niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
27 września 2016

CUD NAD URNĄ! Według niepełnych wyników w wyborach samorządowych wygrał... PSL

Dodano: 18.11.2014 [19:53]
CUD NAD URNĄ! Według niepełnych wyników w wyborach samorządowych wygrał... PSL - niezalezna.pl
foto: Tomasz Adamowicz/FORUM
Według danych z ok. 80 proc. protokołów PSL wygrał wybory do sejmików w województwach świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim, wielkopolskim, kujawsko-pomorskim, lubelskim, łódzkim, mazowieckim i opolskim! Rezultaty te mogą się zmienić tylko dlatego, że nie spłynęły jeszcze protokoły z powiatowych i miejskich komisji wyborczych.

Czy będziemy mieli do czynienia z cudem nad urną? Jeśli wyniki cząstkowe z komisji wyborczych się potwierdzą, to wybory wygrało... Polskie Stronnictwo Ludowe.

Według danych z 80 proc. protokołów PSL zwyciężyło w aż 10 województwach, PiS i PO - tylko w trzech.

Największe poparcie PSL zdobył w Świętokrzyskiem (50 proc.), na Warmii i Mazurach (41 proc.), na Podlasiu (35 proc.) i w Wielkopolsce (31 proc.). Wyniki te są skrajnie odmienne od rezultatów badań exit polls, realizowanych przez Ipsos zaraz po głosowaniu.

Skąd tak zaskakujące wyniki? Do wojewódzkich komisji wyborczych nie spłynęły jeszcze protokoły z powiatowych i miejskich komisji wyborczych. Zmienią one wyborczy rozkład głosów, ale czy na tyle, by zniwelować tak ogromną przewagę ludowców? To bez wątpienia najbardziej zagadkowe wybory w historii III RP.

"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
Autor: Źródło:
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Nie mogą uwierzyć. Władza chce nas oszukać i upokorzyć, a naród jak potulne barany nic nie robi. Gdzie jest teraz PiS i np. Solidarność? Gdzie są wszystkie środowiska prawicowe, które od kilku lat twierdzą, że jesteśmy oszukiwani? Trzeba ludzi na ulice wyprowadzić i skończyć z tymi oszustami. Jeśli to oszustwo przejdzie a PiS i cała reszta ograniczą się do konferencji prasowych to ja już więcej nie głosuję na nikogo. To jest jakaś farsa. Ludzie obudźcie się!!!

Na co liczyliście... że oddadzą zdobytą władzę i podadzą ją wam na talerzu... śmieszne w całej Europie po takim liczeniu ludzie tysiącami maszerowali by przed budynki "żądowe" a u nas morda w kubeł i do roboty, która nawiasem mówiąc jest tylko dla wybranych... reszta niepokornych zdycha z głodu lub emigruje...

"żądowe"- pisownia prezydenta Bronka camorruskiego

Jeśli to są wyniki tylko z gmin to spokojnie,wszystko wróci do normy po podliczeniu powiatów i miast.

Linka zapomnialem
Dlaczego i jak zglosic protest wyborczy- fajnie opisane z przykladami.Polecam i podawajcie dalej.
http://polishwords.com.pl/blog/2014/jak-zglosic-protest-wyborczy/
Rowniez jest przyklad zbyt duzej liczby glosów niewaznych.Kopiujcie dalej,na wp mi nie puscili

oznacza to, że PSL ma najlepszych hakerów - patrząc w świetle dziurawego programu PKW

Pawlak kiedys promowal tego goscia od gadu gadu

Poszli na całość - uważają naród za frajerów.
Myślą że naród to łyknie ???...

To było tak. PSL rzekł ludziom: jesteście frajerami! A ludzie - huraaaa! Jesteśmy frajerami! Głosujemy na PSL!

Kupujecie to? Bo ja nie.

Prawdę mówiąc nie bardzo mi się to wszystko klei.
Jeśli wybory były sfałszowane, to dlaczego po prostu nie "wygrało" PO ?
Cały przedwyborczy tydzień, od czasu "madryckiej afery", Polacy byli karmieni informacją, że PiS "spada", a PO "rośnie" i że PO wyprzedza PiS na jakieś 3-4%.
Tak więc jeśli wybory wygrałoby PO, to myśle, że większość Polaków "łyknęłoby" to jako konsekwencję cyrku z Hofmanem.
A tu nagle wygrywa PSL !
I po co byłoby tak komplikować sobie życie ?
Dlatego nie bardzo wierzę w masowe fałszerstwo wyborcze.

Nie rozumiesz? PO jest tak skompromitowana, że rzeczywiste szanse były niewielkie i wiedziano o tym kombinując w knajpach, gdzie ich podsłuchano i teraz mocny PSL mógłby zawiązać koalicję z PO, wszyscy byliby nadal u władzy! Nie genialne? PSL to sprzedajna p.........a, dla władzy zrobi wszystko!

Żal to słyszeć. Robią z nami co chcą. Kto poszedł głosować na PSL? Może Frajerzy? Rolnicy przywieźcie gnój i wywalcie im za płot na wiejskiej tak jak to miało miejsce we Francji. Pan Sawicki uważa, że Polscy konsumenci są idiotami, rolnicy frajerami. Cieszy się tylko, że doszedł do władzy i czerpie z tego tysiące dla siebie. Wiedział o możliwości wprowadzenia embarga pół roku wcześniej i nie podjął w tym kierunku żadnych działań. Nie stawiał się w Berlinie na rozmowach jako jedyny ze wszystkich przedstawicieli państw Unii Europejskiej. NAWOŁUJĘ DO PRZEBUDZENIA!

Szmatlawe piczwasy piekna ustawke wykombinowali razem z cobosikiem , a pokopancy w ciszy lapki zacieraja.Maja teraz droge otwarta do wyprzdazy ziemi i lasow.

Buhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahaah

To przed kim w końcu klękał Piechociński i komu przysięgał ? Rolnicy i ludowcy to na pewno nie byli ! A więc kto ? CO ? WŁADZA!!! Raz wziętej władzy nigdy nie oddamy !! OHYDA !! Korupcja w Polsce sięgnęła już zenitu !!! Te cholerne gnojki idą na całość. W biały dzień ! To się nie skończy "Bareją", to się skończy Majdanem na ich własne życzenie !!! Tylko dlaczego to MY będziemy musieli znowu ponieść OFIARY ? Boże!!! Widzisz i nie grzmisz ?!!

Byłem w komisji. Ludzie nie otwierali książeczek do głosowania tylko głosowali na okładkę z listą PSL lub na każdej stronie zakreślali po jednym kandydacie

Na prorządowym Onet-cie po ukazaniu się informacji, że to PSL wygrywa wybory samorządowe tamtejsze forum od prawie godziny pozostaje puste. To też o czymś świadczy bo ilość kalumnii rzucanych pod adresem PSL-u musi być znacząca.

TRZY RAZY TAK- Słynne referendum ludowe z 1946 roku!
Wtedy ludzi głosowali TRZY RAZY NIE, a było oficjalnie, że głosowali TRZY RAZY TAK.
Dziś mamy powtórkę w nowym wydaniu- TRZY RAZY TAK- RAZ P, RAZ S, RAZ L- zatem PSL!

NIK w KBW -a co to jest NIK -NIK pod wodzą Kwiatkowskiego ? kontrole, które nic nie dają -dzisiaj w Polsce rozp.....przez PO i PSL nie ma już wiarygodnej instytucji której można zaufać ...Panie Kaczyński -TYLKO ULICA !

To jest walka czerwonej zarazy z Narodem!!Specjalnie wprowadzaja chaos,manipuluja dezinformuja ludzi!!!To jest wojna z POLAKAMI!!!

Coś mi się przypomina, że te chłopki cwaniaczki to taki numer już wykręciły w wyborach do PE i chyba to było świętokrzyskie a polegał on na tym iż tam był zakład opiekuńczy dla osób starszych prowadzony przez gminę zarządzaną przez psl i w tym ośrodku było 100 % frekwencji i wszyscy głosowali na psl co przy niskiej frekwencji ogólnej w gminie też im dało chyba około 50% poparcia. Ponieważ wtedy żadne służby się nie zainteresowały kto tam faktycznie głosował to teraz ten wariant zastosowali te chłopki w innych województwach, może go jeszcze udoskonali. Do tego należy dodać podwójne krzyżyki i jest tak jak jest partia, która niszczy polskie rolnictwo, lasy, umożliwia przejmowanie ziemi polskiej ziemi przez obcych okazuje się najbardziej popieraną i wygrywa wybory. Myślę, że ten numer jednak samo psl nie wykręciło tylko w porozumieniu ze spec służby i zostało namaszczone do przejęcia władzy jako partia teraz wiodąca w układzie okrągłostołowym.

Rolnicy, sadownicy protestują codziennie i.............. głosuja na PSL hahahahaha. Nie wciskajcie PSlowcy tej ciemnoty. Ktoś z waszych zaufanych siadł do komputera i potrafił zmanipulować. Czas na prokuratota, bo widać,że jest to ogromny przekręt.

System informatyczny PKW załamał się, ponieważ nie przewidywał porażki PO.
Teraz PKW reperuje wyniki.

To było uknute.PO jest skompromitowana i straciła głosy,ale żeby koalicja się trzymała,zagrali na PSL fałszując wybory.W ten oto sposób zostanie jak było,bo PSL nie chce rządzić tylko czrpać sunekury.

Myśle, że cud PSL-u na czym innym polega. Mniej rozgarnięci wyborcy (przepraszam) wiedząc, że mogą postawić tylko jeden krzyżyk na każdej z kolorowych kartek, naturalnie zrobili to. Tylko, że na pierwszych stronach!!! A kto miał nr 1?

Nie chce mi się wierzyć ,że tylu frajerów ma w szeregach polska wieś, nawet w połączeniu z zastępem miastowych Słoików.

Falszerstwo na rzecz PO byloby zbyt oczywiste, dlatego zrobili na rzecz KOALICJANTA kochanego i oddanego.

Nic tylko się śmiać. Jeśli ktoś wierzy w uczciwość po tych wyborach to jest już kompletnym idiotą. Czy w historii sondaży był kiedyś taki przypadek? CO wybory sondaż przedstawiany zaraz po zamknięciu lokali wyborczych potwierdza się prawie idealnie z późniejszymi wynikami, a teraz?

To nie do śmiechu , paliwo teraz jest tanie, wyciągamy butelki, sierpy i kosy. Czekamy na sygnał ,musimy być gotowi do boju.

To jest kompletny upadek państwa!!! Niestety!

intryguje mnie, dlaczego nic nie mówi się o "awariach serwera" w poprzednich wyborach ....
przecież wszyscy jeszcze pamiętamy (mam taką nadzieję), o awarii i wyłączeniu serwerów na 2 godziny ...w czasie "demokratycznych" wyborów prezyenckich, kiedy społeczeństwo wybrało obecnego "imć pana" Komorowskiego.
Sporo było nawet na ten temat artykułów, w necie, gdzie jeden z informatyków, na swoich stronach, dowodził fałszerstwa wyborów.

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl