niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Ewa "kłamca" Kopacz. Premier nie pamięta co mówiła wczoraj...

Dodano: 21.10.2015 [15:56]
Ewa "kłamca" Kopacz. Premier nie pamięta co mówiła wczoraj... - niezalezna.pl
foto: screen; TVP Info
Po raz kolejny premier Ewa Kopacz okłamuje opinię publiczną. - Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - powiedziała podczas wczorajszej debaty. Dzisiaj zaprzecza temu co sama mówiła jeszcze kilkanaście godzin wcześniej. To nie pierwsze kłamstwo szefowej PO.

Podczas wczorajszej debaty 8 liderów partyjnych była m.in. dyskusja o kwestiach bezpieczeństwa energetycznego.

- Natomiast jeśli chodzi o odpowiedź pani poseł Szydło, pani mówi o bezpieczeństwie energetycznym, mówi pani, że żeście podjęli uchwały, i co z tego? Nord Stream 1 jeden został wybudowany, a dzięki temu, że dzisiaj jest unia energetyczna, w której Polska jest bardzo mocna, Nord Stream 2 nie będzie wybudowany - zadeklarowała Kopacz.

Dzisiaj wycofuje się z tej deklaracji. Na konferencji prasowej w Gdańsku była pytana o jej stwierdzenie z debaty, że „w związku z unią energetyczną, nie powstanie Nord Stream II”:

Nie powiedziałam, że nie powstanie. Będziemy się przed tym bronić. Dzisiaj unia energetyczna i silna pozycja Polski, ale unia energetyczna dbająca o interesy wszystkich członków UE jednakowo, mało tego, określająca priorytety, stąd moje stwierdzenie, że gdyby PiS wpłynął na ustalanie priorytetów w UE, to nigdy nie powstałby Nord Stream I - powiedziała dziś.


ZOBACZ WIDEOTo kolejne kłamstwo Kopacz. W czasie debaty z Beatą Szydło premier Ewa Kopacz stwierdziła, że rząd Prawa i Sprawiedliwości nie reagował i nie protestował w latach 2006-2007 przeciwko budowie rosyjsko-niemieckiego gazociągu Nord Stream. To nieprawda. Rząd PiS przyjął w uchwale Rady Ministrów nr 88/2006 r. z 31 maja 2006 r. Oficjalne stanowisko rządu Rzeczpospolitej wyrażające sprzeciw wobec projektu Nord Stream.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Jak Kopacz się nie wstydzi wygadywać takie bzdury??? Wstyd!!!

Setki razy już powiedziałem, że to jest babsko spod ciemnej gwiazdy, tak zresztą jak i inne matoły mafii obłudników, które potrafią tylko kraść i kłamać. Ona mówi d*pą a nie gębą, dlatego nie należy się nigdy kierować tym, co wpada po jej przekazie do ucha. Zastanawiałbym się bardziej co wyrośnie z polskiej młodzieży, tej która tak masowo i to aż dwukrotnie poparła tych ohydnych zdrajców w drodze po koryta. Ból gardło ściska ale nie da się ukryć - rośnie nam pokolenie bezideowych antypatriotów, wychowanych na wzorcach postępowania BULA,DONALDA czy wymienionej wyżej d*pogębnej KŁAPOKŁAMACZKI. Nad problemem przekierunkowania postaw młodzieży, powinien pochylić się nowy rząd z dużym naciskiem, bo "takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie".

I tu się nie zgodzą z Tobą JD w kwestii młodzieży. Młodzież 18-30 bardzo chętnie zagłosuje na PiS. Na PEŁO będą głosować osoby 50+, którym dobrze żyło się w PRL'u... Przykład: Wśród moich sąsiadów, gdzie średnia wieku wynosi ok. 55 lat, zostałam ostatnio wyśmiana. Dlaczego? Bo chcę zagłosować na PiS, gdyż uważam że jest to partia prawdziwych Polaków patriotów. Stwierdzono, że jestem fanatyczką i zapewne za moment będę się starać o wybudowanie pomnika śp Lecha Kaczyńskiego przed blokiem. Dosłownie szydzono ze mnie. Okazało się, że wszyscy będą głosować albo na ZL, albo na "miłościwie nam obecnie rządzących" :-/ To samo dzieje się w moim rodzinnym mieście... I teraz powiedzcie mi, kto tak naprawdę dzieli Polskę i Polaków? I czy Ci, którzy mówią o wolności słowa i liberalizmie, sami żyją wg tej zasady? ...Młodzi ludzie mają dość nieudolnych rządów Kopacz. A co na to grupa 50+? "Co Ty gówniarzu możesz wiedzieć o życiu w Polsce! Zobaczysz! PiS wygra i będzie inwigilacja na każdym kroku! Nie będzie demokracji!" etc... Mam 30 lat i będę głosować na PiS, ponieważ ufam, że ktoś w końcu weźmie za mordy wszystkich złodziei z Wiejskiej i postawi przed sąd. Chcę żyć w Polsce, gdzie interesy Polaków traktuje się ponad interesy UE. Nie chcę, aby moje dzieci spłacały długi obecnego rządu. I w końcu - chcę dać moim dzieciom godziwe życie, własny kąt.

Minuta z bananem

Macie zadanie do wykonania
Maleńki konkurs dla pań i panów
Wasza inwencja jest nagrywana
Musicie sprzedać kilo bananów

Pierwsza zaczyna pani Beata
….chodźcie kupujcie pyszne banany
Wybieraliśmy z panem prezesem
Piękne dojrzałe zgniłych nie mamy.....

A teraz Ewa poszła kamera
…...zobaczcie ludzie tam u Beaty
Krzywe chce ludziom wcisnąć cholera
Co to ja miałam sprzedawać ….kwiaty....

Pan panie Rysiu pańska minuta
…..tablet przyniosłem będą atrakcje
Zobaczcie zrobię wam symulację
Bierzesz w kredycie i jesz kolację....

Nadchodzi wielka chwila Korwina
….bananów nie brać z Syrii lub z Grecji
No gdyby były od Putina
To proszę bardzo towar najlepszy....

A pani Basia -proszę zaczynać
….. ja tych bananów sprzedać nie zdołam
Tu klient głupi lub zacofany
W dodatku chodzi do Kościoła....

Och jaka szkoda teraz pan Paweł
…...ten cały program to wielka ściema
Przecież sprzedawać miałem ogórki
Śmieszne -banany.... ogórków nie ma?........

Było nerwowo - panie Januszu
…...ja proszę państwa jak dobra wróżka
Banany „wyszły” dałem kolegom
Mam za to piękne polskie jabłuszka....

Nowy sprzedawca – panie Adrianie
…..ja wam banany za darmo „daje”
Naród powinien mieć jak u mamy
Niech żyją wszystkie 1- Maje.....

Koniec konkursu chwila wyboru
Drogi rodaku czas na decyzje
Rozważnie oddziel popiół od maku
Włącz rozum wyłącz telewizje

Nie można mieć pretensji do kłamcy że kłamie... taką ma naturę... To jakby mieć pretensje do lwa że je mięso, albo do myszy że chowa się do dziury... Głosujecie na kłamców to kłamcy was okłamują... Od was zależy na kogo zagłosujecie i co będziecie mieli... Czy PO-PSL dalej będzie robić z was idiotów...

Piszę "was" bo ja nigdy na tych &#^&*((!@!! nie głosowałem i nie łykam tego co TV wciska

A ja bym się zdziwiła, gdyby Kopaczowa nie skłamała. Przeież ona inaczej nie potrafi, zresztą kłamstwo jest wpisane w całą Platformę Obywatelską. proszę zwrócić jeszcze uwagę na jeden bład polskiej (jeszcze premier). Otóż pani ta nie odróżnia imigrantów od emigrantów czy w ogóle migrantów. Tak było takze w debacie.

KŁAMIE JAK Z NUT. W sprawie Nord Stream Sikorski, patryjny minister MSZ mówił. Za czasów Tuska to Sikorski początkowo określił, że budowa Nord Stream to nic innego jak IV rozbiór Polski przypominający traktat Ribentrop - Mołotow. Co więc się stało , że nagle rząd Tuska i PO zmieniło zdanie i zaprzestało bronić interesu Polski. Co więcej dlaczego rurę położona tak , że zablokowano wpływanie statków o podwyższonym tonażu do jeszcze wciąż nie oddanego do eksploatacji Gazoportu Świnoujście. To pachnie zdradą interesu Polski i Trybunałem Stanu dla rządu Tuska. Jak można więc swoje tak szpetne zachowanie przypisywać swojemu oponentowi politycznemu?????????????/ Mam nadzieję, że w tej sprawie, jak również w sprawie SKOK zapominalska bądź świadomie postępująca premier Kopacz winna przeprosić pomawianych w trybie wyborczym. To jest podstawowy kanon dla uczciwego i prawego człowieka. W przypadku Nord Stream decyzje zapadły i rząd Kopacz się z tym, bez zadnego protestu zgodził. Jaka jest więc wiarygodność PEK????????????????. Jak jest więc pozycja Polski i jak z nami się „liczą” inni???????? Czy ten rząd i PEK zasługuje na uznanie i szacunek???????? Szybko powinna być podjęta procedura postawienia przed zTrybunałem Stanu

pod ścianę ze zdrajcami partii oszustwa,praca do smierci, naloty na wolne media . zakładasz strone anty komor mówisz prawde masz wizyte panów z rana, tuskowe kłamstwa afera amber ,tasmowe szachrajstwa

straszenie państwem wyznaniowym... dobre, dobre
https://twitter.com/ubik86/status/656889371606581248/photo/1

Oj Ewka nie bierz już dopalaczy......wczorajsza debata wskazała jednoznacznie na najsłabsze ogniwo...ODPADASZ

To co wygaduje kopaczka zdążyliśmy się przyzwyczaić.Ale to co zmanipulował kraśko we wiadomościach z wczorajszym zajściem przed i po debacie to zakrawa na pomstę do nieba.Zarząd PiS powinien wystąpić do sądu o zniesławienie,i tego usłużnego aparatczyka rozliczyć.To jest już gorsze od bolszewizmu.Ten kraśko,kierownictwo TVP powinno trafić pod sąd.Przecież we wszystkich blokach informacyjnych wczoraj każdy mógł zobaczyć,że agresywne zachowanie przez BOR i occhroniarzy TVP było skierowana przecie PiS.Wszystkie komitety wchodziły bez kontroli tylko z PiS-em zrobiono zadymę dla pokazówki.Jutro w głównym wydaniu wiadomości prezes TVP,kraśko powinny przeprosić za zmanipulowanie i oczernienie PiS-u wczorajszym zdarzeniem.

Pamiętacie Komorowskiego? : " Za 7 dni dokonacie wyboru, jakie będzie państwo polskie w najbliższych latach. Jeśli chcecie państwa, które zastępuje kodeksem karnym wolne sumienie, głosujcie na Andrzeja Dudę. Jeżeli chcecie państwa kompromisu, głosujcie na mnie. Jeżeli państwa, gdzie zawsze wietrzy się spiski, głosujcie na kandydata PiSu. Jeżeli chcecie zgody wewnętrznej, proszę, oddajcie głos na mnie. Jeśli chcecie Polski, która chce głębszej integracji, głosujcie na mnie. Jeżeli chcecie Polski, która wszędzie szuka różnic, głosujcie na Andrzeja Dudę. I pamiętajcie. Ja nad sobą nie mam żadnego prezesa "

Poskutkowało? NIE!

A teraz Kopacz: " Ja dziś biję na alarm. Jeszcze mamy państwo demokratyczne a nie republikę wyznaniową. Ale już niedługo przedsiębiorcy mogą być lustrowani a w budżecie zabraknie pieniędzy na emerytury." i " Mną nikt z tylnego siedzenia sterować nie będzie".

Zdarta płyta.

Poskutkuje? WĄTPIĘ!

Ewka pamietasz jak Tusk mowil ze polske trzeba traktowac jak cytryne I trzeba z niej wycisnac tyle , zeby nam na cytrynade wystarczylo . Zobacz ta swina nabrala nas wszystkich I uciekl z bienkowska .Nawet Zwara szef adwokatury ma cykora I moze byc weryfikowany .Slyszalem ze na tego dupka Skwarcowa z sadu w Gd posiadaja dobre kwity i na Hibnera z SN tak samo .Ewka to dopiero poczatek .Schetyna mowi ze dalas ciala ze wszystkim , trudno .trzeba polknac tego arbuza .Tusk mawial ze jego dziadek bedac w wermachcie nauki pobieral od Erika von Monstein .Moze te nauki sprawdzaly sie na ruskim froncie a z polaczkami to jak widzisz kompletna popelina .Podobno polsce szykuje sie arbitraz miedzynarodowy na co czeka macierewicz .Wtedy zadziala uchwala o CBA I wszystkich z gdanska powsadza do pierdla .Jak mowi na ta okazje czekal dlugo I kupil sobie skorzany plaszcz .

video jest zablokowane może ktoś poda adres strony gdzie pek klamie

Jejku,jak ja mam już dosyć tej Kopacz,tego co mówi, tego co wyczynia. Zastanawiam się co ta osoba robi jeszcze na tak ważnym stanowisku, dlaczego pozwala się jej na tego typu zachowania, teksty , na oczernianie innych. Przecież jest to premier, reprezentuje Polskę i jest na świeczniku więc pytam jeszcze raz-co ta osoba tam robi? Ośmiesza nie tylko siebie ale i nasz kraj bo na pewno piszą o Polsce co sie w naszym kraju dzieje. Nie wypada przecież aby ktoś taki zajmował tak ważne stanowisko. Ręce opadają.

Czy PIS nie może zwołać konferencji prasowej przed ciszą wyborczą i raz na zawsze wypunktować wszystkie kłamstwa!!! Kopacz już się tak rozkręciła, że w TVN powiedziała,iż sposobem na porozumienie z prezydentem jest odcięcie go od PIS, a wtedy będzie prezydentem wszystkich Polaków!!!Jej bezczelność, buta i arogancja przekracza już wszelkie granice! TVN zamieniło się w telewizję PO- pewnie do piątku będzie tylko PO i lewica oraz Petru!!!

CD Jad, który sączy PO dał owoce w postaci Ryszarda Cyby - waszego kolegi partyjnego, który na urodziny Kiszczakowi zamordował w biurze poselskim Janusza Wojciechowskiego w Łodzi Marka Rosiaka i poderżnął gardło Pawłowi Kowalskiemu. Cyba to praktyk, Niesiołowski i Palikot, Graś - teoretycy.
Bez współpracy Donalda Tuska, Tomasza Arabskiego, Brąka Komorowskiego Putin nie zdecydowałby się na zamach z 10.042010. W Smoleńsku zginęli wasi koledzy Arkadiusz Rybicki, Sebastian Karpiniuk, Grzegorz Dolniak i Senator Krystyna Bochenek, wspaniała Pani, prywatnie żona wybitnego polskiego kardiochirurga profesora Andrzeja Bochenka. a wy co? Przyjęliście postawę nakreśloną przez Jacka Kaczmarskiego:
Położymy płasko uszy
Pysk na kłódkę, ogon w ruch
Skowyt niech sie tlucze w duszy
Kasza niech napełnia brzuch

Widać, że czytaliście Herberta - ogromny szacun za kulturę literacką, bo to wasza POstawa PO Smoleńsku:

rozsądni mówią
że można współżyć
z potworem

należy tylko unikać
gwałtownych ruchów
gwałtownej mowy

w przypadku zagrożenia
przyjąć formę
kamienia albo liścia

słuchać mądrej Natury
która zaleca mimetyzm

oddychać płytko
udawać że nas nie ma

Wypada Wam życzyć by 25.10. 2015 był POczątkem Waszego końca.

POrażkę Bula z Dudą tak określłby Winston Churchill
This is not the end. It is not even the beginning of the end. But it is, perhaps, the end of the begining.

PS Znajomi głosujący na PiS nie są jakoś szczególnie zachwyceni panią Beata Szydło (choć jest spoko) - głosują na Jarosława Kaczyńskiego, na Antoniego Macierewicza, na Zbigniewa Ziobro.

Buziaczki

A co ta czerwona pajęczyca, kłamczucha smoleńska czyta z tej swojej łapy.

zablokowany film

Im Kopacz dala podwyzki,SB,Ubowca,MO,Ormowca,ruskim generala w Polskich mudurach.

Nie ona jedna, nie ona jedna:
kłamców i kłamców smoleńskich jest w rządzie wielu:

http://www.polskacanada.com/zaklamanie-w-piata-rocznice-tragedii-smolenskiej/

Jestem ci ja na tej stronie a tu nagle wychynął z prawej niejaki petru z wrzaskiem,że zasługuje na więcej ! To...kapitał mu nie dał ??? Pilnujmy portfeli !

Ta Paździochowa nie potrafi mówić po polsku. W języku "tego kraju" nie mówi się "że żeście".

Interesuje was Kochani Wyborcy jaki musial byc poziom,wyzszych uczelni medycznych"Tego Kraju""ze zescie"studiowali w takim towarzystwie?I co W-wa ,na to?Gdansk?Szczecin?Poznan?Krakow?Torun?Czujecie te,zenade,pseudo-moralnosc,etc,etc ?

idę ulicą, a tu wielki plakat z kłamcą w roli głównej- silna gospodarka i wysokie płace- to daje motywację do działania-cofnąłem się i kupiłem starter playa i do znajomych platformiarzy i lewaków wyślę incognito smsy, żeby sobie popatrzyli, co PO nam gotuje http://migracja15.blog.pl/?p=5 zestaw filmów, ulotki, smsy, maile antyimigranckie

Kłapaczka oszalała jak ten robak niesiołowski.

A co z podłym kłamstwem o skokach? Przecież kilka dni temu Tygodnik Wprost, na kolanach przepraszał senatora Biereckiego z fałszywe oskarżenia o kradzież funduszy a premier polskiego rządu w debacie publicznej, bezczelnie i bezkarnie, po chamsku kłamie i zarzuca coś PIS-wi, że czegoś nie zrobił. Kłamstwo, jako prawda poszło w Polskę i nic się nie stało? To obrzydliwe, pani Kopacz, publicznie oskarżyła swoją córkę o kłamstwo, twierdząc, że nigdzie nie wyjedzie, nawet gdy wygra PIS. Przecież niedawno córka pani premier publicznie zadeklarowała się, że napewno wyjedzie i nie wierzę, że również ona, nowe pokolenie, też była kłamczuchą jak jej matka, gdy mówiła w Sejmie, że polscy patamorfolodzy, ręka w rękę z rosyjskimi dokonywali sekcji zwłok zabitych w Smoleńsku naszych elit? Potem okazało się to perfidnym kłamstwem.

Dajmy wreszcie porządnego kopa w tą grubą rozdętą dupę Ewy Kopacz i skończą się te debilne jej kłamstwa. Stara kretynka.

Jak wszyscy wiemy ona i obecna ekipa rządząca tylko kłamie, fałszuje by robić głównie afery które bezczelnie chowa.
Więc skąd ktokolwiek z nich może wiedzieć co POwiedział parę minut wcześniej?:)

Ciekawe dlaczego ?jest tak dobrze wedlug Platfusów a nawet imigranci nie chcą tu zostać i smigają do vaterlandu germanow.

Ostatnie podrygi Kopaczowej i oszołomstaw z PlatfOromowcow

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl