niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 września 2016

„GP” UJAWNIA: Platforma zniszczy kompromitujące ich dokumenty

Dodano: 08.09.2015 [22:00]
„GP” UJAWNIA: Platforma zniszczy kompromitujące ich dokumenty - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Pierwszego listopada wchodzi w życie ustawa umożliwiająca niszczenie dokumentów instytucjach państwowych na olbrzymią skalę. W Kancelarii Premiera oraz w poszczególnych ministerstwach są już przygotowane wykazy dokumentów, które mają być wybrakowane. „Gazeta Polska” i Telewizja Republika ustaliły, że służby specjalne chcą zniszczyć pozostające w ich zasobach dokumenty dotyczące m.in operacji zagranicznych Agencji Wywiadu, raportów w sprawie przygotowywania wizyty śp. prezydenta prof. Lecha Kaczyńskiego w Katyniu oraz raportów powstałych po katastrofie smoleńskiej w Agencji Wywiadu oraz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Niszczenie będzie się odbywało zgodnie z prawem – takie możliwości daje ustawa o zmianie ustawy o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach, która została uchwalona dzięki głosom PO i PSL a podpisał ją, dziesięć dni od momentu zatwierdzenia jej przez Sejm, prezydent Bronisław Komorowski.

Według naszych ustaleń najważniejsze kwestie, których ślady będzie chciała zatrzeć Agencja Wywiadu dotyczyć mogą udziału osób związanych z Agencją Wywiadu w przygotowaniach wizyty śp. Lecha Kaczyńskiego w Katyniu w kwietniu 2010 roku.

Szef protokołu dyplomatycznego MSZ - Mariusz Kazana, który zginął na pokładzie samolotu Tu 154M był wieloletnim funkcjonariuszem Agencji Wywiadu.Czytaj więcej już jutro w „Gazecie Polskiej”!
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zawsze powtarzam, ze z bandytami sie nie negocjuje i nie rozmawia. Bandytow wali sie w ryj i zamyka w celi. Innymi slowy mowiac wszystko zalezy od p. Kaczynskiego. Wystarczy jedno jego polecenie "opcji zerowej" i pozamiatane. Oznacza to nic innego jak stworzenie listy bandytow typu pawlak (umowa gazowa), bury (korupcja), zdzichy, miry, boni(korupcja) i wielu, wielu innych poczawszy od gory, az do szeregowych urzedasow w urzedach miast, gminy, zus, us itd. Wiaze sie z tym druga kwestia, czyli ustanowione przepisy prawa. Czym jest prawo? Jest to umowa spoleczna polegajaca na tym, ze przedstawieciele narodu tworza takowe, ktore jest zgodne z oczekiwaniami spoleczenstwa. W zwiazku z tym "umawiamy sie", ze ustanowione przez wladze prawo wszyscy akceptujemy i przestrzegamy. Co madrzejsi juz wiedza do czego zmierzam. Prawo nieakceptowalne nie moze byc przestrzegane. Przypuszczam, ze gdyby padlo pytanie referendalne "czy jestes za anulowaniem przepisow prawnych uchwalonych przez obecna wladze?", to wiekszosc powiedzialaby "tak". Poza tym, jezeli platformery traktuja obecne prawo jako narzedzie do ich bandyckich, folwarcznych zagrywek, to z jakiej racji mamy akceptowac takie prawo? Jeszcze raz podkreslam. Prawo jest rodzajem umowy spolecznej i jako takie musi byc akceptowane przez ogol spoleczenstwa, aby moglo byc stosowane. Jezeli ustawa o niszczeniu dokumentow nie jest akceptowana w takiej formie w jakiej jest, to my obywatele mamy pelne prawo do wrzucenia do niszczarki wlasnie tej ustawy, a winnych zamieszania do wywleczenia za kudly z ich nor i osadzenia we wronkach. Albo mamy demokracje i wladze ludu, albo swinski folwark z rudym knurem na czele!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl