niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2017

Niemieccy kolonizatorzy kontratakują. Kto stoi za atakiem na Polskę

Dodano: 15.01.2016 [08:10]
Niemieccy kolonizatorzy kontratakują. Kto stoi za atakiem na Polskę - niezalezna.pl
foto: Innovation Union
Za unijną debatą na temat praworządności w Polsce stoją ludzie powiązani z Radą Gospodarczą CDU – zespołem najpotężniejszych obecnie lobbystów w Europie, czerpiących gigantyczne zyski z inwestycji w mniej zamożnych państwach Unii. Dla ludzi, którzy kontrolują dziś kluczowe sektory gospodarcze w wielu krajach unijnych, m.in. w Grecji i Polsce, każdy narodowy rząd nierealizujący interesów niemieckich jest zagrożeniem - pisze w najnowszym numerze „Gazeta Polska”.

„Wiele przemawia za uruchomieniem teraz mechanizmu kontroli praworządności i objęciem Warszawy nadzorem” – ostrzegał Polaków 3 stycznia 2016 r. na łamach dziennika „Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung” Guenther Oettinger, eurokomisarz ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa. To właśnie ten niemiecki polityk był inicjatorem debaty na temat „praworządności w Polsce” na forum Komisji Europejskiej. On też krytykował przegłosowaną przez PiS ustawę medialną jako „samowolę”.

Kim jest Oettinger? To jeden z najbliższych współpracowników kanclerz Niemiec i szefowej CDU Angeli Merkel. Tajemnicą poliszynela jest, że to właśnie niemiecka przywódczyni zdecydowała o tym, że Oettinger w 2010 r. został eurokomisarzem ds. energii, a w 2014 r. komisarzem ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa. Tę drugą nominację Niemiec otrzymał mimo wielu kontrowersyjnych wypowiedzi na wcześniejszym stanowisku. Oettinger pozwalał sobie bowiem na publiczną krytykę rządów Włoch, Bułgarii i Rumunii; zaproponował też, by w najbardziej zadłużonych krajach Unii flagi UE opuszczone zostały do połowy masztu.

Atakujący Polskę eurokomisarz jest jednak przede wszystkim – o czym w polskich mediach się w ogóle nie mówi – członkiem Rady Gospodarczej CDU, czyli partii kierowanej przez Angelę Merkel. Owa Rada to dziś tak naprawdę zespół najpotężniejszych lobbystów w Europie, czerpiących gigantyczne zyski z inwestycji w mniej zamożnych państwach Unii. Sztandarowym przykładem jest tu Grecja, będąca dla niemieckich oligarchów powiązanych z partią Merkel prawdziwym eldorado.

Spójrzmy np. na kluczową ze względów bezpieczeństwa i ekonomii kontrolę nad portami lotniczymi. Gdy Ateny zostały wciągnięte w spiralę zadłużenia, Niemcy ostro zaczęli domagać się od Greków wprowadzenia surowego planu oszczędnościowego, który polegał w dużej mierze na wyprzedaży majątku narodowego. Pod młotek poszło wówczas m.in. czternaście państwowych greckich lotnisk, m.in. w Salonikach oraz na wyspach Korfu, Rodos, Kos i Santorini. Była to pierwsza prywatyzacyjna decyzja rządu Aleksisa Tsiprasa, który początkowo przeciwstawiał się programowi wyprzedaży. Zgodę gabinetu Tsiprasa na prywatyzację majątku uzyskano, grożąc wstrzymaniem unijnego „planu ratunkowego” dla Aten.

Kto przejął bezcenne greckie lotniska za zaledwie 1,2 mld euro? Frankfurcka spółka Fraport AG, której dyrektorem generalnym jest Stefan Schulte, niemiecki menedżer (w swojej karierze związany m.in. z Deutsche Bank i Deutsche Post), a zarazem – co ujawnił portal Niezależna.pl – członek Rady Gospodarczej CDU. Okazuje się więc, że w wyniku unijno-greckich ustaleń, prowadzonych pod dyktando Angeli Merkel, w prywatne ręce jej doradcy trafiło kilkanaście państwowych greckich lotnisk.

Więcej w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Senat Berlina jest włascicielem pralni dosłownie pod Gryfinem
podatki w Polsce zero,zyski topia w lizingu transportu i taniej sile roboczej,papierowo dyrekcja jest w Warszawie zeby lokalny Urzad Skarbowy był unieszkodliwiony.

Re: "Polaku bojkotuj!" Takie Odezwy mozna sobie glosic
do zjednoczonego Narodu,a nie rozbitego od lat komuna.
Po wielu latach troche sie tego narodu opamietalo i
wybralo prawych Polakow do rzadu.Nie jest to duzy procent
tych,co sie opamietali.Ale dalsza bieda ludzi zniecheci
bo rzad nie dysponuje czarodziejskimi rozdzkami,by postawic
na nogi wiele powalonych zakladow przez cwaniakow
niemieckich i zapewne rosyjskich.A ludzie chca miec prace,
bo inaczej zgina z glodu i na gruzlice.Polska powinna sobie
znalesc mozliwosci wspolpracy gospodarczej z USA,Chinami
I innymi panstwami,ktore nie naleza do UE opanowanej przez wrogow Polski! NIemcy i Rosja nas zniszcza gospodarczo
Jezeli tego rzad nie widzi-twierdzac,ze chce zostac w UE
to wybiera bardzo niepewna droge dla Polski! Anglia tez
to zauwazyla,ze jej obecnosc w UE jest niekorzystna.

nowy pomysl wlascicieli europy:opodatkowanie dodatkowe w calej unii na potrzeby uchodzcow -pomysl niemieckiego min.finansow dodatkowy podatek brany bedzie razem z opodatkowaniem paliw.

Nie wiem, kto to napisał, ale powinien być solidnie pociągnięty za uszy za opowiadanie nieprawdy (no chyba, ze taki miał zamiar).
"w wyniku unijnych ustalen w prywatne ręce doradcy Merkel trafiło kilkanaście greckich lotnisk"
Firma Fraport Ag to spółka akcyjna. W roku 2014 w wyniku przetargu otrzymała prawo do zarządzania 14-ma greckimi lotniskami. W przetargu pokonała: Holding Corporation America i Vinci/Ellactor.
Od 2010 zarządza np. lotniskami w Petersburgu (Rosja) i New Delhi (Indie). Ma poza tym udziały w lotniskach w Antalii (51 %), Limie (70%) i Lublianie (70%).
Posiada tez udziały w lotnisku ateńskim, ale tylko mniejszościowe...

Zapraszam na profil Po pierwsze Polska
https://www.facebook.com/Po-pi...

W Berlinie ludzie kupują coraz więcej różnej broni ... ja bym na miejscu Polski coraz bardziej uważał na ten głupkowaty kraj niemiecki.

A jak tam z szykowaniem arabskiego wermachtu?

Wygląda na to, że Pani Merkel (lub ktoś jej "pomagający") obsadzała swoimi ludźmi ważne stanowiskat4dM

Hipokryci z pod znaku pani A.Merkel w UE ogłaszają że oni broń Boże nie atakują Polski, ani Polaków ale tylko rząd pisowski. Podobnie głosili bolszewicy, napadając w 1939 roku na Polskę że oni nie atakują Polski,ani Polaków a jedynie rząd burżuazyjny, ba przychodzą z internacjonalistyczną pomocą dla ukochanej Polski....a przy okazji wymordowali bądź wywozili na sybir miliony niesfornych oczywiście burżujów. Podobną zresztą narrację stosował Hitler. Nie dajmy się nabrać... póki Polska nie zginęła ....zwiewajmy z tej UE!!

A ja powtarzam. Zrobić w Polsce referendum:
czy Polacy rzeczywiście chcą być w tej niemieckiej UE.
Oczywiście po rzetelnym poinformowaniu społeczeństwa o prawdziwym obliczu UE.

Wszystkie dotychczasowe wybory i referenda (poza ostatnimi w miarę przypilnowanymi przez RKW) są niewiarygodne, ponieważ były masowo fałszowane.
Potrzebna jest weryfikacja.

Już wyroby niemieckie nie są tej klasy co kiedyś.Zaczynają upodabniać się do chińszczyzny.Wiele rzeczy mam niemieckich dość dawno kupionych i działają do dziś.niedawno kupiłem niemiecką lutownicę 30 W, myślałem że będzie tak dobra jak to dużo wcześniej kupione.Po kilku włączeniach przepaliła się.Dodam,że mam do dzisiaj polską lutownicę 100 W kupioną w 1965r lub 1966r.i działa do dziś.Jednym słowem Niemcy teraz robią buble,szkoda pieniędzy.

"niemiecka jakość" to wymysł nachalnej niemieckiej reklamy,
która niczym nie różni się od gebelsowskiej propagandy.
Im bardziej niemieckie produkty (płyny do prania, płukania,

auta, narzędzia) są lichej jakości tym nachalniej są reklamowane
jako "niemiecka jakość". a 80 procent kupujących
to tumany, które nie mają rozeznania. Podobnie jest z niemiecką

uczciwiścią, solidnością i niemiecką demokracją. Ostatnio czubek tej góry
lodowej ukazali Amerykanie - ohydne oszustwa Volkswagena, pranie brudnych
miliardów przez Dojcze Bank czy sterowanie niemieckimi mediami przez

urząd kanclerski ! No i ta Komisja Europejsata na garnuszku niemieckiego
banksterstwa co opluwa Polskę mszcząc się za podatek bankowy.

a moze to pod szyldem Niemiec robia Chińczycy
Niemiec moze ma chińska firme pod swym władaniem

po co kupujesz niemieckie towary ?

Polaku ! Twoim Patriotycznym Obowiązkiem jest od dzisiaj, natychmiast od zaraz bojkotować

szwabskie produkty, gazety, auta, markiety, banki, internetowe portale, linie lotnicze itp. !!!

Każdy szwabski produkt można zastąpić tańszym i lepszym produktem ! Np. auta japońskie są

solidniejsze, praktyczniejsze i tańsze. Polskie gazety (np. Gazeta Polska, Nasz Dziennik) są

obiektywne i nie antypolskie tak jak szwabskie rynsztokowe brukowce np. derNiusłik, derDziennik,

derFuck, derOnet, derGWno itp. Polskie stacje telewizyjne TVP, TVRepublika, Trwam są bez porów0

nania lepsze niż proszwabskie gadzinówki TVN i Polsat. Pamiętaj, że bojkotując antypolskie

szwabstwo pomagasz sobie, twojej rodzinie i Polsce !

PS
Podobna akcja Patriotycznych Hiszpanów w Hiszpanii, doprowadziła do wyparcia z Hiszpanii

szwabskiej, posthitlerowskiej, gebelsowskiej prasy, która jak zaraza totalnie opanowała

hiszpański rynek medialny.

A może jest tak, że III wojna światowa już się rozpoczęła,to wojna hybrydowa a zaczęło się od katastrofy smoleńskiej,w wyniku której życie stracili ci,którzy prowadzili nas ku prawdziwej suwerenności a nie niepodległości na niby,którą „doglądają” bandyci z PRLu! To jakieś potworne szyderstwo z narodu!Ci,którzy zginęli nad Smoleńskiem,prowadzili i Polskę i kraje Europy Środ.-Wsch. ku autentycznej wolności i podmiotowości,dlatego byli niebezpieczni dla Rosji i Berlina,którzy być może mają układ o podzieleniu między siebie wpływów w naszej części Europy! Potem był atak Rosji na Ukrainę i zajęcie części jej terytorium. Zwracam uwagę na fakt,że Niemcy bagatelizują tę agresję i stoją po stronie Rosji, bo im i Rosji marzy się przecież Eurazja! Na wschodzie mamy działania Rosji a na zach. działania Niemiec,które coraz bardziej WŻERAJĄ SIĘ w obszar Europy Środ.-Wsch. poprzez przejęcie kontroli nad gospodarką,co z kolei daje kontrolę polityczną! To są swego rodzaju KLESZCZE! Niemcy zaatakowały nas i tę część Europy poprzez wdarcie się na nasz rynek i na rynek państw tzw. nowych członków unii. Oczywiście trzeba nadmienić, że Rosja nigdy się tak naprawdę całkowicie nie wycofała z tego co było tzw. Układem Warszawskim! Oni tu są i konrolują co trzeba, OKRADAJĄC, podobnie jak NIEMCY, narody i państwa Europy Środ.-Wsch. i sprawując nad nimi kontrolę poprzez pokaźną grupę agentów. Niemcy i Rosja współdziałają w podboju naszej części Europy! Państwa takie jak Grecja czy Portugalia są w unii państwami drugiej kategorii a my jesteśmy ŁUPEM do ROZSZABROWANIA,którym Niemcy i Rosja dzielą się według uznania! Nie możemy wykluczyć tego,że islamscy „goście” zaproszeni przez Merkel to przyszła armia niemiecka,którą Niemcy poślą na podbój i „ubogacanie” naszej części Europy, a Rosja uderzy od wschodu.
WALKA TRWA! Rząd i Prezydent potrzebują naszego wsparcia w jeszcze większym stopniu niż przed wyborami, dlatego ZWIERAJMY SZYKI I DO DZIAŁANIA! Nie wolno nam siedzieć na zadku, bo ceną może być nasza wolność!

Trzeba natychmiast nagłośnić zniszczenia,zbrodnie i rabunki dokonane prez niemców w Polsce. Trzeba się przygotować do walki z niemieckim bydłem. Są nam winni bajońskie pieniądze.
Dlatego popierali tuska.
Czy dlatego zginął nasz prezydent???

Wiadomo ze to polski podle lewctwo, inspiruje zachdnich lewackich psycholi, dlatego nalezy zakonczyc kontakty z zydo-nomicka masoneria. REFERENDUM< REFERENDUM,REFERENDUM.

Za atakiem na Polskę stoi niedawny szef "polskiego" rządu Tuski z Bieńkowską i medialna V kolumna w kraju. Czy ktoś powie stop tej szechteriadzie?

Wrogow Polski trzeba zwalczac wszelkimi sposobami.Ci kolonizatorzy niemieccy nie sa przeciez niesmiertelni.Moze nadszedl juz czas aby im o tym przypomniec?

Gdzie są KODowcy? Dotknęła ich pomroczność?Tu jest wolność zagrożona! Hitlerowcy pouczają wolne narody i jak kiedyś Hitler ingerują w ich życie! Co jest grane?

Dyskusja na tym forum pokazuje,że opinie tutaj są w większości bardziej wyważone niż ""argumenty"" polskich posłów PO czy Nowoczesnej,nie wspominając o ich wprost chamskim zachowaniu....i to cieszy.
My wiemy,czego jak się wydaje nie dostrzegają posłowie dzisiejszej opozycji,że działania komisji UE spowodowane są wyłącznie naciskiem ze strony Niemiec,które nie chcą stracić olbrzymich wpływów w Polsce,które zapewnili im skorumpowani przedstawiciele targowickiego salonu Tuska i środowisko Gazety Wybiórczej Michnika.
Trzeba sobie zdać sprawę z tego,że polski rząd, a tym bardziej Sejm żadną swoja decyzją nie dał powodu do takiego postępowania komisji UE.
To pan Schulz wyjaśnił wczoraj dość obszernie dlaczego wszczęto procedury przeciwko Polsce.Zostało to prawie niezauważone w polskich mediach i komentarzach polityków, w tym PIS.
A Schulz powiedział,że Polska przystępując dobrowolnie do UE zrezygnowała z suwerenności dotyczącej polityki wewnętrznej,że cos takiego jak polityka wewnętrzna krajów członkowskich nie istnieje,a wszystkie decyzje podejmowane są na forum parlamentu UE.
Tej skandalicznej wypowiedzi nie zamierzam nawet komentować,ona komentuje się sama.
Trudno w takiej sytuacji cokolwiek radzić politykom PIS i Prezydentowi Dudzie.
Należy mieć nadzieję,że obecne władze nie ugną się przed naciskiem niemieckich polityków,czy salonowi zdrajców i zaprzańców i będą dążyć do budowy suwerennego państwa na miarę naszych marzeń i możliwości.

" Kto stoi za atakiem na Polskę ? "
zbędne pytanie !
wszyscy dobrze wiedzą, że stoi za tym jak za wszystkim co złe obecnie na tym świecie sekta żydo masonerii światowej z New Age i Grupą Bilderberg w tle .

Tak jest, to oni wywołali eksodus islamistów, by odciągnąć wojnę od Izraela (żydomason Soros sfinansował przewodnik dla migrantów). Masoni przepoczwarzają UE w jedno państwo i ustanowili Rząd Europejski - kolejny krok do stworzenia rządu światowego. Przecież tak naprawdę to już to robią. Pamiętacie, jak któryś z nich publicznie spytał Merkel o Tuska, czy jest osobą pewną? Najbardziej opanowane przez żydomasonerię w Polsce jest MSZ i służby. Pan Macierewicz - brawo, ale p. Waszczykowski?

Szybko opuszczać Eurokołchoz - zrobią z nami to co z Grecją, niewiele brakuje!

no cóż, stale ci sami okupanci, tylko sługi nowe. Ale niektórzy mówią, że z tradycjami rodzinnymi...

tfusek z kopaczowa na wyscigi wysprzedali majatek narodowy za to do wiezienia pojsc MUSZA Grecy wysprzedali sie dopiero jak petla zadluzenia ich przydusila,a PO przed Wysprzedali I zadluzyli

wolna od propagandy TVP musi Polakom jasno I wyraznie powiedziec o stanie panstwa to ilosc lemingow spadnie inawet oni sie obudza

Brawo Premier Wolnej, Suwerennej Polski brawo PIS ! Tak trzymać ! Z szwabską banksterską krwiopijczą mafią w UE

trzeba twardo ! Witaj Europejska Unio Narodów ! 13.01.2016 Rozpadła Się de facto lewako-Szwabska UE ! - To początek

końca tej szwabskiej lewako-faszystowkiej Unii Europejskiej oraz dyktatu hitlerowskiego, szwabskiego banksterstwa,

które wspólnie z PO-żydo-komuną (PO-Novaswołocz-PSL-SLD) pije krew Narodu Polskiego. To był samobójczy amok-atak

posthitlerowskich (gnojących demokrację w UE u siebie ) Niemiec za pomocą ich piesków "KE-komisarzy" oraz "polskiej"

TARGOWICY - szwabskich agentów jak Amber-złodziej i współzabójca Prezydenta RP - Thuske, folksdojcz-malwersant

łachudra Schetyner, złodziejski wypierdek banksterstwa, żydokomuch, gnojek Pierdu, Pie..ny Soviecki Ludzik gów-

niarz Kamasznik-Kosiarz, sklerotyczny sowieciarz z PZPR SLD-upek Miller itp. Ten atak posthitlerowskich niemiec,

które znów podnoszą swoje brudne, upaprane ludobójstwem na 6,5 mln Polakach łapy i dążą razem z ludobójczą

putinowską rosją do kolejnego Rozbioru Polski, jest końcem szwabskiej lewacko-faszystowskiej UE ! Wpadliście we

własne g... wredne, hitlerowsko-lewackie niemiaszki bo Polacy nie ugną się pod waszą śmierdzącą, perfidną, chamską

intrygą z pomocą zagrabionej przez was KE. Polska Obroni Swoją Suwerenność ! Bo Polacy zawsze w obliczu szwabskiego

bandytyzmu konsolidowali się i dawali wam cięgi po waszej tchórzliwej dupie !

Polacy muszą też poważnie pomyśleć o Referendum Wyjściowym z UE, kiedy stopień degeneracji tej szwabskiej, agre-

sywnej, lewacko-faszystowsko-islamskiej UE stanie się nie do zniesienia, a szansa na Europejską Unię Narodów w naj-

bliższym czasie okaże się znikoma. Nowa Unia Środkowo-Wschodnio-Europejska zwana też Międzymorzem zapewni 150

milionom Europejczyków spokojny rozwój, narodową suwerenność i bezpieczeństwo od faszystowskich ludobójczych nacji

- szwabstwa i kacapstwa.

Niech żyje PIS ! Niech Żyje Polski Naród ! Niech żyje Wolna Polska !

Nie jest przypadkiem wydanie podręcznika dla niemieckich nazistów napisanego przez hitlera. Muszą dodrukowywać, bo tak ogromne jest zapotrzebowanie przez POgrobowców SSmanów, wnuków dziadków z wehrmachtu itp faszystów niemieckich

Co każdy z nas może zrobić ? Ano nie kupować niemieckich produktów i nie kupować w niemieckich sklepach, przenieść konta do polskich banków. W tym duchu promować własne sklepy, banki , gazety.
Wiem to nie jest łatwe , bo polskie marki są wykupowane przez inne korporacje i nie wiadomo jaki kapitał.
Sama od dziś sprawdzam i omijam lidle , tesco, biedronki. Choć w ten sposób mogę wyrazić mój sprzeciw. Jeśli nie wiem jakiej firmy jest dany produkt to kupuję go w polskim sklepie, nawet jak jest to trochę drożej. Marzy mi się by na etykietach był wypisany kapitał firmy. Np. 100 % polski itp

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl