Hejterzy PO przekroczyli granicę śmieszności. Sugerują, że za Beatą Szydło stoi... o. John Bashobora

YouTube

  

Politycy PO, m.in. Ligia Krajewska, rozpowszechniają na Twitterze nowy spot, przygotowany oczywiście oficjalnie przez anonimową osobę. Filmik uderza w Beatę Szydło, pokazując, że... stoją za nią Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz, ojciec Tadeusz Rydzyk i... ojciec John Bashobora. To oczywiście kopia negatywnych spotów z kampanii prezydenckiej. Profil autora promuje oficjalna strona Platformy na Twitterze.

W walce o urząd prezydenta RP Platforma nie przebierała w środkach: sugerowała w jednym z głośnych spotów, że za Andrzejem Dudą stoi Jarosław Kaczyński. Taktyka straszenia twarzą prezesa PiS, a także innymi politykami, którzy mieli rzekomo "stać za Dudą" (jak np. Antoni Macierewicz), poniosła jednak całkowitą klęskę. Okazało się, że Polacy mają dość wiecznej walki z opozycją i zrzucania wszystkiego na PiS.

Jednak PO najwyraźniej nie wyciągnęła lekcji z przegranej Bronisława Komorowskiego. W internecie pojawił się spot uderzający w Beatę Szydło - sugeruje on, że stoją za nią m.in. Jarosław Kaczyński, Antoni Macierewicz i o. Tadeusz Rydzyk. Po duchownym z Torunia w spocie pojawia się też - nie wiedzieć czemu - zdjęcie... ojca Johna Bashobory - znanego kapłana z Afryki.

Film opublikowała na serwisie YouTube anonimowa osoba, ale link do spotu rozpowszechniają w mediach społecznościowych politycy PO, m.in. posłanka Ligia Krajewska. Wpisy autora promuje również oficjalny profil tej partii na Twitterze:Pod filmem jest dopisek, że jest to dopiero jedynie trailer, czyli zwiastun serii spotów "pokazujących prawdziwe twarze Beaty Szydło". Cóż... jeżeli faktycznie pojawi się więcej filmów na podobnym poziomie, a cała propaganda PO będzie opierać się na takim właśnie negatywnym przekazie, politycy PiS już mogą otwierać szampana.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Zakrywają plakaty Kacpra Płażyńskiego i atakują premiera Morawieckiego! Mamy OŚWIADCZENIE

Kacper Płażyński / Fotomag/Gazeta Polska

  

Plakaty Kacpra Płażyńskiego, kandydata Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Gdańska są na mieście zakrywane innymi afiszami. - To brzydkie zachowanie, które nie ma nic wspólnego z cywilizowanym prowadzeniem dialogu z mieszkańcami - ocenił dla portalu niezalezna.pl Kacper Płażyński. Okazuje się zaklejanie plakatów kandydatów ZP to zorganizowana akcja.

Jak dowiedział się portal niezalezna.pl, na plakaty Kacpra Płażyńskiego naklejane są plakaty oczerniające premiera Mateusza Morawieckiego.

Liczę, że to wybryk wandali, a nie zorganizowane działania któregoś z naszych konkurentów. My robimy swoje, wciąż rozmawiamy z gdańszczanami i przekonujemy mieszkańców do naszego programu. Liczymy na wyborczą mobilizację i dobry wynik w niedzielę

- ocenił dla niezalezna.pl kandydat Zjednoczonej Prawicy na fotel prezydenta Gdańska.

Najprawdopodobniej, jest to zorganizowana akcja, mająca na celu nie tylko oczernienie premiera, ale też zakrywanie plakatów wyborczych kandydatów ZP.

Komitet Obrony Demokracji na swoim oficjalnym profilu na Twitterze publikuje takie zdjęcia:

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl