niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

Syryjczycy dostali w Polsce jedzenie i nowe mieszkanie. A potem bez podziękowania uciekli do Niemiec

Dodano: 10.09.2015 [13:23]
Syryjczycy dostali w Polsce jedzenie i nowe mieszkanie. A potem bez podziękowania uciekli do Niemiec - niezalezna.pl
foto: Klapi; creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
Tak wygląda prawda o "uchodźcach" uciekających przed głodem i wojną. Syryjska rodzina miała w Śremie wszystko: jedzenie, picie, mieszkanie w nowym bloku, szkołę i przyjaznych ludzi wokół. Gdy tylko Niemcy ogłosili, że przyjmują imigrantów, Syryjczycy pod osłoną nocy - bez słowa podziękowania i pożegnania - wyjechali do naszych zachodnich sąsiadów.

O bulwersującej sprawie informuje portalsremski.pl:

Od lipca pod opieką parafii Najświętszego Serca Jezusa w Śremie (województwo wielkopolskie) przebywała 5-osobowa rodzina uchodźców z Syrii: ojciec, matka i trzech synów. Nie brakowało im niczego. 

Jak pisze portalsremski.pl:

Rodzina uchodźców miała zapewnione bardzo dobre warunki życia (mieszkanie w jednym z nowszych bloków Spółdzielni Mieszkaniowej), przysłowiowy „wikt i opierunek” oraz zapewnioną edukację  w szkole katolickiej dla swoich dzieci.

Syryjczycy dzięki staraniom parafii i parafian dostali także telewizję, internet i rowery. Oczywiście wszystko za darmo.

Ale gdy tylko Niemcy ogłosili, że przyjmą tysiące uchodźców, "biedni" imigranci z Syrii uciekli tam, gdzie będą żyć zapewne lepiej niż ludzie, którzy w Polsce udzielili im schronienia. "W poniedziałek (07.09) w nocy, bez słowa pożegnania i podziękowania, uciekli do Niemiec – szukając tam (jeszcze) lepszego życia" - czytamy na śremskim portalu informacyjnym. 

Informacja o ucieczce Syryjczyków wywołała oburzenie mieszkańców Śremu. "A proboszcz tak ładnie ich przywitał i naprawdę chciał pomóc. Tylko o jaką pomoc im chodziło?" - pyta na Facebooku jedna z internautek ze Śremu. "Dostali mieszkania na które przecięty śremianin czeka parę lat, dostali schronienie, jedzenie, a ich dzieci miejsce w szkole. [...] Dostali wszystko to, czego ofiara wojny potrzebuje. Jeżeli nie potrafią tego docenić, to znaczy, że tej pomocy nie potrzebowali" - pisze inna.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
DZIAŁ:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Przetłumaczyć ten news na wszystkie języki Europy i dobrze spozycjonować w google

SZMATY ! Won z tymi brudasami z naszego kraju !

I o to chodzi od początku. My przyjęliśmy- jesteśmy ok dla Tuska(nie wiem dla czego), a Syryjczycy w Niemczech (nie ma ich u nas).Kurde lepiej tego nie wymyślisz. Tylko czy forsa została w Polsce za uchodźców? Gicio

A jak wygląda sprawa z Polakami ze Wschodu, już prawie całkowicie wynarodowionymi, bez wyraźnej pomocy z Polski. Dla tych potomków mieszkańców Najjaśniejszej Rzeczypospolitej nie ma miejsca w Kraju ich przodków.
Przecież to paranoja!!! Tego nie robili Niemcy dla swoich ziomków wywiezionych z dawnego ZSRS, Czesi, Grecy, Żydzi, przecież często też nie znający języka swoich przodków. A jednak ich przyjęto w dawnych Ojczyznach. Ci Polacy i ich rodziny zaznali okrutnego ludobójstwa sposobem katyńskim. Zostało wymordowanych od 120 do 150 tysięcy Polaków na tzw. Podolu rosyjskim i w pasie przygranicznym z Polską w latach 1937-8. Czy przeciętny Polak wie o tym? Nawet nasi tzw. historycy (Komorowski, Tusk, Borusewicz i in.) albo nie wiedzą albo udają, że nic takiego nie było. Hańba!!!

Artykuł, a pod nim komentarze, z których spora część to złorzeczenie Syryjczykom za to, że nie chcą mieszkać w Polsce. Co za orzeźwiający powiew świeżości w tym naszym zatęchłym internetowym bagienku. Budujące, tym bardziej że wydawałoby się, że wszyscy zwolennicy masowych migracji już dawno masowo z Polski wyemigrowali.

Swoim nie dadzą... Ale Europejczycy to idioci. Przyjechał wróg na wojnę a przywitali ich jak uchodźców.

a dlaczego bulwersująca sprawa???? Pojechali tam gdzie będzie lepiej i gdzie na nich rodzina lub znajomi czekają. Bez pożegnania, bo moze sie bali, że ich tutaj ktoś zatrzyma itp. Nie wiem dlaczego bez podziękowania, skoro mieli tak dobrze? O to trzeba by ich zapytać. Wdzięczność?? Dobro się czyni bez czekania na wdzięczność. Pan Jezus tak robił.

A moze po prostu poczytali co nieco na niezaleznej?

Zobaczyli że z deszczu pod rynnę...

To kuśwa, komornik, ohydne babsko wyrzuciło starego 73-letniego mężczyznę na ulicę, zabrała mu nawet ta komornicza szelma dokumenty, ostatnie ubranie, buty, sztuczną szczękę (sic) i wyrzuciła wszystko do kosza, ostatnie stare meble aby wykonać swoją "robotę", a terroryści w Polsce dostają nowe mieszkania? Dobrze, że anonimowy sprzedawca dał dziadkowi przyczepę do przespania się.
To już jest jawna prowokacja Polaków przez tę sukę na 1 metr!

Raus śmieciuchy do gazu!!

więc co czynić Panie doktorze? http://www.almoc.pl/img.php?id=3437 leczyć?

widzieli ze Polacy sa biedni to zwolnili miejsce i uciekli do bogatego kraju?

Dziwie mnie, że takie coś opublikowane. GW by zapewne to już ocenzurowała tak jak komentarze.
Panie premier uda że nie wie, a mainstream dorobi historie że uciekli bo ich tutaj krzywdzono i ksenofobiczni Polacy ich szykanowali..

Jak rozumiem niezleżna żałuje ,że wyjechali. Ciekawe bo pisząc o imigrantach do tej pory starała sie wyłącznie nimi straszyć.

Twój wpis dobitnie pokazuje że lewactwo NICZEGO nie rozumie, nawet lisich bzdur.

Niemcy to dla migrantow muzulmanskich taka kosmiczna czarna dziura ktora ich pochlania,

za jakis czas przemieni sie cala UE w super wielka czarna dziure ktora pochlonie Polske,

Krzyżyk im ma drogę !( Ale czy na pewno ?) Teraz to już nie mają po co do Polski.

Tak to jest jak dziady biorą się za pomaganie dziadom chcąc zgrywać panów.

I to powinien byc precedens. Zadnych ale to zadnych przydzialow. I nakazow. Cholerne Junkry~!

nie mozna nikogo robic szczesliwym na sile - chca do Niemiec droga otwarta niech jada, ida uciekaja jeszcze udzielilbym im pomocy w dojechaniu do granicy. Niemcy najwiecej musztruja i pouczaja narody odmiennego zdania w tej kwestii niz oni, jeszcze im to bokiem wyjdzie i to pewne jak amen w paciezu.

Ciszcie się, ze bloku w powietrze nie wysadzili

Już piszę gdzie się da: Franciszek to dobrze przemyślał. Jak te kozie syny plują na paczki z czerwonym krzyżem, to co zrobią na pomysł zaproszenia ich do parafii katolickich?:) I się szybko mleko rozleje, bo dzisiaj skuteczne wytrącenie broni lewakom to udowodnienie, że oni wcale nie chcą "pomocy" tylko darmowe zasiłki i życia na koszt państwa które ich gości. Skończy się porównywanie z Polakami którzy zapieprza@ją za minimalną pensję budują gospodarkę brytolom czy innym 5 klockom. Ale najważniejsze, to ujawnianie i pokazywanie w mediach prawdziwych celów, zamiarów i planów tych tzw. uchodźców z najnowszymi komórami, markowymi ciuchami i podniebieniami na poziomie min 4* knajpy. Kobiety zostawili na miejscu żeby za nich ginęły, a sami idą pożyć za darmochę, pogwałcić miejscowe "niewierne" i powprowadzać szariat. A jak im odmówisz to ci się wysadzą w najbliższym autobusie albo odetną głowę w imię jakiegoś debila.

Ha Ha
Chwilkę posiedzieli, zapoznali się z prawem, cywilnym, karnym, Skarbowym, poczytali o biznesmenach z poza układów politycznych, pooglądali sobie przeciętnych Polaków, no podjęli jedyną słuszną decyzję.
Spier...lili do Niemiec.

,,, Polska nie jest atrakcyjna dla emigrantow zarobkowych wiec wszysce wieja za odre , wzyscy co weszli do europy zach. to zostana , nawt jak bedzie deportacje to oni wroca , beda zyc i pracowac na czarno ,,,, tak jest w stanach obliczaja ze tu jest okolo 11 milion emigrantow , nielegalnych , ale wszyscy pracuja i wiekszosc chrzescjanie , teraz do europy szykuje sie okolo 5-10 milionow muslimow , a moze wiecej , i tego nie mozna zatrzymac bo sie nie da , musza zakonczyc ten chaos w Iraku, Syri etc. zeby ci ludzie nie wiali , wiekszosc tych mlodych to dezerterzy i emigranci zarobkowi , oni w Polsce nie zostana ,,,

Bogu niech beda dzieki,ze od nas wyjechali czego zalowac.

Powod przeciez do WIELKIEJ RADOSCI.
"Okolicznosci",zwykle tak Polsce nisprzyjajace,tym razem okazaly sie nadzwyczaj laskawe.
Wbrew naiwnym MIESZKANCOM SREMU.
A moze naiwnemu Sromu.

Rząd, który wbrew prawu i Polakom przyjmie masę islamskich imigrantów, zostanie zmieciony i stanie przed Trybunałem Stanu

Proponuje zapoznać się z artykułem na stronie portalu Defence 24. Moim zdaniem jest to najbardziej obiektywna opinia w mediach, o obecnym tzw. kryzysie z emigrantami.
Proszę o przesyłanie tego linku innym. http://www.defence24.pl/255493,wojna-hybrydowa-atak-bronia-d-na-europe

W Niemczech przejdą obóz z hołotą,gdzie w dzień i w nocy jest niebezpiecznie i głośno.Uwierzyli w szklane domy i nie zdziwię się jak wrócą na kolanach,mówiąc że byli na wycieczce w Niemczech żeby spotkać się z rodzina.
Przerabiałem to jak mnie w Niemczecch stan wojenny zastał a była nas garstka do obecnych hord.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl