niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
25 września 2016

Wielki szwindel?! PSL wbrew exit polls wygrywa w Świętokrzyskiem z wynikiem 50 proc.!

Dodano: 18.11.2014 [17:50]
Wielki szwindel?! PSL wbrew exit polls wygrywa w Świętokrzyskiem z wynikiem 50 proc.! - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz
Według wstępnych, nieoficjalnych danych (z 80 proc. komisji) PSL osiągnął rekordowe poparcie w województwie świętokrzyskim - 49,9 procent! Tymczasem według dokładnych sondażowych badań exit polls, realizowanych przez Regionalny Ośrodek Badania Opinii Publicznej "Dobra Opinia” oraz "Echo Dnia", wybory tam wygrał PiS, zdobywając ok. 34 proc.

Oto wyniki sondażu "Echa Dnia” i Regionalnego Ośrodka Badania Opinii Publicznej "Dobra Opinia” w wyborach do sejmiku województwa świętokrzyskiego. Badanie pochodzi z dnia wyborów (także według pracowni Ipsos, która szczegółowo wypytywała wyborców po wyjściu z komisji, wybory do sejmiku w Świętokrzyskiem wygrał PiS):A oto rezultaty wyborów samorządowych do Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego na podstawie danych z 80 procent komisji wyborczych, zebranych przez dziennikarzy "Echo Dnia":Jak widać - różnice są ogromne i daleko wykraczają poza błąd statystyczny. Rodzi się pytanie, czy to sprawa słynnego już systemu informatycznego, który po "zreformowaniu się" wciąż szwankuje, czy też dopisania krzyżyków na części kart do głosowania?
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło: ,
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Wybory muszą zostać powtórzone! Na poziomie sejmików wojewódzkich i rad powiatów! Jedynie należy uznać wybory dotyczące wyborów prezydentów miast! Wybory zostały zafałszowane poprzez idiotycznie (być celowo!) skonstruowany system głosowania! Wybory byli informowani (w spotach reklamowych), iż mają oddać po jednym z głosów na każdej otrzymanej z kart! I tak czynili: na karcie wyborczej z nazwiskami kandydatów na prezydentów miast oddawali głos prawidłowo (tylko 1 kartka!!!), natomiast pozostałe 2 kartki były w istocie małymi książeczkami! ( i wyborcy oddawali zapewne swój głos na każdej z kartek tych książeczek!!! Mało tego: część osób oddawała głos tylko na pierwszych stronach wspomnianych książeczek (karty do sejmików i rad powiatów) - tym razem głos był ważny i było on głosem oddanym na PSL!!! Gdyby tam była jakakolwiek inna partia, to ona zebrała by wyborcze żniwa!!! Inna sprawa - w niektórych komisjach faktycznie mogło dojść do świadomych fałszerstw - coraz więcej jest informacji o tym iż np. 4 osoby z rodziny głosowało na danego kandydata, a on otrzymywał tylko jeden głos!!! Do tego wszystkiego dochodzi bałagan z system informatycznym!!!

Przypomnę,że jeszcze niedawno Sawicki i Piechociński byli PRZECIW SANKCJOM wobec Rosji Fiutina,szczególnie gdy skompromitowali się z pomocą od EU,głośno w TV wszystkie BURACTWO z ZSL płakało,że te SANKCJE to nie potrzebna wojenka z Rosją !!!!! No to teraz gdy byle jaki dajmy na to haker z KACAPOWNI,albo swój, mógł bez problemu im pomóc w wynikach,skoro SYSTEM do bani i można w niego łatwo się wtrącić i logować swoje..... wyniki z ....czapki !!!!

https://www.youtube.com/watch?v=W4x-EvNTvdQ&feature=share Skandal wyborczy.Konferencja PiS w Krakowie.

Dziadki z PSL ubili interes życia ,ot nie ma Państwa jest burdel o demokracji pomarzyć ,pytanie po co dziadki z komisji jeździli do Moskwy i jaki interes z Moskwą ma ten karłowaty przewodniczący z PSL w cuda i głupotę ludzi wsi nie wierzę .
Program lotto który uwzględnia miliony liczb i dopasowuje wygrane do interesów Lotto i państwa a program który zawiesza się w komisji w którym przecież nie są eksponowane nazwiska osób głosujących tylko proste stwierdzenie poszczególnych komisji tyle na ta partię tyle na tamtą spisane protokolarnie ,niech te gamonie z wszystkich komisji prześlą nawet e-mailem protokóły komisji do zejdzie góra cztery godziny żeby to zliczyć ale przecież trzeba namieszać ludziom w głowach jakie to skomplikowane ,to jest chore tak jak chore jest państwo Polskie ,polecam stronę kłamstwakopacz.pl - już nie długo będziemy mieli co najmniej 50% podwyższ-kę energii a w konsekwencji wszystkiego tylko dla tego że największy kłamca Polski został naczelnym pajacem parlamentu europejskiego.

WIELKA ŚCIEMA. NIKT NIE GŁOSOWAŁ NA PSL, poza członkami tego ugrupowania i ich rodzinami.
Mam kontakt z ludźmi z całej Polski, z miast i ze wsi. Rozmawiam z nimi. Nie mają powodu mnie okłamywać. Przyznają się do różnych, tak prawicowych, jak i lewicowych preferencji politycznych. Nikt nie głosował na PSL. Wszyscy Polacy uważają tą partię za długie ramię Moskwy. Wszyscy pamiętają GAZOWE PRZEKRĘTRY. Ludzie z miast maja PSL za złe także KRUS, a ludzie ze wsi - brak dbałości i polskie rolnictwo i sadownictwo. Wszyscy wiedzą, że PSL to qrwa, która pójdzie z każdym.

następna partia która powinna całkowicie zakończyć karierę polityczna za oszustwa !!!!!!!

Uniewaznic wybory!!!!!!
ODRABAĆ CHAMSKIE, OSZUKANCZE RYJE OD KORYTA.

Dziwi was to? A nie powinno. W 2010 w mazowieckim PSL zrobił ten sam przekręt.

To już przestaje być śmieszne !

To wygląda porażająco :(((
Tak, niewiarygodne.
Wygląda na to, że wybory trzeba powtórzyć (?)

Kiedy, gdzie i z jakim sprzetem ??? Jestem gotów walczyć za prawdę i uczciwość~!!

No, w innym demokratycznym państwie lud już by był na ulicach.

Do pana Jaroslawa kaczynskiego wysapic do wladz(nie znam sie do jakich)aby bezwzglednie spradzic w swietokrzyskim wszystkie karty do glosowania to juz zakrawa na kryminal ludzi twierdza,ze glosowali na PIS a wygralo PSL dobrze,ze nie PO.Swietokrzyskie pisac i ponaglac odpowiednie wladze aby powtornie sprawdzili i przeliczli te glosy.Dosc bezprawia.Wystarczy sPOjrzec na ten lebski leb konia Piechocinskiego i wszystko jasne.

"WYBORY za zgodność z oryginałem"

Nie dopuśćmy aby "przekręty z PKW" niszczyły polską demokrację.

ONI muszą odejść!

PRZYPOMNĘ KOMENTARZ Z OKAZJI WYBORÓW EUROPEJSKICH, JEST WCIĄŻ AKTUALNY

>>> https://www.youtube.com/watch?v=kyS6R5DIUHU

Wszyscy wymienieni powinni się podać do dymisji, dlatego że rządząca koalicja i prezydent, przy współudziale administracji wyborczej, zawłaszczyli sobie prawo Polaków, do wolnych i uczciwych wyborów.

1. Istnieje podejrzenie, graniczące z wysokim prawdopodobieństwem, że obecny prezydent jest beneficjentem sfałszowanych Wyborów Prezydenta 2010, będących następstwem katastrofy smoleńskiej i śmierci śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

2. Koalicja PO-PSL, są odpowiedzialni za skonstruowanie system wyborczego i uchwalenie Ordynacji Wyborczej, umożliwiaąc taką "technikę" liczenia głosów, że wręcz umożliwia ona niekontrolowalne oszustwa wyborcze, na skalę krajową. Stworzono "układ zamknięty", w którym jakiekolwiek skargi na wyniki i procedury wyborcze nie odnoszą, i nie mogą odnieść skutku. Skargi na procedury wyborcze, PKW i sędziów PKW, rozpatrywane są przez sędziów sądów, które skierowały tych sędziów do PKW. Sędziowie "osądzają" sędziów. - Żaden protest nie odnosi, i nie odniesie skutku.

3. Sama Państwowa Komisja Wyborcza i Krajowe Biuro Wyborcze, nawet jeśli same nie są organizatorami oszustw wyborczych, z całą pewnością nie są w stanie, świadomie lub nie,kontrolować procesu zliczania głosów i procesu tego nie kontrolują, co naocznie pokazują "taśmy z euro-skandalu", nazywanego wyborami.

PKW i KBW nie gwarantują bezstronnego i prawidłowego, zgodnie z powierzoną im misją, zadania zliczania głosów w wyborach w Polsce. Nie wywiązują się z powierzonych im zadań, w związku z czym obecne PKW i KBW powinny zostać rozwiązane, a na ich miejsce , na mocy nowej Ordynacji Wyborczej, powinna zostać powołana nowa, bezstronna i gwarantująca uczciwość i ważość wyborów administracja wyborcza. Gwarantująca ważność wyborów nie tylko na papierku, ale i w sercach Polaków. - Zabawa z Sądem Najwyższym, bo tak to trzeba nazwać, w obecnej sytuacji, tprotesto zabawa w &qprotestuot;ciu-ciu babkę", nie przyniesie rozwiązania problem, który istnieje i się nawarstwia.

Obecna administracja i Ordynacja Wyborcza straciły zaufanie i możliwość przeprowadzenia uczciwych wyborów. - Nowa Ordynacja Wyborcza powinna być częścią nowej polskiej konstytucji.

Zdrajcom i oszustwom powiedzmy NIE ! >>> https://docs.google.com/document/d/1M8pSfi1lZDmht7W4XjK4W8xKHBOJxMitTQp7Ww4UlfY/edit?pli=1#

* Tekst napisano przy okazji wyborów europejskich

swinie z PSL chyba sie przeliczyly tym razem :D

Tylko głąb udaje, że nie wie, iż ZSL=PSL ma swoimi od lat obsadzone wszystkie najważniejsze urzędy i Komisje Wyborcze...b począwszy od Straży Pożarnych w miastach i wsiach, w gminach, powiatach, województwach i w agencjach rolnych aż roi się od tych zdrajców, kolaborantów z ZSRR, potomków tych kolaborantówe z ZSRR, które już od 1948 roku kolaboruje z sowieckim okupantem a teraz z mafia PO!

Może to były szef PSL robi jaja ? To stary programista.

To jaki problem sprawdzić? Przecież po to karty do głosowania są przechowywane jakiś czas żeby można było zwetyfikować te obliczenia!!! Czy KEIDYKOLWIEK PiS skorzystał z tej możliwości??? To co się dzieje od 25 lat wygląda jakby było to wszystko udawane. Przyznaję że zbierałem głosy na Wałęsę jak startowałna prezydenta. I mówię wam, musiał zebrać 100 tysięcy głosów i ak zaniosłem głosy do najblizszego komitetu Wałęsy w Warszawie, zobaczyłem że ludzie tam, są grupą wyciągniętą z jakiegoś urzędu MSW. Przyjęli głosy, ale patrzyli na mnie jak na jakieś dziwactwo, jak a zwierzę z ZOO. To nie była grupa entuzjastów Wałesy, ale grupa urzedników MSW (najpeewniej MO lub SB) oddelegowanych do tego zadania. Nawet jedna kobieta powiedziała z odrazą" "o, nawet z gazety wycięte!" to była tabelka z Tygodnika Solidarność" na której zbierałem podpisy). Mówię wam, żyjemy w matrixie, oni popierają PiS, ale nawet oni w dużej części robią to służbowo! Do dziś! Niestety Polacy nadal są zastraszeni i zniecheceni! Dlatego robotę za nich odwalają agenci udając demokrację!!! To jest straszne!!!

Wypowiedź prof. Andrzeja Zybertowicza, w audycji Radia Maryja "aktualności dnia". Bez komentarza/No comment.
http://www.radiomaryja.pl/multimedia/kompromitacja-pkw/

Dziadki leśne mające niezborność myślową i umysłową zaraz ogłoszą,że wygrało PO 60% i PSL 50%. Komorowski wystąpi z orędziem do narodku: pracowali ciężko i POczciwie, dam im medale. "JUŻ POWINNY BYĆ WIELKIE DMONSTRACJĘ W CAŁEJ POLSCE", I PEWNIE BĘDĄ. Polaków nie da się zakwalifikowac do bydła /bydło głosować/ i pokażą miejsce dla PKW i obecnej władzy. Niech Europa zobaczy,że Polak to jednak nie frajer.

W Warszawie decyzja o ręcznym zliczeniu wyników wyborów na prezydenta miasta

>>> https://www.youtube.com/watch?v=Ud1d-JMVXhU

Miejska Komisja Wyborcza w Warszawie zdecydowała o ręcznym zliczeniu wyników wyborów w głosowaniu na prezydenta miasta – dowiedziała się PAP. Oficjalne wyniki tego głosowania będą znane nie wcześniej, niż o godz. 18 – przewiduje Jerzy Budzyn z miejskiej komisji.

Obecnie komisja organizuje przeliczanie – dane z protokołów obwodowych komisji będą ręcznie wprowadzane do komputerów i sumowane w arkuszu kalkulacyjnym. Ma się tym zająć jeszcze we wtorek ok. 50 osób. Miejska komisja ma już prawie wszystkie papierowe protokoły głosowań z obwodowych komisji wyborczych. Czeka tylko na kilka dokumentów odesłanych do poprawy.

>>> https://www.youtube.com/watch?v=kyS6R5DIUHU

REFERENDUM ODWOŁAWCZE PREZYDENTA WARSZAWY Hanny Gronkiewicz Waltz

WYNIK

- Za odwołaniem 95%
- Przeciw odwoł 5%

- Jaki wynik PKW pokaże nam dzisiaj?

PKO = państwowa komisja oszustów, kolejne wybory sfałszowane !!! ILE JESZCZE ????

Zrobili nam prościutkie "Hop siup zmiana d*p" zamienili rolami PSL I PO tym razem jakby wygrało PO było by podejrzane więc wstawili na podium PSL dokładając mu 20% głosów, PKW powinna zostać natychmiast aresztowana!!!

Tylko głąb albo idiota udaje ze nie wie, iż ZSL=PSL ma swoimi od lat obsadzone wszystkie najważniejsze urzędy i Komisje Wyborcze...Od Straży Pożarnych począwszy w miastach i wsiach, gminach, powiatach, województwach i w agencjach rolnych aż roi się od tych zdrajców, kolaborantów z ZSRR, ptomków tego bydła, które już od 1948 roku kolaboruje z ZSRR a teraz z mafia PO!

Zcwanili się i uniważniali też głosy oddane na PO?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl