niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
24 lipca 2017

Liderzy KOD w drodze do Strasburga. „Na alimenty nie ma, a na przelot jest?”

Dodano: 18.01.2016 [21:59]
Liderzy KOD w drodze do Strasburga. „Na alimenty nie ma, a na przelot jest?” - niezalezna.pl
foto: Tomasz Hamrat/Gazeta Polska
Były członek Platformy Obywatelskiej, wiceprzewodniczący Komitetu Obrony Demokracji Radomir Szumełda, opublikował dziś wspólne zdjęcie z liderem KOD Mateuszem Kijowskim na warszawskim lotnisku im. Fryderyka Chopina. „W drodze do Strasburga” - podpisał swoje zdjęcie Szumełda. Kto sponsoruje tę „obywatelską inicjatywę” wyjazdu KOD do Francji na debatę ws. Polski w Parlamencie Europejskim – pytają internauci i dziennikarze na Twitterze.

Jak wynika z ogólnie dostępnych danych, do listopada ub.r. Szumełda był członkiem Platformy Obywatelskiej, startował z jej list do parlamentu. Jak mówił w rozmowie z Radiem Gdańsk, po odejściu z PO „kontaktował się z ugrupowaniem Ryszarda Petru”. Wcześniej, w grudniu 2012 r. „Dziennik Bałtycki” opublikował materiał poświęcony Szumełdzie pt. „Radomir Szumełda: jestem gejem i moje życie jest tysiąc razy trudniejsze”.


fot.: print screen / Twitter.com

Obecnie Szumełda znalazł się w kierownictwie Komitetu Obrony Demokracji.


fot.: print screen / Twitter.com

Dziś w południe Szumełda opublikował na Facebooku swoje zdjęcie w towarzystwie Kijowskiego oraz aktywistki KOD Hanny Szulczewskiej na głównym warszawskim lotnisku.


fot.: Facebook.com

Zdjęcie to na Twitterze skopiował użytkownik @depeshe48. Bardziej od biografii i kariery politycznej Szumełdy internautów zainteresowało źródło finansowania wyjazdu przedstawicieli KOD do Strasburga. Także w kontekście wcześniejszych informacji o zaleganiu przez Mateusza Kijowskiego alimentów na ponad 80 tys. zł.


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen / Twitter.com


fot.: print screen / Twitter.com
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kogo oni wlasciwie reprezentuja PO, PSL, SLD? Na pewno nikt z Polakow nie prosil ich o reprezentacje w Brukseli.

Mam nadzieje, ze ta zgraja poleci do Brukseli na miotlach. To jest wlasciwy srodek lokomocji dla kijowskiego i jego antypolskiej bandy. Kazdy taki powietrzny pojazd sklada sie z dwoch elementow, tj; kija i drapaka, zatem nie moze sie popsuc i nie potrzebuje technicznej obslugi. Gorzej moze byc z nawigacja i pogoda. Nieprzychylne wiatry moga skierowac ich do Syrii albo nad Atlantyk. Wyobrazam sobie reakcje mieszkancow Brukseli, kiedy w srodku dnia zrobi sie ciemno nad ich miastem, a szarancza zacznie spadac na nich z wysokosci. Beda mieli okazje porownac co gorsze: czy imigranci isis, czy szarancza z Polski. Jestem pewien, ze imigranci wygraja.

***
Tacy duzi a ssą cyca
Czy ich mordy neo-spotem?
Dziś kijowska Targowica
Do carycy samolotem!

Cyc w przenośni, w rzeczy samej
Choć przenośny też, w tym gronie
To osóbki z transubraniem
Jeśli trzeba - łby w kondomie

Taką menażerię cacy
Ślą WSI-oczyny do Strasburga
Chcąc, by wszyscy wciąż Polacy
Mieli GWno za demiurga

Stamtąd zawierucha cała
Tam jąkała jąka jąki
Może czas, by Polska wała
Pokazała wałom czcionki

Zdjęcie dla potomnych: Targowica!

Dla potomnych tez, ale przede wszystkim dla prokuratury.

Komitet Obsrywania Demokracji, czyli ramię PO, .N, PSL, CDU, GRU, SB, FSB i PZPR w drodze do Strasburga, czyli... samozagłada.

DLACZEGO TEN CZŁOWIEK JAK INNI ALIMENTOWCY NIE SIEDZI W PIERDLU ...DLACZEGO ?

W moim mieście Areszt Śledczy w 80 % wypełniony alimenciarzami.Co robi Policja ,powinna zatrzymać i osadzić w Więzieniu tak jak to czyni z biedakami nie mającymi na bilet lotniczy.

A ja jestem zdrowy i nie mam lekko. Jak bym miał pięć razy gorzej to bym umarł,a takiemu tysiąc nie wystarczy? Dlaczego im bardziej "pokaleczony" tym bardziej "zasłużony"? Dlaczego "pokręceni" mają pretensje do zdrowych zamiast się leczyć?

Komitet Okradania Dzieci

KTO POPIERA TEGO DZIECIOROBA Z KODU,DLA KTÓREGO ZAJADANIE GÓWNA NA USŁUGACH SPONSORA JEST WAŻNIEJSZE NIŻ KROMKA DLA WŁASNEGO DZIECKA - WSTYD,HAŃBA

Soros dal to i jest z czego wydawac ! ! !

To niech Soros da też na alimenty dla przewódcy kodu.
O ile wiem to około 80.000zł zalega na swoje dzieci.

A dlaczego zapomniano ogolic łeb tej sulczewskiej i alimenciarzowi?

PO-skomuniści niczego się nie wstydzą, to coś, jak ktoś kiedyś pisywał - PO-stovieticus , na wzór islamu posiada własną niekonwencjonalną kulturę. Ni to kultura Zachodu - ni to wschodu - wot takoje gawno. Z reguły "przywódcami" stada nie zostaja najlepsi, lecz ci co mają żywotny w tym interes. Np. skompromitowany działacz "polityczny", dłużnik alimentacyjny (ok. 80 tyś.), itp. Oni wyznają teorię, że tylko im należą się apanaże władztwa - to jest typowa teoria proletariackich mas z czasów rewolucji. A ci są potomkami szarańczy, która przylazła od wschodu z frontem wojennym i żerowała do od 1945r. do 2015r. Takim "targowiczanom" należy znaleźć miejsce w społeczeństwie, żeby rzetelnie pracowali dla dobra Ojczyzny.
PS. Przepraszam za zapożyczenia, ale niekiedy pojawiają się teksty, które dosadnie, ale prawdziwie określają rzeczywistość. "Skażeni" mogą się obrażać, ale to prawda, bo 60 lat "resortowego" władztwa dziadków, tatusiów, dzieci i ich rodzin - WYSTARCZY!!!

To są po prostu kur...dziady zdrajcy Ojczyzny ..takich tylko pod mur i rozstrzelać !!!!!!!

Dlaczego wszyscy skrzywieni,odrzuceni,inni i naznaczeni odmiennością od normy chowają się pod plandeką KOD.Tylko dlatego żeby unormować i zrównać prawa wszystkich Popaprańców nie zdają sobie sprawy że papierem nie przykryje się smrodu.

W każdej nacji znajdą się tacy "pochlastani przez los".Do póki będzie sponsor do póty będą wyjazdy turystyczne.KODziarze zawsze lubili się bawić za cudze pieniądze! A kto z baronów lewicy da im kasę do psychiatry!?

Czerwone dynastie - Mateusz Kijowski, trzecie pokolenie walki o demokrację ludową!!!

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

"Niebo gwiadziste" nad Strasburgiem, "a prawo moralne" w d...pie. Do tych wszystkich "podróżników": żebyście za dużo nie stracili, proponuję bilet w jedną stronę.

Petru finansuje przeloty szumowin. A Petrego finansują banksterzy.

Szumowiny, margines i kapusie SBeccy bronia demokracji....swojej ha ha ha. A won cholery.

A kto może sobie, ot tak, pozwolić na lot do Strasburga? Zwykli, normalni, pracujący ciężko Polacy? Nie!!! To Ci, ktorzy kosztem nas nabuzowali sobie konta "przekrętnymi milionami".

Jestem gejem i daję d. na lewo i na lewo - na razie za darmo, bo frycowe trzeba odrobić. A jak mnie lepiej poznają, to zostanę prezydentem w Słupsku i postawię se nowe domki.

..domki w Słupsku"?

tak jest! :]

NASTEPNA ZYDOWSKA SZUMOWINA.

???
Kto, ja? Czy Mr. Szumełda?

To już wiemy co to KOD : Kijowski Od Dolny. Niedługo dojdzie literka iO, od i odby...czy. Jakaś zaszantażowana banda, tylko przez kogo? Mafię sowiecko-żydowską?

Jak kibice się wkurzą,to z KODu zostaną tylko wspomnienia.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl