niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Kopacz w wywiadzie: co złego w tym, że chwaliłam warzywa i owoce z Biedronki?

Dodano: 29.07.2015 [08:20]
Kopacz w wywiadzie: co złego w tym, że chwaliłam warzywa i owoce z Biedronki? - niezalezna.pl
foto: Patryk Luboń/Gazeta Polska
Ewa Kopacz i rząd pogrążają się coraz bardziej promocją zagranicznej sieci sklepów Biedronka. "Co w tym złego, że powiedziałam, że mają tam dobre warzywa?" - powiedziała szefowa PO w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Pani premier nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie promocji sieci Biedronka. 

"Przecież może Pan sprawdzić, że gdy przyjeżdżam do Gdańska, gdzie mam małe mieszkanie, to chodzę do tego sklepu, do którego mam najbliżej na osiedlu. Co w tym złego, że powiedziałam, że mają tam dobre warzywa?" -

odpowiedziała Kopacz dziennikarzowi na zarzut, że "dzielnie broni zagranicznego kapitału". 

Dowiedzieliśmy się także, że w Biedronce są nie tylko "dobre warzywa", ale też i "cudowne owoce". Kopacz dodała bowiem, broniąc portugalskiej sieci:

Źle Pan to odebrał. Chwaliłam warzywa i owoce pochodzące od polskich rolników, które sprzedaje ta sieć handlowa. Skoro to ma być problem, to od dzisiaj będę mówiła: mieszkam obok sklepu X, w którym są cudowne owoce. Gdyby ten sklep X został obciążony dodatkowym podatkiem, to podejrzewam, że cena na te owoce byłaby zdecydowanie wyższa, bo właściciel sklepu chciałby to sobie zrekompensować. 


Sprawa wyjątkowego promowania Biedronki przez polski rząd poruszyła internautów, zwłaszcza po informacji podanej wczoraj przez portal Niezalezna.pl, że dziś w MSZ odbędzie się uroczystość wręczenia Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dyrektorowi operacyjnemu właściciela Biedronki, czyli Pedro Pereira da Silvie z Grupy Jeronimo Martins w Polsce.

Na Twitterze przypominane są "zasługi" Biedronki dla polskiej gospodarki:


"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Najlepsze kasztany są na Placu Pigalle", a najtańszy SZCZAW i MIRABELKI w Biedronce? Czy tak Ewo Kopacz?

" Na ulicach cichosza
na chodnikach cichosza"
nie ma bronka
i nie ma radka
nie będzie małgosi
i nie będzie ewusi

" Gdyby ten sklep X został obciążony dodatkowym podatkiem, to podejrzewam, że cena na te owoce byłaby zdecydowanie wyższa, bo właściciel sklepu chciałby to sobie zrekompensować. " Bzdura, dobrze poinformowane ptaszki ćwierkają natomiast, że w razie wprowadzenia podatku od marketów "Dociśnie się butem dostawców" Czyli rolników producentów nabiału itd.

Dlatego szef Biedronki ma dostac medal od Bula Bo tam kupuje Kopacz

Jak się ma kurzy móżdżek trudno cokolwiek zrozumieć, tylko kto ją zrobił premierem. A wiem ten co nienawidzi Polski.

był kiedyś taki czeski serial "szpital na skraju miasta"jeden z lekarzy wypowiedział następujący tekst."gdyby głupota potrafiła fruwać to ten ktoś latałby itd."może to lepiej,może by chciała spróbować i Naród wybuliłby na pogrzeb z pompą.

idiotka kompletna .

Wierzę głęboko, że Polacy opamiętają się i przestaną kupować cokolwiek w Biedronce i zaczną robić zakupy w lokalnych rodzimych sklepikach i warzywniakach oraz na ryneczkach, bo tam jest nasze POLSKIE miejsce.

Ależ ona tępa. Naprawdę jest doktorem nauk medycznych?

ewa ja mam tu taki warzywniak arbuzy sa swierze zapraszam wpadnij

"Co złego, że zachwala warzywa z Biedronki"? Po prostu brak słów, głupoty i bezczelności nie można komentować. Dramat Polaków, ze musi jeszcze 60 dni oglądac i słuchać głupiej o głupotach

Oczywiście, że nie ma nic złego w wypowiedzi pani Premier. Dzięki tej "reklamie na szczytach" utwierdziłem w tym, że zwłaszcza owoce i warzywa (ale nie tylko - fantastyczne przetwory!) najlepiej kupować w sieci "P. i P." - polskie w polskiej sieci.

Biedronia ma małe rozeznanie w polskiej rzeczywistości- właśnie w Gdańsku, obok Biedronek ludzie otwierają zieleniaki, bo warzywa w nich są tańsze. Na Żabiance w odległości 50m od Biedronki są 2- oba nie istniały przed Biedronką.

czy te oczy moga klamac?.........tak, bez zmian!

Nie chce być wulgarny, ale ta "kobieta" złamała cały kodeks zw. osoba funkcjonariusza publicznego. Biedronka to siec portugalska, na pewno nie polska, ktora wykonczyla small business dzieki zniwelowaniu wszelkich barier do prowadzenia tego typu zlodziejskiego procedur w polsce, zwolnienia podatkowe, niejasne przejecia gruntow pod budowe dyskontow etc, etc. TO JEST JAWNE PROPAGOWANIE PRZEZ PREZESA RADY MINISTROW POZWOLENIA NA ZLODZIEJSTWO W TYM KRAJU !

Każda odpowiedzialna i normalna baba chwali swoje domostwo, a nie sąsiadów. Wstyd, że Polska ma takiego szefa komitetu wyborczego dużej partii, bo premier z niej niepodważalnie żaden. Wstyd i hańba dla polskich kobiet. Weźcie się do roboty i wywalcie z polityki takie miernoty jak ta opisywana i inne z PO.

informacyjnie zadam pytanie jaka, role pelnia, dzisiaj:NIK-PROKURATOR GENERALNY-TRYBUNAL KONSTYTUCYJNY-SEJM I SENAT? -nastepne pytanie:Wolnosc wypowiedzi i swobody wyrazania swoich pogladow jest zagwarantowana w Art54Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej.A cenzura jest zakazana.Jak wyglada ta istotna dla spoleczenstwa kwestia odniesienia,skoro kazdy druk POdkreslony na kolor czerwony-z" reklamami"AAAA-konserwacja systemu i inny syf-zakodowania,czy tak wyglada rezim z dyktatem rakietowym,kto gra z internautami w ping-ponga-tj.mobing ekonomiczny-tzw.trzymajacy kosmos" dochowania wiernosci i nie polskim prawom"?.Dziekujemy za taka,POmyslnosc?

"Co w tym złego, że powiedziałam, że mają tam dobre warzywa?"
Owszem jest. Tak samo jak w tym, że z publicznych podatków jedna idiotka pobiera premierowską pensję.

Ta kobieta to czysty platformerski błazen, a PO to Partia Opętanych.
Na szczęście zwykli obywatele już się zorientowali i wiedzą, że PO to jest nasze narodowe przekleństwo. Nasz krzyż - podłej schizofrenii i paranoi.

Idzcie sobie skąd żeście przyszli: http://niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/przewodniczka_stada.jpg

Prawda, w Biedronce mają naprawdę dobre warzywa, sam kupuję i są super. Powiedziała prawdę :)

Policja zlokalizowała złodzieji, ... w gabinecie premier Ewy Kopacz!

>>> https://www.youtube.com/watch?v=PRhA0ZDnvdQ

28.07.2015 / Wp.pl , Sławomir Cedzyński: Pani premier w tym momencie za oknem Pani kancelarii słychać wycie syren i okrzyki "złodzieje, złodzieje!"oraz "gdzie jest Ewa!". To protest pracowników mundurowych. Ktoś do nich wyjdzie?

Premier Ewa Kopacz: Oczywiście, ale proszę zwrócić uwagę, że jesteśmy w specyficznym momencie, tj. tuż przed wyborami. Odwołajmy się także do faktów, czyli dialogu, który toczył się między związkowcami a MSW. W efekcie tych rozmów zaplanowano, jakie pieniądze będą przeznaczone na przyszły rok 2016. Jest tam również zapis o podwyżkach. Jestem przekonana, że służbom mundurowym za ich codzienną ciężką i ofiarną pracę te pieniądze się należą. Wiem, że każdy chciałby więcej, ale możliwości budżetowe są - niestety - ograniczone.

Sławomir Cedzyński:Dzisiaj przyszli pod Pani kancelarię mundurowi. Kogo się Pani spodziewa jutro?

Jak tego, co zrobiła nie rozumie, to niech jedzie do Merkel. Ta na pewno ją objaśni i pokieruje jak to już raz zrobiła w Berlinie.

Zdjęcie mówi wszystko. To jest obsada magla, a nie rząd i tyle.

dobre !

Zamiast zdjęcia tej obrzydliwej staruchy prosimy pokazać łopatę, a wszyscy będziemy wiedzieli o kogo chodzi, a nie psuć nam humoru z rana na cały dzień. Już dostałem boleści żołądka, muszę zażyć stoper.

-"gdzie podzialy sie, pozbawione pracownikow wynagrodzenia 125mlnPLN?(dzisiaj z odsetkami jest kwota 300mlnPLN)"" Kompetentny-Rzad"? jako prawnik obywateli,powinien te, kwestie wyjasnic a nigdy wynagradzac" Orderem Zaslugi-Dyrektora operacyjnego-Biedronki"? za" wyzysk i oszustwo"?,w RP-oszukanczych praktyk nie mozna bronic ,na skutek ktorych ,dostawcy Biedronki-bankrutuja, a biedni ludzie traca, prace.To jest" KARYGODNE NISZCZENIE POLSKIEGO PRZEDSIEBIORSTWA" czy kazdy ,widzi,slyszy i czuje?"Co z Ta Polska,"?"

Wygnać z Sejmu i niech idzie na kasę do biedronki

Sikorski czyli TW Szpak promuje w ten oto sposób swoją partię:
"Z TW Żelichowskim założę warsztat stolarki jak zdobędzie władzę PiS i będzie o 6,oo rano wyważał drzwi razem z futrynami, my będziemy je naprawiać".
Tak trzymajcie towarzysze, a POmożecie nam wygrać w jesieni wybory. Świetnie, tak dalej, a przegraną macie zapewnioną.

Polskiemu rolnikowi płaca 30 groszy za kilogram porzeczek, a w Biedronce mały pojemniczek kosztuje około 5 złotych , jak to jest możliwe, czy to tak być powinno.

Czarna porzeczka-50groszy a ze "zdrowotna"? to transferowana poza granice ,naszego kraju-polityka tylko z czerwona, porzeczka, i glownym "producentem" szkodzacych wariantow,"beda, istniec"? dopoki sily witalne z reszty beda wyssane do konca

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl