niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Coraz zabawniej - kto podsumował poglądy Komorowskiego na "apolitycznym" serwisie? Córka Zofia

Dodano: 18.05.2015 [11:50]
Coraz zabawniej - kto podsumował poglądy Komorowskiego na "apolitycznym" serwisie? Córka Zofia  - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Bronisław Komorowski wymachiwał podczas wczorajszej debaty informacjami, które pobrał z serwisu mamprawowiedziec.pl. Stronę tą stworzyło „Stowarzyszenie 61”, a w jego zarządzie zasiada (zasiadała? CZYTAJ WIĘCEJ) córka prezydenta - Zofia Komorowska. Okazało się, że jest ona również autorką dokumentu „kwestionariusz doświadczenia i poglądów Bronisława Komorowskiego”.

Na stronie możemy teraz przeczytać, że „w związku z atakiem hakerskim na MamPrawoWiedziec.pl zawiesiliśmy dostęp do pełnej bazy danych. Większość serwisu jest niedostępna”.

W związku z tym „w tej chwili można znaleźć podstawowe informacje: biografie, poglądy i obietnice kandydatów na urząd Prezydenta RP: Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego”. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu, co jest dostępne na stronie, m.in informacjom o kandydatach na prezydenta RP.
 
Pobraliśmy kwestionariusz doświadczenia i poglądów Bronisława Komorowskiego. Okazało się, że autorem tego dokumentu jest „Zosia Komorowska”.
 

 

 
Dodatkowo na stronie wiadomosci.ngo.pl czytamy, w jaki sposób powstał pomysł na stworzenie „Stowarzyszenia 61”. Dowiadujemy się tu również, że „Grzegorz Lewandowski, Andrzej Bobiński, Jakub Wygnański, Zofia Komorowska spotykali się wspólnie co tydzień o 8.00 rano w kawiarni i godzinami dyskutowali. Budowali od podstaw strukturę i wypracowywali model działań. Współpracownicy i wolontariusze zbierali dane”.

Autor tekstu potwierdza, że chodzi tu o córkę prezydenta, bowiem opisywana osoba to „Zofia Komorowska, która dziś współtworzy Pracownię Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”".

A tak dzieci Komorowskiego zapewniały, że nie angażują się w politykę...
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wspaniałe spotkanie Dudy z ludżmi w Szczecinie. Tłumy śpiewające sto lat , skandujące "Duda prezydentem", uśmiechy i radość. Atmosfera CUDO. Nareszcie nie ma szczucia, dzielenia i lżenia inaczej myślących. Duda wygra. Polska wygra.

Nie dosc ze Bul klamie to jego dzieci tez Ale rodzinka!!!!!

A źródła finansowania stowarzyszenia Zofii Komorowskiej - cymes (informacje na stronie stowarzyszenia):
1.Bank Światowy, 2.Fundacja Batorego (obejrzyjcie kto był i jest w jej Radzie!), 3.Rządowy "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich", 4."Trust for Civil Society in Central and Estern Europe" (od samego oglądania fundatorów na stronie skóra cierpnie), 5.Rządowy "Fundusz dla Organizacji Pozarządowych" 6.Ministerstwo Spraw Zagranicznych, 6. "Program Obywatele dla Demokracji" dysponujący 37 milionami euro europejskich pieniędzy... W ilu takich stowarzyszeniach i fundacjach rodzina Komorowskiego pobiera państwowe i unijne pieniądze?
"Pewnie nas nie znacie. Nie jesteśmy celebrytami. Nasze życie jest zupełnie normalne. Pracujemy, wychowujemy dzieci, płacimy podatki, mamy kredyty. Jedyne co jest nietypowego w naszym życiu to to, że nasz tata jest prezydentem" - trzeba było siedzieć cicho przy korycie.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl