niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 lipca 2017

Iwaniszwili i Petru – aktorzy tego samego scenariusza

Dodano: 06.01.2016 [09:08]
Iwaniszwili i Petru – aktorzy tego samego scenariusza - niezalezna.pl
foto: Saeima/cc2.0
Kampania propagandowa, którą prowadzi Ryszard Petru oraz okalające go jawne i niejawne grupy interesu, do złudzenia przypomina strategię obalania władzy, opisaną przez francuskiego neuropsychiatrę Rogera Mucchiellego jako… dywersja - pisze Jakub Augustyn Maciejewski w najnowszym numerze tygodnika „Gazeta Polska”.

Legalna władza staje się w opinii społeczeństwa niedemokratyczna i agresywna, niekiedy nieobliczalna, szalona, autorytety z establishmentu atakują głowę państwa. Rozpętują się demonstracje w obronie wolności, a w tym czasie, niczym królik z kapelusza, wyskakuje przedstawiciel najbogatszej grupy wyborców i prowadzi naród do obalenia władzy na czele świeżo założonej partii. Myślicie Państwo, że opisuję polską sytuację, ale macie rację tylko częściowo. Ten scenariusz został przeprowadzony w Gruzji w 2012 r., a obecnie oglądamy jego powtórkę nad Wisłą. Być może wojna psychologiczna rozpętana w 4-milionowym kaukaskim kraju nie osiągnie takich celów w 40-milionowym narodzie w centrum Europy, ale mecz między narodem a elitami trwa.

Polityk, który wiedział

W lutym 2013 r., gdy rosyjski miliarder zasponsorował powstanie partii Gruzińskie Marzenie i wygrał wybory parlamentarne w kaukaskim kraju, zapytałem Jarosława Kaczyńskiego o kulisy tej dziwnej walki wyborczej z wykorzystaniem zagranicznego kapitału. Prezes PiS stwierdził, że ten scenariusz może się powtórzyć w innych krajach, także w Polsce: „W tak prymitywny sposób oczywiście nie – trudno sobie wyobrazić, żeby któryś z rosyjskich miliarderów w Polsce kandydował na prezydenta. (…) To niebezpieczeństwo ekspansji wewnętrznej, tj. załatwienia metodami wewnętrznymi tego, co w innych okolicznościach trzeba by załatwiać nieporównanie bardziej kosztownymi politycznie metodami zewnętrznymi” (źródło: portal ARCANA).

Na Gruzinach przeprowadzono operację wojny psychologicznej, ale oni nie byli pierwsi. W 1971 r. ukazała się książka francuskiego neuropsychiatry, Rogera Mucchiellego, który opisał kolejne etapy obalania suwerennej władzy. Przytoczmy schemat tego badacza i spójrzmy na sytuację Gruzji i Polski.

Demoralizacja narodu

To obowiązkowy, długofalowy element każdej wojny psychologicznej. „Nie chodzi o unicestwienie nieprzyjacielskich żołnierzy, lecz o unicestwienie ich odwagi”. Jedną z podstawowych metod jest zasiewanie wątpliwości co do źródeł duchowej siły narodu.

A więc w każdym kraju chodzi o inne wartości, które media i grupy interesu niszczą i dezawuują. W Gruzji chodziło m.in. o tradycję antyrosyjskości, która funkcjonuje tam od ponad 200 lat. Media podsycały zmęczenie rusofobią, wykazywały bezwzględną przewagę Kremla, przywoływały sceny z wojny 2008 r. i intoksykowały strachem, wzmacniając pragnienie spokoju. Jak wiemy, strach przed wojną zamiast jej zapobiegać, często do niej doprowadzał (Si vis pacem, para bellum – jeśli chcesz pokoju, gotuj się do wojny), ale sąsiedztwo rosyjskiego imperium sprzyjało krzewieniu postaw kunktatorskich wśród Gruzinów. Choć władza Saakaszwilego odnotowywała sukcesy gospodarcze i wzmocnienie obecności NATO w regionie, systematycznie przekonywano wyborców, zwłaszcza młodych, że tylko uległość wobec Moskwy może zagwarantować stabilizację.

W Polsce deprecjonuje się tradycyjne polskie wartości. Zarówno bohaterstwo powstańców, wielkość i oddziaływanie dawnej Polski wyrugowano ze szkolnej edukacji, a kolejne dzieła kultury promowane przez instytucje państwowe ośmieszały patriotyzm (film „Tajemnica Westerplatte”, „Ida”). Nie inaczej było z katolicyzmem, atakowanym przez media, w których nakreślano wizję księży nieustannie nadużywających swojej pozycji i wykorzystujących seksualnie dzieci.

Mucchielli wyróżnia „zaszczepianie poczucia winy” jako podstawową metodę demoralizacji narodu – a rzekomy polski antysemityzm odgrzewano zwłaszcza wokół terminów wyborczych w Polsce. Porównajcie daty wydania kolejnych książek Jana Tomasza Grossa: 2001 (wybory, w których wygra SLD), 2006 (rozchwianie społeczeństwa dla obalenia rządów PiS), 2011 (wybory parlamentarne, w których po raz drugi wygrywa Platforma Obywatelska).

Inwazja autorytetów, neutralizacja mas

Udowadnianie antydemokratyczności władzy ma taki sam przebieg w Polsce jak i w Gruzji. Tak jak do atakowania Saakaszwilego włączył się były prezydent Gruzji Eduard Szewardnadze, w czasach sowieckich minister spraw zagranicznych ZSRS, a więc komunistyczny aparatczyk, tak i u nas z antyPiS-owskimi postulatami występują TW „Bolek” Lech Wałęsa i dawny minister młodzieży i sportu PRL Aleksander Kwaśniewski.

Jednak paraliżowanie społeczeństwa odbywa się przede wszystkim za pomocą szantażu moralnego. Reprezentanci interesów narodowych są okrzyknięci wrogami demokracji – to kluczowy element niszczenia wizerunku przeciwnika i nadawania tożsamości wywrotowcom. Bidzina Iwaniszwili w Gruzji i Ryszard Petru w Polsce atakowali swoich oponentów tym samym argumentem – rzekomym antydemokratyzmem. To dlatego w lipcu 2013 r. Jarosław Kaczyński odwiedził prezydenta Saakaszwilego i podkreślał jego rolę w obronie gruzińskiej demokracji – trzeba było reagować na retorykę przypisującą władzy autorytarne zapędy. Wizyta prezesa PiS odbiła się w Gruzji szerokim echem, wielkim bowiem autorytetem i legendą cieszy się w Gruzji śp. Prezydent Lech Kaczyński.

Dodajmy jeszcze, że Iwaniszwili i Petru mają w swojej biografii spektakularne sukcesy zagraniczne. Iwaniszwili zarobił miliony dolarów, handlując w Moskwie elektroniką już w latach 80. (sic!), a Ryszard Petru przez kilka lat pracował w Banku Światowym, dzięki protekcji Leszka Balcerowicza.

Partia Gruzińskie Marzenie i Nowoczesna PL zostały założone zaledwie pięć miesięcy przed wyborami, po czym ich liderzy pojawiali się często w mediach, przyjmując do swoich szeregów rozbitków z wcześniejszych partii władzy.

Niszczenie państwa – nowa forma walki partyzanckiej

Scenariusz utrzymania wpływów międzynarodowych w państwach postkomunistycznych opiera się nie tylko na przejęciu władzy przez establishment uzależniony od wskazówek zagranicznych. Nawet w sytuacji utrzymania władzy przez prawicę, lewica może podsycać rewolucyjne napięcie w celu sparaliżowania państwa. Urzędnicy, osaczeni wieściami o rychłym upadku rządu, będą opornie wykonywali polecenia przełożonych. Mucchielli wspomina, że rewolucjoniści szukają tzw. grup kluczowych, czyli takich środowisk, które są w stanie skutecznie zablokować reformy i obniżyć autorytet państwa. Wśród nich wymienił środowiska uniwersyteckie, co w polskim przypadku obserwujemy na przykładzie kwestionowania wykształcenia prezydenta Dudy przez wykładowców Uniwersytetu Jagiellońskiego. W aurze rzekomego antydemokratyzmu rozmaici eksperci mogą być niechętni do wspierania zmian gospodarczych, a niektórzy politycy partii rządzącej mogą ulegać medialnej presji – zwłaszcza gdy media podzielą PiS na tych „betonowych” i tych „wyłamujących się z reżimu”. Władza zajęta gaszeniem pożarów poniecha niektórych reform lub będzie zmuszona dogadać się z niektórymi grupami interesu. W tym sensie pojawia się rola patriotycznych grup społecznych, które biorąc udział w owym „gaszeniu pożarów”, a także wspierając (i naciskając!) polityków prawicy, mogą odciążyć reformatorów i rozwiązać im ręce.

Słowem: ludzie „Gazety Wyborczej” i Ryszarda Petru, nawet bez posiadania władzy instytucjonalnej, mogą wpływać na społeczeństwo i paraliżować zmiany. Szef Nowoczesnej wydał już orędzie do narodu, Tomasz Lis zapowiedział już medialny powrót, budowa alternatywnego państwa trwa. Establishment schodzi do podziemia i rozpoczyna nową formę obstrukcji i walki partyzanckiej, lecz będzie się chronić nie w lasach czy na miejskich barykadach, lecz w luksusowych gabinetach banków i lewicowych salonach Europy.
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Petru jak Iwaniszwili?

Więc to scenariusz Putina.

bardzo mi sie nie podoba kiedy o obecnej opozycji pisze sie ze sa to polskie elity. Elita sa ci ktorzy potrafia byc liderami narodu. Niekoniecznie to musi byc PiS, ale nazywanie elitami sympatykoww obszczymurkow z .Niezaleznej czy z PO to jednak gruba przesada. Polinteligencja nie moze byc elita narodu

Pani Szydło powinna jak najszybciej zacząć formułować powiązaną z konkretnymi rejonami Polski uzbrojoną Obronę Terytorialną, w której ochotniczo służyliby chcący bronić Polski patrioci. Tacy ludzie są i poświęcają własny czas oraz pieniądze po to, by podnieść swoją sprawność i wiedzę wojskową. Myślę, że prócz nich znalazło by się wiele więcej. Wówczas nie tylko podniósłby się potencjał obronny państwa, ale i przewroty planowane przez zdrajców nie byłyby nam straszne.

Przygowowania do obalena rzadu PIS i Sejmu ida cala para,Petru,zostal wycagniety z rekawa jak zajac,przez Konfidentow czerwonych.Konidenci zmienaja tyko nazwy parti,ich cel jest rzadzic Polska ponownie.

To w Polsce nie przejdzie z kilku powodów. Polacy już nie są tacy głupi jak kilka lat temu. Ostatnie posunięcia PiS świadczą o tym, że odrobił lekcję z lat 2005-2007 i nie idzie na żadne układy , z których pożytek ma jedynie postkomunistyczna sitwa wspierana ku ogromnemu zdziwieniu Polaków przez Zachód. Ważną rolę odgrywa internet a tam przewaga prawicy jest niekwestionowana.
. Istnieją prawicowe media, które mają różne interesy ale w jednym potrafią działać wspólnie w pracy dla dobra Polski. O jednym PiS nie powinien zapominać o młodych ludziach. To są działania długofalowe , bo to młode pokolenia , które będą rozstrzygać przyszłe "wojny", bo mówienie, że to dla PiS ostatnia szansa to totalna brednia. Do końca świata jeszcze daleko i jeszcze niejedną bitwę przyjdzie nam i naszym następcom stoczyć.Przykładowo Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie. Tam powinna sie dokonać gruntowna zmiana kadry a w szczególności Komisji Rekrutacyjnej.Powinna tam trafiać młodzież z rodzin patriotycznych a nie dzieci i wnuki milicjantów ubeków itp. To tylko jeden przykład a podobnych spraw są setki. Jeśli chodzi o ataki na rząd , prezydenta , i większość parlamentarna trzeba pamiętać , że najlepszą obroną jest atak. Nie można dać się zepchnąć do narożnika i pozwolić się okładać.

Ten Gosc z KITKIEM niech najpierw spłaci kilkadziesiąt tysięcy ALIMENTÓW.KOD to V-kolumna Obcej finansjery,sponsoruje ten Antypolski ruch Pan z długim NOCHALEM SOROS.Nie chcę żyć w Dyktaturze,ale nie chce też być NIEWOLNIKIEM we własnym kraju gdzie ci kapitaliści prywaciaże mają pracownika za niewolnika bez zadnych praw najnizsze stawki ,Umowa Zlecenie ,nie ma urlopu,socjalu,pozwyzek 5-lat tyram za 7,zł I 10 groszy.Nie chce zeby Rzad w Polsce był CHWALONY przez złodzieji DYKTATORÓW,BOLSZEWIKÓW z UE,NIEMIEC,bo jak chwalą to dobrze im idzie wyprowadzanie pieniedzy ,zysków z Polski.TEn GOŚĆ SWETRU Asystent w latach 90-tych Agenta obcego kapitału Balcerowicza doradzał mu o OFF-e ,jak Platforma Obywatelska której był członkiem Ukradła te pieniadze to Swetu był cicho nie protestował,jak przewalutował swoj kredyt we franku szwajcarskim 2008 r to dobrze ,a polakom do ostatnich dni POLECAŁ OBŁUDNIK,a teraz znalazł sie obrońca Uczysnionych..Posłowie z NOWOCZESNEJ cza zrobic strone internetowa, Klubu w sejmie bo macie czystą stronę,tylko numer telefonu ,też nikt nie odbierał przez kilka dni wczoraj dopiero odebrała P.Justyna ,a;e na moje uwagi po paru minutach sie Rozłączyła,,w klubie sejmowym KUKIZ 15na pytanie czemu w klubie Nowoczesna nikt nie odbiera telefonów,to Pani powiedziała ze chyba wszyscy są w programach telewizyjnych ,lub na protestach.Widać z tego ze wam tylko zależy na ZADYMACH.Panie SWETRU,z KODU-u czemu jak na Polaków ci z PIS-u chca dać 500 zł na dziecko,darmowe,leki,podwyzki ,płac,zmianę umów o prace ,podniesienięstawek na Godzinę na 12 zł brutto to KRZYCZYCIE ,WYJECIE z BULU ze Panstwa POLSKIEGO nie stac ,gospodarka nie wytrzyma!Ale jak OBŁUDNICY PISIORY teraz beda nasze pieniadze wydawc na utrzymanie Modych ARABÓW,płacic skladki w setkach milionów Euro na Arabów dla TURCJI,na Pozyczki 4-miliardy słotych na UKRAIŃCÓW,wydaja na AFGANISTAN I na inne masonskie złodziejskie instytucje to RYJE macie zamknięte I nikt NIE PROTESTUJE ze POLSKI NIE STAĆ.FAŁSZYWCE.Jak mnie wrazie powolają do służby pożądkowej to PAŁY na was nie bedę załował obłudnicy nawet za te 7 złotych pujdę.

Iwaniszwili i Petru#- to inaczej inwazja petru.

cwetru-człowieczek znikąd. Poszukiwany przez trzy lata.
No i siukces jezd poprzez instytuty statystyczne.

Dlatego też musimy pielęgnować miesięcznice smoleńskie, dzień żołnierzy wyklętych, święta państwowe, powstanie robotników poznańskich w 1956 roku, ale nie tylko...święta kościelne i tradycję chrześcijańską. Naszą dumą jest polska 1000 letnia historia i tu do spełnienia bardzo wyrazistego przekazu, będą służyły media narodowe.

Tu trzeba pisać prosto i szczerze a nie powoływać się na jakiegoś francuskiego neuropsychiatrę. Wydarzenia gruzińskie były nie tak dawno i wszyscy pamiętają, że Saakaszwilego obalono dzięki układowi więźniów ze służbą więzienną. Klawisze i więźniaki zagrali teatr, że niby w gruzińskich więzieniach łamane są prawa człowieka a naród to kupił i doszło do obalenia Saakaszwilego. Trzeba też mieć oko na Amerykanów bo to Amerykanie zaczęli kręcić serię filmów o Boyko a rzecz miała się właśnie w gruzińskich więzieniach. Jak o Polsce Amerykanie zaczną kręcić filmy to trzeba się wtedy mieć na baczności. Bardzo ważne dla nowego rządu jest mieć oko na służbę więzienną, policję i prokuraturę bo służby te poprzez odpowiednie działania mogą wprost obalić rząd. Policja i prokuratura może doprowadzić do tego, że albo będzie szalał potworny terror i będą się czepiać ludzi za byle co albo zaprzestaną działań i w Polsce będzie anarchia i proizwoł i strach będzie wyjść na ulicę. W małych miejscowościach policja i prokuratura na gwałt teraz ściga młodzież mającą znikomą ilość narkotyków ale już bossów handlujących narkotykami na wielką skalę nie rusza a jak przez przypadek zostaną przyłapani przez policję w innym powiecie to idą na układ z prokuratorem a ten wnioskuje o nieprzeprowadzanie procesu a tylko o dobrowolnie poddanie się karze a jest to kara w zawieszeniu.

Nie tylko Roger Mucchielli - dla tych co nie znali - zapraszamy na YouTube - Jurij Bezmienow vel Tomas David Schuman w porywającym (i przerażającym) wykładzie:
"Jak Obalić Państwo?"
https://www.youtube.com/watch?...
oraz wywiad z autorem:
https://www.youtube.com/watch?...

Już drugie pokolenie po 1989 wyrasta w kulcie konsumpcji.
Dostęp do żarła i seksu to główny imperatyw "grupy docelowej" czyli konsumnetów w przedziale 20-40 lat.
I rządzący bardzo dbają, żeby o niczym więcej ta grupa docepowa nie dbała. Wielkie koncerny (Unilever, Nestle, telekomy, wielkie banki) współpracują ściśle z rządzącymi i w zamian za wielkie zyski i bezkarny ich transfer za granicę, walą po oczach i uszach reklamami, z których młodzi ludzie dowiadują się, że tylko konsumpcja jest miarą wszelkiej wartości.
Najprostszy przykład to ŁAMANIE PRAWA przez nadawców reklam, których natężenie jest podbijane o kilkanaście decybeli, a KRRiTv, tak wrażliwa na demokrację i pluralizm od WIELU LAT nie próbuje nawet tego prawa wyegzekwować!

Podobieństwa między panami Iwaniszwilim a Petru są jedynie powierzchowne. Pan Ryszard Petru to co prawda zamożny człowiek, biznesmen, ale daleko mu do statusu oligarchy, jakim cieszy się pan Bidzina Iwaniszwili. Pan Ryszard Petru wziął się za obalanie władzy PiS-u, zanim ta partia zdążyła cokolwiek zrobić – a więc (warunek konieczny do obalenia władzy) skompromitować się w oczach wyborców; a więc zaczął za wcześnie, stanowczo za wcześnie. Pan Iwaniszwili rozpoczął proces obalania rządów Michaiła Saakaszwilego dopiero wtedy, gdy nawet w gruzińskiej prasie pojawiły się pod adresem tego drugiego oskarżenia o autorytarne zapędy i prześladowanie opozycji, po rozpędzeniu przez policję antyprezydenckiej demonstracji w Tbilisi. Czyli pan Iwaniszwili rozpoczął swoją „kontrrewolucję” we właściwym czasie.
Edward Szewardnadze został w roku 2004, w zupełnie niedemokratyczny sposób odsunięty od władzy przez swojego osobistego sekretarza ... Michaiła Saakaszwilego.
Antyrosyjskość Gruzinów i to jeszcze „tradycyjna” brzmi dziwnie, w kontekście historycznej wysokiej pozycji gruzińskich arystokratów w carskiej Rosji oraz … no, wszyscy wiemy, jakiej narodowości byli Stalin i Beria.
Skąd pewność, że Gruzinom bliżej jest do Waszyngtonu i Brukseli niż do Moskwy? Pachnie mi to myśleniem życzeniowym.

może sobie tak gadać bo dotychczas bolszewia miała w Polsce medaia publiczne ale to się, zmienia i dlatego próbuje bolszewia z Brukseli atakować ale to nic nie da parszywce brukselskie putina

Schulz, Tusk i Juncker chcą nam wybierać rządy? Takiego listu się nie spodziewali. Kliknij i wyślij teraz!

http://www.pomniksmolensk.pl/n...

Media, media i jeszcze raz media.

Bez repolonizacji mediów JAD będzie sączył się do serc i umysłów ludzi.

Na bazie rozmów ze znajomymi - z ostatnich tygodni zapamiętali:

a) rzekomy nocny zamach (!) na CEK NATO
b) rzekomy zamach (!) na TK / zamach na demokrację
c) ślizganie się Prezydenta na murze chińskim

Oczywiście wyklarowałem co i jak. Ilu ludzi nie ma jednak dostępu do rzetelnej informacji i karmionych jest antypolską propagandą ?

Sytuacja się wykrystalizowała - Niemcy przy pomocy V Kolumny (PO, N, PSL, KOD, SLD + Interia, Onet, Newsweek, GW, TVN, TVP itp) prowadzą przeciw Polsce wojnę hybrydową.

Rosyjskie służby specjalne zacierają ręce i wzoszą toasty szampanem na wieści z Polski. To co się dzieje w Polsce teraz, chyba nie mogli nawet o tym pomarzyć.

Tak się skłąda, że Petru, Tusk, Rostowski, etc. są obojętni Rosji. To przedstawiciele mafijnych korporacji i banków, konkurencji Rosji. Putina nie interesują europejskie interesy, jego interesują rosyjskie interesy prowadzone w Europie.

A skąd to wiesz , widzialaś , zaprosili cie na teg szampana?

Dawaj wrak samolotu TU154 M 101 i czarne skrzynki wania! Na molo w Sopocie co gadałeś?

Ciekaw jestem kto podżyrował mu pożyczkę 2 miliony zł. na kampanię wyborczą. Jeszcze bardziej ciekawe jest to z czego będzie tą pożyczkę spłacał. Przyjmując, że pożyczkę będzie spłacał przez 10 lat to rata wyniesie 2.000.000 :(10 x 12) = 16.666,67 zł. miesięcznie. A gdzie jeszcze odsetki ? Coś tu śmierdzi.

Ty mu będziesz spłacał. Wziął kredyt na partię i teraz z dotacji na partię pochodzące z pieniędzy publicznych (czyli i Twoich) go spłaci.

Jak to kto jemu podżyrowal pożyczkę:
zobacz na ten link, a wszystko jasne
Kliknij tu:
http://www.senat.gov.pl/sklad/...

Musisz kliknąć w oświadczenie majątkowe, jak je przeczytasz uważnie to zrozumiesz wszystko.

Rodacy, jeśli chcemy wykończyć tych "obronców demokracji" to... przestańmy (tylko w rzeczywistosci a nie że przecież nikt nie widzi) oglądać ich stacje tv i czytać ich gazety! Ja tvn, tvp i polsatu nie oglądam od 6 lat! Ani minuty tygodniowo!

Spokojnie, bez paniki, trzeba robic swoje. Pomimo ze w Polsce durniow nie brakuje i jest ich calkiem sporo, to jednak jestesmy narodem walecznym i w przeciwienstwie do innych malych krajow im wiecej wciska nam sie kitu tym bardziej jestesmy na ten kit odporni a z drugiej strony gotuje sie w nas krew i tych wciskaczy kitu bysmy od razu zmieszali z g...m. Po stronie KOD ( Komitetu Obrony Dekoracji III RP ) stoi jedynie garstka urzedasow z rodzinkami, starych komuchow i zblazowanych celebrytow. Po stronie prawdziwej demokracji, wolnosci, naszego prezydenta i PiSu stoja miliony Polakow mlodych, w srednim wieku , zwiazki, etc... Dlatego ze zdobylismy wladze, musimy ja utrzymac w imie wolnosci Polski Niepodleglej , niepodleglej ruskim, szwabom i wszelkiej masci banksterom, cwaniakom, lewakom i usluznym idiota medialnym !!! Niech sobie protestuja, krzycza, piszcza i kwicza my wiedzmy swoje a walec jedzie dalej, a jesli zajdzie koniecznos bo ktos zechce zamachnac sie na nasze legalne wladze i naszego A. Dude stawimy sie gromko z palkami i nie bedzie wowczas przebacz bo czara glupoty sie wyleje i trzeba bedzie posprzatac i to my patroci im zrobimy majdan taki ze popamietaja go dlugo !!! Narod Polski sila i wiekszoscia i stojmy mocni na strazy i gotowi do walki ale bez paniki , to my jestesmy dzis prawowitym suwerenem na czele ktorego stoja dzis puki co wlasciwi ludzie i demokratycznie wybrany rzad !!!

Mam nadzieje, ze sie nie mylisz. Ale snil mi sie Petru na niemieckim czolgu i rechoczacy hazardowy aferzysta Schetyna.

zapomniales o najwazniejszym--w tym czolgu,Leopardzie, siedza juz polscy zolnierze Macierewicza i te pluskwy wytluka w tri miga..kapujesz???

W ramach tej wojny dezinformacyjnej to się wszystko zgadza . Petru z PO ROBIĄ ZAMACH i krzyczą ,że to rząd robi zamach na demokrację ? Petru z PO WYSTĄPILI PRZECIWKO NARODOWI POLSKIEMU i LEGALNIE WYBRANEMU RZĄDOWI W DEMOKRATYCZNYCH WYBORACH i to JEST ZAMACH STANU !!! Pod PRZYKRYWKĄ obrony demokracji CHCĄ OBALIĆ DEMOKRATYCZNIE WYBRANY RZĄD ? Jeżeli im się nie podoba demokratycznie wybrany rząd , to znaczy ,że chcą ZMIENIĆ USTRÓJ PAŃSTWA ??? I tak należy krzyczeć ,że oni występują przeciwko USTROJOWI W POLSCE !

Trwa,,plastikowy zamach stanu,,na czele którego jest KOD.
Kod jest popierany przez bankowa.pl i PO.
Elity III-RP oraz ogromny kapitał swiatowy nie chce pozwolić na:
podatek bankowy
podatek od hipermarketów
chodzi też o wyłudzenia podatku vat na astronomiczną sunę 50 mld zł.By zablkować PIS złamanno Konstytucję 25 czerwca 2015
ustawą o TK.Po wybralo nielegalnie 5 sędziów TK,których to nowy rząd powinien wybrać w listopadzie i w grudniu.
http://wpolityce.pl/gospodarka...
PIS powoła wkrótce komisję Sejmową d/s wyłudzeń vat.
czyli program 500+
http://naszeblogi.pl/52312-pel...
Niemcy boją tematu odszkodowań za II wojnę światową.
http://www.wsieci.pl/wsieci-bi...
KOD chce powtórzyć wariant Gruziński obalenia rządu.
Polacy stoją twardo za rządem PIS i Prezydentem Dudą.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl