niezalezna.pl - strefa wolnego słowa
26 września 2016

Tomasz Sakiewicz: Zaprotestujmy przeciwko fałszerstwom!

Dodano: 19.11.2014 [16:20]
Tomasz Sakiewicz: Zaprotestujmy przeciwko fałszerstwom! - niezalezna.pl
foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Te wybory to nie tylko kompromitacja państwa, państwa stworzonego przez Kiszczaka i Jaruzelskiego przy okrągłym stole. To przede wszystkim zezwolenie na wielkie fałszerstwa. Na naszych oczach włamywano się do systemów komputerowych zmieniając wyniki. Są miejsca w Polsce gdzie niemal połowa kart jest nieważnych. Cały system wyborczy stworzono tak, że było łatwo oszukiwać wyborców i promować tych którzy dzisiaj rządzą.

Bezpośrednią odpowiedzialność za te fałszerstwa ponosi prezydent Bronisław Komorowski, który mianował takich członków komisji i świadomie nie wywiązał się ze swojego konstytucyjnego obowiązku obrony demokracji i państwa prawa. Odpowiedzialność ponosi też większość sejmowa tworząca obecny obóz władzy odrzucająca wszelkie projekty ratowania uczciwości wyborów. Demokracja staje się fikcją a Polska potrzebuje wstrząsu, który przywróci społeczeństwu prawo do głosowania. Powinniśmy zaprotestować przeciwko fałszerstwom. W miejscach w których te fałszerstwa były widoczne.

Należy je zaskarżyć i domagać się powtórzenia wyborów. Przy wszystkich głosowaniach muszą być obecni przedstawiciele OBWE. Natychmiast trzeba powołać komisję sejmową badającą proces wyborczy. Tego musimy się domagać. Przygotujmy się do ogólnonarodowego protestu. Nie dajmy się jednak wciągnąć w rosyjski scenariusz wywołania u nas kompletnej destabilizacji, która zneutralizuje Polskę przed atakiem Kremla na Ukrainę. Nie jest przypadkiem, że fałszerstwa wsparły najbardziej prorosyjską partię w Polsce jaką jest PSL. Dzisiaj zdolność do pokierowania protestem zgodnie z naszym interesem narodowym ma jedynie Jarosław Kaczyński.
"Chcesz zabrać głos w ważnej sprawie? Chcesz podzielić się z nami swoją opinią, swoim zdaniem? Wyślij darmowy SMS o treści GPC na 8068 (0 PLN). Wasz głos jest dla nas cenny. Regulamin na www.gpcodziennie.pl/SMS"
POLECANE WIDEO
Opinie użytkowników
Regulamin Forum:
Na forum niezalezna.pl publikujemy opinie użytkowników naszego portalu. Wszystkie posty podlegają moderacji. Bezwzględnie usuwane będą wpisy zawierające groźby karalne i wszelkie prowokacje godzące w Niezależną. Nie publikujemy wpisów wulgarnych, zwalczamy trollowanie. Nie tolerujemy spamu i postów pisanych wyłącznie Caps – Lockami. Ze względu na ograniczoną do 1500 znaków długość komentarzy zastrzegamy sobie prawo do usuwania obszernych artykułów wklejanych w postach w sytuacji, kiedy można wykorzystać link. Wszelkie zastrzeżenia natury regulaminowej prosimy zgłaszać na: pocztę strażnika forum

Uważam że skrócenie kadencji oznacza wprowadzenie jeszcze większego bałaganu oraz przez pewien czas funkcjonowanie w zarządach osób które nie będą pewne czy zostały rzeczywiście poparte. Alternatywnym wyjściem jest przedłużenie obecnej kadencji i przeprowadzenie wyborów zgodnie z prawem i rzetelnie.

NKW – Narodowa Komisja Wyborcza

Nie dajmy się wpuszczać w pokrzywy. Żadne dymisje członków PKW nas nie interesują. Przestańmy już mówić o demokracji, o demokratycznych wyborach, o demokratycznie wybranej władzy, itp. itd. Przestańmy już mówić o wynikach wyborów samorządowych. Przestańmy już mówić o PiS-ie, o PO itd. Mówmy o Polsce i Polakach.
Nie wolno dopuścić do tego, aby te ‘wybory samorządowe’ traktowane były, jako wybory. Wyniki tych wyborów muszą być całkowicie anulowane. Niech rządzą na razie jeszcze ci co dotychczas rządzili. A powołane do życia ciało (???) powinno opracować nowe prawo wyborcze, w całej pełni nowe. Prawo to powinno być zaakceptowane w ogólnokrajowym referendum. A nie przez jakieś partie polityczne czy Sejm. I dopiero po zatwierdzeniu tego prawa powinny odbyć się nowe wybory samorządowe.
Inny rozwiązań nie powinno być. Nie ma. Albo mamy państwo i naród poważny, albo nie.
W pierwszej kolejności ten twór o nazwie PKW powinien być natychmiast rozwiązany. Nie ważne są jego raporty i oświadczenia na żaden temat. Może zrobić tak, aby w drugim kroku po rozwiązaniu PKW powołać do życia NKW, Narodową Komisję Wyborczą. I to właśnie ona opracuje propozycję pod referendum narodowe nowego prawa i systemu wyborczego.

W Afryce we wielu krajach mowia po angielsku, Wybory tam sa naprawde demokratyczne a w Polsce wiekszosc zna rosyjski,to jakie maja byc wyniki wyborow? Chcialbym,zeby Polska dolaczyla np,do takiego demokratycznego kraju z Afryki (nie myslec o dyktatorskich) chociaz jak jest roznica pomiedzy dyktatorem z Afryki,czy Rosji,czy Bialorusi, czy z Warszawy ...no i jestesmy w domu.

Tylko polski Majdan może rozwiązać tę kwestię. Ale wtedy wielu polegnie. Kto pójdzie? Myślę że wielu z nas!

A czy karabiny będą prawdziwe i czy będziecie je rozdawać ochotnikom za darmo czy trzeba mieć ze sobą odliczoną kwotę i czy z złotówkach czy w dolarach? Więcej szczegółów please, bo powstanie chaos a nie Powstanie. No chyba że organizujecie kolejny cyrk dla gawiedzi na zasadzie marszyk w te i we wte, pokrzyczeć coś i do domciu aby nie dać się sprowokować. Bo jeśli tak to ma wyglądać to szkoda zachodu, ja dalej czekam na nowego generała Kościuszkę. No ile można sobie robić jaja z Polski? 25, 26, 30 czy 35 lat?

Jak widac i słychać to jutro-czwartek o godzinie 17.00 pod siedzibą PKW ul.Wiejska 10 =spotykamy sie z Flagami Polskimi i innymi niezależnymi transparentami,czyli dołączając do RUCHU NARODOWEGO)))Pózniej przemarsz pod Pałac Prezydencki i na Krakowskim Przedmieściu zapalić znicze przed postawionytm wczesniej KRZYŻEM-który Naród przyniesie i postawi i już ten Krzyż ma POZOSTAĆ NA STAŁE)))))))))))))PS.PANIE REDAKTORZE TOMASZU SAKIEWICZ!!!Jak bliska sercu Pana jest Polska to proszę dołączyc do Ruchu Narodowego bo tylko RUCH Narodowy może odnowić oblicze ziemi -Polskiej Ziemi!!!!!Proszę tylko nie wymyśląć i czasem nie zabierać naszych sąsiadów ze Wschgodu za którymi tak bardzo Pan optuje ostatnimi czasy a Sąsiedzi niczym dla Nas się nie odwzajemniają)))))Pozdrawiam Wszystkich Polskich Patriotów-Polaków tak w Kraju jak i za Granicą!!!!!!!Niech Bóg Błogosławi Polsce!!!!!!,Najjaśniejszej Rzeczpospolitej Polskiej z Białym Orłem w Koronie))))))Róbmy coś wspólnie!!!Pozdrawiam jeszcze raz!!!

Nareszcie zdecydowany głos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"Sami mamy dopiero 12 z 14 potrzebnych protokołów. Czekamy jeszcze na powiat ziemski kielecki i Ostrowiec Świętokrzyski" - tłumaczy "Rzeczpospolitej". Zapytany, skąd PKW wzięła danego, na których podstawie podaje cząstkowe wyniki, szczerze, że nie ma pojęcia.

A prezydent Bronisław Komorowski dzisiaj stwierdził: „kwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa”. To co się dzieje jest szaleństwem. To pewne. Prezydent zamiast być na straży przestrzegania prawa, sam wpsuje się w "odmęty szaleństwa"

Przyznam, się że nie bardzo rozumiem, skąd się wziął ten cały szum, że wyników jeszcze nie ma." - oto rzeczywistość z odpowiedzialności PKW za podstawy demokracji. To co się dzieje POdczas wyborów to jeden wielki skandal. Naciski, swoi w komisjach liczący głosy, a co jest jeszcze gorsze to świadomie fałszujący głosy i wyniki głosowania. Wszystko za przyzwoleniem rządu, prezydenta, sądu i prokuratury i zaprzyjaźnionych mediów. Zasada trzy razy tak dalej zbiera żniwo i nie jest ważne jak kto głosuje, ważne kto te głosy liczy.
W trybie natychmiastowym należy odwołać PKW i poddać pod osąd społeczny. Te wszystkie awarie to nic innego jak świadoma niewydolność POLSKIEJ DEMOKRACJI POd rządami PO-PSL. Całość do natychmiastowej wymiany włącznie sądownictwem, prokuraturą i usłużnymi dziennikarzami w zaprzyjaźnionych mas – mediach.
Nasze państwo zostało sprowadzone do poziomu dialogu afery taśmowej Sienkiewicza ch.j dupa i kamieni kupa. Jednak te obraźliwe, niecenzuralne słowa przedstawiają naszą smutną rzeczywistość pod (nie)rządami PO-PSL. Czy my jako suweren jesteśmy w stanie POwiedzieć dość psucia i rozkradania naszego kraju????????????????????

Te stare UB-eckie dziady z tzw. PKW zostali "zaproszeni" do Moskwy na spotkanie integracyjne ze swoim prawdziwym Panem, gdzie przypommniano im dla kogo i jak mają w dalszym ciągu pracować...I robią to jak widać rzetelnie.

Były marsze w obronie TV Trwam.
Dlaczego nie zorganizować marszy w podobnej lub większej skali albo jeden o dużej sile wyrazu w Warszawie zamiast się rozdrabniać w kilkunastu, które media przykryją swoim spamem.

Dokładnie, wszystkie patriotyczne organizacje by się przyłączyły. A już szczególnie TV Trwam, Republikanie, Ruch Narodowy, Kongres Nowej Prawicy i wszyscy inni.

Jak nie teraz to już chyba nigdy nie powstaniemy z kolan. WSZYSCY NA ULICE

Państwo?! Jakie "Państwo"?!!! Ch.. D... i kupa kamieni, jak określił niedawno jeden "państwowiec" ;(

... jakież to 'kwity' muszą mieć ruscy na tzw za/rząd POlski ...

jesteśmy trakcie wojny z Rosją. Nie jest to wojna konwencjonalna, jaką znamy z filmów, z użyciem wojska i broni, lecz jak inaczej nazwać obecną sytuację w naszym państwie? Nie działają prawidłowo żadne organy centralne, administracja, służby nie spełniają swojej roli, szpitale nie przyjmują cywilnych chorych, ludzie masowo uciekają za granicę,

cały dobry tekst!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=3526

Dość już świętych krów w komisjach wyborczych, którym wszystko uchodzi płazem - w tym, bardzo ciężkie przestępstwo jakim jest świadome fałszowanie wyniku wyborczego (poczynając od celowego, błędnego tłumaczenia wyborcom zasad głosowania, aż po dokonywanie różnego rodzaju manipulacji z kartami wyborczymi i protokołami). Niestety tego typu przestępstwo, nie jest traktowane przez kk. jako zbrodnia (w przeciwieństwie do np. fałszowania pieniędzy, za co, jak wiadomo, grożą bardzo wysokie kary). Państwo wymaga od obywateli uczciwości, fiskus ściga nas za najdrobniejsze wykroczenia, studenci drżą przed programami antyplagiatowymi, kierowcy co rusz spotykają na swej drodze drogówkę i fotoradary, itd., itd... I można by się z tym wszystkim w zasadzie zgodzić, wszak państwo powinno działać sprawnie, a obywatele powinni być uczciwi...Ale widząc to co serwują nam rządzący, wielu Polaków wprost się pyta...po co iść na wybory, skoro nia ma się realnego wpływu na wynik głosowania, po co być uczciwym, skoro Ci na górze nie dają takiego przykładu...

mobilizujmy się, bo trwają przygotowania do ogłoszenia że PO wygrała!

http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=6089

propaganda już ruszyła

wreszcie, juz myslalem ze rowniez w GP wszyscy schowali sie do szafy...
gdzie sie spotykamy i kiedy, co wziac, jak sie zabezpieczyc.
Dzwoncie do Rydzyka, Dudy, i kogo tylko mozna, zwroccie sie do Polonii w USA Kanadzie, Australii o wsparcie i szum medialny... wszyscy do roboty !!
do zonbaczenia !

Dziękuję Panie Redaktorze! Czekałem na Pański głos. DOŚĆ FAŁSZERSTW I OSZUSTÓW !!!! Nie jutro, pojutrze, od następnych wyborów, ale q DZISIAJ !!!!! JUŻ nadszedł czas !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam!!!

Szanowny Panie Sakiewicz,
palaczki się nie ruszą. Pana głos to wołanie na puszczy. To najbardziej niewolniczy i dyletancki naród w Europie. Tak też jest postrzegany na świecie. Szczególnie obecne pokolenie które żyje wg. motto fura, skóra i komóra.

KIEDY? PODAJCIE DATĘ!

Ja też zgłaszam gotowość. Kiedy i gdzie?

Za falszowanie wyborow powinna byc kara ,jak za falszowanie pieniedzy.I dozywotnia infamia,taka osoba powinna byc traktowana jak zlodziej i przestepca!?

Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | www.gazetapolska.pl | www.panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl