niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 września 2016

Ewa "kłamca" Kopacz. Premier nie pamięta co mówiła wczoraj...

Dodano: 21.10.2015 [15:56]
Ewa "kłamca" Kopacz. Premier nie pamięta co mówiła wczoraj... - niezalezna.pl
foto: screen; TVP Info
Po raz kolejny premier Ewa Kopacz okłamuje opinię publiczną. - Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - powiedziała podczas wczorajszej debaty. Dzisiaj zaprzecza temu co sama mówiła jeszcze kilkanaście godzin wcześniej. To nie pierwsze kłamstwo szefowej PO.

Podczas wczorajszej debaty 8 liderów partyjnych była m.in. dyskusja o kwestiach bezpieczeństwa energetycznego.

- Natomiast jeśli chodzi o odpowiedź pani poseł Szydło, pani mówi o bezpieczeństwie energetycznym, mówi pani, że żeście podjęli uchwały, i co z tego? Nord Stream 1 jeden został wybudowany, a dzięki temu, że dzisiaj jest unia energetyczna, w której Polska jest bardzo mocna, Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - zadeklarowała Kopacz.

Dzisiaj wycofuje się z tej deklaracji. Na konferencji prasowej w Gdańsku była pytana o jej stwierdzenie z debaty, że „w związku z unią energetyczną, nie powstanie Nord Stream II”:

Nie powiedziałam, że nie powstanie. Będziemy się przed tym bronić. Dzisiaj unia energetyczna i silna pozycja Polski, ale unia energetyczna dbająca o interesy wszystkich członków UE jednakowo, mało tego, określająca priorytety, stąd moje stwierdzenie, że gdyby PiS wpłynął na ustalanie priorytetów w UE, to nigdy nie powstałby Nord Stream I - powiedziała dziś.


ZOBACZ WIDEOTo kolejne kłamstwo Kopacz. W czasie debaty z Beatą Szydło premier Ewa Kopacz stwierdziła, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie reagował i nie protestował w latach 2006-2007 przeciwko budowie rosyjsko-niemieckiego gazociągu Nord Stream. To nieprawda. Rząd PiS przyjął w uchwale Rady Ministrów nr 88/2006 r. z 31 maja 2006 r. Oficjalne stanowisko rządu Rzeczpospolitej wyrażające sprzeciw wobec projektu Nord Stream.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A ja bym się zdziwiła, gdyby Kopaczowa nie skłamała. Przeież ona inaczej nie potrafi, zresztą kłamstwo jest wpisane w całą Platformę Obywatelską. proszę zwrócić jeszcze uwagę na jeden bład polskiej (jeszcze premier). Otóż pani ta nie odróżnia imigrantów od emigrantów czy w ogóle migrantów. Tak było takze w debacie.

straszenie państwem wyznaniowym... dobre, dobre
https://twitter.com/ubik86/status/656889371606581248/photo/1

Ewka pamietasz jak Tusk mowil ze polske trzeba traktowac jak cytryne I trzeba z niej wycisnac tyle , zeby nam na cytrynade wystarczylo . Zobacz ta swina nabrala nas wszystkich I uciekl z bienkowska .Nawet Zwara szef adwokatury ma cykora I moze byc weryfikowany .Slyszalem ze na tego dupka Skwarcowa z sadu w Gd posiadaja dobre kwity i na Hibnera z SN tak samo .Ewka to dopiero poczatek .Schetyna mowi ze dalas ciala ze wszystkim , trudno .trzeba polknac tego arbuza .Tusk mawial ze jego dziadek bedac w wermachcie nauki pobieral od Erika von Monstein .Moze te nauki sprawdzaly sie na ruskim froncie a z polaczkami to jak widzisz kompletna popelina .Podobno polsce szykuje sie arbitraz miedzynarodowy na co czeka macierewicz .Wtedy zadziala uchwala o CBA I wszystkich z gdanska powsadza do pierdla .Jak mowi na ta okazje czekal dlugo I kupil sobie skorzany plaszcz .

CD Jad, który sączy PO dał owoce w postaci Ryszarda Cyby - waszego kolegi partyjnego, który na urodziny Kiszczakowi zamordował w biurze poselskim Janusza Wojciechowskiego w Łodzi Marka Rosiaka i poderżnął gardło Pawłowi Kowalskiemu. Cyba to praktyk, Niesiołowski i Palikot, Graś - teoretycy.
Bez współpracy Donalda Tuska, Tomasza Arabskiego, Brąka Komorowskiego Putin nie zdecydowałby się na zamach z 10.042010. W Smoleńsku zginęli wasi koledzy Arkadiusz Rybicki, Sebastian Karpiniuk, Grzegorz Dolniak i Senator Krystyna Bochenek, wspaniała Pani, prywatnie żona wybitnego polskiego kardiochirurga profesora Andrzeja Bochenka. a wy co? Przyjęliście postawę nakreśloną przez Jacka Kaczmarskiego:
Położymy płasko uszy
Pysk na kłódkę, ogon w ruch
Skowyt niech sie tlucze w duszy
Kasza niech napełnia brzuch

Widać, że czytaliście Herberta - ogromny szacun za kulturę literacką, bo to wasza POstawa PO Smoleńsku:

rozsądni mówią
że można współżyć
z potworem

należy tylko unikać
gwałtownych ruchów
gwałtownej mowy

w przypadku zagrożenia
przyjąć formę
kamienia albo liścia

słuchać mądrej Natury
która zaleca mimetyzm

oddychać płytko
udawać że nas nie ma

Wypada Wam życzyć by 25.10. 2015 był POczątkem Waszego końca.

POrażkę Bula z Dudą tak określłby Winston Churchill
This is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the begining.

PS Znajomi głosujący na PiS nie są jakoś szczególnie zachwyceni panią Beata Szydło (choć jest spoko) - głosują na Jarosława Kaczyńskiego, na Antoniego Macierewicza, na Zbigniewa Ziobro.

Buziaczki

zablokowany film

Im Kopacz dala podwyzki,SB,Ubowca,MO,Ormowca,ruskim generala w Polskich mudurach.

Nie ona jedna, nie ona jedna:
kłamców i kłamców smoleńskich jest w rządzie wielu:

http://www.polskacanada.com/zaklamanie-w-piata-rocznice-tragedii-smolenskiej/

Jestem ci ja na tej stronie a tu nagle wychynął z prawej niejaki petru z wrzaskiem,że zasługuje na więcej ! To...kapitał mu nie dał ??? Pilnujmy portfeli !

idę ulicą, a tu wielki plakat z kłamcą w roli głównej- silna gospodarka i wysokie płace- to daje motywację do działania-cofnąłem się i kupiłem starter playa i do znajomych platformiarzy i lewaków wyślę incognito smsy, żeby sobie popatrzyli, co PO nam gotuje http://migracja15.blog.pl/?p=5 zestaw filmów, ulotki, smsy, maile antyimigranckie

Ciekawe dlaczego ?jest tak dobrze wedlug Platfusów a nawet imigranci nie chcą tu zostać i smigają do vaterlandu germanow.

Ostatnie podrygi Kopaczowej i oszołomstaw z PlatfOromowcow

PiS powinien nagrać o tym spot wyborczy

Ona jest mocno chora. Ryży namaścił ją po sobie, żeby zatrzeć po nim wrażenie miernoty. Czym predzej skierować ja na badania do psychuszki tak jak to robili z Polakami spod Krzyża na Krak.Przedmieściu, jak robili z sędzią wojskowym, jak z dr. Kękusiem. Siłą Kopacz na obserwacje do szpitala.

dla odreagowania proponuję posłuchać innej lekarki - młodej lekarki
https://www.youtube.com/watch?v=uBvlB74PB1A

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl