niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 czerwca 2016

„GP” UJAWNIA: Platforma zniszczy kompromitujące ich dokumenty

Dodano: 08.09.2015 [22:00]
„GP” UJAWNIA: Platforma zniszczy kompromitujące ich dokumenty - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Pierwszego listopada wchodzi w życie ustawa umożliwiająca niszczenie dokumentów instytucjach państwowych na olbrzymią skalę. W Kancelarii Premiera oraz w poszczególnych ministerstwach są już przygotowane wykazy dokumentów, które mają być wybrakowane. „Gazeta Polska” i Telewizja Republika ustaliły, że służby specjalne chcą zniszczyć pozostające w ich zasobach dokumenty dotyczące m.in operacji zagranicznych Agencji Wywiadu, raportów w sprawie przygotowywania wizyty śp. prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego w Katyniu oraz raportów powstałych po katastrofie smoleńskiej w Agencji Wywiadu oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Niszczenie będzie się odbywało zgodnie z prawem – takie możliwości daje ustawa o zmianie ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, która została uchwalona dzięki głosom PO i PSL a podpisał ją, dziesięć dni od momentu zatwierdzenia jej przez Sejm, prezydent Bronisław Komorowski.

Według naszych ustaleń najważniejsze kwestie, których ślady będzie chciała zatrzeć Agencja Wywiadu dotyczyć mogą udziału osób związanych z Agencją Wywiadu w przygotowaniach wizyty śp. Lecha Kaczyńskiego w Katyniu w kwietniu 2010 roku.

Szef protokołu dyplomatycznego MSZ - Mariusz Kazana, który zginął na pokładzie samolotu Tu 154M był wieloletnim funkcjonariuszem Agencji Wywiadu.Czytaj więcej już jutro w „Gazecie Polskiej”!
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Już za sam pomysł stworzenia takieg prawa umożliwiającego niszczenie dokumentów powinna być kara dożywotniego zakazu pełnienia jakiejkolwiek funkcji publicznej.

Ale, że żyjemy w Polsce to nie takie cuda się dzieją.

Warto też pogrzebać w dokumentach kadr ABW, bo bardzo chciałbym się dowiedzieć czyim synem był ten szmaciarz (tak właśnie uważam > jesteś szmaciarzem!!!) z ABW zatrzymany przez CBA w kwietniu tego roku za łapówki.

"z diabłem się NIE NOGOCJUJE"

Czy pan prezydent Duda nie ma uprawnien - zeby te ustawe o niszczeniu dokumentow zniwelowac ... ?

Wszyscy ci którzy są winni bandyckie piętno mają wyciśnięte na facjatach.Nawet bez dokumentów łatwo rozpoznać.Miedzy innymi głęboką bruzdą na czole ma tylko jedna osoba.Przy pisaniu wyjaśnień tylko jedna osoba będzie robiła błędy ortograficzne.Nie będzie trudności z rozpoznaniem.

Zawsze powtarzam, ze z bandytami sie nie negocjuje i nie rozmawia. Bandytow wali sie w ryj i zamyka w celi. Innymi slowy mowiac wszystko zalezy od p. Kaczynskiego. Wystarczy jedno jego polecenie "opcji zerowej" i pozamiatane. Oznacza to nic innego jak stworzenie listy bandytow typu pawlak (umowa gazowa), bury (korupcja), zdzichy, miry, boni(korupcja) i wielu, wielu innych poczawszy od gory, az do szeregowych urzedasow w urzedach miast, gminy, zus, us itd. Wiaze sie z tym druga kwestia, czyli ustanowione przepisy prawa. Czym jest prawo? Jest to umowa spoleczna polegajaca na tym, ze przedstawieciele narodu tworza takowe, ktore jest zgodne z oczekiwaniami spoleczenstwa. W zwiazku z tym "umawiamy sie", ze ustanowione przez wladze prawo wszyscy akceptujemy i przestrzegamy. Co madrzejsi juz wiedza do czego zmierzam. Prawo nieakceptowalne nie moze byc przestrzegane. Przypuszczam, ze gdyby padlo pytanie referendalne "czy jestes za anulowaniem przepisow prawnych uchwalonych przez obecna wladze?", to wiekszosc powiedzialaby "tak". Poza tym, jezeli platformery traktuja obecne prawo jako narzedzie do ich bandyckich, folwarcznych zagrywek, to z jakiej racji mamy akceptowac takie prawo? Jeszcze raz podkreslam. Prawo jest rodzajem umowy spolecznej i jako takie musi byc akceptowane przez ogol spoleczenstwa, aby moglo byc stosowane. Jezeli ustawa o niszczeniu dokumentow nie jest akceptowana w takiej formie w jakiej jest, to my obywatele mamy pelne prawo do wrzucenia do niszczarki wlasnie tej ustawy, a winnych zamieszania do wywleczenia za kudly z ich nor i osadzenia we wronkach. Albo mamy demokracje i wladze ludu, albo swinski folwark z rudym knurem na czele!

W Moskwie/Berlinie panika,bo im się „niewolniki” w PO-lszy buntują!
Wszystko wskazuje na to, że Moskwa/Berlin mają umówione,że w Polsce może być rząd ALE MARIONETKOWY,o samodzielności nie może być mowy!A tu Polacy przejrzeli na oczy i zagłosują na PiS,więc Moskwa/Berlin szukają wyjścia z sytuacj i próbują zmusić nas do przyjęcia tzw. uchodźców, za pomocą których Moskwa/Berlin będą destabilizować nasze państwo i wpędzać nas w jeszcze większą nędzę,żeby w końcu unicestwić, będzie szarpanina co będzie uniemożliwiać PiSowi rządzenie i może PiS osłabić, co Moskwa/BerlinWYKORZYSTAJĄ do ponownego narzucenia nam MARIONETKOWEGO RZĄDU, posłusznego Moskwie/Berlinowi, a przy takiej liczbie muzułmanów, to nasz KK i nasza TOŻSAMOŚĆ NARODOWA staną wobec realnego zagrożenia!
ALE my musimy robić swoje i dać szansę PiSowi, a więc sobie i naszej Ojczyźnie!
25 X odbierzemy obcym i bandytom władzę nad naszym życiem i państwem!
Nie wolno nam zmarnować takiej HISTORYCZNEJ SZANSY!
Wszyscy do urn i głosować NA DOBRĄ ZMIANĘ!
Tylko PiS! Tylko Beata Szydło!

Prawo może działać wstecz. Tak. Od zasady zawsze istnieją wyjątki. Niszczenie dokumentów musi zostać uznane za współudział i tuszowanie śledztwa. Trzeba zastosować POdobne rozwiązania prawne tak jak wobec zbrodniarzy hitlerowskich, którzy bronili się twierdząc ze wykonywali jedynie rozkazy. POsłowie którzy głosowali za tą ustawą POwini zostać obligatoryjnie POzbawieni immunitetów i skazani na kary bezwzględnego pozbawienia wolności. Nie może być bezkarności. Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości, że zamordowano Lecha Kaczyńskiego ?

Fajnie jest rządzić w Polsce, można przez 8 lat kraść, inwigilować, mordować, infiltrować i inne rzeczy brzydkie robić. Wystarczy zniszczyć dowody i być bezkarnym. "Fajny" kraj!

Zaraz zaraz przecież prawo nie działa wstecz. Ustawa wchodzi w życie 1 listopada 2015, więc dotyczyć będzie dokumentów, których okres przechowywania upływa w 2015 roku, czyli można będzie je zniszczyć dopiero 1 stycznia 2016 roku. Dokumenty powstałe wcześniej powinny być niszczone według prawa obowiązującego na dzień ich powstania. Czyż nie tak powinno być zgodnie z prawem?

Moze do biur powinien wejsc prokurator generalny z policja i nakazem rewizji. Albo CBA. To bylaby rzeczwiscie wielka hanba, gdyby ci przestepcy mogli usunac dowody tego , co przez 8 lat robili.

takie dokumenty nigdy ale to nigdy nie znikną ewentualnie gdzieś ktoś skopiuje i zachowa je, a wyciekną w odpowiednim momencie lub staną się częścią szantażu

No niestety złota się nie wyrzuca

Jezu Ludzie! Zróbmy coś w końcu! Nie pozwoliły na to! Panie Prezydencie!Wiem że ma pan teraz związane ręce ale społeczeństwo stoi za panem! Kiedyś byliśmy tak silnym i zjednoczonym narodem! Każdy dzień tej partii przy władzy to Polska bliżej Bankructwa! Nie mogą odejść bezkarnie po tym co nam zrobili !!! Prawo nie zawsze idzie w zgodzie ze sprawiedliwością bo wystarczy że ktoś zatrze dowody!

Państwo P0nownie zdaje egzamin

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl