niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

PKW ogłosiła sukces PSL-u, a szef komisji z Kielc: "ale my nie wysłaliśmy protokołów"

Dodano: 19.11.2014 [17:44]
PKW ogłosiła sukces PSL-u, a szef komisji z Kielc: "ale my nie wysłaliśmy protokołów" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza podała, że PSL wygrał (na podstawie danych z ok. 80 proc. protokołów) wybory do wielu sejmików wojewódzkich. Także w Świętokrzyskiem. To zaskoczyło wiceszefa kieleckiej Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, bo do tamtego momentu do PKW nie wysłano... ŻADNEGO protokołu.

Już wczoraj portal niezalezna.pl alarmował, że wynik PSL jest co najmniej podejrzany. Według danych z ok. 80 proc. protokołów PSL wygrał wybory do sejmików w województwach warmińsko-mazurskim, podlaskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim! A w Świętokrzyskiem miał zdobyć rekordowe 49,9 proc. Dzisiaj wychodzi na jaw coraz więcej faktów, które pozwalają na użycie mocniejszych słów. O fałszerstwach.

Szokująco brzmią także ustalenia dziennikarzy "Rzeczpospolitej", którzy rozmawiali z zastępcą przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Kielcach, który zapewnia, że nie wysłano do Warszawy żadnego z protokołów. Tekst na portalu rp.pl opublikowany został dzisiaj tuż przed 15.

"Sami mamy dopiero 12 z 14 potrzebnych protokołów. Czekamy jeszcze na powiat ziemski kielecki i Ostrowiec Świętokrzyski" - tłumaczy "Rzeczpospolitej". Zapytany, skąd PKW wzięła danego, na których podstawie podaje cząstkowe wyniki, szczerze, że nie ma pojęcia.

A prezydent Bronisław Komorowski dzisiaj stwierdził: „kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”. To co się dzieje jest szaleństwem. To pewne.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

To znaczy, że według Pana Prezydenta odmętem szaleństwa byłyby chyba uczciwe wybory, skoro jest ewidentny przykład z Kielc. To skąd PKW miała wyniki z Kielc? Może z kosmicznej sondy Cassini?

Przewodniczący W K W - w Kielcach, zapewnia, że nie wysłano do Warszawy żadnego z protokołów.
Więc to wyjaśnia fakt inaczej działającego systemu zliczajacego głosy ..trzeba sledztwa by dotrzeć kto za tym stoi
czyżby jedna z partii ?
CBA musi zatrudnić dobrego bezstronnego hakera i sprawę wyjaśni kto te 49,9% dopisał

jesteśmy trakcie wojny z Rosją. Nie jest to wojna konwencjonalna, jaką znamy z filmów, z użyciem wojska i broni, lecz jak inaczej nazwać obecną sytuację w naszym państwie? Nie działają prawidłowo żadne organy centralne, administracja, służby nie spełniają swojej roli, szpitale nie przyjmują cywilnych chorych, ludzie masowo uciekają za granicę,

cały dobry tekst!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3526

Pomału zaczyna mnie ten cały,targowicki burdel wqu.iać...
Od lat POlactwo wiedziało ,że głosując na kremlowskich emisariuszy doprowadzą do tego,że ta banda lewacko-liberalnych złodziei w wyniku normalnych wyborów władzy nie odda...

Człowiek WSI, a więc sowieckich agentur pilnujący żyrandola w Belwederze, swoją osobą profanujący urząd jaki piastuje powiedział dzisiaj otwarcie :

I CO NAM ZROBICIE...??? - no właśnie...

W najbliższych latach można oczekiwać następnej olbrzymiej fali emigracji młodych, wykształconych.

Jeszcze raz powtarzam...to nie żadna awaria...to nieprawdopodobna manipulacja i fałszerstwo przeprowadzona przez sowieckie agentury, będące prawdziwą władzą wykonawczą w Polsce.

Zwycięstwo PSL w gminie KORSZE:

https://www.youtube.com/watch?v=-gWY9QEeozc

... a TŁUM krzyczał: "nie chcemy KUPY" i "Maszeruj albo Giń"...
Jednemu z "domniemanych wyborców psl" zwrócono 150 ton ziemniaków z ołowiem.
"domniemani wyborcy psl" złożyli się na wykup tych ziemniaków i chcą je faktycznie zawieść w prezencie pod PAŁAC WŁADZY w OLSZTYNIE. Tam usypią KUPĘ z personalną dedykacją INFAMII ku wiecznej pamięci o KORUPCJUSZACH!

Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa podobnie jak danie pracy magisterskiej z historii polski SB-kowi do napisania. To o korzeniach takiego rozumienia szaleństwa w IIIRP. Rozochoceni sukcesami poprzednich "wyborów" prezydenckich z nieważnymi głosami na Mazowszu postanowili też wygrać w ten sam sposób.

Ktoś wprowadzi STAN WYJĄTKOWY !

Tak sadzę !

I bardzo dobrze!
Dokończymy Sierpień 80 tym razem bez grubej kreski.
Policzymy się od nowa jak prosiła śp Anna Walentynowicz!
Nadeszła ta godzina. Stan wyjątkowy mamy w dupach, niech sobie wprowadzają dla siebie. My to olejewamy. Polska to nasza Ojczyzna i odzyskamy nasz kraj.

Ktoś postanowił postawić wszystko na jedną kartę(w tym wypadku do głosowania)i uruchomił próbę sił pomiędzy obecną władzą a społeczeństwem, wiedząc że postawa tego społeczeństwa w tym konflikcie, w dużym stopniu daje podstawy do przewidzenia jego reakcji w razie czegoś poważniejszego, co mogłoby się wydarzyć w Polsce. W tym wypadku pytanie komu i o co może chodzić jest pytaniem retorycznym. Patrzmy zatem, kto tym siłom i w jaki sposób wydatnie pomaga. " Otmenty szaleństwa" - ciekawe.

te wybory ba to państwo to farsa!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl