli morza, przeszli lady w nadziej na niemiecka zyczliwosc. Zaliczyli cala tulaczke i co? Polska moze dofinansowac obozy w Niemczech, ale nie powinna przyjmowac muzulmanow ze wzgledow humanitarnych.

Co ? Polska ma może dofinansować obozy w Niemczech ?
Punknij się w baniak lemingu! Zaproszenie przyszło samowolnie od rąbnietej Makreli
która olała Traktak Lizboński i całą Unię Europejską ! Ta tania islamska siła robocza
ma pomnażać i tak już gigantyczne zyski szwabskiego banksterstwa, a politycznie ma
za zadanie rozwalić resztki chrześcijaństwa w Unii ! i pomóc w rozwałce państw narodowych !

To prawda podrzucili Europie konia trojańskiego tylko KTO sekta czy nacja w zemście ? RAZ; by niszczyć chrześcijaństwo przy okazji robiąc sobie kuku. Więc jest to strzał w stopę. Dwa; Ci ludzie nigdy nie integrują się z nikim i nie mają zamiaru podejmować pracy a już na pewno nie fizyczną. Ich działania odczują Niemcy szybko w okresie 5 lat. Uchodżcą są niby chrześcijanie co ja w to chrześcijaństwo nie wierzę to dobrze zorganizowana akcja najeżdżcy na razie bezkrwawo. Wszystko wyjdzie w praniu w krótkim czasie .Już wielu ludzi wie,że wśród nich są wysoko wykształceni ekonomiści,lekarze, politycy 'żołnierze " etc; to nie jest dzicz ! komuś na tym zależy by tak o nich pisać . Media w tym pomagają solidaryzując się niby z makrelą dużo wiedzy ukrywają jak już mieliśmy przykłady .

Kanclerz Rzeszy niemieckiej von Otto Bismarck …. zapewne przewraca sie w grobie obecnie :o))

Bavaria zostala przez niego podstepem, przekupstwem, morderstwem na sile dolaczona do niemieckiej Rzeszy, ktora przewodzily najsilniejsze wowczas odrodzone Prusy.

Co bedzie dalej ??

Pozyjemy ….. zobaczymy !!

ENDE

On się nie przewraca!! On się turla!!

Co to za przypadek tej 13-letniej Lisy F ?
Jak zaczynacie pisac , to napiszcie kilka slow o co chodzi.
Co takiego ta Lisa F. zrobila?

Merkel jest egoistką, która uparcie wierzy, że za swoją politykę dostanie pokojową nagrodę Nobla.

Wobes brakow demokracji w NRD i landach lezacych na zachod. Wobec cenzury kneblujacej dziennikarzy. Wobec totalnej cenzury przez ktora obywatele niemieccy nie moga sie dowiadywac prawdy czas na zorganizowanie niezaleznego przekazu rtv w jezyku niemieckim. Wiem ze koszty sa duze ale unia milujaca wolnosci wszelkie oprocz wolnosci do otrucia rodzicow wolnosci do posiadania przedmiot dzicko lub ewentualnie wolnosci do terminowania mu zycia znajdzie troszke na poinformowanie Niemcow o ich prawdziwej sytuacji.
Nie trzeba od razu na bogato i przez 24h. Wystarczy pare godzin dziennie i tylko prawde.

"Politykę zagraniczną państwa prowadzi się na razie w Berlinie, a nie w Monachium"

To jak to jest: politykę Polski to można (trzeba) robić w Berlinie, Paryżu (mieliśmy okazję siedzieć cicho), albo Strasburgu?
A ZMUSZANIE DO PRZYJMOWANIA "UCHODŹCÓW" to już nie jest robienie polityki w innym państwie...

Kto zapraszał "uchodźców" - ten niech ich przyjmuje.
(Nb. Uchodźca uciekłby nie 3500km, a 350km. A gdy wojna się skończy to chętnie wróci do SWOJEGO DOMU.

Ci co podejrzewaja jakis spisek z Tsunami Imigarntow , ze niby Frau Bundeskanzlerin, przyjmuje Imigrantow na czyjes polecenie powinni w swoich analizach uwzglednic takie czynniki a wiec: trauma w Niemczech po wyczynach Nazistow w II wojnie i poczucie potrzeby expiacji a tu dobra metoda jest budowa wizerunku Humanitarnego Narodu poprzez przyjmowanie Uchodzcow, olbrzymia LUKA ludnosciowa prognozowana przez demografow, ze w najblizszych dekadach Niemcom zabraknie 30 milionow Ludzi w tm 20,- mln Pracownikow czyli blisko 50% aktualnego stanu i to co juz widac golym okiem to totalna zmiana aspiracji edukacyjnych Niemcow i o ile dawniej dziewczyna konczyla szkole zawodowa handlwoa albo fryzjerska czy pilegniarska a nieliczne szly po mature i na Uniwersytety a Chlopcy tez szkole zawodowa , mechanik samochodowy itp. to dzis ( osobiscie oceniam, ze pod wplywem przykladu Polski, gdzie 60% Mlodzeizy studiuje a brakuje Uczniow w zawodach rzemielsniczych) Niemcy na masowa skale ida po mature i na wyzsze uczelnie a wiec coraz mniej jest tych co ucza sie prostych zawodow robotniczych , rzemielsniczych gdyz tak jak w Polsce kazdy chce byc menagerem i chodzic pod krawatem i stad zamyka sie oddzialy w szkolach zawodowych a rozbudowuje Gimnazja i Wyzsze Szkoly Zawodowe ksztalcace inzynierow na 3 letnich studiach i to nawet na tych studiach duzy odsetek jest Niemcow w strojach arabskich czyli pochódzacych z cywilizacji Islamu czyli studentki w tureckich i arabskich strojach, chustach plus rzesze osob o wygaldzie wskzujacym na azjatycko-afrykanskei pochodzenie. Do czarnej roboty jest coraz mniej chetnych z kategorii etnicznych Niemcow a jak ubedzie Ludnosci to powstanie spory problem. Aczkolwiek dzis na rynku pracy w najnizej oplacanych zawodach o najnizszych kwalifikacjach jest najwieksza konkurencja i tlok bo okupuja je Ausländerzy a jak bedzie jutro tego NIKT przeciez nie przewidzi bo moze i postep techniczny wywalic wszystko do gory nogami. Na przykladzie miejscowosci w Land Hessen, miasto 27 000,- mieszkancow pamietajace czasy Imperium Romanum w okresie ostatnich zaledwie 13,- lat doszlo do takich zmain, ze, zamknieto jedno skrzydlo powiatowego nowoczesnego zespolu Szkol Zawodowych oddajac je na szkole jezykowa dla Imigrantow i kursy rozmaite, a rozbudowano elitarne Gimnazjum gdzie nauczaja od 5 klasy laciny i greki a mature daja po 13 latach lacznej nauki z Volksschule i 2 budynki i co najmniej 16,- klas, rozbudowano Filie Wyzszej Szkoly Technicznej, 3 letnie studia o duzy obiekt ze stolowka a w budowei jest kolejny duzy obiekt plus zagospodarowano na wydzial informatyki duzy kompelx budynkow po upadlej firmie i ponadto buduje sie kolejny bardziej luxusowy akademik w poblizu uczelni z odrebnymi mieszkaniami typu maly apartament na wynajem na czas studiow i kolejna Mense studencka.

Cytat: "trauma w Niemczech po wyczynach Nazistow w II wojnie i poczucie potrzeby expiacji ..." :)
No puknij się szwabski lewacki palancie w swoją łepetenę ! Te bzdury usłyszałeś w szwabskiej telewizji

sterowanej przez mocno już umysłowo zwichrowaną Makrelę :) Tylko usunąłeś obrzydliwe obelgi pod adresem
Polaków i Polski. Oczywistym jest, że głównym celem tej mocno rąbniętej w dekiel sieroty po Honekrze jest

rozwalenie resztek chrześcijaństwa w IV-rzeszy i w Europie (głównie w Polsce), a co za tym idzie zniszczenie
państw narodowych i nadziei na Europę Narodów. Na następnym miejscu jest napastliwe żądanie taniej siły

roboczej dla bankstersko-przemysłowej posthitlerowskiej mafii, która widzi, że chińska siła robocza staje
się coraz droższa, a gastarbajterzy z Polski i niewolnicy w Polsce też chcą więcej zarabiać. A cele humani-

tarne i te inne pierdoły możesz sobie spokojnie wsadzić w buty :)

Ty chyba masz bardzo krótką pamięć, albo Niemcy nie potrafią nic zaplanować co trwa dłużej niż 10 lat. Jeszcze nie tak dawno Niemcy zawzięcie bronili swego rynku pracy przed Polakami, którzy weszli do Unii. Jednak pamiętam, że dochodziło do takich absurdów, że magistrów inżynierów, a zwłaszcza informatyków firmy brały garściami, delikwent dostawał z miejsca samochód i mieszkanie. Natomiast robole byli ścigani przez urzędy i policję za pracę na czarno (legalnej praktycznie nie można było dostać). Dopiero po zniesieniu embarga chroniącego niemiecki rynek pracy ruszyła tam fala ludzka do pielenia szpinaku.

Dla mnie nie ulega jednak wątpliwości, że polscy emigranci do Niemiec (aż od roku 1980) zostali wykorzystani do siania propagandy na polskich portalach internetowych, która obejmowała wychwalanie Niemiec i obrzydzanie Polski, obrażanie, wyśmiewanie, niszczenie morale. Zresztą nie tylko w internecie. Tu u mojego znajomego bywał taki "przedsiembiorca niemiecki", którego prowadzenie firmy obejmowało przyjeżdżanie 5 razy w miesiącu do Polski i picie wódki z autochtonami w celu przekazania im jakimi są niedołęgami i darmozjadami. Sam się dziwię, kiedy ten facio miał w ogóle czas coś wyprodukować i sprzedać, czyli prowadzić firmę.

"Nie można i nie wolno twierdzić, że islamscy uchodźcy nie mają prawa przybywać do Niemiec." Pani Merkel, nikt tak nie uważa. Jest wręcz przeciwnie, skoro pani ich zapraszała do swego kraju, to niech przybywają.

DOKŁADNIE - wolność Tomku w swoim domku :)

Madry gosc ten Premier Bawarii Seehofer. A Polska na co czeka az te Kalmuki Komunistycze z Eurokolandu wysadza nasza gospodarke i przygotuja razem USraelm kolorowa rewojucje.

NIE AGENTCE STASI/KGB I JEJ DYKTATURZE W STYLU ADOLFA HITLERA! Agentka Stasi Angela postradała całkowicie zmysły dziwie się , ze jak dotąd Niemcy nie oddali tej kwoki do psychiatryka. Garbata niemro zapraszałaś gości to ich teraz zabawiaj, gość, utrzymuj i nie wciskaj kitu ani nie strasz jak też nie wymagaj. Angela wyniszczyłaś razem z agentem Stasi OSKAREM Polskę , polski przemysł stoczniowy,hutnictwo, zlikwidował OSKAR miejsca pracy aby Polacy musieli wyjeżdżać do wrogiego narodu z genem ludobójcy na przymusowe roboty.
Nadszedł więc czas abyś pokrako spłaciła reparacje wojenne za zniszczenia Polski w czasie II wojny światowej, napaści na Polskę z takimi samymi metodami , kłamstwami jak dziś to robisz powielając lata trzydzieste XX wieku i zbrodnicze działanie Niemców pod wodzą Hitlera . Angela ty jesteś drugim takim wcieleniem tylko zmieniłaś metody pokrako.

Raz się zdarzyło Pani Kanclerz powiedzieć dla TV niemieckiej ,, ja nie jestem niemką ,, poważnie , tak powiedziała !!!

swego czasu było coś takiego jak mur berliński, teraz my musimy postawić mur polski, aby żaden arab nie przekroczył naszej granicy - POLSKA DLA POLAKÓW ewentualnie dla uchodźców z Europy zachodniej.

swego czasu było coś takiego jak mur berliński, teraz my musimy postawić mur polski, aby żaden arab nie przekroczył naszej granicy - POLSKA DLA POLAKÓW ewentualnie dla uchodźców z Europy zachodniej.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl