niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Homolobby kontratakuje. Grodzka pod rękę z Petru

Dodano: 15.01.2016 [09:12]
Homolobby kontratakuje. Grodzka pod rękę z Petru - niezalezna.pl
foto: Filip Blazejowski/Gazeta Polska/Tomasz Adamowicz / Gazeta Polska
Klub Nowoczesna rusza z ideologiczną ofensywą i proponuje legalizację związków dla mniejszości seksualnych. Przedstawiciele organizacji pozarządowych zostali zaproszeni przez klub Ryszarda Petru do konsultacji społecznych w tej sprawie. Była posłanka Janusza Palikota Anna Grodzka podkreśliła, że „to jest bardzo ważne dla całego ruchu LGBT” – pisze dzisiejsza „Gazeta Polska Codziennie”.
 
Zmiana finansowania partii, ograniczenie przywilejów związków i likwidacja ciszy wyborczej – to trzy projekty ustaw, jakie klub Nowoczesna przygotował dwa miesiące po pojawieniu się w Sejmie. Ugrupowanie Ryszarda Petru, krytykowane za brak jakichkolwiek inicjatyw legislacyjnych, we wtorek przedstawiło jednocześnie trzy projekty ustaw. W środę z kolei Nowoczesna zadeklarowała, że chce również rozpocząć dyskusję na temat legalizacji związków dla mniejszości seksualnych.
 
Wiceprzewodnicząca klubu Nowoczesna Joanna Scheuring-Wielgus w Sejmie tłumaczyła się, że jej partia sprawę związków partnerskich poruszała już w kampanii wyborczej.

Ten temat jest dla nas bardzo ważny. Będą kolejne spotkania w tej sprawie

– zadeklarowała posłanka. Na zaproszenie Nowoczesnej zorganizowane zostały konsultacje społeczne dla przedstawicieli organizacji pozarządowych wspierających ruchy LGBT (skrót od słów: lesbijki, geje, biseksualiści i transseksualiści).

Partia Ryszarda Petru ma w tej sprawie poparcie byłej posłanki ugrupowania Janusza Palikota Anny Grodzkiej. Polityk, wcześniej przedstawiająca się jako Krzysztof Bęgowski, postuluje o jak najszybsze decyzje zmierzające do zgłoszenia projektu ustawy do Sejmu.

To jest bardzo ważne dla całego ruchu LGBT. Nie może być tak, że debata publiczna na temat praw tych osób wygaśnie 

– stwierdziła Anna Grodzka. Na obecnym etapie nie są znane konkrety, jeśli chodzi o założenia zmian, jakie miałyby zostać wprowadzone w życie. Próbowaliśmy w tej sprawie skontaktować się z rzeczniczką Nowoczesnej Kamilą Gasiuk-Pihowicz, posłanka jednak nie odbierała telefonu.

Cały tekst w piątkowej "Gazecie Polskiej Codziennie"
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Takie "ustawy" niech od razu wysyłają na Berdyczów . A tego Bęgowskiego czy jak mu tam wysłać do Tworek lub innego zakładu z zakratowanymi oknami.

"Nie może być tak, że debata publiczna na temat praw tych osób wygaśnie"
No pewnie, że nie może tak być, a kontynuacją zajmą się odp. kontynuatorzy: Rysiu (pssst! podobno spec od ekonomii!) i Krzysiu.

A może się okaże, że Rysiu to Rysia? ...i wtedy im się poprawi wskaźnik kompatybilności!

Aniu + Rysia WNMwŁ :}

Aż strach pomyśleć co oni spłodzą

No proszę. Co się stało, co się stało! Czy to Janusz w Rysia się zmienił czy odwrotna rzecz miała miejsce?

Teraz jeszcze tylko czekać, aż za legalizacją marihuany będzie, ostro już mówi(szkoda że farmazony) i na jakiś czas mu poparcie skoczy w górę;)

Ciekawe gdzie jest te jego pierwsze miejsce w sondażu z FAKTu? Pewnie był przeprowadzony wśród losowych, przypadkowych 50 napotkanych osób (akurat wśród członków nowoczesnej wysiadających z autobusu, z czego i tak część się wyłamała). Inne sondażownię nawet TVN pokazywały całkiem inny rozkład poparcia. Najlepsze w tej sytuacji było to, że mogliśmy zobaczyć jak wiarygodne wyniki sondażowe. Bo wynik zależy tak naprawdę, tylko i wyłącznie od jednego rzeczy- kto zamawia przeprowadzenie takiego badania i tyle.

Anna Grodzka w domu jest chłopem ma kobietę i komu on/ona zamydla oczy!

Z jednej strony Grodzka z drugiej Krzywonos, to się ten palikotbis ubogacił-jak to islamiści zobaczą.....

Ja już wiem do czego nam jest potrzebna Krzysia - to tajna, ostateczna broń na islamistów. Jak się nam ich tu nazjeżdża i zrobią ten taharrush...
8{ NIEEE! AŁAA! ŁOJEJEJ!
...to będzie jedyna w historii grupa, która do Syrii dopłynęła łódką z Warszawy.

żeby petru nie chciał spać z grodzką bo on na takiego wygląda

A niech się Petru produkuje w temacie LGBT-Polacy ocenią go tak jak Palikota.Komorowski po spotkaniu z przyjacielem Palikotem im to podpowiedział?Gratuluję pomysłu.

A tak się wszyscy cieszyli , że Sejm mamy bez lewicy.... a tu proszę;) kolejny lewacki pomiot wypełzł:)

Proszę mi wyjaśnić, czy Polacy są tak bardzo podatni na manipulacje czy tak bardzo naiwni? Bo jak można było takiemu błaznowi jak Petru i jego bazarowym wrzaskliwym towarzyszkom dać mandat poselski. Przecież ta "partia" kompromituje NASZ KRAJ!!! I jeszcze ten ich "dyrektor wrocławskiego teatru". Bez wykształcenia, ale nieudolnie udaje erudytę. Takiego kabotyna jeszcze w sejmie nie było! Cała ta NOWOCZESNA występująca w sejmie "do przerwy" wywołuje tylko śmiech i ...współczucie.

Aaratczyk byłych służb PRL, pod przykrywą seksualności i reprezentacji gejów tuszuje swoje powiązania z komunistycznymi służbami PRL do dywersyjnej działalnosci politycznej.
Po domu chodzi w męskich ciuchach i mieszka z kobietą (głębokio współczuję tej pani).

Pan Ryszard Petru powtarza błąd Leszka Millera: wiąże się z sierotami po Palikocie. Te sieroty już dawno stały się niemodne wśród wyborców.

No w końcu Nowoczesna, nie? Hehe i dobrze. Maski odpadną, to może niektórym rozum wróci (tym popierającym Petru).

Co ten Begowski z siebie zrobil,zal mi go.Napewno juz ma
siebie dosyc,ale nie ma odwrotu.Nic tylko chora glowa.
A co bedzie za pare lat ,jak sie zestarzeje.Juz teraz nie
ma szans na zaden sex,chyba tylko z Palikotem.Pamietam,jak
ten idiota calowal po tancu te dame w reke,brrrr!

Jak Petru podda sie operacji zmiany plci, po tym wyjdzie za maz za Kijowskiego KOD i skonsumuje zwiazek dostanie moj glos na swoja parie
(Swiadkiem na takim slubie pewnie bedzie Anglea i Urban)

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Problemy seksualne w obecnej Europie były tak ważne, że dominowały dotychczas pozostałą problematykę. Obecnie widać wyzwolenie seksualne jakiego jeszcze nie było, zwłaszcza w krajach odwiedzanych przez imigrantów z krajów Afryki Pn i Bliskiego Wschodu. Seks zdominował szpalty gazet w Niemczech, Skandynawii, Szwajcarii, Austrii i w całej starej Europie po ostatniej "seksownej nocy sylwestrowej".Nadchodzą nowe, upragnione przez lewicę czasy. Już zamyka się baseny kąpielowe, odwołuje pochody karnawałowe. Kobietom zaleca się pozostanie w domu i trzymanie się za ręce w grupie, gdy ważą się wyjść na ulicę. Podejrzewam, że w imię poprawności Unia zakaże rozmów na tematy związków osób o tożsamej płci, bo wszystko zostanie podporządkowane unijnemu prawu szriatu.

Przedstawienie dalej trwa. mam pytanie do was może ktoś wie

ile lat ma Anna Grodzka i kiedy się urodziła i czy ktoś widział jej metrykę
i jeszcze jedno czy może odpowiadać za czyny Krzysztofa Bengowskiego a pro po tego pana kiedy zmarł?

Jak nic to nic , jak rabneli to rabneli , z grubej rury.Trzy
projekty ustaw, dluuuugoooooooooooo wyczekiwane, priorytety dla Polski, dla Polakow.Wykapana
palikociarnia, poczatek konca.

FOTKA
Jakie piekne MORDY! POdobne do siebie jak dwie krople wody-sorry gnojowicy.

Kamilka nie odbierała telefonów,zazdrosna.Pewnie że jest ważne dla LGBT,przecież rośnie nam nowy Palikot bis.A ciekawe jak będą razem Grodzka Petru tańcowali na politycznym grobie PO.

Swój do swego.... To cudownie że Targowiczanin strzelił sobie w kolano - akurat Polacy wyboru godnego Palikota nie podzielają.

Jaka ładna z nich para!

Dwóch pasujących do siebie (z tyłu :)) pedroli (Petrul i Grodzku) chce legalizacji

dawania d..y w PO-lityce, w finansach, w geszefcie, w ekonomii, w życiu publicznym

no i w każdym innym miejscu, czasie i części ciała :)

Więc jednak nowoczesana.PO, to POdmienione zboczone palikotuski!

Na zdjęciu widać, że Swetru lubi mieć Grodzia za plecami. Zajądrzyło.

Grodzka i Petru - co za piękna para. Czekamy na ich dzieci :)

ale podobno pan z panem nie mogą się rozmnażać...

Od dawna podejrzewałem, że coś ich łaczy, Jednym słowem piękna para.

Fuj fuj fuj, demony sie chca dogadac !

Petru jest prawie taki piekny jak "Ania"

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl