Liderzy KOD w drodze do Strasburga. „Na alimenty nie ma, a na przelot jest?”

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Były członek Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Komitetu Obrony Demokracji Radomir Szumełda, opublikował dziś wspólne zdjęcie z liderem KOD Mateuszem Kijowskim na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina. „W drodze do Strasburga” - podpisał swoje zdjęcie Szumełda. Kto sponsoruje tę „obywatelską inicjatywę” wyjazdu KOD do Francji na debatę ws. Polski w Parlamencie Europejskim – pytają internauci i dziennikarze na Twitterze.

Jak wynika z ogólnie dostępnych danych, do listopada ub.r. Szumełda był członkiem Platformy Obywatelskiej, startował z jej list do parlamentu. Jak mówił w rozmowie z Radiem Gdańsk, po odejściu z PO „kontaktował się z ugrupowaniem Ryszarda Petru”. Wcześniej, w grudniu 2012 r. „Dziennik Bałtycki” opublikował materiał poświęcony Szumełdzie pt. „Radomir Szumełda: jestem gejem i moje życie jest tysiąc razy trudniejsze”.


fot.: print screen / Twitter.com

Obecnie Szumełda znalazł się w kierownictwie Komitetu Obrony Demokracji.


fot.: print screen / Twitter.com

Dziś w południe Szumełda opublikował na Facebooku swoje zdjęcie w towarzystwie Kijowskiego oraz aktywistki KOD Hanny Szulczewskiej na głównym warszawskim lotnisku.


fot.: Facebook.com

Zdjęcie to na Twitterze skopiował użytkownik @depeshe48. Bardziej od biografii i kariery politycznej Szumełdy internautów zainteresowało źródło finansowania wyjazdu przedstawicieli KOD do Strasburga. Także w kontekście wcześniejszych informacji o zaleganiu przez Mateusza Kijowskiego alimentów na ponad 80 tys. zł.


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen / Twitter.com

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Udostępnij


Wczytuję komentarze...

Oglądaj 7x24. Już w niedzielę!

/ Telewizja Republika

  

W niedzielę o 9:06 zapraszamy na program "7x24" Katarzyny Gójskiej. Do oglądania w Telewizji Republika i do słuchania w Polskim Radiu 24.

W studiu Polskiego Radia 24 spotkają się przedstawiciele wszystkich grup zasiadających w parlamencie. Będą rozmawiać na najważniejsze tematy mijającego tygodnia. Zmierzą się również z pytaniami i opiniami słuchaczy.

Niedziela, 9.06 - Telewizja Republika i Polskie Radio 24. Zapraszamy!

Źródło: niezalezna.pl,

Udostępnij

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl