niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
28 czerwca 2016

Kopacz przerażona Marszem 13 grudnia. Przeszkadza jej "demokracja" czy "wolność słowa"?

Dodano: 12.12.2014 [16:12]
Kopacz przerażona Marszem 13 grudnia. Przeszkadza jej "demokracja" czy "wolność słowa"? - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski
Kilkanaście tygodni temu Ewa Kopacz apelowała o spokój w polityce. Dzisiaj przestała udawać i pokazała prawdziwe oblicze. Zaatakowała Prawo i Sprawiedliwość, obrażała prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Skąd taka wściekłość premier? Jutro Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów.

Kopacz milczała przez wiele dni, od kiedy wybuchła afera z "kilometrówką" Radosława Sikorskiego. Dzisiaj pojawiła się w Radomiu na konferencji prasowej. Za jej plecami stanął partyjny aktyw, a szefowa Platformy Obywatelskiej zaatakowała już w pierwszych słowach.

- Kiedy w trakcie mojego expose pan Kaczyński podszedł do Donalda Tuska i podał mu dłoń, chciałam wierzyć, że to jest szczere, że zmiana jest możliwa. Kiedy po kilku tygodniach ten sam Jarosława Kaczyński, z trybuny sejmowej, miotał oskarżenia o fałszerstwo zrozumiałam, że Jarosław Kaczyński niczego się nie nauczył - stwierdziła Kopacz, jakby oczekiwała, że lider opozycyjny zaakceptuje wyborcze fałszerstwa.

- Klęski PiS biorą się z tego, że nie rozumie Pan zwykłych Polaków - zwróciła się bezpośrednio do prezesa PiS. Później było już rutynowo. Wezwanie do zaprzestania języka nienawiści posługując się językiem nienawiści. Totalna hipokryzja. - Drodzy koledzy, wszyscy wiemy, że Polacy nie chcą kolejnych seansów nienawiści. Chcą spokoju u naszych granic. Prezes Kaczyński nie gwarantuje ani jednego ani drugiego - nakręcała się Kopacz.

Oczywiście, atak histerycznego ataku na PiS jest związany z jutrzejszym marszem.
- 13 grudnia jest dla wielu Polaków święty. My nie zapominamy, że stan wojenny okupiony został krwią wielu Polaków. Dlatego szanując prawo każdego do demonstracji, dlatego oburza mnie, że jutrzejsza data wykorzystywana jest w sposób cyniczny do celów politycznych. Nie można porównać dzisiejszej Polski do Polski stanu wojennego.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Rozbroili,rozkułaczyli,zakłady zniszczyli,
Biede nam założyli,Polaków na emigracie wysyłają,
Rozbiory nam nażucają! Skąt to my znamy?
Co się stało,że oddaliśmy władze sami?
Kto nas zdradził,kto tu zgłupiał,albo wkońcu kto nas kupił?

Mina E tam Kopać przypomina mi gesty Musoliniego na szwancparadach!

...Kaczyński się nie musi niczego uczyć bo jest bez porównania lepiej wykształcony od ciebie ty sowiecka, śmierdząca onuco!!!...Ty jesteś ścierwo zakopane na metr POd ziemią a pyskować to sobie możesz na swojego chłopa-niezgułę, który z taką qrwą siedzi!!!...

Piotr Gliński: Zniszczenia wojenne. System pilnuje okopów_niez_2013 12 30

"Każdego uważnego, zewnętrznego obserwatora spraw polskich zdumiewa skala i totalny charakter polskiej wojny domowej opisanej przeze mnie w poprzednim numerze „Gazety Polskiej Codziennie”. Kto narazi się władzy, jest naznaczony jako jej wróg, w najlepszym razie zostaje tylko „pisiorem”, jeżeli nie od razu faszystą czy ciemnym motłochem.

Jak to jest możliwe? – pyta hipotetyczny przybysz z daleka, powiedzmy, z Australii – przecież demokracja posiada mechanizmy broniące ją przed konfliktami tak wyniszczającymi. Opinia publiczna, rozmaite instytucje kontrolujące władzę, media, społeczeństwo obywatelskie, prawa opozycji politycznej do tego właśnie służą. U nas, w Australii, dziwi się urzędnik z antypodów, to po prostu nie byłoby możliwe…

Niestety, ten pozorny paradoks tłumaczy się bardzo prosto. Po pierwsze, polska demokracja nigdy nie była demokracją w pełni wykształconą, dojrzałą. Zawsze, po roku 1989, była to, podobnie jak w socjalizmie, demokracja przymiotnikowa: fasadowa, proceduralna, ad hoc, piłkarska czy stadionowa… Po drugie, głównym celem polskiej wojny jest właśnie zniszczenie demokracji! Dokładnie tak, jak w wojnie klasycznej, gdy dąży się do obezwładnienia przeciwnika, pozbawiając go podstawowych, najważniejszych zasobów, by stawał się stopniowo coraz bardziej bezbronny."

Co to za głupie dziwecze. Kto ją tych śmiesznych min nauczył.

Klęski PiS biorą się stąd, ze rządzący przeklamują sondaże, by pozniej miec podkladke do falszerstw Wyborczych!!
Suka klamie jawnie od czasu Smolenska!
Zawlaszczyli wladze, i rozumieją ze Polacy mają komoruskiej budy dosc !!!

ona stroi miny identyczne jak Musolini,

DOKŁADNIE :)

Legalny sposób jest jeden : przemawiać w taki sam sposób jak oni , mowić i powtarzać , ze oni posługują sie językiem nienawiści , ze chcą skłócić naród , sa faszystami , bolszewikami , ze chcą podpalić Polskę , itp.

Bardzo źle wypadli Biskupi, którzy wycofali się z komitetu organizacyjnego marszu.Trzeba było nie wstępowac tylko w jakiś sposób moralnie poprzec, albo trwac do końca.W ten sposób dali do zrozumienia,że mafia rzadzaca ma wpływ również i na kościół.Potwierdzili również podejrzenia ,że kościół zawsze trzyma z władzą jaka ona by nie była.

….nie z PiS-em

To nie z PiS-em w tym marszu pójdziecie
Nie pójdziecie w tym marszu dla PiS-u
Oszukali was na wsi i w mieście
Ośmieszyli jeszcze bardziej niż w „Misiu”

Czas policzyć się na ulicach
Bo nieważnych będzie połowa
I PO-wróci czerwona czarownica
Polska Rzeczpospolita Ludowa

Ktoś to musiał powiedzieć wyraźnie
Wręcz wykrzyczeć z sejmowej mównicy
Nie siedź dłużej w bezruchu w marazmie
Idź protestuj na polskiej ulicy

Podnieś w gore pieść zaciśniętą
Idź w milczeniu i patrz im w oczy
Idź i zepsuj złodziejskie święto
Żeby z krzykiem nie budzić się w nocy

Czas policzyć się na ulicach
Bo nieważnych będzie połowa
I PO-wróci czerwona czarownica
Polska Rzeczpospolita Ludowa

https://www.youtube.com/watch?v=azrEgIaSja4 Jutro cd.

na tym zdjęciu wygląda jak naćpana

To "bohaterowie" krucjaty z magdalenki nadaja ton nienawiści do PISu i Kaczora To oni podpalają Polske i utrzymują już 7 letnia wojne miedzy rodakami.Klamczucha daje im całkowite na te poczynania zezwolenie wykorzystując przy tym swoja watahe, klamiac zarazem o wojnie przy granicy naszego kraju-strasząc rodakow jakoby tylko oni mogli jej zapobiec.Wlasnie działania wojenne ustaly.Nie dajmy im sobą manipulować czego dowodem jest choćby rezygnacja biskupow z marszu do której zapewne w dużej mierze przyczynil się "judasz warszawski".

Z takim apelem o ZAPRZESTANIE JĘZYKA NIENAWIŚCI niech pani Kopacz zwróci się do swoich partyjnych celebrytów :
frasyniuka , niesiołowskiego , palikota , halickiego i im podobnych których pełno w ogłupiających mediach.
MIEJ SZACUNEK MOCIUM PANIE DO SIEBIE I DO INNYCH

Ta zakłamana cholera ma czego się bać. Niech się boi. Długo tak łgara która nie ma twarzy nie bedzie siedziała jako premier, Komorowski ją sprzatnie a wsadzi tam ulubieńca Schetynę - piszą Internauci. I tak bedzie, zaczną sami siebie POdgryzać aż sie POzagryzają.

Kopacz z Szajkom Kolesi Herr TuSSka sra po nogach ze strach przed ROZLICZENIEM.

Kolejny Zjazd POpaprańców i demagogów politycznych , kłamstwami jakimi Polacy są karmieni od 8lat nie ma końca , propaganda bolszewicka dalej działa , jutro kto POLAK będzie na manifestacji , a gadanie bolszewickie niech zostawią sobie na następny Zjazd POpaprańców

Sama tego nie wymyśliła ; "starsi i mądrzejsi" mają pełne gacie ...

ale ona jest Glupia! Masakra! Kretyn POlskA RZADZI!

DWORAK niszczy TV TRWAM i Radio Maryja. Wymyśla następne kary bezpodstawnie na te media. Przyjdźcie na marsz i brońmy wolnych mediów, jak wolności i naszej demokracji. Bardzo źle się dzieje w Polsce, atak na redakcje gazet, jak i ciągły atak też na wolne media TV i radio i następne kary finansowe. Polacy brońcie się , bo nie będzie wolnych mediów.Polsko maszerujmy.

A niebieski marsz a do namawiania nieposłuszeństwa obywatelskiego?To przecież za czasów PO było.No co można wojewodzie.......

Trzeba walczyć o wolność słowa, bo w Polsce jej nie ma. Przykładem jest ten portal, gdzie komentarze krytyczne wobec PiS nie mogą ujrzeć światła dziennego.

Właśnie ujrzało cię świało dzienne , więc faflunisz niedorzecznie. Pogrobowcu z Mysiej.

A może to PO niczego się nie nauczyło?? Może takie było oczekiwanie od PO żeby tak zadziałać z wyborami do sejmików???

Biskupi zachowali sie podle i nalezy mowic to otwarcie, tak samo jak to, ze wybory zostaly sfalszowane.Dosc mijania sie z prawda, bo na tym banda skur...wygrywa.Zachowali sie podle, ale tak sobie mysle, ze rzadzaca kloaka im cos obiecala zeby sie wycofali, bo argumenty, ze nie chca brac udzialu w podziale kraju, jest tylko tym dowodem, bo nikt tak nie podzielil Polski jak rzadzaca kloaka z mediami. Nie bylo tez takiego ataku na kosciol jaki jest uprawiany przez POlszewikow, a z tego co oni bredza wychodzi na to, ze kaczor dzieli.
Czy biskupi mysla, ze cos tym ugrali z banda POpaprancow? Przekonaja sie juz wkrotce. Tam gdzie dzieje sie ewidentne lamanie prawa przez falszowanie wyborow, tam za ludzmi powinien stanac koscol, ale coz przekupnych i judaszow mamy wszedzie.
Najbardziej rozczarowal mnie Dydycz.

Huzia na biskupów! Najlepiej ramię w ramię z michnikowszczyzną. To nasz główny cel ma być.
Powtarzasz się resortowy, chociaż pod różnymi nikami ale cygla zawsze rozpoznać można.

Spoko. Każdy będzie rozliczony.
Skoro pasterz owce swoje...
Ja rozumiem, że na salonach ciepło, widno, stoły suto zastawione, światła kamer i podziw maluczkich, ale...
Sutanna nie daje przywilejów, ani automatycznego immunitetu od grzechów. Jakiegokolwiek koloru by była.
To krzyż i obowiązek, który ksiądz na siebie nakłada dobrowolnie.
Komu więcej dane, od tego więcej wymagać się będzie.

A biskupom "Szczęść Boże" i krzyżyk na drogę...
Bo nie zabronią nam wołać "BÓG, HONOR I OJCZYZNA".

Wstyd mi ze tacy ludzie jak Kopacz , rządzą Polakami,wstyd mi ze tacy ludzie nie rozumieją demokracji,wstyd mi ze przez tyle lat nie nauczyli się demokracji, widocznie mają zbyt zakorzenione lub zależne komunistyczne źródła.Podanie ręki przez Kaczyńskiego, to symbol człowieka, który toczył walkę w ramach demokracji, ale zachował gest podania ręki, ponieważ nakazywała mu to zrobić demokracja, to symbol że możemy się nie lubić ,możemy walczyć w słowach i dokumentowaniu błędów rządu ale nie musimy być wrogami na śmierć i życie a pani Kopacz jak widać komunistka z krwi i kości zakłada\ jedna nie omylną racje jej i jej partii -tak charakterystyczna funkcjonowanie partii komunistycznych i faszystowskich ,zniszczyć poprzez władzę i nie wiedzę ogółu tematu, jad Kopacz, który wywołał podanie ręki gdy ona sama dla mnie jest symbolem kobiety mściwej,i pazernej na władzę bo tak na prawdę jej na Polsce i Narodzie tego Kraju nie zależy ale myślę że tym razem ludzie tego Kraju nie dadzą się zwieść i oszukać bo teraz zrozumieli że po stronie PiS zawsze była i jest miłość, szacunek dla Polaków ,honor i patriotyzm do Polski i nie dadzą się zwieść w sumie komunistycznym -co z tego ze źródła są prywatne jeśli tak na prawdę powstały z komunistycznych korzeni i nie określonych źródeł dochodu-czytaj najprawdopodobniej z kasy ludu.

Jak ja tego wrednego babsztyle nie trawię... chyba jeszcze bardziej od Tuska.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl