"Dobrze, już cenzurujemy". Nieznana taśma TVP z Komorowską!

  

Ten krótki filmik to gwóźdź do trumny obecnego kierownictwa TVP. Na nagraniu, do którego dotarł portal niezalezna.pl, widać jak Joanna Osińska, prowadząca program "Minęła dwudziesta" TVP Info, w trakcie spotkania z Anną Komorowską (już po wywiadzie z prezydentową) prosi ją o akceptację pomysłu na kolejne nagranie. Zapewnia, że ocenzuruje, co potrzeba, i chwali żonę prezydenta Komorowskiego.

W lipcu 2014 r. stacja TVP Info wyemitowała wywiad z Anną Komorowską, promujący prezydencki konkurs „Dobry klimat dla rodziny”. 

 – Pracodawcy powinni zobaczyć, że zadowolony pracownik jest wartością dla jego zakładu pracy. Pracownik funkcjonuje nie tylko na teranie zakładu pracy, ale także ma swoje życie rodzinne. I jeżeli uda się nawiązać jakąś współpracę, takie połączenie życia zawodowego z życiem rodzinnym jest idealne 

– mówiła żona prezydenta Bronisława Komorowskiego. 

Ciekawsze jest jednak to, co możemy dziś usłyszeć, oglądając nagranie rozmowy przeprowadzonej już po wywiadzie. Tego TVP oczywiście nie wyemitowała...

Po zakończeniu nagrania Anna Komorowska zwraca się prawdopodobnie do urzędniczki z Kancelarii Prezydenta, o imieniu Iza:

- Pani minister słuchała. Tu bym chciała, żeby pani minister ocenzurowała. W tym momencie gorliwością wykazuje się redaktor Osińska: - Dobrze, już cenzurujemy. Ja słuchałam, więc wydawało mi się, że wszystko było dobrze. Bardzo ładnie o tej atmosferze... - chwali prezydentową dziennikarka.

A oto inny fragment rozmowy redaktor Osińskiej z Anną Komorowską. Okazuje się, że panie są ze sobą na "ty":

Dziennikarka TVP: Jak wygląda twój kalendarz?
Anna Komorowska: No, możemy coś spróbować, no... 
Dziennikarka TVP: Matka Boska Zielna, tylko by trzeba było tutaj coś wymyślić takiego...
Anna Komorowska: Jak coś się da zrobić, to proszę
Dziennikarka TVP: Czyli mam twoją akceptację?
Anna Komorowska:  Tak, ale jak coś wymyślicie takiego...
Dziennikarka TVP: To wymyślimy i przedstawimy


Krótki fragment opublikował portal 300polityka.pl, ale tylko niezalezna.pl publikuje całość, gdzie pada wstrząsająca deklaracja o cenzurowaniu.

ZOBACZ NAGRANIE

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Antyterroryści przerwali domową awanturę

zdjęcie ilustracyjne / Sebastian Szparagowski [CC BY-SA 3.0 (http://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/)]

  

Policja wyjaśnia okoliczności czwartkowej awantury domowej w miejscowości Wola Skrzydlańska koło Limanowej. Zabarykadowany w domu 49-latek groził swojej żonie śmiercią. Kilkugodzinna policyjna akcja z udziałem negocjatorów i antyterrorystów zakończyła się o godz. 22.

W czwartek około godz. 12 do Wojewódzkiego Centrum Pomocy Rodzinie dotarło zgłoszenie o dużej awanturze domowej w miejscowości Wola Skrzydlańska koło Limanowej. WCPR powiadomił o sprawie policję. Patrol, który przyjechał na miejsce zorientował się, że w zabarykadowanym domu jest mężczyzna, który groził swojej żonie śmiercią. Na miejsce ściągnięto negocjatorów policyjnych oraz antyterrorystów.

Negocjacje z mężczyzną trwały kilka godzin, a w momencie kiedy upewniliśmy się, że kobiecie nic nie grozi i jest bezpieczna, policjanci weszli siłowo do domu i zatrzymali mężczyznę. 48-latniej kobiecie nic się nie stało. Została otoczona opieką psychologów, a mężczyzna został przewieziony do szpitala na obserwację psychiatryczną

– relacjonowała PAP Katarzyna Cisło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

Jako pierwsze o sprawie poinformowało radio RMF.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl