niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Człowiek Putina do prorosyjskiej "Zmiany": Ta partia ma przed sobą wielką przyszłość

Dodano: 24.02.2015 [15:27]
Człowiek Putina do prorosyjskiej "Zmiany": Ta partia ma przed sobą wielką przyszłość - niezalezna.pl
foto: facebook.com/partia.zmiana
Nowa prorosyjska partia "Zmiana" jest po zjeździe założycielskim. Miał na nim być reprezentujący tzw. Donieck Republikę Ludową  terrorysta z Donbasu. Nie został jednak wpuszczony na terytorium naszego kraju. W zamian Aleksander Kofman nagrał przesłanie do założycieli parti.

W sobotę w Warszawie odbyło się pierwsze zgromadzenie krajowe powstającej partii „Zmiana”. Wymownym symbolem programowych założeń partii było zaproszenie na pierwszy zjazd przedstawicieli terrorystów z Donbasu... Aleksander Kofman, Minister Spraw Zagranicznych samozwańczej Donieckiej Republiki Ludowej nie został wpuszczony na terytorium Polski.
 
Czytaj więcej na ten temat: UJAWNIAMY! Terroryści z Donbasu przyjadą do Polski. Zaprosiła ich nowa prorosyjska partia

W czasie sobotniego zgromadzenia „Zmiany” były poseł i rzecznik „Samoobrony” Mateusz Piskorski został wybrany na przewodniczącego partii. Po zgromadzeniu odbyła się krótka konferencja prasowa. W jej trakcie Piskorski wyraził swój żal w związku z niewpuszczeniem do Polski zaproszonych na zjazd gości – jednego z Białorusi, drugiego z Noworosji.
 
W opublikowanym na Facebooku nagraniu Aleksander Kofman wzywa przedstawicieli partii "Zmiana" do reprezentowania wspólnych interesów w Unii Europejskiej.

- W imieniu Donieckiej Republiki Ludowej pozdrawiamy uczestników zjazdu założycielskiego partii ZMIANA. Jesteśmy przekonani, że partia ta ma przed sobą wielką przyszłość. Jest to pierwsza partia, która uczciwie reprezentuje interesy polskiego narodu. Mamy wielką nadzieję, że zyskaliśmy w Polsce prawdziwych przyjaciół. Przyjaciół, którzy będą otwarcie i obiektywnie przedstawiać to, co dzieje się w Donieckiej Republice Ludowej. Całe to ludobójstwo, jakie ma miejsce w Donieckiej Republice Ludowej. Przyjaciół, którzy staną w obronie naszych interesów w Unii Europejskiej – mówi w nagraniu Aleksander Kofman.
 
W dalszej części nagrania terrorysta z Doniecka zapewnia, że będzie współpracował z przedstawicielami prorosyjskiej partii w Polsce.

- Polska, jak nikt inny wie, jakie okropności niesie ze sobą nacjonalizm. Zwłaszcza nacjonalizm ukraiński... To dla mnie wielka radość, że w Polsce pojawiła się w końcu partia, gotowa powstrzymać faszyzm i stanąć na drodze agresji, rozwijanej przez Stany Zjednoczone na terenie Europy.  Będziemy współpracować - na razie nieformalnie, a w przyszłości, co całkiem możliwe - również oficjalnie.

Kilka tygodni temu pytaliśmy przedstawicieli „Zmiany”, dlaczego zapraszają do Polski gości z Noworosji. – Uważamy, że goście z Noworosji są jakby takim (…) symbolem sprzeciwu wobec ingerencji Stanów Zjednoczonych, ingerencji tych sił euroatlantyckich na naszym kontynencie – uzasadniał zaproszenie terrorystów Tomasz Jankowski z komitetu założycielskiego „Zmiany”.
 
Z kolei dopytywany o program partii, Jankowski nie krył, z kim jego ugrupowanie chce współpracować. Wyjaśniał, że jednym z punktów programu jest odejście od „polityki zagranicznej opartej na ideologii atlantyzmu – mówiąc wprost wysługiwania się Stanom Zjednoczonym – na rzecz kontynentalizmu, czyli współpracy z takimi podmiotami jak Unia Europejska i Federacja Rosyjska”. 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

A to było tak, bociana dziobał szpak,a potem była zmiana i szpak dziobał bociana, potem były jeszcze dwie zmiany . Ile razy był szpak dziobany? Ja nie mam wątpliwości, że Niemcy i ruscy razem grają do naszej bramki, wymieniają się tylko co jakiś czas agenturami. Trzeba było aresztować Piskorskiego, jak na Krymie robił za sejm polski. Teraz to on już buduje ruską piątą kolumnę i sieć dywersantów, którzy nam uniemożliwią obronę.

Oczywiście że ma ogromną przyszłość!. Zacznie funkcjonować, od momentu agresji Rosji przeciwko Polsce!. Będą potrzebni wszelakiej maści namiestnicy, policjanci, kalifaktorzy, urzędnicy i wreszcie donosiciele!...

A co to jest Noworosja? Na mapie tego nie znalazłem, MSZ tez nic na ten temat nie podaje. Czy Polska uznała to coś jako państwo??
Czy znowu to jakiś lemingowy bełkot?

"Polska, jak nikt inny wie ..... . Tak ! To prawda Polska i Polacy doskonale wiedzą czego można się spodziewać po Rosji : - mordy, gwałty, wywózki, złodziejstwo, korupcja a przede wszystkim łgarstwo na kroku. To jedyna prawda wpajana Polakom o przyjaźni rosyjskiej. Wpajana przez wieki za pomocą szabli, nahajki, batoga, bagnetu czy strzału w potylicę. Spisać wszystkich członków tej targowickiej partii i natychmiast wypędzić z kraju z zakazem powrotu. Polska musi trzymać się jak najdalej tej ruskiej zarazy. Żadne zabiegi dyplomatyczne nic nie wskórają, bo Rosja to źródło zła.

A oni mają już ustalony "RZĄD LUBELSKI"? Moskwa już ustaliła?

Moskwa powinna dostać Nobla za wymyślenie „nowego” „modelu” „demokracji”! Działa według ruskiej logiki. To istny SAMOGRAJ!
Moskwa dobrze nam wymyśliła tę „wolność i demokrację”! Z PZRP zrobiła „partie” „liberałów” i „demokratów”, z LWP zrobiła „wojsko polskie”, z WSI i BOLKÓW zrobili biznesmenów/posłów/senatorów/ministrów i kandydatów na wszelka okazje, z MO/ZOMO/ORMO zrobili policję i tzw. straż miejską, udaremnili pełną LUSTRACJĘ (parę łbów poleciało,ale nie dali ich skrzywdzić) , z Michnika i towarzyszy zrobili „najprzedniejszyc” głosicieli i obrońców prawdy, Telewizje też robią co im się powie!.”Moskiwczanie” pilnują opozycji w PO-lszy, żeby nie nabrała sił i rozmachu, a „wolne” „wybory” też nam chętnie organizują: głosy liczą starzy agenci/TW z PRLu, a pomagają im RUSKIE SERWERY, a jak źle policzą głosy, to skargi rozpatrzą „niezawisłe” „sądy”! PRZECIEŻ TO SAMOGRAJ!
Taką „demokrację” to ruskie mogą u nas hodować do usr... śmierci i jeden dzień dłużej!
Ale nawet ta machina, jak każda inna, ma słaby punkt: czynnik ludzki! I my, czynnik ludzki, właśnie się połapaliśmy, że nas tu ktoś robi w konia! No to pójdą w ruch sierpy i młoty i wszystko co jest po ręką!

Dlatego dla mnie TYLKO PiS! TYLKO ANDRZEJ DUDA!

Tych założycieli "Zmiana" po lupę , prześwietlic zbadać pochodzenie , sprawdzic ich fundusze , ile maja i skad pochodzą.
PO uważajcie bo "Zmiana" chce was zastąpić

Kofman, to takie typowo rosyjskie nazwisko. Tak, jak Dżugaszwili czy Beria... Tylko pozazdrościć Kacapom ich przywództwa...

struktura takiej "partii" procentowo zapewne wyglada mniej wiecej tak: 40% ABW, 40% GRU, dwa pakiety kontrolne po 5% FSB i byle WSI, pozostale 10% rusofile i osoby stale uzaleznione od profilaktyki zdrowia psychicznego

wiesz co to jest pakiet kontrolny?

"Swietna" promocja Unii. Nalezy zwiekszyc obecnosc wojsk amerykanskich na terenie Europy. Mysle ze Francja, Wlochy i Niemcy sa zdolne do poniesienia nowych kosztow....Vichy...Hitler. De Gaulle to malo. Generalnie panstwa dawnej "osi" winny lozyc wiecej na zapewnienie bezpieczenstwa na swiecie. Europa jest rasistowska. Czas na prawdziwe zmiany a nie pudrowanie. Jak myslicie?

Mam nadzieję, że nasz kontrwywiad już nad nimi wisi.

He... nasz "kontrwywiad" z tej samej opcji...

Przewodniczący: Dr Mateusz Piskorski - wiadomo

Wiceprzewodniczący: Bartosz Bekier - szef Falangi

Wiceprzewodniczący: Jarosław Augustyniak - dawny działacz Polskiej Partii Pracy, potem Ruch Sprawiedliwości Społecznej Ikonowicza

Wiceprzewodniczący: Konrad Rękas - narodowa prawica

Wiceprzewodniczący: Dr Nabil Al-Malazi - z Syrii, co dużo mówi

Sekretarz: Tomasz Jankowski - "Samoobrona"

Członek: Jacek Kamiński - obecnie portal Lewica Pl, wcześniej narodowa prawica

Członek: Bartosz Tomassi - Polska Partia Pracy Ziętka (d. Podrzycki)

Partia ma przed sobą wielką przyszłość ! Wielką jak lotnisko w Doniecku !

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl