niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Kto wpuścił KOD do Parlamentu Europejskiego? KOD nie wie. "To kompletnie nieistotne"

Dodano: 19.01.2016 [22:14]
Kto wpuścił KOD do Parlamentu Europejskiego? KOD nie wie. "To kompletnie nieistotne" - niezalezna.pl
foto: facebook.com/GuyVerhofstadt/photos
- Nie mamy obecnie (w biurze) pełnej informacji, kto zapewnił wejściówki. Ktoś z naszych rozmówców lub wskazanych przez nich osób - poinformowali nas przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji. Zdaniem biura KOD to "technikalia", które "są kompletnie nieistotne". Jak przekonuje komitet, trzeba przekonać liderów frakcji w Parlamencie Europejskim, "że sankcje czy restrykcje, jeżeli muszą być, powinny być skierowane wobec rządu i liderów antydemokratycznej większości parlamentarnej”.

Jak pisaliśmy na portalu niezalezna.pl, przedstawiciele Komitetu Obrony Demokracji polecieli do Strasburga, by zabiegać u europosłów o interwencję wobec Polski. Były członek Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Komitetu Obrony Demokracji Radomir Szumełda i szef KOD na Pomorzu, opublikował wspólne zdjęcie z liderem KOD Mateuszem Kijowskim na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina. „W drodze do Strasburga” - podpisał swoje zdjęcie Szumełda.Dlaczego KOD leci do Parlamentu Europejskiego?

- Trzeba przekonać Europę, że nie powinna karać Polaków. Że za błędy rządu powstałego w wyniku głosowania 18% uprawnionych do głosowania nie może odpowiadać całe społeczeństwo. Że sankcje czy restrykcje, jeżeli muszą być, powinny być skierowane wobec rządu i liderów antydemokratycznej większości parlamentarnej, a nie wobec całego narodu. Że karanie nas wszystkich może wspierać antyeuropejskie nastroje i wspierać dalsze oddalanie Polski od Europy.

Trzeba też Europę przekonać, że jej zdecydowane i wyraziste stanowisko może nam pomóc wrócić na drogę członków wspólnoty. Że tylko jej wyraźne wsparcie naszego dążenia do demokracji i sprzeciwu wobec demontażu ustroju pomoże nam zawrócić z drogi do wyjścia z Unii Europejskiej

- czytamy na stronie Komitetu.


CZYTAJ WIĘCEJ: ​Żenujące tłumaczenie Mateusza Kijowskiego. Nie protestował za rządów PO, bo… na to „nie wpadł”

W ramach swoich zadań KOD-owcy spotkali się z Guy Verhofstadtem, Rebeccą Harms (współprzewodnicząca Zielonych  w Parlamencie Europejskim), Javierem Moreno Sanchezem (sekretarz generalny Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów) i z Josefem Weidenholzerem (wiceprzewodniczący Grupy Postępowego Sojuszu Socjalistów i Demokratów). Planowane było też spotkanie z Estebanem Gonzalesem Ponsem, hiszpańskim politykiem z Partii Ludowej, w której zasiadają europosłowie Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego. - Lider frakcji ECR nie odpowiedział na naszą propozycję spotkania - ubolewa KOD.- Spotkałem się z przedstawicielami KOD. Jesteśmy bardzo zaniepokojeni paraliżem Trybunału Konstytucyjnego w Polsce. Jestem pewien, że polska opozycja i społeczeństwo obywatelskie powstrzymają rząd PiS przed atakami na TK – napisał na Facebooku, publikując powyższe zdjęcie, Verhofstadt. Jak podkreślił, ruchy antypisowskie w Polsce „mogą liczyć na nasze wsparcie”.

Po ujawnieniu informacji o wyjeździe Kijowskiego, Szumełdy i towarzyszy pojawiły się pytania m. in. o to, jak to możliwe, że Mateusza Kijowskiego - który przyznaje się do niepłacenia w całości zasądzonych alimentów - stać na wyjazdy do Strasburga. ​„Kto sponsoruje ten wyjazd?” – pytał na Twitterze dziennikarz „Do Rzeczy” Rafał Ziemkiewicz.

Zwróciliśmy się bezpośrednio do KOD, by podali szczegóły swojego wyjazdu. Jak informuje nas biuro Komitetu "KOD sam sobie zorganizował wyjazd oraz wszystkie spotkania". Nie dostaliśmy niestety szczegółowej odpowiedzi, skąd pochodzą te środki.

Co ciekawe, KOD twierdzi, że nie jest w stanie powiedzieć... kto ich do Parlamentu Europejskiego zaprosił i kto załatwił wejściówki.

- Spotkania były umówione w odpowiedzi na nasze zapytania wobec polityków. (...) Nie mamy obecnie (w biurze) pełnej informacji, kto zapewnił wejściówki. Ktoś z naszych rozmówców lub wskazanych przez nich osób. Wszyscy deklarowali pomoc w tym względzie. To technikalia i są kompletnie nieistotne

- odpowiedziało nam biuro Komitetu.

Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Drodzy Polacy BLAGAM Was: Nie dajcie sie nabierac na KOD !!! Oni robia Was w konia od samego poczatku.
Obecna Inicjatywa KOD jest stworzona przez rzad, ktory przegral wybory - najpierw prezydenckie, a potem parlamentarne. Poprzednia wladza nie umie przegrywac i probuje wszelkimi sposobami wrocic do koryta. Cala awantura o Trybunal jest zaangazowana przez PO. To oni po przegranych wyborach prezydenckich wybrali NIELEGALNIE nowych sedziow TK tylko po to, zeby w razie przegranych wyborow parlamentarnych miec 100% sedziow w TK. Pozniej sam Trybunal uznal ten przekret na niekonstytucyjny!!! Czemu wtedy KOD nie wyszedl na ulice??? PO wiedzialo, ze przegra wybory i chcialo utrzymac wladze poprzez Trybunal, ktory by skutecznie blokowal wszelkie ustawy nowego rzadu PIS. To jest tak proste i oczywiste, ze trzeba byc slepym i gluchym, zeby tego nie zauwazyc.

Czy mozna prosic o udostepnienie zrodla slow "Spotkania były umówione w odpowiedzi na nasze zapytania wobec polityków" itd.. W tych czasach, informacja pojawiajaca sie tylko w jednym miejscu w internecie (jesli nie jest to film) jest zadna informacja. Z gory dziekuje.

KOD podnosi argument że na PIS głosowało tylko 18% uprawnionych do głosowania, ale PO nigdy nie uzyskała nawet takiego wyniku !!! Obalę ten argument. Zawsze są robione sondaże na próbie 1200 osób i tymi sondażami próbuje się zakłamać polaków jakoby partia Swetru wygrywała z PIS miała podobny odsetek jak PIS itd ale nikt nie mówi ze to jest odsetek rzędu kilkuset osób z grupy 1200 badanych. taki jest sondaż mała populacja - przez co jest mało wiarygodny, jak to już zdążyliśmy zauważyć przy wyborach prezydenckich a potem parlamentarnych - takie sondaże na małej próbie są mało reprezentatywne. za to wybory - to jest przecież sondaż na całej populacji narodu polskiego na grupie kilku milionów ludzi - i dopiero ten sondaż jest reprezentatywny. Dlatego wynik wyborów można śmiało przenieść na całą populację polaków. PIS uzyskało w sondażu wyborczym chyba 38% i to należy przenieść na całą populację. czyli z bardzo dużym prawdopodobieństwem dochodzacym do 100% można stwierdzić że właśnie 38% społeczeństwa popiera PIS. tak to wygląda statystycznie. KOD kłamie i oszukuje polaków.

Muszę te fotki ściągnąć na drukarkę dla potomnych niech wiedzą kto był szmalcownikiem w 2016 roku, lista będę systematycznie uzupełniał. Zastanawiam się jednak czy podołam temu ambitnemu przedsięwzięciu bo zasoby kapusiów z III RP są niewyczerpalne, niczym klaka i kloaka.

Targowica swoich << drobnych >> nie wyłoży bo nie ma nawet na alimenty. Targowica jest zwolennikiem wolnej miłości a że ze swojej spermy powstali mali ludzie , którzy niczemu nie zawinili ,że powołano ich na ten świat a potrzebuja swego ojca do tego by ich wychował i wyposażył skoro ich na świat powołał to trzeba Trgowicę przymusić skoro dobrowolnie nie chce wychowywać swoich dziedziców . Wstyd i Hańba Targowico Podwójna hańba I takich Petru promuje i takimi się podpiera . Golem na glinianych nogach ! Petru nie ma na kim się oprzeć ?? Powoli samotnieje w swojej głupocie i pazerności
Mały biedny niedouk co nawet studiów nie umiał skończyc licząc na tzw << dużą mordę >>

Kto wpuścił KOD? A mało to jest zdrajców tam na miejscu w Brukseli... Spójrzcie tylko na gębę Janusza Lewandowskiego...

Jak to kto wpuścił KOD do parlamentu UE? Może nie wiecie kto jest z PO w parlamencie UE?

zakute zaKODowane lby ten Szumileda to przeciez pedal

Technikalia to wyraz utworzony jak fekalia?! Warto nauczyć się języka ojczystego!!! Bajki opowiadajcie tym, co wierzą w was jako obrońców demokracji!!!Dziennikarze powinni dowiedzieć się, kto was finansuje-będzie ciekawie!!!

K
O
D

Komunistyczny
Oddział
Drani

zdrajcy Polski szumowiny i kanalie

starsi Polacy pamiętają taką organizacje wspierającą komunistów,,,,PRON,,,,,przciwko Solidarności,,,,,to ten sam sort ludzi! KOD -PRON ! ale Damy Rade!

Alimenciarze wszystkich krajów łączcie się!!!!!!!!!!!

Jeśli ekipa KOD myśli, że zdjęcie z Guy Verhofstadtem to dla nich jakaś "promocja" to ręce opadają :D Widać, że tak jak w przypadku pozostałych dziedzin ich orientacja w temacie jest porażająca i wywołuje jedynie smutny uśmiech :) Jak myślicie, KODowcy, dlaczego to zdjęcie obiegło od razu sieć ? :) Bo wszyscy Was podziwiają za to że macie takie "znajomości" ? :DDD Nie, bo takiego strzału w stopę to się nawet po Was nie spodziewali ...

Antypolskie zaKODowane ścierwa.

lewacka międzynarodówka - same Guye

NA ZDJĘCIU SA ZDRAJCY NARODU !!!!!!!!!!!. POZBAWIĆ ICH OBYWATELSTWA POLSKIEGO I WYSŁAĆ NA KAMCZATKĘ!!.

Ty, ale Kamczatka jest na terenie innego państwa. Nieprzyjaznego.

to co się ostatnio dzieje w europie pokazuje wyraźnie kto próbuje rozdawać karty (znaczone) w tym złodziejskim bandyckim układzie europejskim mam nadzieję że pisowi uda się zatrzymać to wyprzedawanie interesów polski i jej podporządkowanie finansowemu gangowi oprawców obywateli jak trzeba to wystąpić z tego bandyckiego związku albo traktować wszystkich na równych zasadach zainteresować się tym kto finansuje tą hołotę sypiącą piach w tryby Polski i zapamiętać czas rozliczeń zdrajców ojczyzny nastąpi dość szybko i wtedy dowiemy się co za padlina inspiruje to działanie po wyborach i komu odcięto ryja od kasy obywateli tego kraju tak trzymać i nie odpuszczać miejsce tej hołoty jest w kryminale !!!

Nie mogę patrzeć na te lewackie mordy zdrajców ojczyzny.

Jestem dumny z pani premier Beaty Szydło, tak jak jestem dumny z naszych siatkarzy i p. ręcznych. A "Targowica" no cóż donosili i donosić będą, bo to gorszy sort jak o sobie mówią .https://www.youtube.com/watch?v=egZDe2ZEhgU Natomiast Rudym się brzydzę.

w takim razie trzeba to poruszyć na forum ue skoro nie wiadomo skąd dostali zaproszenie bo później np dostanie takie zaproszenie ktoś z pasem chirurgicznym i pół parlamentu wyleci w powietrze i nie będzie winnych...co prawda nie płakał bym rzewnymi łzami ale mogło by to się stać w nie odpowiednim miejscu i kilku wartościowych powtarzam kilku by mogło zginąć

Broda, bródka to znak rozpoznawczy żydokomunistów!

za co pan Kijowski bezrobotny , alimenciarz poleciał do Brukseli.Nie ma na spłatę alimentów a miał na zakup biletu. poprostu jest to żenujące. a gdzie są komornicy no i przede wszystkim niezawisłe sądy.

Verhofstadt: "ruchy antypolskie w Polsce mogą liczyć na nasze wsparcie”, tak to należy tłumaczyć.

Zapamiętajmy te twarze, tak wyglądają zdrajcy Polski w towarzystwie zakłamanego, rozpasanego lewactwa. Największe zagrożenie dla świata to lewactwo, a mega zagrożenie to lewactwo pochodzenia żydowskiego. Z drugiej strony pamiętajmy, że ten cały KOD to margines społeczeństwa, liczba zwolenników nie większa jak 50 tys. w skali całego kraju, więc to nic nie znaczy.

Jak to możliwe, że bezrobotny Kijowski zjawił się w Brukseli. Dlaczego więc nie płaci alimentów na swoje dzieci?????????????? Dlaczego to my mamy składać się na jego zobowiązania alimentacyjne ??????????? Gdzie są komornicy, którzy z taką determinacją tępią innych i nawet niewinnych?????????????
Czyje więc interesy ten "kryształowy człowiek" reprezentuje i za jakie srebrniki???????????
Osobnym tematem jest wystąpienie jednej z europosłanek UE. Zadziwiająca była treść i składnia wypowiedzianych zdań. Kropka w kropkę identyczna z wypowiedziami polityków PO i Nowoczesnej. Schetyna i Petru tak się zarzekali, że nie uczestniczyli w politycznej nagonce na własny kraj. Czyżbyśmy mieli do czynienia z polityczną telepatią?????????????? Czy wyjaśnieniem finansowania nie powinna zająć się prokuratura, skoro zainteresowani nie udzielają rzetelnej informacji. Walka o demokrację wymaga uczciwości i rzetelności.

No właśnie ! Jak to jest z tymi alimenciarzami???

Kiedyś mój sąsiad nie płacił alimentów i trafił za to do więzienia.

Tak !!! Sąd skazał go na więzienie za uchylanie się od płacenia alimentów.

Dlaczego to lewackie bydle nie ponosi odpowiedzialności karnej za nie płacenie alimentów???

Dlaczego prawo jest stosowane wybiórczo???

Skąd ten lewacki kołtun miał pieniądze na podróż do PE ???

Gdzie jest wymiar sprawiedliwości???

Dobrze że są uwiecznieni na foto to mamy jasność że takich śmieci polityków nie życzymy sobie w Polsce na żadnym stanowisku.Zapamiętamy.

Czy to właśnie zachodnie lewactwo to sponsorzy naszego eksportowego alimenciarza, którego dziecku nie dzieje się dramatyczna krzywda?

Guya Verhofstadta, który zarabia miesięcznie POnad 100 000 zł nie stać nawet na zrobienie sobie zębów. Jego gęba i uzębienie przypomina mi prowadzonego na ubój starego konia. Ktoś taki ośmiela się uczyć Polskę zasad demokracji a sam wywodzi się z miejsca, którego nawet nie POwinno nazywać się państwem.Na pastwisko a nie do parlamentu.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl