niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 czerwca 2016

Zapytał o spotkanie z oficerem KGB, a Komorowski ukrył się za BOR-owcami ZOBACZ FILM

Dodano: 14.05.2015 [11:30]
Zapytał o spotkanie z oficerem KGB, a Komorowski ukrył się za BOR-owcami ZOBACZ FILM - niezalezna.pl
foto: screen z youtube
- W jakim celu spotkał się pan z oficerem KGB Nikołajem Patruszewem? - zapytał Bronisława Komorowskiego podczas jego spaceru po Warszawie - Ziemowit Piast Kossakowski, członek młodzieżówki PiS. Prezydent spłoszony pytaniem schował się w tłum, a BORo-wcy nie pozwolili drążyć tematu. "Nie znam takiego faktu" - odpowiedział szef sztabu wyborczego Robert Tyszkiewcz, poseł PO.

"Gazeta Polska" w listopadzie 2011 r. informowała, że "w lipcu 2011 r. Bronisław Komorowski spotkał się nieoficjalnie z Nikołajem Patruszewem, byłym szefem rosyjskiej FSB (następczyni KGB). Prezydent, pytany przez nas o takie spotkanie, nie zaprzeczył". 
Przypomnijmy, że w maju 2010 r., miesiąc po katastrofie smoleńskiej, Bronisław Komorowski i gen. Stanisław Koziej pojechali do Moskwy. Koziej osobiście spotkał się tam z gen. Nikołajem Patruszewem.

Prezydent Komorowski – wiadomo to oficjalnie – spotkał się z Patruszewem 31 stycznia 2011 roku. Już wtedy fakt ten wzbudził niesmak – spotykali się bowiem głowa państwa polskiego i wysoki urzędnik rosyjskich służb, który nigdy nie krył wrogości do NATO i kojarzony jest z ponurymi mordami politycznymi w Rosji. Wizyta w Polsce Patruszewa, byłego szefa Federalnej Służby Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej, a obecnie sekretarza Rady Bezpieczeństwa Rosji, miała miejsce w lipcu 2011. Patruszew, pełniący też funkcję prezesa związku siatkarskiego w Rosji, przyjechał do Sopotu, gdzie Rosjanie rozgrywali mecz siatkówki z Brazylią. 

Na meczu siatkówki Brazylia–Rosja, rozegranym 8 lipca 2011 r. w Sopocie, Patruszew pojawił się incognito, ubrany w granatową koszulkę polo. Poruszał się samochodem porsche panamera na polskich numerach rejestracyjnych, pochodzącym z autosalonu biznesmena L. – jednego z najbardziej znanych w Sopocie dealerów samochodowych (pod koniec 2010 r. L. odkupił ów salon od G., bliskiego znajomego prezydenta Sopotu, Jacka Karnowskiego). Byłemu szefowi FSB towarzyszyła ochrona w jasnym bmw, zarejestrowanym – jak twierdzą nasi informatorzy – na mieszkańca Gdańska, Mirosława B.

– Jeśli Patruszew nie przebywał w naszym kraju na oficjalne zaproszenie polskich władz, to sytuacja była niezwykła. Wyobraźmy sobie, że gen. Stanisław Koziej odwiedza prywatnie Rosję, poruszając się po niej autem na rosyjskich numerach i z rosyjską obstawą – komentował były pracownik polskiego kontrwywiadu.

Sprawa kontaktów Komorowskiego z byłym szefem FSB może pozornie kojarzyć się z sytuacją opisaną w 1997 r. przez dziennikarzy „Życia” w artykule „Wakacje z agentem”. Napisali oni, że ówczesny prezydent RP, Aleksander Kwaśniewski, spędzał urlop w tym samym ośrodku co rosyjski szpieg Władimir Ałganow. Dziwnym trafem miało to miejsce w Cetniewie, miejscowości w bliskim sąsiedztwie Juraty.

ZOBACZ FILM:
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

No to w jakim celu zdrajca Polski spotkał się agentem FSB dawniej oficerem KGB:

Nikołajem Patruszewem

Aby przypięczętować zadeade Polski i zabetonować swoją sowiecką dupę na stołku przy Polskim korycie!

Jeszcze trochę i będzie PO tym skorumpowanym PO-bydle, a ich miejsce będzie przed Trybunałami i Sądami i nie ma, że boli !!!!!

Od wielu lat nie mogę pozbyć się przeświadczenia,że mieszkam w Polsce ukrytych teczek i zakłamanych źyciorysów.

Takie i podobne pytania trzeba stawiać Komorowskiemu publicznie, podczas wizyt członków sztabu Andrzeja Dudy i działaczy PiS w stacjach telewizyjnych, tam nie ma BOR i nikt nie będzie przeszkadzał, no może w niektórych przypadkach prowadzący program "dziennikarz", ale to akurat można przeskoczyć, ale te pytania stawiać trzeba i to nie tylko w czasie kampanii wyborczej. Dobrze byłoby też zapytać Komorowskiego o jego słynne już "międzylądowanie" w Erewaniu, gdzie w tym samym czasie "międzylądowali" rosyjscy generałowie.Lakoniczna informacja o tym spotkaniu ukazała się w tamtejszych miejscowych gazetach tylko raz i zapadła cisza, natomiast w Polsce nikt nigdy o tym nie wspomniał ani słowem - ciekawe czy w oficjalnych dokumentach jest o tym choćby mała wzmianka. Życiorys Komorowskiego to od pewnego momentu historia mroczna, pełna pytań od których Komorowski panicznie ucieka, ale jako że dotyczy człowieka ubiegającego się o najwyższy urząd w państwie wymagająca dogłębnego wyjaśnienia. W ocenie wielu, w tym przypadku może chodzić o bardzo poważne kwestie związane z bezpieczeństwem państwa, jego suwerennością, a przede wszystkim o samodzielność decyzyjną najważniejszych osób w państwie.

Poniższy film jest naprawdę poruszający.
Obejrzyj i prześlij dalej (mail/sms).
https://www.youtube.com/watch?v=zWhVc7YO4Jg
lub
tnij.org/wsi1

Po jego obejrzeniu zdecyduj się czy wziąć udział w obywatelskiej akcji informacyjnej. Akcja polega na:
1. Wklejaniu na forach popularnych portali typu Onet, Interia, Facebook, Youtub linku do tego filmu. Jeżeli administrator portalu nie przepuszcza linku to można nie podawać linku tylko wpisywać np.: Wpiszcie w google kilkuset morderców rządzi Polską Sumliński
2. Informowaniu o tym filmie na popularnych czatach typu czat Interii http://czateria.interia.pl/
Na potrzeby czatów stworzony skrót prowadzący do tej strony: tnij.org/wsi1
Na czatach nie można wklejać linków i należy je wpisywać ręcznie. W ogólnym oknie czatu trzeba dodatkowo wstawiać spacje np.:
tnij . org / wsi1
Na privach czatu można wpisywać bez spacji i dodać www: www.tnij.org/wsi1
3. Wysyłaniu sms z powyższym linkiem do swoich znajomych. W sms również łatwiej wpisać www.tnij.org/wsi1 z dopiskiem obejrzyj do końca i prześlij dalej.
4. Najważniejszym punktem jest przyłączanie do tej akcji swoich znajomych. Najpierw można wysłać tego maila oraz sms do osób o zbliżonych poglądach. Z tymi osobami dobrze byłoby również porozmawiać aby zachęcić je do tej obywatelskiej inicjatywy.
5. Ważne żeby wysyłać informacje do ludzi o różnych poglądach.W tej obywatelskiej inicjatywie nie chodzi o przekonywanie przekonanych! Jej celem jest dotarcie z nią do wszystkich.

Wielu z nas przejmuje się stanem państwa, jednak kończy się to głównie na frustracji. Możemy teraz zrobić coś więcej. Zachęcam do umieszczania kilka razy dziennie powyższego linku na portalach internetowych oraz do włączania do tej obywatelskiej inicjatywy kolejnych osób. Bardzo duże znaczenie ma również wysyłanie sms.

Pozdrawiam
Kwinto

Skrót na potrzeby czatów i sms został wykonany na: www.tnij.org

Frontem do Narodu,z tym ze u nich front,to plecy.Zawsze na opak.Ten na zdjeciu,gdyby mogl,
najchetniej by zjadl Ziemowita,lub wsadzilby mu noz pod piate zebro i poobracal wokol osi.
Zastanawia,jak mozna nienawidziec za pieniadze?

Skąd komorowski wiedział, że Prezydent Kaczyński "gdzieś POleci i wszystko się zmieni"?

Przypuszczam, że chodziło o Smoleńsk. Komorowski jest w niego uwikłany po uszy za sprawą WSI.

Ogniwo juz peklo tylko trzeba kogos z opozycj z jajami zeby to rozwalic , mysle ze jak opozycia sie nie pospieszy oni zalatwia opozycie na amen.

A może o to chodziło: https://youtu.be/g8S24Gid5pA

Spotkania spotkaniami a komoromuszki i tak lgną do g……a. Ciężka bulloarmata na gąsienicach przeciągana chodnikami przez dorodnych basiorów gromadzi wielbicieli chcących dotknąć majestatycznego pancerza. Zapomnięli mu orderów ponawieszać co by dzwonił nimi na egzekutywę, no i jakaś laweta żeby nie chrzęścił gąsienicą ino żeby go woziły. Bo tak wykrętasy jakieś robi, że dwór dezorientuje, piechota nie nadąża. W zawsze słusznych województwach daje się zauważyć wzmożenie dawnego i ubecnego aparatu, zwierają się do kupy – kamieni pewnie też. Jednoczy się ludowo-socjalistycny beton we froncie jedności narodu. Wyciągają z szaf ortaliony i prochowce, obwicie kropią mordy dobrawką i brzozową derby, buty w glans, rura przepłukana. Aktyw gotów na 3xtak ! Będzie ciężko wichrzycielom i elementowi antysocjalistycznemu, chuligaństwu i odwetowcom. Demokratyczne państwo musi się obronić przed rewanżyzmem. Dzienniki uświadamiają, dyrektywy z komitetów idą, praca ideologiczna na fruncie prawdy wrze. Zapamiętaj ludu miast i wsi Partia raz zdobytej władzy nie oddaje nigdy !!!

jezeli ktores ogniwo peknie w lancuchu to juz jest koniec i tak samo bedzie z katastrofa smolenska wylapac wszystkich bandytow ktorzy macali w tym palce ktorys zacznie spiewac i bedzie chaos panika postawic przed trybunalem stanu zgnilizne bolszewicka

Panie Ziemowicie proszę uważać bo zaraz nagrzany sąd pana skaże na obserwację psychiatryczną jak to zrobił z Polakiem, który na spotkanie z Komorowskim przyszedł z krzesłem. Tak dziś działają ?polskie sądy, to co mi każe Komorowski to robią. Poniżają Polaków straszliwie, ale zawdzięczamy to własnie Komorowskiemu. Tak wyglada jego 'zgoda i bezpieczeństwo'.

Nie bój żaby. Za chwilę się wszystko zmieni!

Mam pytanie do Pomorzan, Dolnoślązaków, Ślązaków i Wielkopolan. Także Warmian i Mazurów oraz Ukraińców tam przesiedlonych z terenów pd-wsch. Polski. I Kresowian (ponoć przesiąkniętych polskością ale ziomali Komorowskiego) którzy jesteście moim osobistym zawodem emocjonalnym. Czy chcecie aby prezydenta RP wybierał Nam Pan Patruszew?.

Jeżeli chcecie żyć w WOLNYM i SPRAWIEDLIWYM KRAJU to żądajcie uwolnienia Skazanych na bezwzględne więzienie Szefa CBA MINISTRA MARIUSZA KAMIŃSKIEGO i trzech Jego Kolegów z CBA. Oni nie "łapali" - "ZŁODZIEJI ROWERÓW". Oni łowili "GRUBE RYBY".
dr ANDRZEJ DUDA daje gwarancje ich "UNIEWINNIENIA".

Z czego się tak komorowski cieszył,wprost zaśmiewał się witając smoleńskie trumny na lotnisku.Taki mieli ubaw po pachy-on i reszta pełowskiej prostoty.Pytam z jakiego powodu tak było im wesoło ,gdy Polska płakała w żałobie???

Komorowski widocznie nie przewidywał pytań w czasie tego spaceru... On chciał się tylko POkazać i uśmiechać do warszawiaków, żeby na niego zagłosowali w II turze oraz rozdawać autografy.

Ten Kossakowski zdaje się zadawał Komorowskiego też pytanie, tym razem jako jako stroskany, anonimowy obywatel, że ma kupiony bilet do Norwegii i co ma robić? Niepełnosprawna z dnia wczorajszego też okazała się uśmiechniętą na spotkaniach z Kaczyńskim i Brudzińskim w 2007 roku.

UWAGA - GENESISX to troll. Smrodzi na wielu portalach w ten san sposób a upodobał sobie Niezależna.pl Myslę że pisze gadzina z Petersburga

Zadawał pytanie -komu ? -komorowskiemu.Tak jest po polsku.Po waszemu to chyba /mam brak pewności/on spraszywał jewo -komorowskiego-.Poziom na kursach słaby.Parę wpisów i wychodzi troll.A co to dzisiaj nie masz dyżuru na frondzie?Zmiana miejsca pracy?

Od kiedy zadający pytanie nie ma prawa pytać urzędującego Prezydenta jako zwykły obywatel oraz musi wypisać na swym czole przynależność partyjną? Jak się jest u władzy, to każdy ma prawo pytać o co chce, bo na tym polega demokracja, a jak ktoś tego nie rozumie powinien zrezygnować z uprawiania polityki.Natomiast spotkanie Pani niepełnosprawnej z Kaczyńskim i Brudzińskim, na konwencji w 2007r., kiedy Kaczyński po aferze gruntowej poddał swój rząd do oceny wyborczej, jest chyba dość jawną intrygą, gdyż Kaczyński stracił władzę na rzecz PO i Tuska i w żaden sposób nie miał możliwości dopomóc na mocy swojej władzy, którą utracił.Na pewno to całkowicie nie usprawiedliwia działaczy PiS, ale też nie daje podstaw, by formułować wobec nich tak ostre oskarżenia.Skarg na Komorowskiego i rząd PO-PSL jest tysiące i ich wyliczanka zajęłaby wiele godzin, a dla niepełnosprawnych dzieci i ich opiekunów nie znalazł czasu ani Prezydent Komorowski, ani Jego partia, która teraz tak biadoli nad ich losem.Judasz zawsze będzie Judaszem i najwyższy już czas wyrzucić ten "zgniły" partyjny układ na śmietnik historii.

Nie znam takiego faktu....czyli potwierdził FAKT.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl