niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 czerwca 2016

PKW ogłosiła sukces PSL-u, a szef komisji z Kielc: "ale my nie wysłaliśmy protokołów"

Dodano: 19.11.2014 [17:44]
PKW ogłosiła sukces PSL-u, a szef komisji z Kielc: "ale my nie wysłaliśmy protokołów" - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Wczoraj Państwowa Komisja Wyborcza podała, że PSL wygrał (na podstawie danych z ok. 80 proc. protokołów) wybory do wielu sejmików wojewódzkich. Także w Świętokrzyskiem. To zaskoczyło wiceszefa kieleckiej Wojewódzkiej Komisji Wyborczej, bo do tamtego momentu do PKW nie wysłano... ŻADNEGO protokołu.

Już wczoraj portal niezalezna.pl alarmował, że wynik PSL jest co najmniej podejrzany. Według danych z ok. 80 proc. protokołów PSL wygrał wybory do sejmików w województwach warmińsko-mazurskim, podlaskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim! A w Świętokrzyskiem miał zdobyć rekordowe 49,9 proc. Dzisiaj wychodzi na jaw coraz więcej faktów, które pozwalają na użycie mocniejszych słów. O fałszerstwach.

Szokująco brzmią także ustalenia dziennikarzy "Rzeczpospolitej", którzy rozmawiali z zastępcą przewodniczącego Wojewódzkiej Komisji Wyborczej w Kielcach, który zapewnia, że nie wysłano do Warszawy żadnego z protokołów. Tekst na portalu rp.pl opublikowany został dzisiaj tuż przed 15.

"Sami mamy dopiero 12 z 14 potrzebnych protokołów. Czekamy jeszcze na powiat ziemski kielecki i Ostrowiec Świętokrzyski" - tłumaczy "Rzeczpospolitej". Zapytany, skąd PKW wzięła danego, na których podstawie podaje cząstkowe wyniki, szczerze, że nie ma pojęcia.

A prezydent Bronisław Komorowski dzisiaj stwierdził: „kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”. To co się dzieje jest szaleństwem. To pewne.
 
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wyniki wyborów a statystyka, czyli różnica między kartą i kartką.
Jedno miasto, jeden okręg, dwie sąsiednie komisje.
W pierwszej 43% nieważnych głosów,
47% PiS,
21% Platforma Obywatelska RP,
21% SLD Lewica Razem,
10% PSL
W drugiej 6% nieważnych głosów,
37% PSL,
32% PIS,
16% Platforma Obywatelska RP,
15% SLD Lewica Razem.
Anonimowa wypowiedź członkini tej drugiej komisji (słyszałem w radiu):
- Po prostu, jak na pierwszej stronie (PSL) był krzyżyk, to nie zaglądaliśmy na kolejne strony, przyjmując, że tam krzyżyków być nie powinno.
Wniosek: zamiast unieważniać wybory, skracać kadencję, zmian konstytucji, histerii i innych nerwowych ruchów, należy zarządzić powtórne przeliczenie głosów z kart "zeszytowych". Nie można przecież zakładać, że w pierwszej komisji głosy oddawali mieszkańcy głupsi, niż z drugiej, bo to statystycznie niemożliwe. Nawet, jeśli okaże się, że w całym kraju 40% głosów jet nieważnych, to nie społeczeństwo jest głupie, lecz reklamy i instrukcje głosowania lub ich brak. A także brak wyobraźni członków komisji wyborczych, których jakoś nie zaskoczyły "dziwne" wyniki wyborów.

To znaczy, że według Pana Prezydenta odmętem szaleństwa byłyby chyba uczciwe wybory, skoro jest ewidentny przykład z Kielc. To skąd PKW miała wyniki z Kielc? Może z kosmicznej sondy Cassini?

Gdyby ktoś czytał depesze PAP ze zrozumieniem usłyszałby, że PKW miała podgląd w protokoły obwodowych komisji wyborczych (czyli tych najniższego szczebla) i w ten sposób podała szacunkowe wyniki. Mieli bodajże 108 tys. ze 123 tys. obwodowych protokołów.

Przewodniczący W K W - w Kielcach, zapewnia, że nie wysłano do Warszawy żadnego z protokołów.
Więc to wyjaśnia fakt inaczej działającego systemu zliczajacego głosy ..trzeba sledztwa by dotrzeć kto za tym stoi
czyżby jedna z partii ?
CBA musi zatrudnić dobrego bezstronnego hakera i sprawę wyjaśni kto te 49,9% dopisał

moja dedukcja się sprawdziła,zaraz PO wyborach opisałem jak chłopki oderwane od pługa zrobili przekręt razem z tymi pijakami z komisyji sowieckiej.lepszej książeczki nawet mao zetung by nie wymyślił.tylko:Majdan,polski Majdan"nam został.trzeba rozliczyć czerwoną zarazą na czele z bolkiem noblizdom i okrągły stół.

jesteśmy trakcie wojny z Rosją. Nie jest to wojna konwencjonalna, jaką znamy z filmów, z użyciem wojska i broni, lecz jak inaczej nazwać obecną sytuację w naszym państwie? Nie działają prawidłowo żadne organy centralne, administracja, służby nie spełniają swojej roli, szpitale nie przyjmują cywilnych chorych, ludzie masowo uciekają za granicę,

cały dobry tekst!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3526

Jak w przyszłym roku PiS przejmie władzę w polsce to skończą się oszustwa i manipulacje leśnych dziadków POdczas wyborów. Nie będzie już tak jak za komuny kiedy to bolszewicy wygrywali wszystkie wybory a frekfencja przekraczała 100% głosujących i nie będzie tak jak PO 1989 roku gdzie jedynie słuszna partia wygrywa co roku i jest przewodnią siłą narodu. Wszystkie URNY wyborcze przeniesiemy do KOŚCIOŁÓW i wybory TAM będą się odbywały. Każdy Polak bez grzechu i z czystym sumieniem zagłosuję na swojego kandydata. Głosowanie rozpocznie się o godzinie 6 mszą i tak co godzina do 21 na podobieństwo święcenia jajek na WIELKANOC. POlszewicy, żydzi i POpaprani święte miejsce będą omijać z daleka bo kłamią, oszukują, kradną i mordują chyba że... się nawrócą, odbędą pokute i dostaną rozgrzeszenie w IPN to dopiero dołączą do narodu z prawem do głosowania.

Pomału zaczyna mnie ten cały,targowicki burdel wqu.iać...
Od lat POlactwo wiedziało ,że głosując na kremlowskich emisariuszy doprowadzą do tego,że ta banda lewacko-liberalnych złodziei w wyniku normalnych wyborów władzy nie odda...

Człowiek WSI, a więc sowieckich agentur pilnujący żyrandola w Belwederze, swoją osobą profanujący urząd jaki piastuje powiedział dzisiaj otwarcie :

I CO NAM ZROBICIE...??? - no właśnie...

W najbliższych latach można oczekiwać następnej olbrzymiej fali emigracji młodych, wykształconych.

Jeszcze raz powtarzam...to nie żadna awaria...to nieprawdopodobna manipulacja i fałszerstwo przeprowadzona przez sowieckie agentury, będące prawdziwą władzą wykonawczą w Polsce.

REWELACJA. Tragedia niestety tez.

Zwycięstwo PSL w gminie KORSZE:

https://www.youtube.com/watch?v=-gWY9QEeozc

... a TŁUM krzyczał: "nie chcemy KUPY" i "Maszeruj albo Giń"...
Jednemu z "domniemanych wyborców psl" zwrócono 150 ton ziemniaków z ołowiem.
"domniemani wyborcy psl" złożyli się na wykup tych ziemniaków i chcą je faktycznie zawieść w prezencie pod PAŁAC WŁADZY w OLSZTYNIE. Tam usypią KUPĘ z personalną dedykacją INFAMII ku wiecznej pamięci o KORUPCJUSZACH!

"infamia" - ... słowo, jako PRZESTARZAŁE wykreślone z nauki we współczesnych szkołach stosownie do "naukowej opinii" prof. TW Miodka ( i TW Bralczyka)!!!

"Staniszkis: Polacy są zmęczeni PO, a Kopacz się skończyła."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1017099,title,Staniszkis-Polacy-sa-zmeczeni-PO-a-Kopacz-sie-skonczyla,wid,17037157,wiadomosc.html

Kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa podobnie jak danie pracy magisterskiej z historii polski SB-kowi do napisania. To o korzeniach takiego rozumienia szaleństwa w IIIRP. Rozochoceni sukcesami poprzednich "wyborów" prezydenckich z nieważnymi głosami na Mazowszu postanowili też wygrać w ten sam sposób.

Ponoć w niektórych okręgach PSL uzyskało 300%, a PO 500% głosów. Tak przynajmniej wyszło z systemu informatycznego. PKW nie dopatrzyła się w tym żadnego błędu, nie podważyła więc rezultatów tylko wykazała głęboki entuzjazm z tak udanego wyniku koalicji rządzącej.

Wlasnie system cos takiego wyrzucil

http://tinyurl.com/lfubqlu

ta daam!

Jak Komorowski stojacy na straży naszej Konstytucji powiedział,że wszystko gra, to znaczy gra. I proszę aby polski motłoch sie nie buntował. Komorowski wie co mówi, o!

Ktoś wprowadzi STAN WYJĄTKOWY !

Tak sadzę !

I bardzo dobrze!
Dokończymy Sierpień 80 tym razem bez grubej kreski.
Policzymy się od nowa jak prosiła śp Anna Walentynowicz!
Nadeszła ta godzina. Stan wyjątkowy mamy w dupach, niech sobie wprowadzają dla siebie. My to olejewamy. Polska to nasza Ojczyzna i odzyskamy nasz kraj.

Ktoś postanowił postawić wszystko na jedną kartę(w tym wypadku do głosowania)i uruchomił próbę sił pomiędzy obecną władzą a społeczeństwem, wiedząc że postawa tego społeczeństwa w tym konflikcie, w dużym stopniu daje podstawy do przewidzenia jego reakcji w razie czegoś poważniejszego, co mogłoby się wydarzyć w Polsce. W tym wypadku pytanie komu i o co może chodzić jest pytaniem retorycznym. Patrzmy zatem, kto tym siłom i w jaki sposób wydatnie pomaga. " Otmenty szaleństwa" - ciekawe.

te wybory ba to państwo to farsa!

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl