niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 lipca 2017

Kolonia: Szef policji stracił pracę

Dodano: 09.01.2016 [14:01]
Kolonia: Szef policji stracił pracę - niezalezna.pl
foto: YouTube
W związku z serią brutalnych napadów na tle seksualnym szef policji w Kolonii stracił pracę. Jak informują niemieckie media został on przeniesiony na wcześniejszą emeryturę. Jak informowaliśmy na łamach portalu niezalezna.pl już około 160 kobiet złożyło zawiadomienia o popełnieniu wobec nich przestępstw na tle seksualnym i rabunkowym w noc sylwestrową noc w Kolonii.

Szefowi policji w Kolonii zarzucono ukrywanie przed opinią publiczną informacji o zajściach w mieście oraz zatajanie informacji o pochodzeniu sprawców. Przypomnijmy, że zgodnie z najnowszymi ustaleniami, sprawcami napadów byli młodzi syryjscy imigranci.

- Większość z tego tłumu to byli Syryjczycy, którym chodziło o seksualną rozrywkę – przyznają policjanci z Kolonii, którzy w noc sylwestrową byli na służbie.


Niemieckie media w tej sprawie długo milczały, zatajając fakty przed opinią publiczną. Długo trzeba było czekać również na oficjalne potwierdzenie zajść przez niemiecką policję. Choć przedstawiciele mediów i policjanci przyznają, że w tej sprawie popełniono błąd zatajając ważne dla opinii publicznej informacje, okazuje się, że pewne fakty nadal ukrywano. Chodzi o zatrzymania i kontrole tożsamości agresorów.
 
Teren przy dworcu w Kolonii przez kilka godzin wyglądał jak strefa wojenna. Ponad tysiąc imigrantów z krajów arabskich najpierw odpaliło w tłumie fajerwerki i race, powodując popłoch, a następnie otoczyło zdezorientowane kobiety, obmacując je i kradnąc należące do nich przedmioty. Doszło też do wielu prób gwałtu.
 
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

The New York Times podaje ze jest 379 zgloszen, liczba z dnia na dzien sie powieksza

http://www.nytimes.com/2016/01...

Nowy rok w Berlinie...film, demokracja na calego!
http://www.infowars.com/shock-...

Coraz bardziej to dziwne. Nie ulega przecież wątpliwości że szef policji dostał wytyczne, podejrzewać Niemca na stanowisku o niesubordynację, było by czynem osobliwym. Więc lekceważenie zagrożenia i bierność nie było niesubordynacją ani samowolką. Czyli do głowy przychodzi tylko jedno, odwołany z powodów wizerunkowych tj. politycznych. Oj palą się łapy socjaluchom. Ale Niemcy są nadal tak zapatrzeni w swoją Kanzlerin że pójdą na dno zanim się obudzą. To co słyszymy, że niby ludzie się w Niemczech buntują to zapewne promil. Znam Niemców, jeśli władza mówi "skacz" to skoczą. Dyscyplina to podstawa ich działania i być może istnienia a czy władza jest mądra, nie im to rozważać.

Już nie przesadzaj. Są posłuszni z natury, ale to nie są roboty. Było tam wiele protestów i zamieszek. Większych niż w Polsce. A i rząd ma tam teraz fatalną opinię.

stanowisko to powinna starcić "dobra ciotka" merkel tam u nich w końcu ktoś zacznie myśleć????
Nie wiem czemu ale zastanawiam się, czy przypadkiem napaść na Polskę nie zbiega się z pierwszymi zajściami tam u nich?

Ciekawe o miała na myśli Makrela mówiąc, że będą wydalani.
Dokąd, może do Polski czy do innego kraju UE?
Przecież minister Piotrowska na P0lecenie premier Kopacz zgodziła się na przyjęcie do Polski 7 000 tych tzw. uchodźców.
Dobrze, że teraz nie rządzi już platforma, bo na jeszcze więcej by się zgodzili.
Rząd Prawa i Sprawiedliwości przynajmniej stawia jakieś warunki ich wpuszczania, w przeciwieństwie do byłej ośmioletniej ekipy.

dlaczego nie informujecie, że dziś w Kolonii odbyły się demonstracje Niemców przeciw przemocy seksualnej, przeciw demonstrantom policja użyła armatek wodnych i siły. W Sylwestra policja była bezsilna, dziś była silna. Kto jest obywatelem Niemiec i po co im właściwie państwo????

Mam dość tej dziczy,chcę w końcu żyć w spokoju bo w tym jazgocie nie da się żyć kto narobił tego smrodu niech go wietrzy.Dość

- Większość z tego tłumu to byli Syryjczycy, którym chodziło o seksualną rozrywkę – przyznają policjanci z Kolonii, którzy w noc sylwestrową byli na służbie- Dlaczego p. Draginja Nadaždin, w mediach np na antenie radia program 1 wprowadza w błąd opinię polską mówiąc, że nie można stwierdzić kim byli napastnicy na kobiety z nocy sylwestrowej . Dlaczego nie bronicie wolności poruszania się kobiet w miejscach publicznych, dlaczego nie piętnujecie i nie domagacie się ukarania winnych muzułmanów, dlaczego głośno nie mówicie? 20 lat temu w Niemczech kobiety nie bały się wychodzić na ulice tak jak teraz w Polsce, w Niemczech był porządek i czystość a teraz to już nie ten sam kraj.

Dziś w niemieckim bildzie napisali że agresywnych ciapatych będą wydalac z kraju,ciekawe tylko q...wa dokad bo przecież oni pozezerali paszporty na granicy.I tak niemiaszki kombinuja jak resztę Europy uraczyc ta wybuchową hołotą,a sobie zostawić tylko tych co chcą robić ale niestety to tak 1 na 10000 reszta ma zamiar co najwyżej dlubac dużym palcem w bucie i liczyć kasę z socjalu no i czasem jakąś kobiecine przelecieć.

A co z Makrelą?????

Jak to co z Makrela? Ona tez tylko wykonuje rozkazy.
Jeden austriacki polityk sie skarzy (wlasnie w powodu problemu z "uchodzcami", ze jego kanclerz (Austrii) leci na zawolanie do Makreli..ona mu wszystko rozkazuje..a od kogo ona sama dostaje rozkazy to ..boje sie powiedziec!! Ale potem sie chwali ta Makrela, ze ten kanclerz Austrii..jak do mnie przyjezdza to nie ma zadnego zdania a jak odjezdza to ma juz tlyko moje zdanie".
Austrie wiec oglosil ten mówca jako kraj co nie jest juz niepodlegly.
Popierajmy nasz Rzad i Prezydenta..w tym cala nadzieja. Z Wegrami i UK wystapic o zrobienie porzadku w EU...ukaranie Niemiec za lamanie prawa.

Jak zwykle ktos na pokaz dostal za bledy polityki innych w zwiazku z imigrantami, ale nie sprawca czyli pani Angela ktora zaprosila bez weryfikacji tych ludzi....Zakladam ze do pracy tez sie nie beda garnac....Niemiaszki beda za....c na te islamska brac...

Gwalty wsrod muzulmanow naleza do rzadkosci
Jesli corka lub siostra zostanie przylapana na stosunku z innym muzulmaninem wowczas jej chlopak ma dwa wyjscia. Albo mu leb i glowe urwie jej rodzina albo ozeni sie z corka. Z gwaltem jest dokladnie tak samo. Dlatego miedzy nimi jest malo gwaltow. W Europie czuja sie bezkarni i Allah Im nie broni, a raczej zaleca ponizanie innowiercow. Wedlug ich wiary gwalt na muzulmance jest aktem ponizajacym.
Chlopcow maja duzo, bo dziewczynki czesto usmiercaja po porodzie. Stad nieodparta chec stosunkow. Walczyc o ojczyzne nie beda skoro moga popie..ic bezkarnie w Europie poniewaz chroni ich nasza polityczna poprawnosc, wywodzaca sie z niemieckiej wizji Europy.

Kowal zawinił, powiesili Cygana.

To nie jego przenies na wczesniejsza emeryture a pania

Merkel!To ona sprowadzila to badziewie!

KOmuniści i złoDzieje cała POLSKA się z was śmieje :)

Terefe-fere kuku strzela Merkel z łuku

stracił ale T-Y-M-C-Z-A-S-O-W-O - poczytajcie dzisiejsze wiadomości z Niemiec

Będą teraz sprawdzać, dlaczego nie postrzymał kobiet niemieckich przez rasistowskim nękaniem imigrantów.

Jak nastroje się uspokoją,
to dostanie ponadto nagrodę od Merkel: wznowione Dzieła Hitlera z Wstęgą Gejowską za Wkład w Narodowo-Gejowską Demokrację Socjalistyczno-Postępową

Trójkąt prof. Wolniewicza, czyli o co tak naprawdę chodzi w Polsce i UE

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

A kiedy straci pracę komunistyczna burmistrz Koln za swoje nauki jak u siebie w kraju mają zachowywać się kobiety?

Znalezli kozla ofiarnego - i tak mial isc na emeryture.
A co z szefami policji w Hamburgu, stuttgarcie, Zurychu,
Helsinkach, Düsseldorfie- tez ich wyleja ?
A kiedy wyleja Makrele ????

Za dużo wiedział , miał wydawać rozkazy o niereagowaniu na poczynania islamistów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl