niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Kopacz w wywiadzie: co złego w tym, że chwaliłam warzywa i owoce z Biedronki?

Dodano: 29.07.2015 [08:20]
Kopacz w wywiadzie: co złego w tym, że chwaliłam warzywa i owoce z Biedronki? - niezalezna.pl
foto: Patryk Luboń/Gazeta Polska
Ewa Kopacz i rząd pogrążają się coraz bardziej promocją zagranicznej sieci sklepów Biedronka. "Co w tym złego, że powiedziałam, że mają tam dobre warzywa?" - powiedziała szefowa PO w wywiadzie dla Wirtualnej Polski.

Pani premier nie ma sobie nic do zarzucenia w sprawie promocji sieci Biedronka. 

"Przecież może Pan sprawdzić, że gdy przyjeżdżam do Gdańska, gdzie mam małe mieszkanie, to chodzę do tego sklepu, do którego mam najbliżej na osiedlu. Co w tym złego, że powiedziałam, że mają tam dobre warzywa?" -

odpowiedziała Kopacz dziennikarzowi na zarzut, że "dzielnie broni zagranicznego kapitału". 

Dowiedzieliśmy się także, że w Biedronce są nie tylko "dobre warzywa", ale też i "cudowne owoce". Kopacz dodała bowiem, broniąc portugalskiej sieci:

Źle Pan to odebrał. Chwaliłam warzywa i owoce pochodzące od polskich rolników, które sprzedaje ta sieć handlowa. Skoro to ma być problem, to od dzisiaj będę mówiła: mieszkam obok sklepu X, w którym są cudowne owoce. Gdyby ten sklep X został obciążony dodatkowym podatkiem, to podejrzewam, że cena na te owoce byłaby zdecydowanie wyższa, bo właściciel sklepu chciałby to sobie zrekompensować. 


Sprawa wyjątkowego promowania Biedronki przez polski rząd poruszyła internautów, zwłaszcza po informacji podanej wczoraj przez portal Niezalezna.pl, że dziś w MSZ odbędzie się uroczystość wręczenia Krzyża Kawalerskiego Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej dyrektorowi operacyjnemu właściciela Biedronki, czyli Pedro Pereira da Silvie z Grupy Jeronimo Martins w Polsce.

Na Twitterze przypominane są "zasługi" Biedronki dla polskiej gospodarki:


"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

"Najlepsze kasztany są na Placu Pigalle", a najtańszy SZCZAW i MIRABELKI w Biedronce? Czy tak Ewo Kopacz?

" Gdyby ten sklep X został obciążony dodatkowym podatkiem, to podejrzewam, że cena na te owoce byłaby zdecydowanie wyższa, bo właściciel sklepu chciałby to sobie zrekompensować. " Bzdura, dobrze poinformowane ptaszki ćwierkają natomiast, że w razie wprowadzenia podatku od marketów "Dociśnie się butem dostawców" Czyli rolników producentów nabiału itd.

Wierzę głęboko, że Polacy opamiętają się i przestaną kupować cokolwiek w Biedronce i zaczną robić zakupy w lokalnych rodzimych sklepikach i warzywniakach oraz na ryneczkach, bo tam jest nasze POLSKIE miejsce.

ewa ja mam tu taki warzywniak arbuzy sa swierze zapraszam wpadnij

Oczywiście, że nie ma nic złego w wypowiedzi pani Premier. Dzięki tej "reklamie na szczytach" utwierdziłem w tym, że zwłaszcza owoce i warzywa (ale nie tylko - fantastyczne przetwory!) najlepiej kupować w sieci "P. i P." - polskie w polskiej sieci.

Biedronia ma małe rozeznanie w polskiej rzeczywistości- właśnie w Gdańsku, obok Biedronek ludzie otwierają zieleniaki, bo warzywa w nich są tańsze. Na Żabiance w odległości 50m od Biedronki są 2- oba nie istniały przed Biedronką.

Każda odpowiedzialna i normalna baba chwali swoje domostwo, a nie sąsiadów. Wstyd, że Polska ma takiego szefa komitetu wyborczego dużej partii, bo premier z niej niepodważalnie żaden. Wstyd i hańba dla polskich kobiet. Weźcie się do roboty i wywalcie z polityki takie miernoty jak ta opisywana i inne z PO.

"Co w tym złego, że powiedziałam, że mają tam dobre warzywa?"
Owszem jest. Tak samo jak w tym, że z publicznych podatków jedna idiotka pobiera premierowską pensję.

Sikorski czyli TW Szpak promuje w ten oto sposób swoją partię:
"Z TW Żelichowskim założę warsztat stolarki jak zdobędzie władzę PiS i będzie o 6,oo rano wyważał drzwi razem z futrynami, my będziemy je naprawiać".
Tak trzymajcie towarzysze, a POmożecie nam wygrać w jesieni wybory. Świetnie, tak dalej, a przegraną macie zapewnioną.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl