Niezalezna.pl nadal liderem wśród prawicowych portali

flickr.com/photos/honeyakarowena

  

Wirtualnemedia.pl opublikowały zestawienie najpopularniejszych polskich witryn tematycznych w listopadzie 2014 roku. Z danych Megapanel PBI/Gemius wynika, że najchętniej czytanym konserwatywnym portalem internetowym jest niezalezna.pl.

Według Gemiusa, w listopadzie ubiegłego roku odwiedziło nas 708 220 realnych użytkowników. Tym samym wyprzedziliśmy portal wPolityce.pl, na który w tym samym miesiącu zajrzało 610 216 realnych użytkowników, czyli o prawie sto tysięcy mniej.

Z kolei według danych Google Analytics, w czasie od 21 listopada do 21 grudnia odwiedziło nas 2 089 289 unikalnych użytkowników! W tym samym czasie liczba odsłon wyniosła 26 929 475!
 
Naszą pozycję lidera pośród portali prawej strony potwierdza również serwis alexa.com, zajmujący się badaniem ruchu na portalach internetowych – niezalezna.pl znalazła się tam na 141. miejscu, a portal wPolityce.pl na miejscu 147.
 
Podobnie jest z „polubieniami” naszego profilu na Facebooku. Niedawno przekroczyliśmy 74 tys. „lajków”. Portal wPolityce.pl ma ich 53 tys.
 
Natomiast na Twitterze obserwuje nas 7438 osób, a wPolityce.pl ma 5801 obserwujących.

Jednocześnie przypominamy, że Strefa Wolnego Słowa to nie tylko portal niezalezna.pl. Zachęcamy również do zaglądania na strony vod.gazetapolska.pl, czyli Niezależna Telewizja Drugiego Obiegu; gazetapolska.pl, portal tygodnika Gazeta Polska; gpcodziennie.pl, strona dziennika Gazeta Polska Codziennie i panstwo.net – strona miesięcznika Nowe Państwo. Wszędzie tam znajdziecie Państwo rzetelne informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń w Polsce i na świecie, napisane przez naszych dziennikarzy i komentatorów.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,wirtualnemedia.pl


Wczytuję komentarze...

Sędzia dostała od Adamowicza nagrodę. Płażyński alarmuje: "Nie uwierzyłem w to, co przeczytałem"

Paweł Adamowicz / Fotomag/Gazeta Polska

  

Po raz drugi wręczono Gdańską Nagrodę Równości. Jej laureatami zostały osoby szczególnie działające na rzecz praw człowieka: Ewa Patyk, Dorota Zabłudowska i Krzysztof Skrzypski. Nagrody wręczył prezydent miasta, Paweł Adamowicz. Dorota Zabłudowska jest sędzią Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe. "Przed tym samym Sądem toczy się sprawa karna, w której na ławie oskarżonych zasiada Paweł Adamowicz" - alarmuje Kacper Płażyński.

Gdańska Nagroda Równości to wyjątkowe wyróżnienie, którego ideą jest i będzie uhonorowanie osób w szczególny sposób działających na rzecz praw człowieka i przeciwko wykluczeniom w Gdańsku. Co ważne, nominowanych może zgłosić każdy mieszkaniec Gdańska

- czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Gdańsku.

Jedną z laureatek została sędzia Dorota Zabłudowska. 

Jak czytamy jest ona sędzią Sądu Rejonowego Gdańsk-Południe oraz wiceprezesem gdańskiego oddziału Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia.

Została wyróżniona za sprzeciwianie się niekorzystnym dla praworządności zmianom w ustawach o Sądzie Najwyższym, Krajowym Rejestrze Sądowym i sądach powszechnych. Kapituła Nagrody zwróciła uwagę, że od SN, KRS i sądów powszechnych zależy przestrzeganie praw człowieka i zasad sprawiedliwości. Chodzi o prawo do niezawisłego i niezależnego rozpoznania spraw oraz równość wobec prawa. Sędzia Dorota Zabłudowska jest merytorycznym głosem i twarzą protestów, narażając interes osobisty i zawodowy 

- czytamy dalej.

Jednak to nie wszystko. Jak informuje Kacper Płażyński, gdański radny z ramienia PiS, Dorota Zabłudowska jest sędzią w tym samym sądzie, w którym Adamowicz w sprawie karnej... zasiada na ławie oskarżonych.

- Pani Sędzia jest jednocześnie wiceprezesem Gdańskiego Oddziału Stowarzyszenia Iustitia Polska. Szanowni Państwo z oddziału Iustitia Polska, liczę na Państwa zdecydowaną reakcję w tej sprawie - napisał na Twitterze Kacper Płażyński.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: gdansk.pl, niezalezna.pl, Facebook

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl