niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

Coraz zabawniej - kto podsumował poglądy Komorowskiego na "apolitycznym" serwisie? Córka Zofia

Dodano: 18.05.2015 [11:50]
Coraz zabawniej - kto podsumował poglądy Komorowskiego na "apolitycznym" serwisie? Córka Zofia  - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Bronisław Komorowski wymachiwał podczas wczorajszej debaty informacjami, które pobrał z serwisu mamprawowiedziec.pl. Stronę tą stworzyło „Stowarzyszenie 61”, a w jego zarządzie zasiada (zasiadała? CZYTAJ WIĘCEJ) córka prezydenta - Zofia Komorowska. Okazało się, że jest ona również autorką dokumentu „kwestionariusz doświadczenia i poglądów Bronisława Komorowskiego”.

Na stronie możemy teraz przeczytać, że „w związku z atakiem hakerskim na MamPrawoWiedziec.pl zawiesiliśmy dostęp do pełnej bazy danych. Większość serwisu jest niedostępna”.

W związku z tym „w tej chwili można znaleźć podstawowe informacje: biografie, poglądy i obietnice kandydatów na urząd Prezydenta RP: Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego”. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co jest dostępne na stronie, m.in informacjom o kandydatach na prezydenta RP.
 
Pobraliśmy kwestionariusz doświadczenia i poglądów Bronisława Komorowskiego. Okazało się, że autorem tego dokumentu jest „Zosia Komorowska”.
 

 

 
Dodatkowo na stronie wiadomosci.ngo.pl czytamy, w jaki sposób powstał pomysł na stworzenie „Stowarzyszenia 61”. Dowiadujemy się tu również, że „Grzegorz Lewandowski, Andrzej Bobiński, Jakub Wygnański, Zofia Komorowska spotykali się wspólnie co tydzień o 8.00 rano w kawiarni i godzinami dyskutowali. Budowali od podstaw strukturę i wypracowywali model działań. Współpracownicy i wolontariusze zbierali dane”.

Autor tekstu potwierdza, że chodzi tu o córkę prezydenta, bowiem opisywana osoba to „Zofia Komorowska, która dziś współtworzy Pracownię Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”".

A tak dzieci Komorowskiego zapewniały, że nie angażują się w politykę...
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Zapomnieliście o jednym, dość istotnym szczególe. Proponuję wam zadzwonić do szefa rady programowej pis, prof. glińskiego.
Powiedzmy to wprost: członkinią „Stowarzyszenie 61” jest też żona prof. Glińskiego Renata Koźlicka-Glińska.
Ale się narobiło, co???

Miś Kamiński przygotowuje prezydenta, jego córka na swym portalu odpowiada za niego i preparuje kwity na przeciwnika. Mormalnie scena jak z filmu Bareii "MIŚ" - "moja żona Zofia"

Ten burak już się nie wyleczy z debilizmu.

Jeżeli ojciec Cham, to dlaczego dzieci mają być inne. Toż to same CHAMSTWO.
I to jeszcze żrą bez końca w tym belwederze, za pieniądze podatników.
Komorowski OSZALAŁ!!!!!!!!
Nie jest godzień postać panu Dudzie przy czterech literach.

Mamy damski opowiednik jozefa bonka. Chcialbym wiedziec, ile bonkow i zoch poupychali w roznych rzadowych instytucjach.

Klika...nic dodać nic ująć...poglądy prezydenta = poglądy córki...i to ma być Prezydent Polski? żenada na każdym kroku...

moze centrum

Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).

Samurajo-Miś. www.tnij.org/mxs1
Miś na budowie. www.tnij.org/mxs2
Miś na wsi. www.tnij.org/mxs3
Cyrk u Misia. www.tnij.org/mxs4
A co nato Miś? www.tnij.org/mxs5

Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?

Przyłącz się do obywatelskiej inicjatywy i wyślij do wszystkich znajomych sms / mail o treści:
www.tnij.org/wsi1 oglądnij do końca i prześlij dalej!

Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.
W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych!
Celem jest przyłączenie do akcji przekonanych i dotarcie z nią do wszystkich.
Tą obywatelską akcję po wysłaniu sms/mail można promować również na wszystkich forach, czatach i komunikatorach!

Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej.

Pełny, nie skrócony link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

Dlaczego te informcje nie są na pierwszej stronie gazet, dlaczego nie nagłośniono kłamstwa bula? Niech Polacy dowiedzą się o manipulacji, a przy okazji o jednej z córek "pracującej" w ? gdzie właściwie i kto jej wypłaca "pensję"

Zofia to ładne imię :))) Nie znęcajmy się na cUrką :))) Niemniej wygląda na to, że używa pirackiego Worda :)))

blondi od szechtera wczoraj przekonywala w tv-info ze okazy czyli dzieci prezydenta daleko stronia od POlityki ale popieraja fatera -odyniec od komoroskiego na ogrodach belwedera przekonywal ze dzieci nie motaja sie w polityke- PRAWDA ZAWSZE CALA DOBE I W NOCY - ta jedna gruba corka nie doczolgala sie do tvn a.

Eksperci wyżej oceniaja Bula, bo wolą, bo bardziej spektakularnie jest jak ktoś atakuje, niż jak ktoś jest kulturalny. Ale proszę zauważyć w debacie przed I turą twierdzili, ze najsłabiej wypadł Kukiz, a potem w wyborach wypadł rewelacyjnie.
To nie eksperci decydują jak ludzie zagłosują. No chyba, że wynik głosowania nie ma wpływu na wynik wyborów.

Arbeit macht frei

w tłumaczeniu na j. polski falsyfikacja ekonomicznych konotacji pojęcia "praca" na konotacje SOWIECKIE:
pracodawca - sprzedający swoją pracę
pracobiorca - kupujący czyjąś pracę

patrz Wi-ki:
..."Pracodawca należy do pojęć, których sens znaczeniowy uległ tak dużej ewolucji, że zmienił się na przeciwny pierwotnemu.

Pracodawca to logicznie ktoś, kto daje pracę, więc pracownik – w przeciwieństwie do pracobiorcy, który potrzebuje czyjejś pracy i taką osobę zatrudnia. Taki więc, właściwy sens słowa pracodawca (jak również słowa pracobiorca) zachowują wciąż nauki ekonomiczne. Użycie potoczne utożsamia błędnie pracodawcę z zatrudnicielem zamiast z pracownikiem, pracownika zaś błędnie z pracobiorcą zamiast z pracodawcą. Obowiązujące obecnie w Polsce prawo wydaje się czerpać źródła znaczenia obu pojęć z błędnej ewolucji potocznego znaczenia zamiast sięgać po znaczenia właściwe."

http://pl.wikipedia.org/wiki/Pracodawca

KOMISJA TRÓJSTRONNA = Arbeit macht frei

Wygląda że służby się same pożarły przy żłobie. A nam trzeba działać i modlić się. Bo bez Boga ni do proga.

Dość istotny szczegół: jak sami to pokazujecie, dokument został ostatnio zmodyfikowany 29 czerwca 2010r.
"A tak dzieci Komorowskiego zapewniały, że nie angażują się w politykę..." - rozumiem, że powinny wiedzieć, co będzie za 5 lat??? Groteska...

A to Komorowski dopiero w tym roku został politykiem? W 2010r. nim nie był, inteligenciku? Nie kandydował na urząd prezydenta? Może nam jeszcze wyjaśnisz cwaniaczku jak to ma się do wiarygodności takich rzekomo "podsumowań" sporządzanych przez rzekomo niezależne organizacje pozarządowe, skoro zarno na białym widać brak niezależności?

Wspaniałe spotkanie Dudy z ludżmi w Szczecinie. Tłumy śpiewające sto lat , skandujące "Duda prezydentem", uśmiechy i radość. Atmosfera CUDO. Nareszcie nie ma szczucia, dzielenia i lżenia inaczej myślących. Duda wygra. Polska wygra.

Zabawnie to może być w kabarecie. A teraz pilnujcie wyborów i do końca zachęcajcie innych do głosowania. To nie żarty. To jest walka o Polskę. - https://www.youtube.com/watch?v=Zc4JBTdUfKg

Janie moge sie nadziwic mocy internetu. Czlowiek juz przezyl lata,niestety nie mielismy internetu, ale to co wyprawiaja mlodzi zachwyca mnie. Jestescie cudowni.Jak do wszystkiego mozna sie dokopac.BRAWO

Nie dosc ze Bul klamie to jego dzieci tez Ale rodzinka!!!!!

A źródła finansowania stowarzyszenia Zofii Komorowskiej - cymes (informacje na stronie stowarzyszenia):
1.Bank Światowy, 2.Fundacja Batorego (obejrzyjcie kto był i jest w jej Radzie!), 3.Rządowy "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich", 4."Trust for Civil Society in Central and Estern Europe" (od samego oglądania fundatorów na stronie skóra cierpnie), 5.Rządowy "Fundusz dla Organizacji Pozarządowych" 6.Ministerstwo Spraw Zagranicznych, 6. "Program Obywatele dla Demokracji" dysponujący 37 milionami euro europejskich pieniędzy... W ilu takich stowarzyszeniach i fundacjach rodzina Komorowskiego pobiera państwowe i unijne pieniądze?
"Pewnie nas nie znacie. Nie jesteśmy celebrytami. Nasze życie jest zupełnie normalne. Pracujemy, wychowujemy dzieci, płacimy podatki, mamy kredyty. Jedyne co jest nietypowego w naszym życiu to to, że nasz tata jest prezydentem" - trzeba było siedzieć cicho przy korycie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl