niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Komorowski nasyłał milicję na opozycjonistów! Pochwalił się tym we własnej książce

Dodano: 23.02.2015 [16:31]
Komorowski nasyłał milicję na opozycjonistów! Pochwalił się tym we własnej książce - niezalezna.pl
foto: mat. prasowe; wiez.pl
Kampania wyborcza nie leży prezydentowi. Książka Bronisława Komorowskiego „Zwykły polski los”, która 4 marca ukaże się w księgarniach, może być wizerunkową katastrofą dla Kancelarii Prezydenta. Niektórzy politycy Platformy Obywatelskiej odradzali nawet publikację przed wyborami. Z jakiego powodu? Przeczytamy w niej m.in., jak Komorowski... nasyła na opozycjonistów Milicję Obywatelską - podaje fakt.pl.
 

Książkę wydało wydawnictwo "Więź", a wywiad z prezydentem przeprowadził Jan Skórzyński, były dziennikarz "Rzeczpospolitej".

W książce pojawia się historia z października 1989 r. Bronisław Komorowski - ówczesny dyrektor w Urzędzie Rady Ministrów - jedzie do Katowic. W imieniu rządu ma stłumić okupację Dworca Głównego w tym mieście. Od Adama Słomki, przyszłego posła KPN, słyszy, że demonstranci żądają wycofania wojsk sowieckich z Polski.

- Co ty pie...lisz? Myślisz, że z powodu waszego protestu na dworcu Ruscy wyjdą z Polski? – odpowiada wtedy Komorowski, strasząc Milicją Obywatelską.
 
Rzeczywiście zadzwonił do komendanta wojewódzkiego milicji z poleceniem interwencji. Ten się przed akcją wzbrania. Przypomina, że to jest Śląsk, że tu była kopalnia Wujek [w stanie wojennym, 16 grudnia 1981 r., milicja zabiła 9 górników – przyp. red.]. – Proszę pana, ja jestem tu od polityki, a pan od utrzymywania porządku, proszę wykonać – Komorowski krótko jednak skwitował jego zastrzeżenia” – czytamy na fakt.pl.
 
Obecny Prezydent RP załatwił nakaz z góry. Pacyfikację opozycjonistów oglądał z ukrycia. Milicja powynosiła wszystkich okupujących z dworca. 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Fiskus wpadł na pomysł, żeby tzw. świadomych konsumentów, wspierających uczciwy obrót gospodarczy (czytaj biorących paragony) premiować udziałem w loterii. Zapewne jest to twórcze rozwinięcie pomysłu utworzenia księgi uczciwych podatników. W ten sposób Fiskus ma nadzieję, że karty tej księgi będą się rozrastały. W loterii będzie można wygrać różne nagrody, nierzadko atrakcyjne. I wierzymy, że przełoży się to na liczbę tych, którzy zaciekle będą się domagać swojego (a może i czyjegoś) paragonu. Zastanawia nas, czy dojdzie przy kasach do „paragonowych” przepychanek? Albo jakiejś „paragonowej” wojny sprzedawców z klientami? Bo, jak funkcjonują małe i mikrofirmy to widać gołym okiem.

W sytuacji, kiedy systemowo nie jest możliwe zreformowanie patologicznego prawa podatkowego, w tym wysokości i transparentności podatków zawsze można się odwołać do Marketingu i PR. Pytanie, czy spodziewany efekt loterii paragonowej może być podobny do tego, jaki uzyskał Władimir Władimirowicz Putin w sytuacji europejskiego ostracyzmu, obniżając cenę wódki? Światły przywódca zawsze wie, czego potrzeba jego narodowi i wie, jak budować swoje wśród narodu poparcie. A, jak wiemy naród Putina obdarza go rewelacyjnie wysokim poparciem.

Nasi światli przywódcy też, jak widać wiedzą, że gdy nie staje chleba, to konieczne są igrzyska. Swoją drogą, to odrobina tańszej wódki mogłaby mieć dodatkowy i zbawienny efekt, poprzez osłabienie naszego potencjału poznawczego. Zza mgły alkoholowego oparu świat widać rozmyty i niejasny. A czyż nie o to chodzi, żebyśmy mało rozumieli i pokornie się na wszystko zgadzali? Specjaliści w ekonomi również poprą takie rozwiązanie, bo wpatrzeni w tzw. krzywą Laffera wiedzą, że obniżka cen wódki doprowadzi do podatkowego paradoksu zwiększając wpływy z akcyzy. Każda strona tej relacji będzie, więc zadowolona – konsument, rządzący polityk i ekonomista.

Dlatego proponujemy, żeby oprócz oczywiście obniżenia ceny wódki (oczekujemy za tę inicjatywę na bonus lobby alkoholowego w Sejmie, które jakoś straciło moc, tak jak moc traci sprzedawany w sklepach alkohol) loterii, podobnych fiskusowej wprowadzić, jak najwięcej. Następne i równie atrakcyjne może być cykliczne losowanie przez GUS szczęśliwca, który będzie zarabiał średnią krajową. Zaraz zrobi się cieplej wokół tej instytucji, która całe tysiące Polaków wnerwia publikowaniem swoich „uśrednionych”, co oznacza oderwanych od realiów wręcz fałszujących rzeczywistość, danych statystycznych.

https://www.youtube.com/watch?v=GivvLmox13g&list=PL93538F2A93F852D6

Bolek Nr 3, czyli komorusek patrzy w niebo i cieszy się, że wiatr zachodni przysłany przez Dobre Mzimu z Unii Europejskiej przyśle lemingom chmury, a te chmury będą
w czasie suszy polewały lemingom-murzynom proso, maniok, banany i trawy w dżungli, by miały dużo jedzenia i żeby ich krowy, czyli tubylcy miały dobrą paszę i dawały
gęste i tłuste mleko. Tak, tubylców wydoić przez podatki maksymalnie. Unia komunistyczna ma jeszcze kasę z podatków, które płaci armia polska ekonomiczna
na Zachodzie i daje te ochłapy głupim lemingom, żeby się cieszyły, ale ona się kończy. Będzie dodruk euro przez komuchów europejskich z ECB. Zbiedniejecie o dalsze
15-30 %.

Z czego jeszcze Bolek Nr 3 się cieszy ? Patrzy w niebo i cieszy się, że Dobre Mzimu wywieje z jego WSI tę chorobę, co zmienia ciało w plaster miodu. I że Dobre Mzimu
obroni wszystkie WSI od napaści i od niewoli, i od szkód na polach... i od lwa, i od pantery, i od lwa, i węża, i od szarańczy ...

Niestety Bolku Komoruski, Polska jest najbardziej zanieczyszczonym krajem w UE, Trójmiasto jest europejskim zagłębiem raka, ludzie tam padają jak muchy. Nikt was
komuchy od szarańczy nie uchroni, bo to wy komuchy jesteście tą szarańczą, a wasze chłopy pańszczyźniane już mleka dawać nie będą, bo ledwo dyszą, wyruchane
na maksa.

Dlatego już prawie 40 % chłopów pańszczyźnianych uciekło w szarą strefę ! 3 mln ludzi z tego waszego puebla,
Ubekistanu, uciekło za granicę, a 60 % młodych już deklaruje że ucieknie !

I wtedy nastąpi armagedon, wasz własny elektorat rozszarpie was na strzępy, powyrywa na żywca wasze serca, bo z głodem nie ma żartów !

Do tego doprowadziła wasza polityka, wy głupie zobmie-komuchy, psiakrew !!

Ten człowiek nadaje się TYLKO do WALONEK i do niczego więcej!!! Pasują do niego idealnie !!!! I choćby nie wiem co wyrabiał,ZAWSZE w nich pozostanie !!!

a to menda jeb...a,myślę,że jego wyPOcin ubeckich nikt nie kupi i komuszek pujdzie z torbami.bym go w tego ryja i lewatywe w te tłustą dupe POsraną.

Ależ ten " możeł " pięknie leci,
NIE ! To sowieci, to sowieci ...
Będą goście, czuję to nosem,
już nastawiam gar z bigosem !
Pogadamy o starych czasach,
gdyśmy w Wołdze na golasa,
na " robala " amury łapali
Ech, ileż ikry my oddali...

Ten"Bigos" to osobliwość
On do ludzi wzbudza miłość
Zwłaszcza do izraelczyków
I nie szczędzi im profitów
Wszak rodzina to żydowska
Stąd o własnych braci troska
Przyjdzie czas gdy w Belwederze
Polską flagę ktoś zabierze
Wieszając Dawida Gwiazdę
Pokaże nam taką jazdę
Jak w czterdziestym piątym roku
Kiedy to na każdym kroku
Sierp wraz z młotem wiał na wietrze
Czosnkiem trując nam powietrze.

Komentarz do tytułowego zdjęcia sowieckiego emisariusza w Belwederze...

Patrzcie...oooo...jakie piękne meteoryty na wschodzie...o qrwa to rakiety naszego mocodawcy z Moskwy.

Bronek,ty głupku,gdzie ty tak zaglądasz?

Drzwi stodoły wypatruje na... nieboskłonie ;oP

Tak to już jet że Pies nasyła Psy!

http://www.citizengo.org/pl/signit/18881/view
Podpisz petycję i podaj link dalej!

A czy to my jako Naród mamy obecnie Prezydenta?

prezydenta ma niejaki Nałęcz,dworacy z namiestnikowskiego,mendia gównego ścieku,różnoracy komedianci, no i...ci,co go wypieścili-służby. Naród Teraz Nie Odpuści...

To ze pan Komorowski nasłał milicję na opozycję to mnie nie dziwi (jego styl) z relacji pana Sumlińskiego można wnioskować że takich grzechów komorowski ma znacznie więcej i znacznie cięższej wagi . Natomiast to że sam to opublikował to dla mnie jest szok , nie można tego nazwać "strzałem w stopę" to jest "samobójczy strzał w potylice" .

Nawet w "pierwszym niekomunistycznym rządzie T.Mazowieckiego" szef MSW towarzysz generał Kiszczak był przeciwny wysyłania MO przeciw demonstrantom a nasz genialny wolnościowiec i tak załatwił sprowadzenie i użycie milicji.

Jak to było? Czasem lepiej jest jest milczeć, bo choć mogą mieć wątpliwości, czy jesteś idiotą, to po otwarciu ust wszelkie wątpliwości znikają.
A swoją drogą - jak agent mógłby wystąpić przeciw swoim pracodawcom?

Ciekawe,czy w tej książce znajdą się informacje 1/ dlaczego Jego teściowie zmieniali 3 razy nazwisko i z jakiego powodu:"DZIADZIA,ROJEK,DEMBOWSCY"????????????? 2/dlaczego Jego teściowa mieszka w Izraelu a nie w Polsce 3/dlaczego kilka lat przed katastrofą smoleńską powiedział,że "prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni" 4/dlaczego nie dotrzymuje danego słowa /wszyscy słyszeliśmy od Komorowskiego przyrzeczenie,że jak wygra pan Szeremietiew sprawę w sądzie to On odejdzie z polityki - i pan Szeremietiew wygrał,a Komorowski jak siedział w polityce,tak siedzi/ GDZIE TWÓJ HONOR ?????????? 5/dlaczego związał się tak bardzo z WSIą ???????????? Na razie tylko tyle pytań mam ,jeśli nie będzie tam żadnych odpowiedzi na moje pytania,to szkoda wziąć te wypociny do ręki ! Mam jeszcze nadzieję,że nijaki Nałęcz z Kuźniarem zdążyli poprawił błędy ortograficzne !!!!!!!!!!!!!!

Ja pie...lę! Po tej informacji, który jeszcze z Polaków ma zamiar głosować na tego gościa?!

Niestety, nie chcę być czarnowidzem, ale:
1. Rzadko kto z tzw. "polactwa" (albo, jeśli kto woli, lemingów) otrzyma tę ważną informację - z prostego powodu: nie czyta Niezależnej, tylko GWno i tym podobne gadzinówki;
2. Stopień ogłupienia (wyprania mózgów) naszego społeczeństwa jest nadal baaardzo wysoki.
Gorąco wierzę w zwycięstwo Andrzeja Dudy, ale nie łudźmy się - jedna taka informacja jak powyższa to kropla w morzu... ciężko będzie przekonać tych "nieprzekonanych" i biernych, by nie głosowali na komorusa.

Gdy zajął się pisaniem książki to pamięć działa a gdy występuje w sądzie i to jako świadek to pamięć szwankuje. Widocznie książkę pisał w dotlenionym miejscu czyli na myśliwskiej ambonie i przypomniało mu się że miał MO do dyspozycji. Niech siedzi cały czas w lesie a może przypomni mu się że i WSI miał do dyspozycji.

Czy ktoś pamięta, jak marszałek Komorowski w TVN24 rozbrajająco powiedział, że jego teść napisał mu pracę magisterską z historii, za co powinien już od razu mieć kłopoty! Tematu pracy nie podał, ale specjalistą od tematu jego pracy okazał się teść, pułkownik sb! Nic dziwnego, że mgr historii Komorowski jest taki słaby z historii! Kto wie, na jaki temat była ta praca?

Jest jedno zastrzeżenie; Teściowie Komorowskiego (oboje) posiadali jedynie ukonczone szkoły powszechne (pzred wojną czteroklasowa szkoła podstawowa) po wojnie wstąpili do UB a porem do SB gdzie doszli do stopni majorów (jeśli się nei mylę, ale chyba nie mylę się) W 1968 roku zwolniono najpierw teściową (żydówka) która poszła na pełnopłatną emeryturę w wieku 38 lat a pól roku później zwolniono (także w ramach czystek) teścia naszego ukochanego prezydenta. Raczej niewiele mogli wnieśc do pracy magisterskiej nawet jeśli ona była pisana w wielkim bulu i nadzieji że przyniesie sukces. Ale jedna pensyjka teścia czy teściowej wystarczała na zlecenie napisania calkiem pzryzwotej magisterki. Bronkowi pozostało jej przeczytanie przed obrona (na wszelki wypadek gdyby padlo pytanie "z pracy")

Komorowski dalej wzywa POlicję na Polaków. Np. wezwał policje na tych co demonstrowali pod PKW. A bedzie wzywał i POmoc braterską z Rosji. Po to ta jego i Tuska ustawa 1066.

KTO KAZAL STRZELAC DO GORNIKOW JAKOS NIKT TEGO NIE PYTA KTO WYDAL POZWOLENIE STRZELAC GUMOWYMI KULAMI DO GORNIKOW -PYTAM KTO???CO NA TO SNIADEK-- PIOTR DUDA CO NA TO TA NIBY solidarnosc -duda w belwederze wino pil a gornikow kulami czestowali 2015 rok wolnosc z kulami w GODLE.

Adam Słomka, Konfederacja Polski Niepodległej:

Oczywiście. Było takie wydarzenie - wracaliśmy z okupacji bazy sowieckiej w Legnicy i na dworcu w Katowicach zaatakowali nas funkcjonariusze z psami, kilkoro z nas zostało pogryzionych.

W związku z tym postanowiliśmy zrobić okupację budynku DOKP, czyli Dyrekcji Okręgowej Kolei Państwowych - jednej z najbardziej komunistycznych instytucji w ówczesnych Katowicach. Przedstawiliśmy postulaty ukarania funkcjonariuszy, którzy nas zaatakowali, rozpoczęły się negocjacje z przedstawicielami rządu Mazowieckiego i rzeczywiście wówczas pojawiały się coraz bardziej zintensyfikowane naciski, by nas usunąć. Wcześniej rozbiliśmy kolegia do spraw wykroczeń, okupowaliśmy RSW, wiedzieli więc, że za chwilę przyjdzie czas na sądy i kolejne instytucje nomenklatury.

>>> Kiszczak odmówił wówczas pacyfikacji KPN, a naciskali na to ludzie z otoczenia właśnie Bronisława Komorowskiego.

Jak pan myśli, dlaczego prezydent postanowił przypomnieć o tej historii w książce w kampanii wyborczej?

Myślę, że on nie zdaje sobie sprawy, jak głęboko zabrnął w ten układ. Wystarczy spojrzeć, jakim towarzystwem jest otoczony. Z pewnością Komorowski nie napisał tej książki osobiście, a może ludzie, którzy stoją w jego otoczeniu chcą pokazać, że mają prezydenta na krótkiej smyczy. Zresztą cała jego prezydentura była prowadzona na tej krótkiej smyczy - takie historie jak ta, o której rozmawiamy trzeba wykorzystać w kampanii i przypomnieć społeczeństwu prawdziwą twarz Komorowskiego.

>>> http://wpolityce.pl/historia/234876-komorowski-wyslal-na-nas-zomo-choc-nawet-kiszczak-byl-temu-przeciwny-adam-slomka-opisuje-historie-wspomniana-w-ksiazce-prezydenta-nasz-wywiad

Bul na stoku

Zadziwiło wielu z boku
co wyczyniał Bul na stoku.

Widać było już na starcie
na udany finisz parcie.

Ale w końcu tego biegu
nurzał głowę swoją w śniegu.

Z perspektywy Ruskiej Budy
jest daleko mu do Dudy.

dobre!

A może prezydęęęęęęt wie, kto nasłał milicję (policję) na dziennikarzy w PKW. Czekamy na odpowiedź. Sprawa jest pilna i nie cierpi zwłoki. Niedługo wybory.

Święty Michale Archaniele, broń nas w walce. Przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź nam obro­ną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy; a Ty, Książę wojska niebieskiego, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz krążą po świecie, mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

W imie Boga w Trojcy jedynego: Ojca, Syna i Ducha Swietego - uchodzcie duchy zle z tego miejsca, abyscie nie widzialy, nie slyszaly, nie wprowadzaly zamieszania do naszej pracy i naszych planow. Nasz Bog jest waszym Panem i rozkazuje wam: idzcie precz i nie wracajcie tu wiecej! Amen
Moca Boza. Moca Twoja, Najwyzszy Panie, uczyn nas niewidzialnymi i nieslyszalnymi dla naszych wrogow Amen.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl