niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 czerwca 2017

Wyciekł tajny raport policji - przeraża co robią imigranci. A Bruksela kombinuje jak zmusić Polskę do ich przyjęcia

Dodano: 24.01.2016 [23:26]
Wyciekł tajny raport policji - przeraża co robią imigranci. A Bruksela kombinuje jak zmusić Polskę do ich przyjęcia - niezalezna.pl
foto: YouTube/printscreen
Przypadki molestowania kobiet przez uchodźców z Bliskiego Wschodu i Afryki odnotowano w dwunastu niemieckich landach. Skala zjawiska jest zastraszająca: w samej tylko Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Duesseldorfie i Bielefeld) policja odnotowała do 13 stycznia 1076 zawiadomień o przestępstwach. 692 z nich to przypadki uszkodzenia ciała połączone z kradzieżą, zaś 384 miało charakter seksualny. Tymczasem Komisja Europejska chce tylnymi drzwiami wymusić na Polsce i innych krajach UE obowiązkowe przyjmowanie migrantów - podał rmf24.pl.

Niemieckie media poinformowały dziś o poufnym raporcie policji o napaściach przybyszów z krajów islamskich. Wynika z niego, że do molestowania kobiet i kradzieży doszło w sylwestrową noc nie tylko w Kolonii (czytaj: Nie tylko Kolonia. Ataki na kobiety w innych niemieckich miastach). Podobne zdarzenia odnotowano w aż dwunastu krajach związkowych Niemiec – wynika z poufnego raportu Federalnego Urzędu Policji Kryminalnej (BKA), który cytują rozgłośnie WDR, NDR oraz dziennik „Sueddeutsche Zeitung” („SZ”) - informuje portal dw.de.

Według raportu zdarzenia miały podobny przebieg: grupy mężczyzn osaczały ofiary, molestowały je seksualnie i okradały (Taharrush - czyli muzułmańska „zabawa” kobietą dotarła do Europy. Razem z imigrantami). Zdaniem policji nic nie wskazuje na zorganizowane działanie, a w większości przypadków sprawcy nie byli ze sobą w kontakcie i nie planowali wspólnie przestępstw.

Redakcje WDR, NDR i „SZ“ ujawniły, że w miastach Nadrenii Północnej-Westfalii (przede wszystkim w Kolonii, Duesseldorfie i Bielefeld) policja odnotowała do 13 stycznia br. 1076 zawiadomień o przestępstwie. 692 z nich to przypadki uszkodzenia ciała połączone z kradzieżą, zaś 384 miało charakter seksualny, przy czym 116 z nich połączonych było z kradzieżą. W Hamburgu zgłoszono 195 przypadków, w większości były to przestępstwa o podłożu seksualnym. Do podobnych bulwersujących zdarzeń doszło w Hesji (31 przypadków), Bawarii (27), Badenii-Wirtembergii (25), Bremie (11) i Berlinie (6). Pojedyncze przypadki odnotowano także w Dolnej Saksonii, Brandenburgii, Saksonii, Nadrenii-Palatynacie i Kraju Saary.

Wszystkie ofiary to kobiety, a sprawcami byli młodzi mężczyźni w wieku 17-30 lat o „południowym” lub „arabskim” wyglądzie.

Tymczasem - jak podaje portal rmf24.pl - Komisja Europejska chce zmienić zapisy prawne tak, by zmusić państwa UE do przyjęcia imigrantów z południa. Obecne prawo azylowe nakłada na pierwsze państwo, do którego dotarł uchodźca, obowiązek rozpatrzenia jego wniosku o azyl. Bruksela zamierza znieść ten obowiązek. Wtedy uchodźcy - po wstępnej rejestracji - mieliby trafiać do krajów najmniej obciążonych, takich jak Polska. Komisja ma przedstawić reformę już na wiosnę.

Diagnozy z Davos nie pozostawiają złudzeń. Europa poważnie zagrożona. „Mamy 6-8 tygodni”

Dziś niemieckie media szeroko nagłośniają historię z Fryburga Bryzgowijskiego, miasta w południowo-zachodnich Niemczech. Właściciele dyskotek i klubów zdecydowali, że nie będą wpuszczać do nich imigrantów. Tłumaczą to napadami i molestowaniem seksualnym kobiet przez uchodźców.

Obowiązuje zasada niedyskryminacji. Nie można zasadniczo wykluczyć żadnej grupy osób. Obecnie we Fryburgu Bryzgowijskim przebywa około trzech tysięcy azylantów, a większość z nich zachowuje się poprawnie. A czarne owce mogą się wszędzie przydarzyć

- powiedział agencji DPA Ulrich von Kirchbach, burmistrz Fryburga odpowiedzialny za sprawy socjalne, integrację i życie kulturalne.

Niemiecki polityk ma dość imigrantów. Wsadził ich w autobus i wysłał do biura Merkel

Ostatnio w Niemczech było głośno o decyzji władz w Bornheim w Nadrenii Północnej-Westfalii, które wydały zakaz wstępu do hali pływackiej migrantom płci męskiej, ponieważ stwierdzono, że wielu z nich molestowało kobiety.
Autor: Źródło: , ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

to już szaleństwo tych polityków z UE, oni się schowają za mur z drutami a nas chcą zostawić samych z tą hałastrą, rządzie polski nie daj się nabrać na te sztuczki, nie potrzeba nam tej bandy obiboków

Prawo(Unijne - narzucanie, wciskanie nam na silę niechcianego problemu) prawem, a sprawiedliwość musi być po naszej stronie
"Sami swoi" - pamiętacie?

Ci z Brukseli to kupa szaleńców. Trzeba im jak najszybciej odebrać zabawki i w kaftanach powieźć do zakładów zamkniętych, bo dalsza ich radosna twórczość źle się dla nas skończy.

Jeśli policja ma rację, czyli nie były to zaplanowane akcje, to mamy po prostu do czynienia z ubogacaniem kulturowym tubylców przez najeźdźców, o którym tak bardzo marzyła mucha i parę innych insektów.

Niech to zrobią to zobaczą co się stanie. Polska i Polacy to nie zdegenerowane imbecyle zachodu !!!

ZADNYCH IMIGRANTOW ISLAMSKICH ile razy mozna na ten temat pisac.

Jak Pani Merkel i popierający ją naród niemiecki zaprosili do siebie islamistów to niech radzą sobie z tym probl;emem u siebie, bo to ich problem. Do Polski nikt ich nie zaprasza. Ponadto, jak niemcy chcą być okradani, gwałceni i żyć w ciągłym poczuciu zagrożenia to też ich problem -chcą to niech tak żyją ale nie mają żadnego prawa nakazywać innym, by żyli tak jak oni chcą. Mamy dość włąsnej biedy, dość rodakó, którym trzeba pomóc i nie godzimy się na "wciskanie" nam zdrowych, leniwych buhajów arabskich, którzy do żadnej pracy się nie garną a tylko rozrabiają i żyją jak pijawki na grzbietach innych.
My mamy swoje rodzime pijawki w postaci polityków, którzy doili te biedą ojczyznę bez zahamowań i możemy te pijawki oddać tej "ogłupiałej" europie. Są wprawdzie biali ale wnętrze mają iście islamowskie, nadadzą się do życia na cudzym grzbiecie.

Zróbmy akcję pisania maili-protestów do naszego rządu, że nie chcemy tu żadnego muzułmanina, to da rządowi do ręki argument do wycofania się z obietnic Kopaczki w UE.

juz jest inicjatywa: www.Dzienreferendalny.pl

Od pewnego czasu jestem w Austrii i chodzę na darmowy kurs dla imigrantów... Moje wrażenia są takie, że za każdym razem kiedy wychodzę stamtąd musi ktoś mnie odebrać, bo ich głupie teksty na kursie sprawiają, że się boje. Poza tym... wcale oni tacy biedni nie są... co niektórzy to są lepiej ubrani jak ja... Moi drodzy rodacy jeśli jeszcze nie ma ich w Polsce to nie pozwólcie na to, żeby mogli tam mieszkać.

My nie chcemy żadnych Arabów! niech Bruksela sobie raz na zawsze wbije do tej pustej głowy! a jeśli będą nalegać i straszyć sankcjami , to najlepszym rozwiązaniem będzie dla Polski wyjście za UE tak jak chcą teraz zrobić Anglicy!

Dokładnie tak!

POLSKI RZAD POWINIEN OGLOSIC REFERENDUM W SPRAWIE PRZYJECIA EMIGRANTOW NIECH NAROD SIE WYPOWIE CZY CHCE TYCH LUDZI I WOWCZAS UNIA EUROPEJSKA NIE BEDZIE MIALA NIC DO POWIEDZENIA BO TAKA JEST WOLA NARODU

Dlaczego my mamy ich przyjmować,niech sobie wezmą ich te kraje co przez lata ich grabili-takie jak Hiszpania,Francja,Anglia itd kolonie przynosiły im profity i zyski

Zastanawia mnie jedno. Czy te atakowane w sylwestrową noc kobiety były całkiem same? Umówiły się i poszły wszystkie bez facetów? Gdzie w tym czasie byli i co robili ich mężczyźni? Ja sobie takiej akcji nie wyobrażam - żebym stał obojętnie albo się odwracał kiedy jakiś "uchodźca" atakowałby nasze kobiety - nie jestem fighterem, ale w torbie jest nóż i baton; proszę mi wierzyć - naprawdę bym ich użył bez skrupułów.

#Wyciekł tajny raport policji#- to są takie wycieki jak z syfilisa.

No i dlaczego my się dziwimy i oburzamy przeciwko temu wszystkiemu?
Przecież islam nie zabrania wy....chać kozę na pustyni, gdy zbyt namiętnie macha ogonem swym.To jest normalka, a kobieta jest tylko przedmiotem, jak np. krzesło. No i merkel gaworzy, że kobiety europejskie winny ubierać się w wory konopne. I gitowo! Słyszę,że zdrowi Rosjanie zaczynaja bronić jewropy.
http://alexjones.pl/aj/aj-swia...

Są pewne granice wypisywania bzdur, nawet jeśli dotyczą Arabów czy Islamu.

Dla Kondrata, Skiby, Schtura, Karolaka, Innych" artystów" po dziesięciu przydzielić.

Dokwaterować ich tym, którzy gardłowali i podpisywali listy do byłych władz o przyjmowanie migrantów!

Nasz rzad , powinien wejśc w uklad z Rosja i zawrzec umowe , że my im damy te 7 tys uchodźców i bedziemy za każdego placic dla rządu Rosji :
ziemniakami , jablkami , wieprzowiną, zytem i drobiem

a Rosja niech ich da wyludnione polacie ziemi i kaze im zacząć uprawę ziemi i hodowle
tam masa ziemi niewykorzystanej , ktorą mozna zacząć wykorzystywac dla rozwoju Rosji

Przysięgam że jak zobacze brudasa na swoim osiedlu we Wrocławiu to będe lał po mordzie aż mi się znudzi,bez względu na konsekwencje,nie będe w tym temacie odosobniony bo takich jak ja znajdą się setki a może i tysiące,nie pozwolimy na zniszczenie Polski o którą walczyli nasi przodkowie!

Juz masz sojusznika,miecz krzyzowcow jest dlugi pozdrawiam!!!

tak sobie mysle, przy calej mojej niecheci do emigrantow, jezeli zanotowano ok 1000 przypadkow tzn, ze na poltora miliona osob ktore do niemiec przyjechały tylko 0,06% cos broi - ciekawe, co? zwłaszcza, że w polsce wskaznik przestepczosci wynosi na 2013 - 0,127% ;P rzecz zdecydowanie do przemyślenia, zwłaszcza, że data 'do 13 stycznia' nic nie mowi o okresie, w którym to zanotowano.

Tylko mylisz trochę rzeczy,bo nie bierzesz pod uwagę uchodźców ,który są w ośrodkach zamkniętych i mimo że milion napłynął to nie każdy ma okazję i sposobność wyjść na miasto w grupach i rozrabiać..tutaj 1000 osób z dworca wypuścili no i pokazali na co ich stać,więc jakby ten milion miał taką swobodę to by się zrobiły strefy w które normalny człowiek nie może wejść jak w innych krajach gdzie jest tak dużo muzułmanów

Pilnie potrzebne potężne demonstracje na ulicach miast, aby dać rządowi jakiś argument do ręki przeciw zdychającej ue.A nie jak dotychczas max. 5 tys. , może 10 w porywach.A po wtóre referendum n.t. uchoźzców, ale i wyjścia z ue razem.

Tolerancja jest piękna ale musi obowiązywać obie strony. To samo jest z rasizmem. Żydzi krzyczą o rasizmie sami będąc rasistami.

Tolerancja jest ostatnią cnotą upadającej cywilizacji.
— Arystoteles.
Tyle w temacie

Halo!
Szanowna redakcjo i autorze PB ( z olowiem w glowie, czy bez)! Nie ma miasta Fryburg w Breisgau! Jest Freiburg. Nie ma w Europejskiej czesci niemiecko-jezycznej miasta Fryburg! Friburg (wymawiamy Fryburg) jest stolica swajcarskiego kantonu. Przeciez ludzie tez z artykulow ucza sie geografi, wiec prosze nie prowadzic naukowej dywersji.

Ale za to jest lotnisko WALESY

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl