niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Niesiołowski szaleje: „Pewną trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje...”

Dodano: 18.08.2015 [14:29]
Niesiołowski szaleje: „Pewną trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje...” - niezalezna.pl
foto: stefan-niesiolowski.pl
Ani okres wakacyjny, ani sezon urlopowy nie są w stanie powstrzymać Stefana Niesiołowskiego, gdy w grę wchodzi straszenie PiS-em. Polityk Platformy, który znany jest ze swoich wypowiedzi oscylujących na poziomie poniżej wszelkiej krytyki, tym razem przeszedł nawet samego siebie. Niesiołowski na łamach swojej strony internetowej postanowił podzielić się z internautami wizją Polski pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Niesiołowski nie przebiera w słowach.

Gdyby zrealizował się najgorszy scenariusz dla Polski i PiS zdobyłoby większość parlamentarną pozwalającą na samodzielne rządzenie to o najważniejszych sprawach decydowałby nie żaden Duda, czy Szydło, ale Jarosław Kaczyński. Szybko okazałoby się, że wszystkie zapowiedzi o odbudowaniu wspólnoty, poszanowaniu odmiennych opinii, szacunku dla demokracji, kompetencjach i rozwoju kraju były wyłącznie kłamstwami mającymi zyskać głosy niezdecydowanych i obawiających się pisowskiego radykalizmu – czytamy na stronie stefan-niesiolowski.pl.

Treścią wpisu szybko zainteresowały się media. Niesiołowski postanowił bowiem podzielić się swoją wizją Polski pod rządami PiS. Przy okazji kpi z prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej.

W każdym mieście na największym placu zbudowany by został pomnik Lecha Kaczyńskiego, który w walce o Polskę poległ pod Smoleńskiem (w zależności od miejsca oświetlenia i innych okoliczności pozłacany lub nie), drobnym drukiem byłyby dla kamuflażu wypisane nazwiska pozostałych ofiar katastrofy smoleńskiej. Biorąc pod uwagę, że Lech Kaczyński był największym Polakiem czasów najnowszych także główna ulica w każdym większym mieście powinna nosić nazwę Lecha ewentualnie Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Pewną trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje, ale mamy już precedensy z nazywaniem ulic, szkół i obiektów imieniem Jana Pawła II, a zasługi Jarosława Kaczyńskiego (Jarosław Polskę zbaw) są z pewnością niemniejsze – snuje swoje wynurzenia Niesiołowski.

W dalszej części wpisu sugeruje, że „kwestionowanie wielkości i zasług Lecha oraz Jarosława Kaczyńskich będzie karane więzieniem” i przystępuje do ataku na... patriotyzm, Powstanie Warszawskie i prezydenta Andrzeja Dudę.

Najnowsze dane z IPN wykazały, że Powstanie Warszawskie zakończyło się zwycięstwem, co prawda po 70 latach, ale jednak. Tym zwycięstwem Powstania jest prezydent Duda, który jednocześnie jest przykładem Boskiej interwencji i zesłaniem Ducha Świętego, co trafnie zauważył polski świecki papież Terlikowski opatrując swoją jak zawsze trafną i głęboką analizę podsumowaniem Habemus Dudam. Nowa wersja historii będzie nauczana we wszystkich szkołach i wyższych uczelniach oraz propagowana w państwowej narodowej i patriotycznej tv i rozgłośniach radiowych, których dyrektorami i czołowymi redaktorami zostaną oczywiście niepokorni patrioci pp. Karnowski, Pospieszalski, Gargas, Wildstein, Zaremba, Mazurek, Pietrzak, Wolski, Ziemkiewicz, Gursztyn, Wróblewski, Zybertowicz, Grzybowska, Sakiewicz, Król, Wyszkowski, Jachowicz itp. Telewizje prywatne, jako obce i służące zniewoleniu Polski, będą albo zakazane i zagłuszane jak kiedyś Wolna Europa, albo zdławione brakiem reklam i administracyjnymi szykanami. Każdy dziennikarz dla dobra wspólnego będzie musiał pisać co miesiąc najlepiej 10-ego każdego miesiąca sprawozdanie ze swojego patriotyzmu – straszy Niesiołowski.

Konkluzją „rozważań” Stefana Niesiołowskiego jest wezwanie wyborców Platformy do działania i ich mobilizacja przed wyborami. Swoją „odezwę do narodu” Niesiołowski kończy słowami.

Tak może być, gdyby wygrało PiS i dlatego trzeba zrobić wszystko, co w ludzkiej mocy, aby do tego nieszczęścia nie doszło - podsumowuje polityk PO.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ta łajza wprost sugeruje zamach na życie.

nie zwracajcie na niego uwagi,jemu jest przykro. gdy zobaczyłem Niesiołowskiego pierwszy raz to długo w nocy płakałem,ja już mam taki charakter,że jak widzę kalekę to zawsze płaczę,

Treść mowy /LEPKA,ROZLAZŁA ,SENSU,LOGIKI I ELEMENTÓW ROZUMNYCH POZBAWIONA...ZE ZNACZNYM NASYCENIEM KONFABULACJI TREŚCI UROJONYCH...GŁĘBOKA SCHIZOFRENIA PARANOIDALNA ...POTRZEBNA DO TRESURY GŁUPAWYCH LEMINGÓW

"profesorku" szczawojadowy zajmij się poprawianiem technik dłubania w nosie bo widzę tu duże braki i niedociągnięcia
/ patrz GOOGLE "niesiołowski dłubie w nosie " /. Uważam że polityk peło winien to robiźć z większą gracją a stać cie stefek
na coś więcej. Myślę że tytuł "profesorski peło " zobowiązuje DO DOSKONAŁOŚCI

Kto i gdzie ulepił tego golema ?

Wolimy J. Kaczyńskiego niż psa łańcuchowego do obszczekiwania opozycji. Niesiołowski kompromituje sejm, zwłaszcza że jest szefem komisji obrony narodowej. a nie ma zielonego pojęcia w tych sprawach. Szkodzi Polsce!

To jest osobnik ze złamanym kręgosłupem moralnym. Przecież cała Polska wie, że ten szmatławiec zdradził w UB swoją narzeczoną.

Już Rzymianie mawiali że przygana ze strony głupca jest pochwałą.

mały, zawistny, beznadziejny oszołom.

Brawo Stefanek. Widać od razu, że pojadłeś szczawiku.

Professsorze Niesiołku
Jest tak niepisana, ogólnoświatowa zasada:
.
Jeśli ci ktoś mówi, że jesteś osiołkiem - śmiej się !
Jeśli ci drugi mówi, że jesteś osiołkiem - głęboko się nad tym zastanów !
Jeśli ci trzeci mówi, że jesteś osiołkiem - jesteś osiołkiem.

niesol ty jestes starszy OD PANA KACZYNSKIEGO!!!!!!
ciebie NIPOWINNO JUZ BYC NA TYM SWIECIE jestes po prostu CHAM!!!!!!!

Czas przestać utrzymywać tego obłudnika i darmozjada. Mam nadzieję, że nie dostanie głosów w tych wyborach.

Tobie wściekły PO-wski psie nikt nigdy żadnego pomnika nie postawi.

Jak kogoś Pan Bóg chce ukarać, to mu najpierw rozum odbiera. Widać, że u Niesiołowskiego ilość grzechów wzrasta w postępie geometrycznym, bo jest coraz gorzej.

Toż to zwykły debil, szok, ze takie matoły siedzą w polskim rządzie.

A jak będzie gdy przy władzy zostanie nadal ta sama władza?????otóż PO nich tylko Potop i spalona ziemia a naród -zęby w beton.

A największą porażką jest to, że ta POspolita menda się w ogóle urodziła. Ktoś kto sam był i jest zdrajcą (zdradził nawet swoją narzeczoną - MENDA !!!!) nie zrozumienie patrioty.

jak widać ten psychol ma pewne pojęcie o zdławianiu niewygodnych mediów brakiem reklam

bardzo przepraszam ale pan NIEsiolowski moze kaczynskiemu skarpetki powachac jak mu da oczywiscie

taka minę maja ci co przed chwila zeszli z drzewa

on jeszcze ukrywa sie z kolegami pod korą

Już kiedyś pisałem ze ten człowieczek jest chory powinien wykorzystać szanse ze ogłupiony częściowo naród na niego głosował i ma leczenie za darmo ale obawiam się że w takim stanie jakim jest to lekarz już nie pomoże tu zastała modlitwa o łaskę dla niego

Wypociny i fantasmagorie Niesiołowskiego zachować jako dowód rzeczowy dla psychiatrów. Straszne co może się stać z człowiekiem, jeśli zaprzeda swoje człowieczeństwo.

Wsciekly na dopalaczach.

Ciekawe, jakby lemingi-buraki odpowiedziały na takie pytanie :

Dzięki komu na Zachodzie Polak to synonim idioty ?

Jak najszybciej tego osobnika odizolowac od spoleczenstwa i umiescic na Oddziale Zamknietym szczegolny przypadek zagraza sam sobie i otoczeniu.

No Stefek, ty konfidencie bezpieki, mały gnojku, zacznij przypisywać "Strasznemu Kaczorowi" wywołanie tego tornada w Teksasie ty przygłupie

i gradobicia gzdieś na Grenlandii

ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ha ha ha ha ha ha ha ha ha

ha ha ha ha ha ha ha ha ha

Burak Republic poważna i wiarygodna jak Niesiołowski ha ha ha

co za bantustan ...

Około 30 lat temu spotkałem w Paryżu Polaka, któremu się wydawało, ze opozycyjna działalność polegała na słuchaniu nagrań z kabaretu Pietrzaka i opowiadaniu dowcipów o władzach PRLu. Niesiołowski wydaje się być na podobnym poziomie intelektualnym (chociaż ma w głowie inny kabaret).

żeby być szanowanym, trzeba samemu się szanować, wy głupie buraki-lemingi, i nie wybierać zupełnie zdziczałych pawianów z czerwonymi
dupami na swoich przedstawiecieli ...

i pomusleć, że ten dziki buraczany, złodziejski tłum psiakrew domaga się zniesienia wiz do Ameryki, ma się za Europejczyków ...

przeklęta hołota bez rozumu ... żeby was czarna dżuma zeżarła, wy złodzieje przygłupy ....

czy wy w ogóle wiecie, wy dzikie małpy, co to wstyd ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl