niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Petru puszczają nerwy. Grozi partii Razem sądem.... za internetowego mema

Dodano: 15.01.2016 [16:37]
Petru puszczają nerwy. Grozi partii Razem sądem.... za internetowego mema - niezalezna.pl
foto: facebook.com
"Polityka tylko dla bogatych? .Tak" - zdjęcie z takim podpisem pojawiło się na stronie partii Razem. W formie internetowego mema. Żart ten jednak nie spodobał się Ryszardowi Petru. Lider "Nowoczesnej" w komentarzu do zdjęcia stwierdził, że wykorzystanie i "ingerowanie w treść" szablonu, jaki jego partia używa w Internecie to złamanie prawa i zagroził socjalistycznej partii Adriana Zandberga... sądem. - Proszę o natychmiastowe usunięcie Waszego logo z charakterystycznej dla Nowoczesnej ramki. Zapraszam do bardziej konstruktywnej rozmowy i niekopiowania naszego stylu - napisał Petru.
 

- Partia Ryszarda Petru złożyła trzy pierwsze projekty ustaw. .Nowoczesna pokazała swoje priorytety – zniszczenie ruchu związkowego, uzależnienie partii politycznych od pieniędzy sponsorów oraz zwiększenie wpływu koncernów medialnych na wynik wyborów. (...) O tym, że Ryszard Petru chce być przedstawicielem ludzi zamożnych, wiadomo od dawna. Dziś dowiedzieliśmy się, że jego zdaniem tylko zamożni zasługują na demokrację.

Partie polityczne nie są jednakowe: niektóre reprezentują wielki biznes, inne emerytów. Niektóre klasę średnią, inne pracowników lub mieszkańców wsi. Dziś wszystkie finansowane są z budżetu zależnie od swojego wyniku wyborczego. Ryszard Petru chce, aby dostawały z budżetu tylko tyle, ile najpierw same zbiorą od sympatyków i sponsorów. Skutek jest łatwy do przewidzenia: partie popierane przez bogatych będą coraz bogatsze, partie reprezentujące niezamożnych i wykluczonych – coraz słabsze. Polska polityka wpadnie w ręce elit finansowych

- tymi słowami na facebookowej stronie partii Razem skrytykowane zostały niedawne pomysły partii Ryszarda Petru.

Nie zabrakło również odniesienia się do projektu likwidacji ciszy wyborczej.

- W czasach demokracji sondażowej wyniki wyborcze partii coraz mniej zależą od ich programu, a coraz bardziej od tego, czy zdobyły przychylność mediów. Cisza w dniu wyborów i poprzednim to jeden z niewielu momentów, gdy wyborcom pozostawiony jest czas do prawdziwego namysłu. Proponując jej likwidację, .Nowoczesna chce oddać życie polityczne w pełni pod kontrolę koncernów medialnych

-czytamy w komentarzu Razem.

Wpis opatrzono grafiką parodiującą te, które w Internecie kolportuje "Nowoczesna". Odpowiedź "Tak" poprzedziła charakterystyczna dla partii Petru kropka:Wpis nie spodobał się Petru, który poradził lewicowcom "czytanie ze zrozumieniem ustaw zgłoszonych przez Nowoczesną". - Może dzięki temu do nas dołączycie i zamiast izolować się jako opozycja, zrobicie wspólnie z nami coś pożytecznego - dodał.

Więcej jednak uwagi lider "Nowoczesnej" poświęcił... grafice. Polityk, określający sam siebie jako "lidera opozycji", zagroził partii Razem sądem:


 

- Szanowny Panie Pośle, zachęcam do zapoznania się z definicją pastiszu oraz prawa cytatu. Osobiście mogę pana zapewnić, że niepowtarzalnego stylu grafik .Nowoczesnej nikt z nas nie planuje powielać inaczej niż ironicznie

- odpisał Adrian Zandberg.

W komentarzach przeważają żarty z nadęcia Petru. - Halo, policja? Proszę przyjechać na fejsbuka - pisze Mateusz. - Ryszard Petru - zapomniał Pan o "." w nazwie własnej partii. Nieładnie - zauważył Krzysztof. - Gdzie są pieniądze za mem? - pyta Wojciech.
Autor: Źródło:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Swetru zawsze może polecieć na skargę do swoich mocodawców,nie całkiem daleko na zachód.Może poskarżyć się Unii tak jak PO.A tam Tusku,który przechandlował rozwój kraju godząc się na pakiet klimatyczny za ciepłą posadkę, wysłucha,poklepie,pomoże. Ten z kolei poleci do Merkel,a ona z Schulzem już coś uradzą. A swoją drogą kto tęskni za Rudym? Pewnie niedługo wróci bo dług unia już spłaciła. PO, Nowośmieszna, Kijowski z KOD-em i jeszcze Rudy!I jaki kraj mógłby to wytrzymać? Chyba żaden.

Rysiek z Mdagaskaru
Rico z Madagaskaru

Nie spodziewali się Ryszarda Petru w tym wątku :D

Link - Tak wygląda oryginał :)

Niedługo Swetru opatentuje kolor niebieski i z niebiosa będą mu płacić odszkodowanie, a ramki będą albo okrągłe albo owalne bo prostokąt i kwadrat to taki nowoczesny wynalazek

Pan Petru miał najbardziej nietrafione prognozy polityczne wszechczasów. Sprawdźcie w necie.

Petru, dzisiaj grali Hymn Polski przed meczem z Serbią. Jeszcze nie grzmisz, nie lecisz do Unii na skargę.Dla ciebie , Budki, Schetyny to nawet, że to impreza sportowa nie ma wytłumaczenia. A tak swoją drogą ,czy wy się chociaż cieszycie jak Polacy mają sukcesy w sporcie, wiem że nie.Dla was Polska nie istnieje, nigdy nie istniała , Wstydzicie się flagi biało-czerwonej, wstydzicie się Hymnu Polskiego. Za to, że te dwie wartości są używane przez Polaków, wy jedziecie na skargę Na widowni tez było mnóstwo flag biało-czerwonych. Ani jednej unijnej, Trzeba nałożyć kary Polakom.Tusk już nas nauczy posłuszeństwa. Przecież Tusk naprawdę mówił, że trzeba Polakom dać nauczkę.Donosiciele i zdracy Polski Schetyna , Petru, Budka najgorsi z najgorszych.

Swetru w latach 2001–2004 pracował jako ekonomista ds. Polski i Węgier w Banku Światowym i forsa parowała jak z samowara,a w 2014 był przewodniczącym rady nadzorczej Polskich Kolei Państwowych i kolej wygląda tak jak Swetru. Ledwie ciągnie o kulach.

Rysiek Swetru na Prezydenta,o tym przeciez marzy.

Sobaka Petru, ma się walić w rozczochrany łeb kiedy Zandberg używa ramek.

To,że puszczają temu idiocie nerwy, to już wiadomo od dawna. Wystarczy spojrzeć na jego mimikę. A co będzie, kiedy puszczą mu zwieracze...?

Akurat kawiorowi socjaliści od Piaskowego Dziadka Zandberga, trafili larwę Petru w słabiznę i larwa Petru pieni się jak gaśnica. Dobrze tak parobkowi banksterów.

Tylko patrze c jak Rysiu Swetru złozy projekt Ustawki, że prawo wyborcze przysługiwać ma tylko folksdojczom i osobnikom posiadającym na koncie bankowym co najmniej jeden mln EURO.

Ten Petru jedyne, co potrafi, to straszyć internautów sądami.
Niebawem przebije, w paranoidalnym pieniactwie, samego Michnika.

PUKNIJ SIĘ W ZMIOTKĘ, PETRU, i czterech liter ludziom nie zawracaj!

Adrian Zandberg czekamy na następne memy

Petru .... co wymyslil .... "KROPKE" :o)
Petru .... co wymyslil .... "RAMKE" :o)

Proponuje obecnie wszystkim gospodyniom w Polsce, przeniesienie Petru z lodowek do automatycznych pralek !!!!
Niech teraz tam sie pojawia :o)

Javohl !!!!

ENDE

Niech się gryzą :D . Razem to najniebezpieczniejsze gówno jakie może być. Nowoczesna cóż drugie PO.

Czy Petru z pozloconym przez banki zydowskie i niemieckie,tylkiem liczy na ponowne przyssanie sie do sutkow Sorrosa?

No coz panie Petru-Swetru, na zlodzieju czapka gore. Skonczylo sie babci sr..nie. W TVP skonczyl sie mainstream to i Petru juz nie wyskakuje z lodowki! Skonczysz jak Palikot albo jeszcze gorzej. Tamten byl lewackim idiota tys banksterskim zdrajcom.

dobry bo mocny - mocny bo dobry

100/100

"Razem" to Ultra-Lewica coś na wzór Niemieckiego RAF blisko im w poglądach i strukturach to jakiejś antify niżeli normalnej Partii Politycznej ale jedno trzeba im oddać że nie jest to Partia z IIIRP. Jest to zafajdana Lewica ale oni na prawdę nie mają i nie chcą mieć nic wspólnego z tymi Aferałami IIIRP ... Nigdy ich nie poprę... Nie moja bajka ale fajnie że na scenie Politycznej w PL robi się normalnie że nie panuje tu sztuczny podział na jakieś partie które tak na prawdę w momencie kryzysu zamienią się w jedną wspólnie działającą partię anty-PiS. Ewidentnie nie chcą mieć nic wspólnego z IIIRP. Są też bardzo cwani na nich trzeba będzie w przyszłości uważać i na nic będzie dawanie im w sondażach 2% oni budują struktury oddolnie jeżdżą i rozmawiają z ludźmi. Jeszcze jest trochę czasu ale pomału trzeba o nich myśleć bo wiedzą jak zbudować opozycję. Nie interesuje ich Telewizja i Radio wiedzą że to co prawdziwe i trwałe zbudują bezpośrednio rozmawiajac z ludźmi. Tak jak już wspomniałem... Trzeba ich obserwować jak sobie radzą by nagle nie okazało się że coś tam jednak na dole zbudowali bo potem to nie ma zlituj się. Przecież PiS tą samą metodą pokonał PO. Platformersy jadły zady ośmiorniczek za 1000PLN i popijały winem za 1500PLN, jeździły po Telewizjach i nagrywali po 20 wersji programu by wybrać jedną najbardziej propagandową... Zgłupieli i obrośli w piórka a PiS w tym czasie jeździł i dogadywał się z ludźmi na samym dole i to jest dziś najskuteczniejszy sposób.

Bardzo celna analiza.
Tylko z tym RAF-em to chyba trochę przesada.

Coś tu nie gra z tym Petru. Pod jego sztandarami stoją obecni i ci sprzed 8 lat młodzi, piękni, wykształceni z wielkich miast.Wśród nich wielka większość frankowiczów, którzy mają problem z kredytem frankowym do którego Petru namawiał i który polecał jako ekspert. Sam go zresztą wziął.Tylko nie powiadomił tych którzy go posłuchali i mu zaufali,kiedy sam szybko się z niego chyłkiem wymiksował.
Dlaczego ci ludzie dalej mu ufają, podnoszą mu słupki i wiecują przeciw nowemu rządowi PiSu,ale do tego samego rządu PiS zwracają się o pomoc. Czy to naprawdę są wykształceni ludzie na jakimś poziomie intelektu, umiejący się posługiwać inteligencją, czy tylko półgłowki, dawniej się mówiło - ćwierćinteligenci.

Ćwierćinteligent to jednak człowiek o definiowanym poziomie inteligencji , poniżej tej definicji umiejscowił się leming, hodowany masowo w IIIRP, płynący z głównym nurtem, rynsztoka mendialnego.

Nadęty bufon, fałszywa menda Petru.

W jego wpisach wyczuwam jak kipi podskórnie chamstwem i złością. "Proszę nie walić się w łeb, jak do Pani mówię" To prawdziwe oblicze tego śmiecia Antypolaka tylko dla bogatych.

Panie Petru głąbie, nic Panu nie powiedział wypadek na nartach?

Ta potyczka to tylko zwrócenie uwagi na Adriana Zandberga. Pamiętacie jak na poczatku pompowano w RAZEM ?. Doszli do wniosku że Swetru ma szansę na przejęcie steru ... teraz juz powszechnie wiadomo, że Nowoczesna Targowica PO jest skończona, to wysuwają Zandberga. NIE DAMY OSZUKAĆ SIE.

widzimy iz rzeczywistosc oparta na prawdzie sprawia paniczny bol?Nauka to potegi klucz-kto pod kim dolki kopie sam w nie wpada.Pan Kaczynski to madry Polak ,ktory chce dla Polakow i Polski jak najlepiej,ale trzeba byc samemu uczciwym,szanowac polskie spoleczenstwo i kochac nasza Polska Ojczyzne,zyczac jej wszystkiego najlepszego aby to dostrzec.Polacy sa spostrzegawczym spoleczenstwem i wiedza doskonale kto jest kto?W Polsce klamstwa ,propagandy i manipulacje niestety nie dzialaja bo Polacy nie sa skundlonym narodem,ufajac byle komu i byle gdzie poprzez tuby,klamliwe gazety czy szkodzace ukrywane rzeczywiste wiadomosci-te numery w Polsce nigdy nie przejda Prosze" ZYCZLIWYCH"Panstwa.Polacy maja wyzszy poziom anizeli sie wam wydawalo,bogaci ludzie bez uczciwej pracy,zejdzcie na ziemie i nie mieszajcie-Polska z Wami Zwyciezy z uczciwym Polskim Rzadem,solidnym pracowitym Pane Prezydentem i Wybitnym Ojcem polskiego Narodu Panem Jaroslawem Kaczynskim!

Niebieska ramka, rzeczywiście , dzieło sztuki. Czy inspiracją nie był czasem blue screen z windows?

Partia Razem to taka sama czerwona zaraza jak petru swetru!

czerwoni
petru
razem
człowieku, co ty p#%#@%#z

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl