niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
30 czerwca 2016

Ogórek à la PRL. Jak to było w przeszłości "bezpartyjnej" kandydatki SLD

Dodano: 13.01.2015 [22:00]
Ogórek à la PRL. Jak to było w przeszłości "bezpartyjnej" kandydatki SLD - niezalezna.pl
foto: screen z youtube, telewizjareublika.pl
Magdalena Ogórek, kandydatka SLD na prezydenta, ma być symbolem zmian na lewicy. Jako urocza kobieta, w dodatku bezpartyjna, ma zrywać z przaśnym wizerunkiem peerelowskich sekretarzy z Sojuszu. Wszystko pięknie, tyle że… Ogórek ma związki ze środowiskiem komunistów i postkomunistów. Jej mąż Piotr Mochnaczewski to były szef ZSMP znany z listy Macierewicza jako tajny współpracownik SB o ps. Michał.

Polityczne wątki kariery „bezpartyjnej” Ogórek od samego początku wiążą się postkomunistyczną lewicą. Pani Magdalena pracowała w Kancelarii Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, Centrum Informacyjnym Rządu za czasów premiera Leszka Millera. Przez trzy lata była też szefową gabinetu politycznego Grzegorza Napieralskiego.

Jednak najbardziej brzemienne w skutki okazały się lata 2004–2006, gdy pracowała w MSW jako sekretarka. Wówczas jej szefem był przyszły mąż, prominent SLD Piotr Mochnaczewski. W MSW kierował departamentem zajmującym się współpracą międzynarodową i integracją europejską. Nic zatem dziwnego, że po 2006 r. znalazła posadę w zarządzie Europejskiego Centrum Monitorowania Rasizmu i Ksenofobii.

Mochnaczewski to także poseł SLD pierwszej kadencji, aktywista ZSMP (w 1990 r. został szefem Rady Koordynacyjnej Związku). W 1993 r. jako poseł zasłynął z brawurowej jazdy na podwójnym gazie. Zakończył ją, taranując traktor. Badanie wykazało, że ma dwa promile alkoholu we krwi.

Piotr Mochnaczewski znalazł się na tzw. liście Antoniego Macierewicza upublicznionej w 1992 r. w Sejmie. Figurował na niej jako TW „Michał” zarejestrowany przez Wydział III-1 SB w Szczecinie. Jego współpraca miała trwać w latach 1983–1989.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

ile emocji budzi ta Pani ;)
pamiętam jej wypowiedzi w tvn
reszta kandydatów to gamonie

Czerwona zaraza toczy nas od końca wojny! Dlatego w Polsce solimarnej i nieudanej nigdy nie będzie dobrze. Po tych czerwonych towarzyszach przyszedł czas na ubeckie dzieci i wnuki. A my będzie my dalej ciężko pracować na tych pasożytów! I na ich pogrzeby honorowe. Tak nas sprzedał bolek z michnikiem w Magdalence.

Wszelkie dane P.Ogórek wskazują na mizerię jej kandydatury. Na dokładkę spójrzmy jakim bogactwem przeszłości otoczona jest ta dziewucha. Miejmy na to baczenie i nie bądźmy łatwowierni, bo to nas gubi. Taki Palikot - jednym tchem wypowiada słowa, którymi zjednuje spore rzesze naiwniaków, powiada on dajcie mi nie jedną, ale dwie kopalnie, a zrobię to, na co górnicy czekają. Paliknot - mistrz bajeru! Tuska słowa też trafiały do umysłów naiwniaków.

zwyczajna biurwa
i wystarczy......

Mnie to juz z daleka zasmierdzialo ...... CZERWONYM Ogorkiem !!!!

I nie pomylilem sie wcale, skoro ostatnio udzialala sie w TVN (ITI Media).

ENDE

Czemu nie nagłaśniacie jak Farage zjechał w Parlamencie Europejskim Tuska? Rudy matoł zapomniał języka w gębie!

jest ogorek bedzie mizeria

Właśnie.
Jeśli kandydatka zgodziła się odegrać role w
farsie pt. SITWA TRZYMAJĄCA WŁADZE RP III.

To znaczy,
że wie że służy pewnej grze operacyjnej służb.

Dostanie ładną kiecke,
nową szminkę i pantofelek kopciuszka.
Baaay.

Zapomnieliście dodać, że kiedy panna Magdalena poznała Mochnaczewskiego ten był ŻONATY ale rozwiódł się dla swojej sekretarki Ogórek...Hm dziwne też że nie zmieniła nazwiska ... może jednak to prawda o powiązaniach rodzinnych z Michałem Ogórkiem z gaz.wyb. - oboje pochodzą ze Śląska ona z Rybnika on z Katowic

Ta to potrafi się umościć; jako sekretarka wyszła za szefa, potem do jakiegoś centrum gapienia się w przestrzeń, teraz na prezydenta... to wszystko przodek? Zadek? A Kopacz? No, jakie są powody windowania takich zer tak wysoko? W każdej średniej firmie mogłaby co najwyżej kawę parzyć.

Niedługo jak wciągniecie powietrze którym oddychał komunista to posiedzicie za kratami.

TO PAN PIOTR BYŁ WSPÓŁPRACOWNIKIEM, TO PREZYDENT BYŁ W PARTII.

Czy trudno uwierzyć, że ładna blondynka potrafi znaleźć pracę bez pomocy partii.

Lepiej popatrzcie na siebie i swoje rodziny - sami święci. Chyba przykładacie do wszystkiego swoją miarę.

Szczęść Boże.

Bo widzisz biedaku wydaje ci się, że wiesz na jakim świecie żyjesz a tu zonk! Gdybyś chciał zainteresować się prawdą o Polsce o tzw transformacji o ludziach, którzy ją przeprowadzili ząpewniam, że filmy SF to pikuś. Prawda jest druzgocąca dla większośći ludzi przyzwoitych i dlatego większość boi się ją do siębie dopuścić. Polska tak naprawdę istnieje tylko w wyobrażeniu przeciętniego zjadacza chleba, dla ryjów przy korycie nie jest to takie oczywiste a dla decydentów zupełnie abstrakcyjne. Polski już nie ma i otwartym tekstem zostało to wypowiedziane na taśmach od Sowy.

Ogórek, ogórek, ogórek.
Czerwony ma garniturek,
czapkę i sandały,
Czerwony , czerwony jest cały.
To osoba lewacka z lewackiego TVN. Ktoś ją tam umościł. Nie ta lala nie nadaje się na prezydenta. Obie z Kopacz zamkną się w szafie w razie niebezpieczeństwa.

Wspolczesna - Wanda Wasilewska...Zmieniaja sie maski.

...Tylko, te geny wciaz takie same, a przywiezione na czolgach sovieckich.

CYTAT: "Przez trzy lata była też szefową gabinetu politycznego Grzegorza Napieralskiego".
Teraz wiadomo, dlaczego Napieralski został zawieszony. No skąd Miller miał wiedzę o Napieralskim...

Dziwne, że go zawiesił, źle mówił o jego pomyśle./zazdrość/

Wkurza mnie morda Millera!!!! ten pierdzielony uśmieszek!!!! Zresztą Miller i Niesiołowski to taka sama padlina jak dla mnie :)

Wszystko więc jasne.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl