niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

"Z wielkim żalem" z TVP Info odchodzi Osińska. Jej wywiad z Komorowską był hitem internetu

Dodano: 15.01.2016 [23:07]
"Z wielkim żalem" z TVP Info odchodzi Osińska. Jej wywiad z Komorowską był hitem internetu - niezalezna.pl
foto: youtube.com
- Moi Drodzy, właśnie zakończyłam 23-letnią współpracę z Telewizją Polską. Postaram się Państwa nie zawieźć i nadal kontynuować moją misję, zadawać pytania zawsze w Waszym imieniu - napisała na pożegnanie z TVP dziennikarka TVP Info, Joanna Osińska. Nagranie jej wywiadu z Anną Komorowską, w którym obiecuje: "dobrze, ocenzurujemy" w sieci ma co najmniej pół miliona wyświetleń.

Joanna Osińska z TVP związana jest od lat. Najdłużej, bo kilkanaście lat pracowała w TVP 3, a następnie TVP Info. Do dziś. Na swoim profilu na Facebooku dziennikarka pożegnała się z widzami i współpracownikami:


- Moi Drodzy, właśnie zakończyłam 23-letnią współpracę z Telewizją Polską. Z wielkim żalem rozstaję się z firmą, ale nie z dziennikarstwem... Dziękuję za uwagę moim wiernym Widzom, którzy wspierali mnie nie tylko dobrym słowem, ale również przez potrzebną w tej pracy krytykę.

Postaram się Państwa nie zawieść i nadal kontynuować moją misję, zadawać pytania zawsze w Waszym imieniu. Dziękuję również wszystkim moim nauczycielom zawodu i kolegom, którzy byli - tak prawdziwie po ludzku. W końcu dziękuję wszystkim mi nieprzychylnym. Bez bólu i rozczarowania nie ma doświadczenia i profesjonalizmu. Bez zła nie ma dobra. Pozostaję z wielkim szacunkiem i nadzieją. Do zobaczenia!
- napisała Joanna Osińska.

Osińska w ostatnim czasie zasłynęła historią wywiadu z byłą prezydentową, Anną Komorowską. Na nagraniu pokazującym rozmowę między paniami "poza kamerą", do którego dotarł portal niezalezna.pl, każdy mógł obejrzeć jak prowadząca program "Minęła dwudziesta" TVP Info, w trakcie spotkania z Anną Komorowską prosi ją o akceptację pomysłu na kolejne nagranie. Zapewnia, że ocenzuruje, co potrzeba, i chwali żonę prezydenta Komorowskiego. 


- Pani minister słuchała. Tu bym chciała, żeby pani minister ocenzurowała - mówi Anna Komorowska
Redaktor Osińska: Dobrze, już cenzurujemy. Ja słuchałam, więc wydawało mi się, że wszystko było dobrze. Bardzo ładnie o tej atmosferze...


W dalszej części rozmowy Osińska prosi o akceptację jej pomysłu przez żonę Bronisława Komorowskiego. Sprawę opisaliśmy na portalu, a tekst na ten temat udostępniło na Facebooku ponad 5 tys. użytkowników.

"Dobrze, już cenzurujemy". Nieznana taśma TVP z Komorowską! CZYTAJ WIĘCEJ

Po kilku godzinach przedstawiciele TVP na Youtubie usunęli filmik, opublikowany przez niezalezna.pl oraz kilka innych kopii. Artykuł na ten interwencji pracowników TVP na Facebooku został udostępniony również ponad 5 tys. razy

Usunięto filmik z żoną Komorowskiego. Zobacz zanim znowu zablokują. CZYTAJ WIĘCEJ

Kopię filmu, którą opublikowaliśmy na profilu Niezalezna.pl na Facebooku [LINK] obejrzało do momentu pisania tego tekstu już 270 tys. Internautów! Udostępniło zaś 3,2 tys. z nich. Na Youtubie pojawiło się kilka kolejnych kopii, część z nich została już zablokowana.

Film skomentował w swoim stylu portal Tomasza Lisa, który napisał, że deklaracja "Dobrze, ocenzurujemy" to był... tylko żart.

ZOBACZ NAGRANIE:
Autor: Źródło:
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

cały ten wydział propagandy KC PO należy pilnie zatrudnić przy koszeniu trzciny w Ruskiej Budzie. Mogliby cenzurować długość trawy i głębokość szlamu w Wigrach. Posiadają unikalne kwalifikacje i właściwy charakter.

Niejednokrotnie swoim zachowaniem Pani Osińska dawała dowody wiernej służby, jedynie słusznej partii politycznej. Jak przedstawiciele Komisji Europejskiej mają jakieś wątpliwości co do zagrożonej w Polsce demokracji. To warto wiedzieć, że właśnie tacy "dziennikarze" , jak p. Osińska, Lis i inni im podobni w sposób absolutnie wzorcowy psuli demokratyczne reguły postępowania. Należę do tych osób, które płaciły abonament na te media a nie miały w nich swojej reprezentacji. Od wielu lat nie dało się tej nachalnej propagandy i niebywałej agresji wymierzonej w PiS,oglądać. Warto sięgnąć do archiwum TV i zaprezentować zatroskanym o demokrację w Polsce, parę takich "perełek bezstronności",jak ta powyżej.Dlaczego Komisja Europejska nie reagowała, gdy przez długie 8 lat demokracja była wielokrotnie naruszana a interweniuje gdy się ją naprawia ?

Trzeba było być uczciwą i obiektywną dziennikarką a nie tubą PO. Całe to towarzystwo jest tutaj do obejrzenia.
http://fotowrzut.pl/YMZ58QXBQO

Trzeba było być uczciwą i obiektywną dziennikarką a nie tubą PO. Całe to towarzystwo jest tutaj do obejrzenia.
http://fotowrzut.pl/YMZ58QXBQO

Hmmm... A dokąd to Pani Osińska miałaby nas mimowolnie WOZIĆ (i niechcący zawieŹć) ...?

Dlaczego Komorowska zwraca się do Osińskiej per pani minister?
Jak to dobrze, że te dwie paniusie zostały wyproszone ze sceny politycznej i publicznej.

Luft jej pomoże:)

"zawieść" powinno byc, nie "zawieźć" , bo to dwa rozne czasowniki!

Czy jak udzielający wywiadu dokonuje autoryzacji/"cenzury" tego co ma się ukazać, to jest to według szanownej redakcji czyn naganny?

stellar_fox: zdaje mi się, że twoi wybrańcy w wystarczająco długim czasie dokonywali autoryzacji/"cenzury" naszej rzeczywistości! POniał?

Ta pani mowi "nadal kontynuowac" - to jest maslo maslane. Przydalby sie powrot do podstawowki.

Instytut przeciw BULOWY cię przygarnie.

Najbardziej ta Pani sie zasluzyla nakladanie sobie samej kaganca cenzury.
Za tak sluzbe dziekujemy, nie potrzeba jej wiecej.
Niech Pani sie przeniesie do Rosji, przyjma z otwartymi ramionami.

Co jeszcze robi w TVP propagandysta Ordyński. Ten pajac
przekraczał wszystkie granice przyzwoitości. Słuchając tego faceta normalny człowiek dostawał odruchów wymiotnych. TVN24 i GW przyjmą go z otwartymi rękoma.

O tym pożal się Boże ekspercie Ordyńskim pisałam tutaj wczoraj po 22.Zgadzam się z Tobą w 100%. Dzisiaj w TVP program Wielowieyskiej.No zmiany rewelacyjne.Dlaczego nie są zapraszani do programów publicystycznych tacy ludzie jak np. P.Gadowski,Pan Leszek Żebrowski dziennikarze Gazety Polskiej,przedstawiciele narodowców.Dlaczego musimy ciągle oglądać jakiegoś dupka Sierakowskiego i ekspertów jednego słusznego nurtu z namaszczenia PO/PSL/SLD.

Kapitalna kolejna decyzja. Bez rozczulania się nad tą kolejna propagandystką . Nie zasługuje na litość, a w całej 23 letniej pracy uprawiała propagandę , a jak widać i utrzymywała zażyłe konotacje z pudernica nazywaną przez mainstream pełowski "pierwszą dama , a była nawet z nią na ty

23 lata to trochę za długo.Sama powinna dojść do tego aby odejść. Niby trzecia władza, ale we władzy można być tylko najwyzej 2 kadencje.

Zegnaj POpropagand-disko, czekamy na uczciwych dziennikarzy

Lizi d... (Róża) i paleć głęboko trzymala w czterech literach dlatego przetrfała 23 lata.

SZCZECIN SIE WSTYDZI ZA TA OSOBĘ !

Ona z wielkim żalem odchodzi a ja z wielką radoscią ją żegnam :-))

UWAGA!! CENZURA
UWAGA! CENZURA
UWAGA! CENZURA
UWAGA! CENZURA

Gadowski i Kolonko powinni zasilić szeregi i wytłumaczyć Polakom co się dzieje w POlsce.

A Stankiewicz właśnie bryluje w Info i razem z jakimś drugim bubkiem szkalują rząd, Waszczykowskiego. Wielcy znawcy, po prostu, wszystko zrobiliby lepiej. Info wciąż pieści parszywe owce. Stankiewicz jest szczególnie wredny. Trudno zrozumieć, jak można nie poznać się na ludziach takich jak :
Zaremba ( bezczelny, irytujący słowotok fałszywca ), Stankiewicz ( męskie wcielenie Dąbrowskiej z PR ), a nawet Skwieciński. Dla mnie to opcja kretów.

To jest wręcz zadziwiające, że tego durni A. Stankiewicza i Warzechę do swojego saloniku politycznego zaprasza Rafał Ziemkiewicz. Zapraszanie również niejakiego Piotrusia Semke do poważnych rozmów, to kpina z odbiorców. Jego ostatnia teza jest wręcz kuriozalna, osoby podchodzące pod sześćdziesiątkę, to ludzie mało rozgarnięci, ponieważ, ponieważ pod sześćdziesiątkę podchodzi czarownica stokrotka Olejnik. Nie tylko ręce, ale i nogi opadają słuchając takiego palanta.

Przykro mi, że odchodzi z TVP, ale żeby napisać ZAWIEŹĆ???? zawieźć to można kogoś autem, powinno być ZAWIEŚĆ!!

cyt. "nie zawieźć i nadal kontynuować" - hahaha zawieźć i nadal !!! kontynuować - oto POlka PO POlsku

lecz o uzgadnianie pytań i pomysły propagandowej promocji koleżanki Prezydentowej jak a może na dożynki cos zorganizować :)

Tyle razy fałszowali na bezczela wybory że im do łbów nie przyszło że ostatnie wybory mogą ich zawieźć ale straszak RKW zadziałał i panowie z PKW woleli nie ryzykować odsiadki i wyszło jak wyszło, czas się żegnać z psoadkami a tak dobrze było na państwowym, agora tyle nie zapłaci.

KIEDY TA RACEWICZ Z PANORAMY, ZAWSZE KRECI GEBE,GDY MOWI O PIS. NIGDY PRZYCHYLNIE SIE NIE WYRAZA O SMOLENSKU,CHOC ROWNIEZ JEJ MAZ TAM ZGINAL

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl