niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
29 września 2016

Kopacz przerażona Marszem 13 grudnia. Przeszkadza jej "demokracja" czy "wolność słowa"?

Dodano: 12.12.2014 [16:12]
Kopacz przerażona Marszem 13 grudnia. Przeszkadza jej "demokracja" czy "wolność słowa"? - niezalezna.pl
foto: Krzysztof Sitkowski
Kilkanaście tygodni temu Ewa Kopacz apelowała o spokój w polityce. Dzisiaj przestała udawać i pokazała prawdziwe oblicze. Zaatakowała Prawo i Sprawiedliwość, obrażała prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Skąd taka wściekłość premier? Jutro Marsz w Obronie Demokracji i Wolności Mediów.

Kopacz milczała przez wiele dni, od kiedy wybuchła afera z "kilometrówką" Radosława Sikorskiego. Dzisiaj pojawiła się w Radomiu na konferencji prasowej. Za jej plecami stanął partyjny aktyw, a szefowa Platformy Obywatelskiej zaatakowała już w pierwszych słowach.

- Kiedy w trakcie mojego expose pan Kaczyński podszedł do Donalda Tuska i podał mu dłoń, chciałam wierzyć, że to jest szczere, że zmiana jest możliwa. Kiedy po kilku tygodniach ten sam Jarosława Kaczyński, z trybuny sejmowej, miotał oskarżenia o fałszerstwo zrozumiałam, że Jarosław Kaczyński niczego się nie nauczył - stwierdziła Kopacz, jakby oczekiwała, że lider opozycyjny zaakceptuje wyborcze fałszerstwa.

- Klęski PiS biorą się z tego, że nie rozumie Pan zwykłych Polaków - zwróciła się bezpośrednio do prezesa PiS. Później było już rutynowo. Wezwanie do zaprzestania języka nienawiści posługując się językiem nienawiści. Totalna hipokryzja. - Drodzy koledzy, wszyscy wiemy, że Polacy nie chcą kolejnych seansów nienawiści. Chcą spokoju u naszych granic. Prezes Kaczyński nie gwarantuje ani jednego ani drugiego - nakręcała się Kopacz.

Oczywiście, atak histerycznego ataku na PiS jest związany z jutrzejszym marszem.
- 13 grudnia jest dla wielu Polaków święty. My nie zapominamy, że stan wojenny okupiony został krwią wielu Polaków. Dlatego szanując prawo każdego do demonstracji, dlatego oburza mnie, że jutrzejsza data wykorzystywana jest w sposób cyniczny do celów politycznych. Nie można porównać dzisiejszej Polski do Polski stanu wojennego.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Rozbroili,rozkułaczyli,zakłady zniszczyli,
Biede nam założyli,Polaków na emigracie wysyłają,
Rozbiory nam nażucają! Skąt to my znamy?
Co się stało,że oddaliśmy władze sami?
Kto nas zdradził,kto tu zgłupiał,albo wkońcu kto nas kupił?

Mina E tam Kopać przypomina mi gesty Musoliniego na szwancparadach!

...Kaczyński się nie musi niczego uczyć bo jest bez porównania lepiej wykształcony od ciebie ty sowiecka, śmierdząca onuco!!!...Ty jesteś ścierwo zakopane na metr POd ziemią a pyskować to sobie możesz na swojego chłopa-niezgułę, który z taką qrwą siedzi!!!...

ona stroi miny identyczne jak Musolini,

DOKŁADNIE :)

Legalny sposób jest jeden : przemawiać w taki sam sposób jak oni , mowić i powtarzać , ze oni posługują sie językiem nienawiści , ze chcą skłócić naród , sa faszystami , bolszewikami , ze chcą podpalić Polskę , itp.

na tym zdjęciu wygląda jak naćpana

Z takim apelem o ZAPRZESTANIE JĘZYKA NIENAWIŚCI niech pani Kopacz zwróci się do swoich partyjnych celebrytów :
frasyniuka , niesiołowskiego , palikota , halickiego i im podobnych których pełno w ogłupiających mediach.
MIEJ SZACUNEK MOCIUM PANIE DO SIEBIE I DO INNYCH

Kopacz z Szajkom Kolesi Herr TuSSka sra po nogach ze strach przed ROZLICZENIEM.

Sama tego nie wymyśliła ; "starsi i mądrzejsi" mają pełne gacie ...

ale ona jest Glupia! Masakra! Kretyn POlskA RZADZI!

DWORAK niszczy TV TRWAM i Radio Maryja. Wymyśla następne kary bezpodstawnie na te media. Przyjdźcie na marsz i brońmy wolnych mediów, jak wolności i naszej demokracji. Bardzo źle się dzieje w Polsce, atak na redakcje gazet, jak i ciągły atak też na wolne media TV i radio i następne kary finansowe. Polacy brońcie się , bo nie będzie wolnych mediów.Polsko maszerujmy.

A niebieski marsz a do namawiania nieposłuszeństwa obywatelskiego?To przecież za czasów PO było.No co można wojewodzie.......

Biskupi zachowali sie podle i nalezy mowic to otwarcie, tak samo jak to, ze wybory zostaly sfalszowane.Dosc mijania sie z prawda, bo na tym banda skur...wygrywa.Zachowali sie podle, ale tak sobie mysle, ze rzadzaca kloaka im cos obiecala zeby sie wycofali, bo argumenty, ze nie chca brac udzialu w podziale kraju, jest tylko tym dowodem, bo nikt tak nie podzielil Polski jak rzadzaca kloaka z mediami. Nie bylo tez takiego ataku na kosciol jaki jest uprawiany przez POlszewikow, a z tego co oni bredza wychodzi na to, ze kaczor dzieli.
Czy biskupi mysla, ze cos tym ugrali z banda POpaprancow? Przekonaja sie juz wkrotce. Tam gdzie dzieje sie ewidentne lamanie prawa przez falszowanie wyborow, tam za ludzmi powinien stanac koscol, ale coz przekupnych i judaszow mamy wszedzie.
Najbardziej rozczarowal mnie Dydycz.

Huzia na biskupów! Najlepiej ramię w ramię z michnikowszczyzną. To nasz główny cel ma być.
Powtarzasz się resortowy, chociaż pod różnymi nikami ale cygla zawsze rozpoznać można.

Spoko. Każdy będzie rozliczony.
Skoro pasterz owce swoje...
Ja rozumiem, że na salonach ciepło, widno, stoły suto zastawione, światła kamer i podziw maluczkich, ale...
Sutanna nie daje przywilejów, ani automatycznego immunitetu od grzechów. Jakiegokolwiek koloru by była.
To krzyż i obowiązek, który ksiądz na siebie nakłada dobrowolnie.
Komu więcej dane, od tego więcej wymagać się będzie.

A biskupom "Szczęść Boże" i krzyżyk na drogę...
Bo nie zabronią nam wołać "BÓG, HONOR I OJCZYZNA".

Wstyd mi ze tacy ludzie jak Kopacz , rządzą Polakami,wstyd mi ze tacy ludzie nie rozumieją demokracji,wstyd mi ze przez tyle lat nie nauczyli się demokracji, widocznie mają zbyt zakorzenione lub zależne komunistyczne źródła.Podanie ręki przez Kaczyńskiego, to symbol człowieka, który toczył walkę w ramach demokracji, ale zachował gest podania ręki, ponieważ nakazywała mu to zrobić demokracja, to symbol że możemy się nie lubić ,możemy walczyć w słowach i dokumentowaniu błędów rządu ale nie musimy być wrogami na śmierć i życie a pani Kopacz jak widać komunistka z krwi i kości zakłada\ jedna nie omylną racje jej i jej partii -tak charakterystyczna funkcjonowanie partii komunistycznych i faszystowskich ,zniszczyć poprzez władzę i nie wiedzę ogółu tematu, jad Kopacz, który wywołał podanie ręki gdy ona sama dla mnie jest symbolem kobiety mściwej,i pazernej na władzę bo tak na prawdę jej na Polsce i Narodzie tego Kraju nie zależy ale myślę że tym razem ludzie tego Kraju nie dadzą się zwieść i oszukać bo teraz zrozumieli że po stronie PiS zawsze była i jest miłość, szacunek dla Polaków ,honor i patriotyzm do Polski i nie dadzą się zwieść w sumie komunistycznym -co z tego ze źródła są prywatne jeśli tak na prawdę powstały z komunistycznych korzeni i nie określonych źródeł dochodu-czytaj najprawdopodobniej z kasy ludu.

Boja sie ludzi Rzadza za POmoca mediow rzadowych sadow POlicji Sitwa jak na wschodzie

Zdarta do granic możliwości płyta gra dalej. Mowa niemal żywcem wyjęta z paszkwila napisanego przez Urbana tuż przed morderstwem bł.ks.Popiełuszki - te zwroty typu "seanse nienawiści". Jedyna różnica jest taka, że Urban pisał te swoje wypociny pod pseudonimem ponieważ bał się oraz był tak skompromitowany, że nikt by tego nie przeczytał.
Ewa jest odważna jak przystało na "żelazną damę" (albo babę z zakutym łbem) i wali na bezczela to co pisze jej Misiek Kamiński, a być może sam Urban. Oczywiście słowa nie powie kiedy taki Niesioł wyzywa dziennikarzy od "pisowskich śmieci" albo Palikot urządza dalej swój kabaret dla degeneratów. Potrzebna chyba kolejnych ofiar - drugi Smoleńsk albo nowy Ryszard Cyba. Dopiero wtedy elektorat PO czuje spełnienie.
Dzisiaj podano wyniki sondażu - Komorowski wygrywa w I turze. Nie wiem czy jest nadzieja dla tego kraju, może rzeczywiście połowa mieszkańców Polski to "homo sovieticus pospolitus".

Jest takie powiedzenie: Psy szczekaja, karawana idzie dalej.Robmy swoje a w razie jakiejkolwiek prowokacji z ich strony = dajmy im popalic.Mamy prawo do samoobrony.Udowodnijmy,ze podobnie jak marszalek Pilsudski kochamy Polske i jestesmy gotowi o nia walczyc do upadlego.Bierzmy przyklad z naszych braci Ukraincow.A co do wsi=arzy = oni juz robia w spodnie z lampasami.Zolnierze i policjanci badzcie z Narodem.

Co robiła Ewa Kopacz 13.12/1981r jak członek i aktywistka ZSL pojechała do ZSRR na spotkanie z towarzyszami z KC KPZR by pobrać nauki jak rozprawiać się z przeciwnikami politycznymi którzy są przeciwni totalitarnego państwa,dziś właśnie pokazała jak należy opluwać tych którzy nie akceptuja złodziejstwa,łapówkarstwa, i zawłaszczania państwa oraz niszczenia demokracji i fałszowania wyborów

Nie można porównać!
Jest dużo gorzej. Wtedy wróg był zdefiniowany pod szyldem partii i wojska jaruzelskiego. Dzisiaj ta sama żydokomuna rozszerzona o cwaniaków pasożytujących podwieszonych do jej rządów. Jest dużo mniej widoczna natomiast jej działania są dużo bardziej skuteczne w rabowaniu Polski.
Ukrywa się też dużo lepiej pod niesamowicie bardziej rozwiniętymi mediami co były zawsze siłą mocodawczą globalistów pasożytniczych.

Strach Kopaczki, że ludziom się oczy otworzą w końcu na przekręty ten rządzącej jeszcze mafii. A tak to by sobie dalej mogli kraść, zawłaszczać marnotrawić i psuć co się jeszcze da w naszej Ojczyźnie. Odpowiedzą za to waszystko, jak nie przed ziemskim to przed Boskim sądem

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl