niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

​Komorowski wymachiwał kartką podczas debaty. Bloger przejrzał dokument. To manipulacja

Dodano: 18.05.2015 [14:14]
​Komorowski wymachiwał kartką podczas debaty. Bloger przejrzał dokument. To manipulacja - niezalezna.pl
foto: (print screen) tvp.info
Podczas debaty prezydenckiej Bronisław Komorowski prezentował materiały ze strony mamprawowiedziec.pl. Pisaliśmy już o twórcach tego serwisu, jak i o analizie dotyczącej poglądów prezydenta, stworzonej przez… jego córkę. Jeden z blogerów przyjrzał się samemu dokumentowi, który przytaczał na antenie Komorowski. I stwierdził, że to manipulacja.
 
Komorowski przypomniał punkt z kwestionariusza, który przed wyborami do Parlamentu Europejskiego w 2014 roku wypełnił Andrzej Duda. Chciał zaatakować kontrkandydata, przytaczając, że był za ustaleniem bardziej restrykcyjnych limitów emisji gazów cieplarnianych i szkodliwych pyłów, co kandydat PO interpretował jako szkodliwe stanowisko dla górnictwa polskiego. Nic bardziej mylnego.

Zobaczmy dokumenty.

 
Fragment kwestionariusza:


(Fot. print screen polittyka.blogspot.com)
 
Prezydent przejrzał tylko część kwestionariusza, czy miał zamiar zmanipulować wyborców? Na to wygląda że nie miał dobrych intencji, ponieważ analizując pozostałą część kwestionariusza Andrzeja Dudy, zaobserwować można troskę o polskie zasoby - węgiel, o politykę klimatyczną. Całość kwestionariusza Andrzeja Dudy daje pełny ogląd na jego poglądy. Komorowski wyciągnął jedną rzecz i zmanipulował fakty.


(Fot. print screen polittyka.blogspot.com)

Bronisław Komorowski był dziś w Krakowie. I tu też chciał zabłysnąć. Mówił „kłamstwo ma krótkie nogi” odnosząc się do „zmiany poglądów Dudy przy kolejnych wyborach”. Komorowski ma rację w jednym - hipokryzję trzeba zwalczać. Dlatego już nie powinien być prezydentem.

I dalej:

"Unia Europejska powinna lepiej wykorzystywać istniejące na jej terenie zasoby energetyczne – przede wszystkim węgiel". To też z kwestionariusza Andrzeja Dudy. Czemu tego fragmentu nie przedstawił Komorowski podczas debaty? Córka nie pokazała czy „kłamstwo ma krótkie nogi”!


(Fot. print screen polittyka.blogspot.com)

Na podobnym poziomie Bronisław Komorowski przedstawiał odpowiedzi Andrzeja Dudy w sprawie polityki rolnej. Więcej szczegółów TUTAJ.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie ma się co dziwić,że sr---ą w gacie ze strachu bo przecież to co do ludzi dociera to kropla w oceanie złodziejstwa,oszustwa,wyprzedaży Polski za bezcen,matactwa,kłamstwa i obrażania narodu - prawda to dopiero wypłynie jak mafia skończy rozkradać kraj.

Jurgen Roth wczoraj Toruniu ma jedynym spotkaniu w Polsce - zadaje pytanie - dlaczego wrak w Rosji został tak zniszczony? i mówi o odpowiedzialności Tuska

http://pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6792#.VVrHBPDp_pw

Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).

Samurajo-Miś. www.tnij.org/mxs1
Miś na budowie. www.tnij.org/mxs2
Miś na wsi. www.tnij.org/mxs3
Cyrk u Misia. www.tnij.org/mxs4
A co nato Miś? www.tnij.org/mxs5

Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?

Panie dr Andrzeju Dudo.

Na tę kartkę trzeba było odpowiedzieć kartką ze słowami PBK,w których mówił,że poda się do dymisji lub odejdzie z polityki (nie pamiętam dokładnie tej wypowiedzi,ale taki był jej sens),jeśli pan R.Szeremietiew zostanie oczyszczony i będzie niewinny.Trafiony i zatopiony byłby.Ale nie jest,więc proszę mieć lepszych obok siebie myślicieli od taktyki i nie ujawniać nikomu swoich pytań.

Niech także pani poseł B.Szydło zapozna się z moimi propozycjami pytań,o których tutaj nawet n ie wspomnę na jotę: tak,zadałbym je,ale chyba rozwścieczyłbym pana prezydenta tymi pytaniami.Trudno się mówi.

Odwagi,ludzie,Polska to nasz kraj a nie nepotycznych oszustów,aferzystów,szemranych ludzi.Pobudka.

Andrzej Duda powinien być świadomy tego, że KomoRuski będzie kłamał i sztabowcy powinni go przygotować do tego. Nie można przecież spodziewać się od nałogowego kłamcy, że powie prawdę. Na przykład co do wyjazdów za granicę na moim blogu "Miały być powroty z emigracji są wyjazdy!!!" było podane, że "Jeszcze w 2015 roku chce opuścić Polskę 1,275 mln obywateli – wynika z raportu Work Service "Migracje zarobkowe Polaków" z marca 2015 r." Andrzej Duda powinien znać takie fakty i zripostować KomoRuskiego przytaczając taką informację, a tak wyszło, że wyjeżdża tylko 60 tysięcy.

Na moim blogu "MATRIX — przebudzanie" znajdują się pliki z ulotkami w formacie PDF wspomagające kampanie wyborczą Andrzeja Dudy i PiS-u Jarosława Kaczyńskiego. Proszę o polecanie znajomym tego linku, im nas więcej się zaangażuje, tym szybciej zakończymy niszczenie Polski. Link pod spodem;
http://naszeblogi.pl/54142-matrix-%E2%80%94-przebudzanie
Uwaga ważne!!! Dwie ostatnie ulotki także z dołączonym ostrzeżeniem o długopisach ze znikającym tuszem.

manipulację i kłamstwa wyborcze trwają od 1989r. Ostatnio dowiedziałem się, że programy wyborcze Mazowieckiego i Gieremka zostały opracowane w ośrodkach Sachs'a i Mariott'a i położone na stole z komentarzem "to powinno chwycić".
I chwyciło, w prawomocnych wyborach ludzie niczego nieświadomi zagłosowali na ten amerykański program i tak to się zaczęła destrukcja zwana reformamiBalcerowicza. Wszystko kupione przez CIA za USD razem z 38 mln.Polaków. Oni sobie Polskę kupili na własność łącznie z glebą i my teraz jesteśmy "na cudzym" i musimy płacić placowe. Na 2016 planowana jest wojna na Ukrainie więc będziemy mieli drugą Jugosławię. Ponieważ jak mówi przysłowie "gdzie drwa rąbią tam wióry lecą" pewnie nam się w oczy też naprószy, chyba, że Putin potraktuje nas jako sojuszników banderowców. Wtedy rąbać będą na naszym podwórku to i zasięg wiórów będzie większy i do oczu bliżej.

Pan Andrzej Duda powinien na II debacie pokazać Komorowskiemu książkę Sumlińskiego i zażądać wyjaśnień.

Niech tymi zmanipulowanymi papierkami dupę sobie POdetrze i przestanie się ślinić bul jeden !!!!!

Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).

Samurajo-Miś. www.tnij.org/mxs1
Miś na budowie. www.tnij.org/mxs2
Miś na wsi. www.tnij.org/mxs3
Cyrk u Misia. www.tnij.org/mxs4
A co nato Miś? www.tnij.org/mxs5

Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?

Przyłącz się do obywatelskiej inicjatywy i wyślij do wszystkich znajomych sms / mail o treści:
www.tnij.org/wsi1 oglądnij do końca i prześlij dalej!

Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.
W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych!
Celem jest przyłączenie do akcji przekonanych i dotarcie z nią do wszystkich.
Tą obywatelską akcję po wysłaniu sms/mail można promować również na wszystkich forach, czatach i komunikatorach!

Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej.

Pełny, nie skrócony link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

OGLĄDAJĄC DEBATĘ odniosłem wrażenie, że Bul-komoroski znał wcześniej pytania dziennikarzy. Sądzę tak dlatego, że jego odpowiedzi na te pytania idealnie korelowały z limitem czasu na każdą odpowiedź, a Bul recytował bez zająknięcia jakby wyuczył się ich na pamięć ze stoperem w ręku !!! MANIPULACJA?

Również to zauważyłam jak szybko odpowiada na pytania i miesci się w czasie w przeciwienstwie do przyszłego prezydenta A. Dudy,od razu rzuciło się w oczy ,że musiał znać pytania i się do nich przygotował!!!!!!!!!!!!

Ja dokladnie wczoraj o tym samym pisalem na propagandowych stronach i albo mnei bluzgano albo kasowano wypowiedzi !!!

do sowieckich pachołów
tylko zgodnie ze Starym
Testamentem inny język
do nich nie dotrze

Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).

Samurajo-Miś. www.tnij.org/mxs1
Miś na budowie. www.tnij.org/mxs2
Miś na wsi. www.tnij.org/mxs3
Cyrk u Misia. www.tnij.org/mxs4
A co nato Miś? www.tnij.org/mxs5

Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?

Komorra zachowaniem przypomina mi bolka. Taki sam cham i debil!

Komuszy złodziejski "jasnogród" ze swoją "cywilizacją chamstwa" :

http://citisus.salon24.pl/297599,blekitny-marsz-po-czyli-kto-pierwszy-dzielil-polske

https://www.google.com/search?q=blekitny+marsz&espv=2&biw=1706&bih=968&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=wBBaVfPMC8eNsAXs7YC4Bg&ved=0CCAQsAQ&dpr=1.5

***************************************************

A tu "moherowy ciemnogród", tylko z Nowego Jorku (jeszcze nie dorżnięty i nie wypatroszony przez tych z góry) :

https://www.youtube.com/watch?v=PemqXQRyvrw

1/ Niech Bronkobus najpierw POtwierdzi że jego koledzy to barany gdyż głosowali za rozpieprzeniem tej WSI a on jeden muuundry "patriota" nazwał to hańbą !!!!!!!! Hańbą to rzeczywiście jest obrona bandy w zielonych mundurkach mieniących się "obrońcami Ojczyzny".2/ Niech odPOwie co to za formacja "wojskowa" zwana Pro Civili i czym się zajmowała a była POpierana i chołubiona przez patrona B.POIWSInogę.3 W końcu zna czy nie zna kap. P.Polaszczyka głównego machera z Pro Civili i Skok Wołomin gdzie płynęły szeeeerokim strumieniem skradzione pieniądze. A nasz "Mlusiński" udaje Greka gdy fotografują go wraz z w/w bo przecież tego fagasa od przekrętów przez Pro Civili i Skokach można odnależć we wszystkich pismach w każdej sprawie a POdobno "zasiadł" nareszcie tam gdzie POwinien.4/ Czy B.POWSInoga przyPOmina sobie tą "inwestycję" w Bialej Podlaskiej gdzie cham wobec oficerów lotników rozpieprzył całe przedsięwzięcie przenosząc ich na inne lotniska /zbyt blisko "przyjacół"/ a cała inwestycja kosztowała krocie. Widać było bardziej POtrzebne ruskiej mafii handlującej trefnymi "towarami". Panie Andrzeju wal Paqn w ten kłamliwy pysk bo inaczej świnia nie odejdzie od koryta jak nie dostanie kopyścią po ryju !!!!!!!!!!!

Ruski kelner Komorow to czytający z kartki (to co mu nieco kumaci napisali) agresywny, pozbawiony honoru deb.l. Mimo, że prowadzący dziennikarze upominali go, aby nie podchodził do kontrkandydata. On to zrobił. Aby wyprowadzić z równowagi pana Andrzeja Dudę, wielokrotnie mu przeszkadzał, przerywając wypowiedzi. Za co jednak nie został skarcony przez parę Gawryluk-Ziemiec. Pozwolili na chamskie zachowanie buraka i co? I nic.

Proponuje zrezygnowac z debaty w tvn w ostatniej chwili
Wiadomo ze bedzie ustawiona niekorzystnie
Zamiast tego proponuje sie spotkac z Kukizem i odpowiadac na jego pytania

bul zanal pytania,bo nie wierze,zeby bez tego potrafil sie tak idealnie zmiescic w ramach czasowych Ze stoperem w rece go cwiczyli
Teraz NATYCHMIAST PiS powinien w trybie wyborczym pozwac komoruskiego do sadu,za mowienie nieprawdy,za chec zlamania ustawy zasadniczej przez referendum ws.JOWow

ta debata w tvnie to dopiero bedzie POpis bronkowego KLAMSTWA I chamstwa Pan A.Duda musi odpoczac,zeby mogl pelen sil stanac oko w oko z diabelskim nasieniem Nie bedzie nawet czasu,zeby bronkowi publicznie udowodnic klamstwa,bo zaraz bedzie cisza wyborcza,ktora nam zamknie usta
Nasypac soli egzorcyzmowanej do bronkowej szklanki,a zacznie sie platac w zeznaniach,a moze tylko pokropic jego pulpit woda swiecona..... Swiety Michale Archaniele miej Pana Dude w opiece,Matko Boza Krolowo Polski okryj go plaszczem swej opieki

Jaki podły, jaki nieuczciwy i........to prezydent Polski? Co za ludzie go wybrali na ten urząd?

Komorowski całe życie jedzie na kłamstwach i tak mu już zostało. Dziękuję Blogerowi za ujawnienie oszustwa. Bardzo nieładnie panie Komorowski, prezydencie Polski. Biedna ta nasza Polska skoro kłamca, manipulant siedzi w Belwederze. A.Ścios: "KOmorowski to niebezpieczny człowiek dla Polski" i wielu już sie o tym przekonało na własnej skórze. Tylko upośledzeni moga dalej głosowac na Komorowskiego.

Bronkobul - odkrywca krótkich nóg i kłamstw według mojej opinii tych kończyn nie ma wcale.To jest Jedna Chodząca Ściema.

PBK to esencja tego, czym jest cale srodowisko PO -zamiast konkretnych propozycji i dzialan dostajemy bezczelne klamstwa, perfidne manipulacje i ataki na opozycje, odwracanie kota ogonem. Nie dajmy sie dalej oglupiac. Teraz mozemy to zmienic. Mam nadzieje, ze wykorzystamy ta szanse...

W obłudzie i szyderstwie to bredzisław jest do bulu skuteczny.

co komor otworzyl twarz to KLAMSTWO z niej wychodzilo

Apel do PSL,SLD o poparcie dla Dudy. Dzisiaj ujawnione materiały pokazały jak te małpy z PO was się śmiały. i tak mają was gdzieś. Nie realizują waszych postulatów. Pokażcie im czerwoną kartkę.

Takie sprostowania jak to z góry są wkalkulowane. Nawet gdyby wszystkie media niezależne je nadały to i tak bądą tylko nieznacznym procentem 10-o milionowej widowni debaty i zwielokrotnienia jej w serwisach i komentarzach, nie wspominając o tym że tylko część przyjmie tę argumentację.

Nie chcę, żeby Polską nadal rządził ten kłamliwy, podły łajza, to nie mój świat, nie moje klimaty.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl