niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Reklamował "mamprawowiedziec.pl", a we władzach Zofia Komorowska. Przypadek? pytają internauci

Dodano: 18.05.2015 [10:15]
Reklamował "mamprawowiedziec.pl", a we władzach Zofia Komorowska. Przypadek? pytają internauci - niezalezna.pl
foto: screen mamprawowiedziec.pl
Bronisław Komorowski próbując - podczas wczorajszej debaty - nieudolnie zaatakować Andrzeja Dudę, przy okazji co najmniej dwukrotnie zareklamował serwis mamprawowiedziec.pl Tymczasem we władzach spółki zasiada Zofia Komorowska. Identycznie nazywa się córka prezydenta. Przypadek? Próbowaliśmy zweryfikować.

Podczas prezydenckiej debaty Bronisław Komorowski chętnie cytował odpowiedzi Andrzeja Dudy w kwestionariuszu opublikowanym przez mamprawowiedziec.pl Prezydent kilka razy powtarzał nazwę serwisu, który wczorajszego wieczora cieszył się takim zainteresowaniem, że aż padły serwery.

Czym w ogóle jest mamprawowiedziec.pl? To strona internetowa Stowarzyszenia 61, które zapewnia, że jest niezależną, apartyjną organizacją pozarządową.Tymczasem - po sugestiach internautów - zwróciliśmy uwagę na skład władz Stowarzyszenia 61. A tam widnieje Zofia Komorowska w Komisji Rewizyjnej. Identycznie nazywa się jedna z córek Bronisława Komorowskiego.Próbowaliśmy zweryfikować tę informację. Telefon do Stowarzyszenia 61 nic nie dał, bo nikt nie odbierał. Sprawdzenie prasowych archiwów też niewiele pomogło, bo tam kolportowana jest stara informacja, że córka Komorowskiego (urodzona w 1979 r. i absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego) pracuje w organizacjach pozarządowych bez podawania nazwy. Jedynie pięć lat temu TVN24 napisał, że Zofia Komorowskiego pracowała w zespole Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia”. W mięczyczasie awansowała - dzisiaj pełni poważną funkcję: "wiceprezeska Zarządu, Dyrektorka Fundacji".

Nadal jednak nic o mamprawowiedziec.pl. W końcu zerknęliśmy do Krajowego Rejestru Sądowego, a tam


Znaleźliśmy również, że numer PESEL Zofii Komorowskiej ze Stowarzyszenie 61 rozpoczyna się od "79", a córka Bronisława Komorowskiego urodziła się w 1979 roku.


(Fot. print screen krs-pobierz.pl)

Nadal wierzymy, że to jedynie koszmarny zbieg okoliczności, bo trudno uwierzyć, że Bronisław Komorowski wykorzystałby debatę prezydencką do zareklamowania firmy, z którą współpracuje jego córka.


(Fot. print screen mamprawowiedziec.pl)

Podczas gdy informacja o Zofii Komorowskiej zaczęła się rozchodzić w sieci,  nastąpiła awaria. "Większość serwisu jest niedostępna" - czytamy w komunikacie.


(Fot. mamprawowiedziec.pl)
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: , Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Kiedy Bredzisław Bul Lewatywa zostanie zaaresztowany za wszystkie przestępstwa i za Zamach w Smoleńsku?

Czas aby wreszcie tą czerwoną sowiecką męde postawić przed plutonem egzekucyjnym!

Przyłącz się do obywatelskiej inicjatywy i wyślij do wszystkich znajomych sms / mail o treści:
www.tnij.org/wsi1 oglądnij do końca i prześlij dalej!

Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.
W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych!
Celem jest przyłączenie do akcji przekonanych i dotarcie z nią do wszystkich.
Tą obywatelską akcję po wysłaniu sms/mail można promować również na wszystkich forach, czatach i komunikatorach!

Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej.

Pełny, nie skrócony link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

....zanim się zorientujemy że Komorowski kłamie, to z Polski zostanie kamieni kupa, a z Polaków niewolnicy, więc zastanów się Narodzie nad swoją przyszłością!!!TO JEST DLA NAS POLAKÓW BARDZO WAŻNA SPRAWA KTO BĘDZIE NAMI RZĄDZIŁ.

Wszyscy bez wyjątku działacze PO to milionerzy. Skąd tyle kasy przez kilka lat ? Któremu z nich zależy na zmianie ???

Przyłącz się do obywatelskiej inicjatywy i wyślij do wszystkich znajomych sms / mail o treści:
www.tnij.org/wsi1 oglądnij do końca i prześlij dalej!

Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.
W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych!
Celem jest przyłączenie do akcji przekonanych i dotarcie z nią do wszystkich.
Tą obywatelską akcję po wysłaniu sms/mail można promować również na wszystkich forach, czatach i komunikatorach!

Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej.

Pełny, nie skrócony link do filmu:
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg

Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).

Samurajo-Miś. www.tnij.org/mxs1
Miś na budowie. www.tnij.org/mxs2
Miś na wsi. www.tnij.org/mxs3
Cyrk u Misia. www.tnij.org/mxs4
A co nato Miś? www.tnij.org/mxs5

Czy to jest Miś na miarę naszych możliwości?

Dla odrwócenia uwagi rzuca sie sensacje niewazne czy prawdziwa wazne ze odraca uwage od tematów ważnych na zasadzie złodziej krzyczy: łapać złodzieja! Zanim sie dojdzie prawdy łup przepadnie i będzie po wyborach.

KOPIA GOOGLE: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:RYQEpheP6NAJ:mamprawowiedziec.pl/strona/info-projekty/s61+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

Róża Rzeplińska to córka Prof. Rzeplińskiego - pamiętacie jego wypowiedzi po cyrku z wyborami samorządowymi? Oczywiście wszystko to przypadek.

"trudno uwierzyć, że Bronisław Komorowski wykorzystałby debatę prezydencką do zareklamowania firmy, z którą współpracuje jego córka." - Fundacja 61 to firma? Coś się wam chyba pomyliło.

jeżeli trudno tobie uwierzyć że fundacja to firma, która przyjmuje mamonę darczyńców i na potrzeby własne przeznacza 10%.Gdy wpłynie tam 10 000 000 zł to 1 milion zł jest do POdziału. przykład Owsiaka jest znamienny on zarabia jak donoszą media 12 000 miesięcznie a jego zona 13 000 zł/m. To jest "czyściutki biznes"

Panie Duda,takie tematy na najbliższej debacie
Sparaliżować rezydenta niewygodnymi pytaniami
Spokojnie ale dosadnie,niech się tłumaczy.
Zobaczymy,jak mu nerwy puszczą.
Zapewne pytania będzie miał znowu wykute?

Na TVP-info jeszcze przed godziną była ankieta: kto twoim zdaniem wygrał debatę? Wynik był 10 procentowy na korzyśc Andrzeja Dudy. Teraz sprawdzałem ale chyba zdjęli, może ktoś sprawdzi i potwierdzi.

NR Krs Fundacji Stocznia gdzie zasiada córka BK 0000324413
Nr PESEL zaczyna się identycznie

Maja jakas mizerna stronke na facebooku. Ktos zadal pytanie, czy zasiadajaca we wladzach zofia to corka bula. Oczywiscie nie ma zadnej odpowiedzi. Wyglada na to, ze "firma", o ktorej jeszcze wczoraj nikt nie slyszal a dzis jest na ustach wszystkich to przesiebiorstwo rodzinne/resortowe (komorowski/wsi).

Tylko i wyłącznie Pan A.Duda jako Prezydent Polski, może ocalić nasz Kraj od całkowitej zapaści gospodarczej i sprzedaży Polskiej ziemi obcokrajowcom,którzy się już szykują na Polskie gospodarstwa kupując je za GROSZE.Proszę was wszystkich o modlitwę za Pana A.Dudę, do Matki Bożej Częstochowskiej Królowej Polski,oraz do Ducha Świętego,o siłę,opiekę i zwycięstwo nad złem Postkomunistycznym.Pomóżmy jemu wszyscy,którzy wieżą w zwycięstwo A.DUDY na naszego Prawdziwego Prezydenta!!!

Ciekawe, że na stronie znalazł się odnośnik do portalu Lisa. Stworzona została specjalna komórka.
http://mamprawowiedziec.natemat.pl/

Wystarczy tylko odsłuchać treść debaty prezydenckiej (z przed 5-ciu laty) Komorowskiego z Kaczyńskim i wszystko staje się jasne. Jakie składane deklaracje ze strony Komorowskiego zostały zrealizowane - praktycznie żadne. Jedno wielkie łgarstwo. W tej debacie również Komorowski do opinii publicznej przekazuje treści niezgodne ze stanem faktycznym. ZaPOmina iż Gowin to MS w rządzie Tuska podjął próbę reformowania sądownictwa i że to Komorowski prezydent te zmiany POdpisał. Jest to próba raczej świadomego zrzucania własnego nieudacznictwa na innych. Służba zdrowia to już całkiem się POsypała - wypowiadane kompletnie niezgodne z faktami rzeczy - jest to totalna nieudolność rządzących i i prezydenta. Na przestrzeni 10 lat w służbie zdrowia przybyło rocznie więcej pieniędzy prawie o 40 miliardów złotych, a jest tylko gorzej ( na jedną osobę miesięcznie było przed 10-laty ok 450zł, obecnie jest ok 1550zł) Pytanie zasadnicze dlaczego wciąż służba zdrowia się stacza po równi pochyłej, skoro pieniędzy przybyło o prawie 1000zł więcej??????????? Sprawa obronności kraju po uzawodowieniu armii to totalna jej niezdolność do obrony naszych granic. 100000 armia ma tylko 40% żołnierzy. Kto ma więc bronić kraju i czym gdy z budżetu wojska na uzbrojenie w ostatnich latach rządów Tuska i Komorowskiego wycofano prawie 10 miliardów złotych dla łatania dziury budżetowej. Co z obronnością terytorialną????????? Dlaczego jej nie ma??????? Co z naszą wiarygodnością P Komorowskiego w NATO????????????
Na początku swojego urzędowania ogłosił wszem i wobec, że Polska wystąpi z jej struktur. Co z tarcza antyrakietową???????? Była niepotrzebna bo Tusk i Komorowski wmawiali Polakom przyjaznego sąsiada, a poprzedniego prezydenta Kaczyńskiego mieszali z błotem, obrażali i ciągle Go poniżali wmawiając sPOłeczeństu jaki to mąciciel i wichrzyciel. W krótkim czasie wyszło tzw szydło z wora. To ten poniżany i wyśmiewany okazał się patriotą i prezydentem z wizją Polski. O SKOK-ach nie wspomnę. Tym tematem winna zająć się jak najszybciej nowa komisja sejmowa z prokuratorem na czele i wszystkich przestępców i tych którzy te przestępstwa ochraniali wsadzić do paki i odzyskać wszystkie skradzione pieniądze. Tylko dr Andrzej Duda jest w stanie przerwać rozkradanie i naprawiać moralne i prawne rozjechanie Polski.

A czy sam Komorowski przypadkiem nie unikał odpowiedzi na pytania serwisu mamprawowiedziec.pl? Nie jestem w tej chwili w stanie tego zweryfikować, ale w jakimś tego typu serwisie Komorowski zbojkotował większość pytań.
To nie sztuka atakować kogoś, kto uczciwie odpowiedział na pytania z ankiety, gdy samemu nie zdradziło się swoich poglądów.

ja od razu zacząłem podejrzewać, że jakiś czas temu na mało znanym portalu umieszczą jakiś sfabrykowany wpis, podważający rzetelność Andrzeja Dudy (gdyż nic na niego nie mają) ..i w dogodnej chwili będą chcieli go wykorzystać. Mało znany portal, nikt nie sprawdzi ze sztabu Dudy i będzie to gotowiec do wykorzystania. Typowo KGB-owskie metody. Proponuję Sztabowi A. Dudy wykorzystać Google. Wpisać Andrzej Duda i zobaczyć gdzie są fałszywe wpisy na jego temat

W tej samej ankiecie Duda uznaje politykę klimatyczną UE za nieracjonalną oraz podpisuje się pod koniecznością lepszego wykorzystania węgla, ale o tym cisza. Interesująca jest ankieta Komorowskiego powieszona na tej samej stronie. Otóż w 2007 roku Komor był przeciwnikiem tarczy antyrakietowej! Można się także dowiedzieć z tej ankiety dlaczego na Bronka i PO głosują w zakładach karnych.

nie owijać w bawełnę, tylko kawa na ławę! czy portal na który się powoływał Komorowski napisał prawdę? bo artykuł odwraca kota ogonem tak jak PO mówi "nie ważne co jest w nagraniach, tylko kto nagrywał" - to jest ta sama gadka!

nieważne kto prowadzi serwis - ważne ze w tyej ankiecie Duda zaznaczył rozdzielenie polityki energetycznej od klimatycznej i jest za wykorzystaniem nowoczesnych metod opartych na węglu - okazuje się ze Bronek albo nie umie czytać ze zrozumieniem albo kłamie świadomie :)

DRAMAT

http://ludziesektora.ngo.pl/ludziesektora/839369.html

Ponoć PBK kłamał, ale czy wiadomość na tym linku jest prawdziwa ciężko powiedzieć... http://pressmix.eu/2015/05/18/komorowski-sklamal-podczas-debaty/

takie pytanie bym zadał : co panem kierowało, kiedy zaprosił pan towarzysza generała do rbn ? przecież sąd orzekł, że kierował organizacją przestępczą o charakterze zbrojnym. gangster w rbn ? do tego oficjalny doradca głowy państwa ?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl