niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

Niesiołowski szaleje: „Pewną trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje...”

Dodano: 18.08.2015 [14:29]
Niesiołowski szaleje: „Pewną trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje...” - niezalezna.pl
foto: stefan-niesiolowski.pl
Ani okres wakacyjny, ani sezon urlopowy nie są w stanie powstrzymać Stefana Niesiołowskiego, gdy w grę wchodzi straszenie PiS-em. Polityk Platformy, który znany jest ze swoich wypowiedzi oscylujących na poziomie poniżej wszelkiej krytyki, tym razem przeszedł nawet samego siebie. Niesiołowski na łamach swojej strony internetowej postanowił podzielić się z internautami wizją Polski pod rządami Prawa i Sprawiedliwości. Niesiołowski nie przebiera w słowach.

Gdyby zrealizował się najgorszy scenariusz dla Polski i PiS zdobyłoby większość parlamentarną pozwalającą na samodzielne rządzenie to o najważniejszych sprawach decydowałby nie żaden Duda, czy Szydło, ale Jarosław Kaczyński. Szybko okazałoby się, że wszystkie zapowiedzi o odbudowaniu wspólnoty, poszanowaniu odmiennych opinii, szacunku dla demokracji, kompetencjach i rozwoju kraju były wyłącznie kłamstwami mającymi zyskać głosy niezdecydowanych i obawiających się pisowskiego radykalizmu – czytamy na stronie stefan-niesiolowski.pl.

Treścią wpisu szybko zainteresowały się media. Niesiołowski postanowił bowiem podzielić się swoją wizją Polski pod rządami PiS. Przy okazji kpi z prezydenta Lecha Kaczyńskiego i ofiar katastrofy smoleńskiej.

W każdym mieście na największym placu zbudowany by został pomnik Lecha Kaczyńskiego, który w walce o Polskę poległ pod Smoleńskiem (w zależności od miejsca oświetlenia i innych okoliczności pozłacany lub nie), drobnym drukiem byłyby dla kamuflażu wypisane nazwiska pozostałych ofiar katastrofy smoleńskiej. Biorąc pod uwagę, że Lech Kaczyński był największym Polakiem czasów najnowszych także główna ulica w każdym większym mieście powinna nosić nazwę Lecha ewentualnie Lecha i Jarosława Kaczyńskich. Pewną trudnością jest to, że Jarosław Kaczyński żyje, ale mamy już precedensy z nazywaniem ulic, szkół i obiektów imieniem Jana Pawła II, a zasługi Jarosława Kaczyńskiego (Jarosław Polskę zbaw) są z pewnością niemniejsze – snuje swoje wynurzenia Niesiołowski.

W dalszej części wpisu sugeruje, że „kwestionowanie wielkości i zasług Lecha oraz Jarosława Kaczyńskich będzie karane więzieniem” i przystępuje do ataku na... patriotyzm, Powstanie Warszawskie i prezydenta Andrzeja Dudę.

Najnowsze dane z IPN wykazały, że Powstanie Warszawskie zakończyło się zwycięstwem, co prawda po 70 latach, ale jednak. Tym zwycięstwem Powstania jest prezydent Duda, który jednocześnie jest przykładem Boskiej interwencji i zesłaniem Ducha Świętego, co trafnie zauważył polski świecki papież Terlikowski opatrując swoją jak zawsze trafną i głęboką analizę podsumowaniem Habemus Dudam. Nowa wersja historii będzie nauczana we wszystkich szkołach i wyższych uczelniach oraz propagowana w państwowej narodowej i patriotycznej tv i rozgłośniach radiowych, których dyrektorami i czołowymi redaktorami zostaną oczywiście niepokorni patrioci pp. Karnowski, Pospieszalski, Gargas, Wildstein, Zaremba, Mazurek, Pietrzak, Wolski, Ziemkiewicz, Gursztyn, Wróblewski, Zybertowicz, Grzybowska, Sakiewicz, Król, Wyszkowski, Jachowicz itp. Telewizje prywatne, jako obce i służące zniewoleniu Polski, będą albo zakazane i zagłuszane jak kiedyś Wolna Europa, albo zdławione brakiem reklam i administracyjnymi szykanami. Każdy dziennikarz dla dobra wspólnego będzie musiał pisać co miesiąc najlepiej 10-ego każdego miesiąca sprawozdanie ze swojego patriotyzmu – straszy Niesiołowski.

Konkluzją „rozważań” Stefana Niesiołowskiego jest wezwanie wyborców Platformy do działania i ich mobilizacja przed wyborami. Swoją „odezwę do narodu” Niesiołowski kończy słowami.

Tak może być, gdyby wygrało PiS i dlatego trzeba zrobić wszystko, co w ludzkiej mocy, aby do tego nieszczęścia nie doszło - podsumowuje polityk PO.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ta łajza wprost sugeruje zamach na życie.

To jest osobnik ze złamanym kręgosłupem moralnym. Przecież cała Polska wie, że ten szmatławiec zdradził w UB swoją narzeczoną.

mały, zawistny, beznadziejny oszołom.

Brawo Stefanek. Widać od razu, że pojadłeś szczawiku.

żeby być szanowanym, trzeba samemu się szanować, wy głupie buraki-lemingi, i nie wybierać zupełnie zdziczałych pawianów z czerwonymi
dupami na swoich przedstawiecieli ...

i pomusleć, że ten dziki buraczany, złodziejski tłum psiakrew domaga się zniesienia wiz do Ameryki, ma się za Europejczyków ...

przeklęta hołota bez rozumu ... żeby was czarna dżuma zeżarła, wy złodzieje przygłupy ....

czy wy w ogóle wiecie, wy dzikie małpy, co to wstyd ?

KOMOROQWSKI ZNIÓSŁ WIZY DO USA???? NIE ?? A czemu?? Tak obiecał w kampanii wyborczej 2010r.!!!!

Kto daje swój głos na tego Czubka, jest jemu równy.

To chory człowiek.
Nie warto komentować.
Nie głosujcie na niego-lubuskie!

Jaka partia - taki człowieczek jej...

Stefek Szczawik-Mirabelka,
Ma coś w sobie
Z... Edzia Gierka.

nosselbaum walizki spakowane?

Człowiek który na pierwszym przesłuchaniu wykapował swoją dziewczyne...Ktoś taki ma czelność wypowiadać się o Jarosławie Kaczyńskim któremu do pięt niedorasta ??? W PO jak widać sami degeneraci...!!!

LUDZIE! Nie znacie najlepszego: jakie jest marzenie Ewy (zd. LIS)? Otóż Ewka "chciałaby walczyć o jedno, o szacunek"!!! Tak ta pani twierdzi w rozmowie z Onetem, i dodaje: "Obawiam się, że to przyzwolenie na obrażanie polityków może oznaczać, że jutro bezkarnie będziemy obrażać swoich sąsiadów tylko dlatego, że mają inne poglądy" Dobre,nie? Latami Kopacz i jej pobratańcy obrażali śp. Lecha Kaczyńskiego. Ten gnida Niesiołowski, co to robale na niego zęby już ostrzą, wciąż obraża pana Jarosława Kaczyńskiego...

Ale stary idiota zrobil sie w ch..ja! On biedaczek przedstawil swiat III RP(zwany czasem Polska) w wersji a rebour! Ale obesjonisci tak maja!

Proszę zauważyć charakterystyczne objawy u Pana posła N. schizofrenii paranoidalnej: charakterystyczne rumieńce na policzkach, wydzielina w kącikach ust, nieskoordynowane ruchy ciała w trakcie swoich wystąpień, a także skłonność do agresji. Po przegranych październikowych wyborach, Pan poseł N. może znaleźć się na oddziale zamkniętym zakładu psychiatrycznego, do końca swojego życia - na koszt podatnika. Moim zdaniem prawnicy PIS powinni wnieść sprawę do sądu o obrazę i kłamstwa, powinni zażądać kilkumilionowego odszkodowania od Pana posła N., który na dzisiaj uchodzi za osobę zdrową psychicznie. To odszkodowanie należy przeznaczyć na fundusz opieki nad osobami chorymi na schizofrenię paranoidalną. W ten sposób pomożemy Panu posłowi N., a jednocześnie oszczędzimy wydatki budżetowe.

Zmurszała mirabela może co jedynie własny ogon odgryźć, swoimi zardzewiałymi zębiskami. J.Kaczyński jest dla tych wszystkich świń-knurów potężnym przeciwnikiem, sukcesywnie ich wykańcza swoim sprytem. Zebrać te wszystkie zapijaczone i znarkotyzowane łby do kupy to nawet w jednej setnie nie mają rozumu tyle co ma J. Kaczyński

Tu ziemia! Tu ziemia! Stefek, wracaj na ziemie! Spadaj szybko bo ci szczaw stygnie!
Pofrunal Stefek burczymucha (olsnienie: aaa... to dlatego on sie muchami zawodowo zajmuje...)
Pofrunal w obloki i gada do siebie i O SOBIE ;):
"/.../ poszanowaniu odmiennych opinii, szacunku dla demokracji, kompetencjach i rozwoju kraju były wyłącznie kłamstwami mającymi zyskać głosy niezdecydowanych i obawiających się pisowskiego radykalizmu /.../"
Teraz dopiero przyznajesz kabotynie ze wiesz dlaczego cie wybrano.
Ale teraz juz cie Polacy nie wybiora. Na pewno. Wszyscy cie juz maja dosc. Nawet na twojej platformie.
Bedziesz mogl teraz sobie juz spokojnie myszkowac z lupa po kolejnych lajnach, szukajac twoich ukochanych much. Pogryzajac szczawiem.
Jak na Myszkiewicza przystalo - tak sie wszak nazywales zanim zmieniles na troche lepiej brzmiace Niesiolowski, prawda?
Tymczasem szybko spadaj, bo szczaw stygnie!

A kto to jest ?? toż to zwykły żul POlityczny.
Tak poważny portal jak Niezależna nie powinien się zajmować żulami.

To jest k... debil!!! Ale więcej tego kretyna Niesiołowskiego Kopacz ze swoją banda wcale nie wejdzie do sejmu natomiast na pewno zapełni więzienia. Brawo debilu, tak trzymać !!!!

Ci którzy głosują na PO to patologiczne skurwysyny.

Nie ważcie się kasować tego wpisu bo więcej tu nie zajrzę.

Panie Niesiołowski, czy Pan wie co napisał Rokita. Mianowicie to że wygra PIS jest oczywiste. Jedynie trzęsienie ziemi może spowodować przegraną PIS-u. Amen. A my zrobimy wszystko,ażeby trzęsienia nie było i żeby wygrał PIS, ponieważ to jedyna szansa dla lepszej Polski. Z wami Polsce grozi zagłada. Przy was nawet Wisła wysycha.

Trzeba Niesiołowskiemu przypomnieć, że więzieniem to ukarano jego narzeczoną,kiedy Niesiołowski osobiście ją ZAKAPOWAŁ do SB.

Muszę nieśmiało dodać, iż zdjęcie Stefana N. które przytoczyliście pokazuje w całej okazałości tegoż osobnika.
Cechy negatywne w całości jego charakteru oraz rozwijająca się choroba psychiczna - bardzo widoczne dla chcących coś zauważać.
Jedynka na liście wyborczej Platformy "Obywatelskiej" w lubuskim, dzięki Ewie Kopacz.
Cud malina. Ewa oraz Stefan. Nie zapominajmy kto promuje Stefana ;)

Kundel szarpie nogawki bo wie, że Pan nie lubi używać smyczy i kagańca.

Teraz ma dużo do powiedzenia a kiedyś jak trzeba było mówić mało zachował się jak młody szczaw a zesrał się ze strachu jak po mirabelkach.

ja zapytam ,kto daje przyzwolenie dla istnienia w naszym zyciu publicznym takiej szmacie-onucy jak ten psychol dziurawy niesiol? kto na niego glosuje,czy on ma tak duza familie? moim zdaniem ten pchychol wywoluje seryjnego lub jakiegos cybe bis.czy sady,nie wiem prokuratura nie powinna tego czubka odizolowac?,zaczna dzialac,kiedy bedzie zapozno,kiedy ten psychopata niesiol doprowadzi do zbrodni.!!!!! ludzie my gdzie zyjemy?

i.... ten durnowaty jego usmiech też świadczy że to chory umysłowo człowieczek. My musimy go utrzymywać. Każda swołocz na naszym utrzymaniu.

Syfek Niesiołowski poproś Komorowskiego o lewatywę, może pobaw się palcem z cielakiem. A tak na serio, przyjdzie czas że będziesz rozliczony ze swej działalności, bundes-kremlowski pachołku,soviecki volksdeutchu i karykaturo człowieka

Na pewno gorszy dla Niesiołowskiego, bo nie będzie już prokuratorów, ani sędziów gotowych chronić tego wieprzka. I będzie jak każdy inny musiał liczyć się z tym, że zostanie ukarany za obrażanie innych.

Niesiolowski szaleje...
O byle kim sie nie mowi, szloda slow.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl