niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
1 lipca 2016

Resortowa PKW. "Gazeta Polska" ujawnia przeszłość ludzi Państwowej Komisji Wyborczej

Dodano: 02.12.2014 [23:13]
Resortowa PKW. "Gazeta Polska" ujawnia przeszłość ludzi Państwowej Komisji Wyborczej - niezalezna.pl
foto: Gazeta Polska
W najnowszym numerze "Gazety Polskiej" Dorota Kania ujawnia przeszłość ludzi Państwowej Komisji Wyborczej. Kim są sędziowie odpowiedzialni za wyborczy skandal, który zakończył się niewytłumaczalnym sukcesem PSL? Sprawdź w tygodniku "Gazeta Polska"!

Stefan Jaworski, szef PKW, były prezes ZSL w Słupsku, po obaleniu rządu Jana Olszewskiego, jako szef Prokuratury Wojewódzkiej w Warszawie nadzorował śledztwa wymierzone w Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza oraz w prawą stronę sceny politycznej. Później z ramienia PSL zasiadał w Trybunale Konstytucyjnym.

Wiceszef PKW Andrzej Kisielewicz, według archiwów IPN, był zarejestrowany przez służby specjalne PRL jako ich tajny współpracownik. Podobny zapis dotyczy Andrzeja Mączyńskiego, członka PKW.

Te przykłady pokazują, że w skład Państwowej Komisji Wyborczej – instytucji, która ma być całkowicie niezależna – weszli ludzie mający w przeszłości związki ze służbami specjalnymi.

Więcej w najnowszym wydaniu tygodnika "Gazeta Polska".


 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Ależ to skandal!

Wybory które się odbyły wskazały w sposób dobitny, że od PKW do PKWN tylko jeden malutki krok, który właśnie został uczyniony.

Pozwól Weteranie, że dodam w imię jakiego transparentu ci biznes-komisanci ciągle maszerują - "Proletariusze wszystkożercy łączmy się w kupę". Aż smród się niesie bez przeszkód po Polsce.

Czy te informacje nie są w demokracji wystarczającym powodem unieważnienia wyborów? SKANDAL NA SKALĘ GIGANT.Dlaczego GP nie podała ich przed wyborami a politycy PIS nie żądali weryfikacji członków PKW?

Te informacje należy przekazać do PE i walczyć o przywrócenie demokracji w Polsce. Co robią nasi posłowie?

I dlatego tuleje,ślepokury,koleżanki PO z sądów ogłoszą: wybory są ważne, nie było oszustw.

te sb-eckie świnie wszędzie się wcisną.

Ludzie Komorowskiego, ludzie PSLu i dlatego PSL dostał kosmiczne wyniki wyborów, dlatego PO dostała takie poPArcie. TK wraz z Komorowskim znów powołają kukły komunistyczne, bo on wygrać MUSI. Fajny mamy kraj. My głosujemy a oni POprzeliczaja głosy. Prawdę w 2010 r. ujawnił PROF.URBANOWICZ, 2 dni pózniej już nie żył.

Al Ale np. Stefan Jaworski jest w PKW od 1995??
Teraz zaczęło przeszkadzać?

a kogo to jeszcze w polszy zaskoczy ta resortowość? To jest tak wszechobecne, że nie ma absolutnie NICZEGO bez wtyk resortowych. Nie jesteśmy już NARODEM tylko jakimś tam społeczeństwem nibypolskim. Polskojęzyczny twór nie mający nic wspólnego z Polską tradycją i kulturą.

dawno była mowa o tym, że sędzia wojskowy stanu wojennego awansował na stanowisko Wiceprzewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6098

A dlaczego pani Kania z tymi sensacjami wyskakuje po wyborach a nie przed wyborami.

Jakob42. Ściskam ci polska dłoń!!Oczwiście,ze ten Marsz grudniowy,trzeba wspierać. Ale pora na niego
została wybrana nie celnie. To przecież jest grudzień. A zatem ziąb grudniowy nie sprzytja tego rodzaju
protestowania. Zawsze coś nam sie nie udaję. Szła końcówka listopada i idzie poczatek grudnia, Czy o te4ej
porze roku nie szło sie zorganizować???!!! Czy znów musimy walnąć kulą w płot?! Zarazx po sfałszowanych wyborach
powinniśmy ruszyć z naszym protestem! Jakob42 trzymaj nam się !!!

Tak są efekty "grubej kreski" - po prostu społeczeństwo zostało wtedy tym sloganem uśpione, by cichcem przejść do realizowania okrągłostołowych dahaworów.

czerwone s-syny!

https://www.youtube.com/watch?v=Aa3hsv8BmXI Na dobranoc"KONCERT DLA NIEPODLEGŁEJ"

Bolszewicka agentura, wlasnie przygotowuje nastepny garnitur - nowego skladu, tego czegos, co rezim nazywa PKW.
Jestem ciekawy, czy i nas bedzie w koncu stac na Majdan, bo to JEDYNA DROGA, na pozbycie sie tej sitwy zdrajcow.

Każdy myślący samodzielnie wie,że 89/90r i tzw."kanciasty stół" to było tylko dorwanie się do "koryta" władców prl-u i całych rodzinek agentów i agencików!Nie trzeba nawet archiwów,wystarczy porozglądać się po rodzinkach i znajomych by wiedzieć kto po 89/90r,został nowobogackim!
Dlaczego w Polsce PRAWDZIWE życiorysy osób na stanowiskach publicznych są tajemnicą?
Rodzice i dziadkowie to największa tajemnica "władców"!?/zaraz okrzyki o grzebaniu w życiorysach?
W państwie PRAWA życiorysy osób publicznych powinny być znane przed każdymi wyborami!?
Ale skoro "guru" lewactwa ludżmi "honoru" nazywa generałów prl-u odpowiedzialnych za niejedną masakre?
A przecież w tzw."demokratycznej" Unii ilu jest różnej maści agentów i agencików prl-owskich?
Jakoś to nie przeszkadza tej tzw."wolnej i demokratycznej" Europie?
Jeśli na takie ważne stanowisko w Unii awansuje największy kłamczuszek z Polski/ale nie Polak tylko kaszubski słowianin?/odpowiedzialny za setki afer i największą tragedie z 10.04.2010r, to trzeba być kompletnym idiotą,żeby
jeszcze nie zrozumieć o co chodzi w tej "GRZE"?
"Niezawisłe" i "niezależne" instytucje to tylko bez użyteczne przymiotniki!

sami wypróbowani towarzysze...
Nam Polakom nie po drodze z nimi.

Kozielewicz zastąpił na stanowisku sędziego Sądu Najwyższego w stanie spoczynku Stanisława Kosmala, który w związku z ukończeniem 70. roku życia przestał był członkiem Państwowej Komisji Wyborczej.

Teraz też zrezygnował. A oto kim był Stanisław Kosmala:

http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=5106

Nie powiem abym był tym faktem zaskoczony. Byłbym zdziwiony gdyby było inaczej.

Kiedy weszli? 20, 25 lat temu? Nagle przeszkadzają, jak byli tacy "be" to trzeba było odwołać w 2006 a nie teraz płakać, tak jest ze wszystkim, jak zaczyna przeszkadzać, to zaczynamy drążyć w przeszłości... czasami mam wrażenie, ze PiS to taki wentyl bezpieczeństwa dla obecnej władzy

Nawet z "japy" wali im kłamstwem..
To są prawdziwe komucho-dziady rodem z prl-u ;(

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl