niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 maja 2016

Ugościła Kaczyńskiego i Orbana - od dwóch tygodni jest obiektem ataków

Dodano: 25.01.2016 [18:36]
Ugościła Kaczyńskiego i Orbana - od dwóch tygodni jest obiektem ataków  - niezalezna.pl
foto: Zielona Owieczka/facebook.com
"Zielona Owieczka" stała się słynna na początku stycznia, gdy spotkali się w niej prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Węgier Victor Orban. To wystarczyło, aby właścicielka pensjonatu stała się obiektem niewybrednych ataków.

O rozmowie polskiego i węgierskiego polityka w pensjonacie "Zielona Owieczka" portal niezalezna.pl informował kilkukrotnie. Jarosław Kaczyński i Victor Orban rozmawiali przez sześć godzin, a spotkanie określono jako udane.

CZYTAJ WIĘCEJ: Udane spotkanie Kaczyński – Orban w Niedzicy: Węgry przechodziły to, co przechodzi Polska

Niestety, właścicielka pensjonatu bardzo szybko została zaatakowana przez hejterów. Niemal natychmiast po spotkaniu - jak informowaliśmy - na facebookowym profilu hotelu „Zielona Owieczka” w Niedzicy pojawiły się obrzydliwe wpisy. Jeden z nich: "No to się wam pislamiści zbierze... oj internet da wam popalić";

CZYTAJ WIĘCEJ: „Przytulacie pislamistów”. To język miłości sympatyków opozycji?

Od tamtych wydarzeń minęły ponad dwa tygodnie, ale sytuacja nie uspokoiła się. Z Jolantą Herman, właścicielką "Zielonej Owieczki" rozmawiali dziennikarze "Faktu". 
"Kilka tygodni temu zadzwoniła do niej daleka znajoma z pytaniem, czy wynajmie sale dla ważnych gości. Zgodziła się" - przypomina tabloid.

Przedsiębiorczyni przyznaje, że tamto spotkanie przełożyło się na większe zainteresowanie rezerwacjami, ale... Herman "wiele by dała, by zamiast tego mieć święty spokój. Bo wielu dzwoni i pisze na internetowej stronie pensjonatu tylko po to, by naskoczyć na nią za to, że był u niej Kaczyński i Orban" - podkreśla fakt.24.pl

Czyli polityka miłości w pełnej krasie.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Robią nam wielką radość,
Bardzo dobrą reklame,
Wiemy gdzie zjemy dobre śniadanie,
Bo to niejest Sawa!
Tu witają uczciwi Polacy.
Tu mafija nie wpada,
Udek nie zamawia,
Tu niezjesz kuszernego śniadania!
Tu na polaków czekają
I polskie obiady serwują,
Tu Polacy dobrze się czują!

Tak bardzo jej źle, że udostępnia artykuły i przypomina o tym wydarzeniu...
Po za tym nie przesadzajcie z tymi hejtami - poczytajcie wpisy i zobaczcie kto tam jest bardziej aktywny i wulgarny...

to trzeba zgłosić do prokuratury za naruszenie prywatności i działanie na szkodę firmy, w tym wypadku domku wypoczynkowego.

Moja cała rodzina gdy tylko będziemy w rejonie Niedzicy na pewno wstąpimy do tego pensjonatu. To historia. Tam spotkali się wielcy mężowie stanu. Targowiczanie i miernoty niech się dalej spotykają u Sowy na ośmiorniczkach,zasmażanych ślimaczkach i żabich udkach. A ja jako Polka wolę żur z jajkami w pensjonacie "Zielona Owieczka".
Serdeczne pozdrowienia dla właścicieli pensjonatu.

to że czepiają się miejsc gdzie spotkali się ważni politycy świadczy o ich koślawym umyśle .I tacy chcieli rządzić Polską,oni są chorzy

ta padlina platformiano-pslowska nie odpuszcza ale to i tak niczego nie zmieni może jedynie to że z tą hołotą już w ogóle nikt i o niczym nie będzie rozmawiał te ścierwa moralne i polityczne myślą że Polacy zapomną im grabież ich mienia próby zmuszenia do pracy do śmierci przekręty na miliardy afery prześladowania opozycji strzelania do obywateli tego kraju tylko dla tego że protestują przeciwko kolejnym złodziejstwom tego byłego reżimu nie liczcie na to nigdy nie zapomnimy a wręcz przeciwnie nadchodzi czas bardzo ostrych i sprawiedliwych rozliczeń pakujcie się idą po was brawo pis tak trzymać dacie radę !!!

tylko nowoczesna PADLINA jest dl ciebie smakowita ?

A ja do Pani przyjadę choćby tylko dlatego, żeby podążać śladami Wielkich Ludzi. Mam podobny przypadek. Prowadzę firmę, którą omijają wielkim łukiem karły z Platformy!

miałam podobny problem przez 1,5roku! ale problem dość szybko znika jeśli tylko wkroczy prawo. ja żałuję że tak długo czekałam. Polecam właścicielce !

Kobieta z klasą:
http://nowysacz.naszemiasto.pl/artykul/bizneswoman-kocha-psy-i-pomoze-gminie-wideo,3260232,art,t,id,tm.html

Ten przykry przypadek odzwierciedla,po której stronie leżą największe pokłady chamstwa.

Wprowadzić sądowy zakaz wstępu do Zielonej Owieczki i na jej stronę na fejs dla platformiarzy na jeden rok.

Patrząc na wpisy można powtórzyć: "Czyli polityka miłości w pełnej krasie".

Kiedy przyjdzie sezon turystyczny sytuacja się odmieni. Zainteresowanie tym pensjonatem wzrośnie, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Sprawy w Polsce idą w dobrym kierunku. Jeszcze trochę cierpliwości i odczujemy to. Na pewno!:-)

Jestem przekonany , że pomimo ataków jakichś degeneratów platformersko-kodowych tej "Zielonej Owieczce" wyjdzie to na dobre.

Proponuję tak , kto tylko może niech wspomaga ten pensjonat ,w każdy dostępny sposób . Musimy pokazać swoją siłę .Nie będzie bydło PO lub Kod ośmieszać porządnych ludzi

Trzeba wesprzeć i dać godziwie zarobić właścicielce pensjonatu. Najwyższy czas by uruchomić akcję pielgrzymkową do tego miejsca gdzie spotkali się najwybitniejsi przedstawiciele odrodzonej nowej Europy.

POPIERAM WYRZUCIĆ NA ŚMIETNIK HISTORII TYCH PO-PAPRAŃCÓW !!!!rtBYNr

Podoba mi się to co napisałeś.Taka jest prawda.Historia to oceni.Wyjdzie na to,że to Polska i Węgry uratowały Europę przed islamską zagładą.Jeszcze do tego daleko,ale początek innego myslenia i jego rozwój idzie w dobrym kierunku.

To jeszcze Pan Jarosław powinien się przejść po głównych ulicach głównych miast, i przynajmniej przestaną przyłazić skoczkowie:)

a dlaczego nie zwróci się do prokuratora o ściganie?

a czegóż można się spodziewać po POstkomuszej swołoczy?

KODowcy to swinie ale rozum i uklady maja.
Wiedza ze swoich zrodel ze PIS przyjmie muzulmanow dlatego wymyslili nazwe PISlamisci.
Im wiecej ciapatych przyjedzie do Polski tym wieksza szansa ze nazwa sie przyjmie.
Reszta nalezy do PIS-u czy da sie wrobic?

A mi to obojętnie jak mnie nazywają czy też obrażają za plecami, to oznacza tylko jedno: ich totalny strach przed nami i tchórzostwo.

Widać pieniądze nie śmierdzą...

Z pustegp w próżne i Salomon nie naleje. Pustak zostanie ni do końca.

zielonaowieczka@onet.pl

Szanowni Państwo
To jest adres do tych ludzi prowadzących pensjonat.Znalazłam w internecie ich stronę.
Przed chwilą wysłałam do nich e maila {mimo późnej pory :)}.
Z pozytywnym przesłaniem i życzeniami powodzenia.
Może zrobicie to samo? :)
Jeśli szubrawcy ich hejtują, to zróbmy na odwrót.
Przywróćmy im wiarę w człowieka :)

Pozdrawiam pozytywnie zakręconych :)

Spokojnie. Każda reklama to dobra reklama. Zawsze możemy zrobić akcje, że w tym roku jedziemy wypoczywać do Zielonej Owieczki :) Wtedy będzie Pani musiała trochę domków dostawić :)

Powinna być dumna z tego, że był tam Orban. Internet da popalić, jasne, chyba pryszczaci rudzi hejterzy wynajęci przez platformersów.

popatrz! ty pewnie pryszczaty ani rudy nie jesteś ale za to jaki fałszywy wredny mąciciel

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl