niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 października 2016

Resortowa PKW. "Gazeta Polska" ujawnia przeszłość ludzi Państwowej Komisji Wyborczej

Dodano: 02.12.2014 [23:13]
Resortowa PKW. "Gazeta Polska" ujawnia przeszłość ludzi Państwowej Komisji Wyborczej - niezalezna.pl
foto: Gazeta Polska
W najnowszym numerze "Gazety Polskiej" Dorota Kania ujawnia przeszłość ludzi Państwowej Komisji Wyborczej. Kim są sędziowie odpowiedzialni za wyborczy skandal, który zakończył się niewytłumaczalnym sukcesem PSL? Sprawdź w tygodniku "Gazeta Polska"!

Stefan Jaworski, szef PKW, były prezes ZSL w Słupsku, po obaleniu rządu Jana Olszewskiego, jako szef Prokuratury Wojewódzkiej w Warszawie nadzorował śledztwa wymierzone w Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza oraz w prawą stronę sceny politycznej. Później z ramienia PSL zasiadał w Trybunale Konstytucyjnym.

Wiceszef PKW Andrzej Kisielewicz, według archiwów IPN, był zarejestrowany przez służby specjalne PRL jako ich tajny współpracownik. Podobny zapis dotyczy Andrzeja Mączyńskiego, członka PKW.

Te przykłady pokazują, że w skład Państwowej Komisji Wyborczej – instytucji, która ma być całkowicie niezależna – weszli ludzie mający w przeszłości związki ze służbami specjalnymi.

Więcej w najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wybory które się odbyły wskazały w sposób dobitny, że od PKW do PKWN tylko jeden malutki krok, który właśnie został uczyniony.

Pozwól Weteranie, że dodam w imię jakiego transparentu ci biznes-komisanci ciągle maszerują - "Proletariusze wszystkożercy łączmy się w kupę". Aż smród się niesie bez przeszkód po Polsce.

Czy te informacje nie są w demokracji wystarczającym powodem unieważnienia wyborów? SKANDAL NA SKALĘ GIGANT.Dlaczego GP nie podała ich przed wyborami a politycy PIS nie żądali weryfikacji członków PKW?

Te informacje należy przekazać do PE i walczyć o przywrócenie demokracji w Polsce. Co robią nasi posłowie?

Ludzie Komorowskiego, ludzie PSLu i dlatego PSL dostał kosmiczne wyniki wyborów, dlatego PO dostała takie poPArcie. TK wraz z Komorowskim znów powołają kukły komunistyczne, bo on wygrać MUSI. Fajny mamy kraj. My głosujemy a oni POprzeliczaja głosy. Prawdę w 2010 r. ujawnił PROF.URBANOWICZ, 2 dni pózniej już nie żył.

Jakob42. Ściskam ci polska dłoń!!Oczwiście,ze ten Marsz grudniowy,trzeba wspierać. Ale pora na niego
została wybrana nie celnie. To przecież jest grudzień. A zatem ziąb grudniowy nie sprzytja tego rodzaju
protestowania. Zawsze coś nam sie nie udaję. Szła końcówka listopada i idzie poczatek grudnia, Czy o te4ej
porze roku nie szło sie zorganizować???!!! Czy znów musimy walnąć kulą w płot?! Zarazx po sfałszowanych wyborach
powinniśmy ruszyć z naszym protestem! Jakob42 trzymaj nam się !!!

Tak są efekty "grubej kreski" - po prostu społeczeństwo zostało wtedy tym sloganem uśpione, by cichcem przejść do realizowania okrągłostołowych dahaworów.

czerwone s-syny!

https://www.youtube.com/watch?v=Aa3hsv8BmXI Na dobranoc"KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ"

Bolszewicka agentura, wlasnie przygotowuje nastepny garnitur - nowego skladu, tego czegos, co rezim nazywa PKW.
Jestem ciekawy, czy i nas bedzie w koncu stac na Majdan, bo to JEDYNA DROGA, na pozbycie sie tej sitwy zdrajcow.

Każdy myślący samodzielnie wie,że 89/90r i tzw."kanciasty stół" to było tylko dorwanie się do "koryta" władców prl-u i całych rodzinek agentów i agencików!Nie trzeba nawet archiwów,wystarczy porozglądać się po rodzinkach i znajomych by wiedzieć kto po 89/90r,został nowobogackim!
Dlaczego w Polsce PRAWDZIWE życiorysy osób na stanowiskach publicznych są tajemnicą?
Rodzice i dziadkowie to największa tajemnica "władców"!?/zaraz okrzyki o grzebaniu w życiorysach?
W państwie PRAWA życiorysy osób publicznych powinny być znane przed każdymi wyborami!?
Ale skoro "guru" lewactwa ludżmi "honoru" nazywa generałów prl-u odpowiedzialnych za niejedną masakre?
A przecież w tzw."demokratycznej" Unii ilu jest różnej maści agentów i agencików prl-owskich?
Jakoś to nie przeszkadza tej tzw."wolnej i demokratycznej" Europie?
Jeśli na takie ważne stanowisko w Unii awansuje największy kłamczuszek z Polski/ale nie Polak tylko kaszubski słowianin?/odpowiedzialny za setki afer i największą tragedie z 10.04.2010r, to trzeba być kompletnym idiotą,żeby
jeszcze nie zrozumieć o co chodzi w tej "GRZE"?
"Niezawisłe" i "niezależne" instytucje to tylko bez użyteczne przymiotniki!

sami wypróbowani towarzysze...
Nam Polakom nie po drodze z nimi.

Nawet z "japy" wali im kłamstwem..
To są prawdziwe komucho-dziady rodem z prl-u ;(

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl